Son Dakika Haberleri: Suluova'da Yaz Spor Okulu Kapandı

Suluova'da Yaz Spor Okulu Kapandı

3 ay önce

Suluova Belediyesi tarafından düzenlenen yaz spor okulu etkinliği sona erdi.

Suluova'da Yaz Spor Okulu Kapandı, System.String[]
Suluova Belediyesi tarafından düzenlenen yaz spor okulu etkinliği sona erdi.

Belediye Başkanı Fatih Üçok, yaz spor okulu kapanış töreninde yaptığı konuşmada, 3 yıldır düzenli olarak açtıkları yaz spor okulunda yüzlerce gence çeşitli branşlarda spor yapma imkanı sunduklarını belirtti.

Yaz döneminde iki ay süren kurslara ilginin her geçen yıl arttığını dile getiren Üçok, şunları söyledi:

"Spor yapmak isteyen gençlerimizin ve ailelerin talepleri ile bu çalışmayı devam ettireceğiz. Bu çalışmalarımız neticesinde bölgemizden bir çok başarılı sporcumuz çıkmıştır. Gayret ve emeklerimiz gelecekte daha iyi sonuç ve başarı ortaya çıkaracaktır. 'Keşfedilmeyen yetenek zayi olmuştur' demektir. Bunun içinde bir ekip halinde gayret ederek yeteneklerimizi ortaya çıkarıyoruz. Yarınımızın teminatı genç kardeşlerimize hem Belediyespor Kulübü olarak yıl boyunca hem de yaz spor okulu açarak 2 ay boyunca hizmet etmeye çalışıyoruz. Katkısı olan herkese teşekkür ediyorum."

Konuşmanın ardından çeşitli branşlarda gösteriler düzenlendi ve futbol turnuvasına katılan takımlara plaket takdim edildi.

YORUMLAR


Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek Damla Ekmekçioğlu, Bacak Hareketiyle Sınırları Zorladı!

Hafta Başından İtibaren Aşağı Yönlü Hareket Eden Dolar, Dibe Vurdu