Son Dakika Haberleri: Sinema - Karanlık Zihinler - İstanbul

Sinema - Karanlık Zihinler - İstanbul

2 yıl önce

- Filmin fragmanı "Karanlık Zihinler"İSTANBUL - Alexandra Bracken'ın aynı adlı eserinden Jennifer Yuh Nelson tarafından sinemaya uyarlanan "Karanlık Zihinler", ABD'deki insanların önemli bir kesiminin ölümüne sebep olan veba salgınından sağ çıkan bir grup gencin hikayesini beyaz perdeye taşıyacak.

Sinema - Karanlık Zihinler - İstanbul, System.String[]

- Filmin fragmanı "Karanlık Zihinler"


İSTANBUL - Alexandra Bracken'ın aynı adlı eserinden Jennifer Yuh Nelson tarafından sinemaya uyarlanan "Karanlık Zihinler", ABD'deki insanların önemli bir kesiminin ölümüne sebep olan veba salgınından sağ çıkan bir grup gencin hikayesini beyaz perdeye taşıyacak.


Gerilim ve bilim kurgu meraklılarının ilgisini çekmeye aday filmde; Mandy Moore, Amandla Stenberg, Patrick Gibson ve Harris Dickinson gibi isimler oynuyor.

Sinema - Karanlık Zihinler - İstanbul

Haber Yayın Tarihi: 02.08.2018 09:25 Kaynak: AACumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türkiye'ye silah satmayan NATO ülkelerine gözdağı: Silahları temin edeceğimiz yerler bitmedi
Venezüella'nın Ankara Büyükelçisi Reyes'ten Barış Pınarı Harekatı'na destek mesajı Son dakika: Cumhurbaşkanı danışmanı Aktay: İki ordu arasında çatışma çıkabilir