Traktör Sürücülerine Trafik Eğitimi - Son Dakika

Traktör Sürücülerine Trafik Eğitimi

09.02.2017 18:08
Traktör Sürücülerine Trafik Eğitimi

Çankırı'nın Orta ilçesinde traktör sürücülerine trafik eğitimi verildi.

Çankırı'nın Orta ilçesinde traktör sürücülerine trafik eğitimi verildi.

Kalfat köyündeki bir kahvehanede çiftçilere tarım araçlarının güvenli kullanımı konusunda jandarma ekipleri tarafından bilgi verildi.

Jandarma Trafik Tim Komutanı Mustafa Soyufek, yaptığı konuşmada, traktör sürücülerinin araçlarını kullanırken çok dikkatli olması gerektiğini vurguladı.

Tarım aletleri ile ilgili alınması gereken önlemleri anlatan Soyufek, "Römorkların arkasında işaret lambaları kesinlikle bulunmalı. Tarım aletlerini çalıştırmadan önce mutlaka kontrol etmeniz gerekmekte. Otomobillerde emniyet kemeri kullanılması durumda ölüm riski azalmaktadır." dedi.

Meteoroloji'den 9 il için gök gürültülü sağanak uyarısı Meteoroloji'den 9 il için gök gürültülü sağanak uyarısı Çankırı Mevlevihanesi'nde 96 yıl sonra yeniden aşure dağıtıldı Çankırı Mevlevihanesi'nde 96 yıl sonra yeniden aşure dağıtıldı Gençlerbirliği Başkanı Talip Çankırı'dan futbol lisesi müjdesi Gençlerbirliği Başkanı Talip Çankırı'dan futbol lisesi müjdesi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Traktör Sürücülerine Trafik Eğitimi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement