Son Dakika Haberleri: Vali Demir'den Uşaklı Avrupa Şampiyonu Mehmet Çelik'e Ödül

Vali Demir'den Uşaklı Avrupa Şampiyonu Mehmet Çelik'e Ödül

3 ay önce

Yıldızlar Avrupa Atletizm Şampiyonu olan 16 yaşındaki lise öğrencisi Mehmet Çelik, Uşak Valisi Salim Demir tarafından ödüllendirildi.

Vali Demir'den Uşaklı Avrupa Şampiyonu Mehmet Çelik'e Ödül, System.String[]
Yıldızlar  Avrupa  Atletizm Şampiyonu olan 16 yaşındaki lise öğrencisi  Mehmet Çelik,  Uşak Valisi Salim Demir tarafından ödüllendirildi.

Macaristan'da düzenlenen bin 500 metre Yıldızlar  Avrupa  Atletizm Şampiyonasında Uşaklı lise öğrencisi  Mehmet Çelik onca rakibini geride bırakarak birinci oldu.  Uşak İl Genel Meclisi Salonunda gerçekleştirilen ödül törenine  Uşak Valisi Salim Demir,  Uşak Gençlik ve Spor İl Müdürü Şahin Mercan, Spor İl Müdürü  Atletizm Antrenörü Ali Yılmaz katıldı.

Vali Demir, sporcu Çelik ve Antrenör Yılmaz'ı tebrik ederek  Mehmet Çelik'in örnek bir sporcu olduğunu  Türkiye ve  Uşak'ı yurt dışında gururla temsil ederek altın madalya ile döndüğünü ve  Uşak'taki sporculara gerekli desteklerin verileceğini, böyle başarıların devam etmesi gerektiğinin altını çizdi.

Vali Demir, Yıldızlar  Avrupa Şampiyonasında 1. Olan  Mehmet Çelik'e başarılarından dolayı küçük altın takarak başarılarının devamı için temennilerde bulundu. - UŞAK
Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

Annesi Tarafından Öldürülen Necmi'nin Babası, "Komşuyla İlişki" İddiasını Yalanladı 8 Yaşındaki Çocuğa Tecavüz Edip Öldüren 49'luk Sapık, Kurşuna Dizilerek İdam Edildi
Kışlalardaki "Tanrımıza Hamdolsun" Şeklindeki Yemek Duası "Allahımıza Hamdolsun" Şeklinde Değiştirildi