Ümit Erdim: Perran Kutman'dan çok şey öğrendim - Son Dakika

Ümit Erdim: Perran Kutman'dan çok şey öğrendim

23.10.2019 08:55
Ümit Erdim: Perran Kutman'dan çok şey öğrendim, System.String[]

18 yaşında "Hayat Bilgisi" dizisi ile ekranlarında yer almaya başlayan Erdim, "Perran Kutman ile çalışmak bana çok şey öğretti.

18 yaşında "Hayat Bilgisi" dizisi ile ekranlarında yer almaya başlayan Erdim, "Perran Kutman ile çalışmak bana çok şey öğretti. Hem oyunculuk hem de profesyonel iş hayatına bakış açım gelişti" dedi.

Ümit Erdim: Perran Kutman'dan çok şey öğrendim

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Ümit Erdim: Perran Kutman'dan çok şey öğrendim - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Esra-Ceyda Ersoy'a sevgililerinden dudak uçuklatan hediyeler! Satıp ev alacaklar İnternette gördükleri iş ilanı üzerine Antalya'ya gelen aile, 13 gündür çadırda kalıyor Yükselişini sürdüren gram altın 521 liradan işlem görüyor Torosların derin dondurucusu Akseki obrukları, peynir üreticilerinin doğal hava deposu oldu İki can aldı, öz abisini yaraladı! Öldürdüğü arkadaşlarıyla fotoğrafları ortaya çıktı 65 saat sonra enkazdan kurtarılan Elif'in depremin simgesi olan karesini fırsata dönüştürdüler! Tepkiler çığ gibi PKK'nın füzeli hain saldırısında şehit sayısı 3'e yükseldi İzmir'deki depremle ilgili gözaltına alınan müteahhitlerin ifadesi ortaya çıktı: Biz o zamanın şartlarına göre inşaatı yaptık