Son Dakika Haberleri: Survivor'da Sabriye ve Seda Arasında İpler Gerildi

Survivor'da Sabriye ve Seda Arasında İpler Gerildi

2 ay önce

Survivor'a sonradan katılan Sabriye ile Seda arasında ipler gerildi. Seda, Sabriye'nin "Benim arkamdan kulis yapıp duruyorsunuz" sözlerinden duyunca sinirlerine hakim olamadı.

Survivor'da Türkiye takımı yarışmacılarından Seda ve Sabriye arasında barakada ortam bir hayli gerildi. "Benim arkamdan kulis yapıp duruyorsunuz" diyen Sabriye'ye, Seda oldukça sert cevaplar verdi.

Yarışmaya sonradan katıldığı için bir türlü takım arkadaşlarıyla iletişimini kuramayan Sabriye, Seda'ya iğneleyici konuşmalar yaptı.

"ARKAMDAN KULİS YAPIYORSUNUZ"

Sabriye, "Buraya geldiğim günden beri arkamdan kulis yapıyorsunuz. Seda sende aynı kardeşim Sema gibiymişsin." dedi. Bunun üzerine Seda bir hayli gerildi.

DİĞER YARIŞMACILAR ARAYA GİRDİ

Seda, "Sana ben bugüne kadar ne kötülük yaptım da bana ön yargıyla yaklaşıyorsun sürekli. Ben iyi olduğuma iyi kötü olduğuma kötüyümdür, kimseye melek rolü yapmıyorum" dedi. İkili arasındaki gergin anlar uzun süre devam edince diğer yarışmacılarda devreye girdi.

Haber Yayın Tarihi : 22.03.2019 08:47 

YORUMLAR


97 İşçinin İşten Çıkarıldığı Belediyede, Engelli Kadrosundaki İşçi İntihara Kalkıştı Saynur Öztürk, Eşi Hasan Ali Kaldırım'ı Aldattı mı? Yeni Görüntüler Ortaya Çıktı İBB'nin Sitesinde Dikkat Çeken Atatürk Detayı