Son Dakika Haberleri: Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası Çorum'da Yapılacak

Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası Çorum'da Yapılacak

4 ay önce

Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası Çorum’da yapılacak.

Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası Çorum'da Yapılacak, System.String[]
Türkiye Gençler Serbest Güreş Şampiyonası Çorum'da yapılacak.

Çorum Belediyesi'nin ev sahipliğinde yapılacak şampiyona için Belediye Başkanı Zeki Gül ve Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın arasında işbirliği protokolü imzaladı.

Belediye Başkanı Zeki Gül yaptığı açıklamada, 22-25 Mart 2018 tarihleri arasında Çorum Belediyesi ile Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı işbirliği ile Gençler Serbest Güreş Şampiyonası'nın Çorum'da yapılacağını söyledi.

Şampiyonaya çeşitli illerden katılacak olan sporculara Çorum'u en güzel şekilde tanıtmak, Çorum'un amatör sporuna katkı sağlamak istediklerini dile getiren Gül, "İlimizde belli bir seviyeye ulaşmış olan güreş sporunu üst seviyelere taşımayı hedefliyoruz. Adil Candemir, Mahmut Atalay, Tevfik Kış, Nazmi Avluca gibi dünyaca tanınan güreşçiler yetiştirilmesini istiyoruz" dedi.

Çorum Belediyesi'nin her zaman ata sporu güreşe büyük destekler verdiğini dile getiren Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın da, Çorum'un bu şampiyona da ev sahipliği yapmasından dolayı mutlu olduklarını ifade etti.

Aydın, şampiyonaya verdikleri desteklerden dolayı Başkan Gül'e teşekkür etti. - ÇORUM

YORUMLAR


Tatlıses'in, AK Parti Aday Listesindeki Sırasını Beğenmediği İçin Aday Olmadığı Ortaya Çıktı Esra Erol'un Stüdyo Şefi Eda Gök 7 Yıllık Evliliğini İhanet Nedeniyle Bitirdi

Merkez Bankası'nın Faiz Artışından Sonra Dolar ve Euro Güne Sakin Başladı