Sokak lezzetlerinin Michelin yıldızlı kraliçesi - Son Dakika

Sokak lezzetlerinin Michelin yıldızlı kraliçesi

16.12.2019 00:07
Sokak lezzetlerinin Michelin yıldızlı kraliçesi, System.String[]

Tayland'ın ilk Michelin yıldızlı sokak yemekleri şefi Jay Fai; Gastronometro'daki özel davette, konuklara kendi eliyle "drunken noodles" hazırladı.

Tayland'ın ilk Michelin yıldızlı sokak yemekleri şefi Jay Fai; Gastronometro'daki özel davette, konuklara kendi eliyle "drunken noodles" hazırladı. Gastronometro şefleri de Jay Fai ve davetlilere, sokak lezzetleri temalı özel bir menü hazırladı.

Sokak lezzetlerinin Michelin yıldızlı kraliçesi

Kaynak: Dunya.com

Son Dakika Ekonomi Sokak lezzetlerinin Michelin yıldızlı kraliçesi - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Son Dakika! Siyasette "Militan" tartışması büyüyor! Erdoğan böyle seslendi: Herkes dava açsın Grup toplantısına Akşener'in Perinçek'e taktığı isim damga vurdu: Cinping Perinçek, Erdoğan'ı da Bahçeli'yi de esir almış Adaylığını açıklamak için düzenlediği iki toplantıyı da polis bastı yine de pes etmedi: Erdoğan'ın hamalı olacağım Kan donduran olay: Doktor, yoğun bakımda yer açmak için iki hastasını öldürdü Fenerbahçe, Porto'nun forveti Moussa Marega ile her konuda anlaştı İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı Antalya'da akşam saatlerinde etkili olan fırtına, ağaçları bile yerinden söktü! 10 uçuş iptal edildi Kırmızı ışıkta geçen kadına kamyonet çarptı, şoför aracı bırakıp olay yerinden kaçtı