Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarında bir okul ağır hasar gördü - Son Dakika

Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarında bir okul ağır hasar gördü

28.09.2022 22:58

Ukrayna'nın doğusundaki Harkiv bölgesinde, Ukrayna ve Rus güçleri arasında yaşanan çatışmaların ardından Rus güçleri İzyum kentinden çekildi.

Ukrayna'nın doğusundaki Harkiv bölgesinde, Ukrayna ve Rus güçleri arasında yaşanan çatışmaların ardından Rus güçleri İzyum kentinden çekildi. Saldırılarda İzyum kentindeki bir okul ağır hasar gördü.

Kaynak: AA
YORUMLAR
500
Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov: Ukrayna halkı, Neonazi yöneticilerden kurtarılacak Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov: Ukrayna halkı, Neonazi yöneticilerden kurtarılacak Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy: 'Dünyanın 40 ülkesine 12 milyon ton tarım ürünü için limanlarımızdan 500'e yakın gemi ayrıldı' Ukrayna Devlet Başkanı Vladimir Zelenskiy: 'Dünyanın 40 ülkesine 12 milyon ton tarım ürünü için limanlarımızdan 500'e yakın gemi ayrıldı' Lviv'de Holodomor kurbanları anıldı Lviv'de Holodomor kurbanları anıldı

Son Dakika Güncel Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik saldırılarında bir okul ağır hasar gördü - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement