Suriye'deki İç Savaş - Son Dakika

Suriye'deki İç Savaş

27.07.2015 11:24
Suriye'deki İç Savaş, System.String[]

Suriye ordusunun başkent Şam'ın Cobar bölgesine hava ve kara saldırısı düzenlediği bildirildi.

Suriye ordusunun başkent Şam'ın Cobar bölgesine hava ve kara saldırısı düzenlediği bildirildi.

AA muhabirine konuşan Feylek'ur Rahman birliğinin saha komutanı Ebu Muhammed, Esed güçlerinin geçen hafta kaybettikleri bölgeleri geri almak için Cobar'a bu sabah yoğun hava ve kara saldırısı başlattığını söyledi.

Ebu Muhammed, rejim güçlerinin bölgede ilerleyemediğini vurgulayarak, "Hafta içinde Cobar'da su şirketine ait binaların kontrolünü ele geçirdik. Esed'e bağlı birlikler, geçen hafta kaybettikleri yerlerin geri alınması için bölgeye fil füzesi, havan topu ve uçaklarla saldırdı" dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Suriye'deki İç Savaş - Son Dakika


Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü