Vergili, "Kozlarımızı Canlı Yayında Paylaşalım" - Son Dakika

Vergili, "Kozlarımızı Canlı Yayında Paylaşalım"

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Prof.Dr. Burhanettin Uysal'ı canlı yayına davet ederek "Kozlarımızı canlı yayında paylaşalım" dedi.

Vergili,

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Prof.Dr. Burhanettin Uysal'ı canlı yayına davet ederek "Kozlarımızı canlı yayında paylaşalım" dedi.


Başkan Vergili, AK Parti Karabük Belediye Başkanı Adayı Prof.Dr. Burhanettin Uysal'ın sürekli ithamlarda bulunmaya çalıştığını ifade ederek, "Sürekli olarak yalancılıkla suçluyor, başka şeylere benzetiyor. Sürekli olarak şu var, ben yaptım, ben yaptım. Bunları böyle söylemenin hiçbir anlamı yok. Ne yaparız? İki medeni kişi karşılıklı otururuz, Karabük'ün bütün problemlerini masaya yatırırız. Bunları tartışırken vatandaşta bu işi kim yapabilir, kim yapamaz daha sağlıklı karar verir. Yoksa öyle popülist politikalarla, afiş asmalarla, reklam filmi çevirmekle, algı yönetimleriyle seçim yürütülmez" diye konuştu.


"Ben ona çok büyük fırsat veriyorum"


"Propagandalarımızı yapalım ama üç tane ciddi oturum yapalım" diyen Vergili, şunları söyledi: "Bunu bütün canlı yayın yapan arkadaşlarımıza açık yapalım. Karabük'te gerçekten gazetecilik sağlayan arkadaşlara da birer soru sorma hakkı verelim. Üç oturum yapalım, Karabük'te takdir etsin. Ben rektör olmamış olabilirim, profesör olmamış olabilirim. Ben ona çok büyük bir fırsat veriyorum, bundan daha büyük bir fırsat olmaz. Onun konuşma ve insanları ikna etme kabiliyeti çok daha yüksek olabilir. Bu pencerelerini kullan, Karabük'e ne kadar faydalı olacağını beraber görelim, hep beraber tartışalım. Bu fırsatı kaçırma. Mağdurlar oluşturarak savunmaya çalışma, o mağdurlar kendi cevaplarını verir. Şunu da çok iyi bilsin. Ben lafı ne hakim karşısında ne savcılıkta eveler gevelerim. Bildiğim doğruların hepsini söylerim, hiç kimseden de çekinmem. Zamanı geldiğinde de onunla ilgili de konuşurum, hiç tereddüttü olmasın. Birbirimize karşılıklı böyle ithamlarda bulunacağımıza, gelelim televizyon huzurunda, canlı yayında konuşalım." - KARABÜK


Son Dakika

Muharrem İnce, Erdoğan'ın konuşmasının verilmesi üzerine canlı yayını terk etti 30 yaşındaki gencin trafik kazasından öldüğü sanıldı, otopside cinayete kurban gittiği ortaya çıktı Kamu çalışanlarıyla ilgili idari izinleri yeniden düzenleyen genelge yayınlandı Polisin ve boğarak öldürdüğü siyahi adamın geçmişte aynı yerde çalıştıkları ortaya çıktı Cami hoparlörlerinden müzik yayını soruşturmasında tutuklanan Banu Özdemir, tahliye edildi Hamile kadını hastaneye götürmediği iddia edilen taksi şoförü konuştu: Doğum taksinin içinde oldu ABD'de polis şiddetine karşı yapılan protestoda eylemcilere ateş açıldı Dış ticaret açığı Nisan'da 2,73 milyar dolar artarak 4,56 milyar dolar oldu Son Dakika: Türkiye ekonomisi yılın ilk çeyreğinde yüzde 4,5 büyüdü Son seçim anketine göre; Davutoğlu ve Babacan, siyasette taşları yerinden oynatıyor Yaşlı adam, torunlarına saldıran 4 metrelik yılanı tüfekle vurarak öldürdü Erdoğan'ın mesajı Yunanistan'ı çıldırttı: Türklerden eşi görülmemiş meydan okuma Sıfır aldığı aracı ekspertize götürünce ön kaputun cıvatalarının sök-tak olduğunu öğrendi Pazarcı kadın, şalvarın içinde doğurduğu bebeğini tezgahın altına attı Eylemleri bastırmak için uğraşan Trump hakkında bomba iddia: Hamile bıraktığı asistanını boğarak öldürdü