Son Dakika Haberleri: Vatan Caddesi'nde Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Yaya Ölümden Döndü...o Anlar Kamerada

Vatan Caddesi'nde Yolun Karşısına Geçmek İsteyen Yaya Ölümden Döndü...o Anlar Kamerada

4 ay önce

Vatan Caddesi'nde yolun karşısına geçmek isteyen yaya ölümden döndü.

Vatan Caddesi'nde yolun karşısına geçmek isteyen yaya ölümden döndü...O anlar kamerada
Motosikletin altında kalmaktan son anda kurtuldu, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti

İSTANBUL - Fatih Vatan Caddesi üzerinde yolun karşısına geçmek isteyen bir kişi, motosikletin altında kalmaktan son anda kurtuldu. Adam hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti, motosikletli ise olayın şokunu üzerinden uzun süre atamadı. O anlar motosiklet sürücüsünün kaskına taktığı kamera tarafından kaydedildi.
Olay, Fatih Vatan Caddesi üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, yolun karşısına geçmek isteyen bir yaya biranda yola çıktı. Bu sırada seyir halinde olan motosiklet sürücüsü ani bir manevra ile yayaya çarpmaktan son anda kurtuldu. Ölümden dönen yaya, hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etti. Motosiklet sürücüsü ise olayın şokunu uzun süre üzerinden atamadı. Sürücü sağa çektiği motosikletinin üzerinde bir süre hareketsiz bekledikten sonra yoluna devam etti.
Yolun karşısına geçmek isteyen yayanın ölümden döndüğü o anlar, motosiklet sürücüsünün kaskında bulunan aksiyon kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi.

YORUMLAR


TMSF, Uzan Grubu'nun El Konulan Adabank'ını Sattı Fatih Portakal "Bir Araştırma Oranı Geldi" Deyip Çağrıda Bulundu Kılıçdaroğlu'nun İdam Edilmesini İsteyen Akit Muhabiri Mehmet Özmen, Kovuldu!