Yasemin Allen, Çekim İçin Gittiği Ormanda Arkadaşlarının Yakaladığı Pitonu Kucağına Aldı - Son Dakika

Yasemin Allen, Çekim İçin Gittiği Ormanda Arkadaşlarının Yakaladığı Pitonu Kucağına Aldı

01.08.2018 21:21

Yasemin Allen çekim yaptıkları ormanda ekip arkadaşlarının yakaladığı pitonu kucağına alarak sosyal medya hesabında paylaştı. Allen, ''Ormanda çekim yaparken sette sırf bu sebepten ötürü bulunan arkadaşlarımız vahşi bir piton yakaladı'' dedi.

Ünlü ve güzel oyuncu Yasemin Allen çekim için gittiği vahşi ormanda ekip arkadaşlarının piton yakaladılar. Allen'de ağzı kapatılan yılanı kucağına alarak sosyal medya hesabı üzerinden paylaştı.

''İŞİMİ ÇOK SEVİYORUM''

Yasemin Allen, ''Ormanda çekim yaparken sette sırf bu sebepten ötürü bulunan arkadaşlarımız vahşi bir piton yakaladı. Gün sonuna kadar tuttular, işimiz bittiğinde de bıraktılar tekrar. Arada ben de merhaba dedim. Ağzını kapatmışlardı.İşimi çok seviyorum.'' sözleri ile hesabından paylaştı. Takipçilerinden büyük beğeni ve yorum alan Allen cesur paylaşımı ile yine hayranlarından tam not aldı.

Yasemin Allen, Çekim İçin Gittiği Ormanda Arkadaşlarının Yakaladığı Pitonu Kucağına Aldı
Yasemin Allen, Çekim İçin Gittiği Ormanda Arkadaşlarının Yakaladığı Pitonu Kucağına Aldı
YORUMLAR (8)
  • DİGORLU: NE CESUR KIZ VE NE CESUR ARKADAŞI VAR. BİRİ PİTON YAKALIYOR DİĞERİ ELİNE ALIYOR. SANKİ TAVŞAN YAKALAMIŞ. BELLİ Kİ ASPARAGAS HABER. MUHTEMELEN REKLAM OLSUN DİYE ELİNE VERMİŞLER YASEMİN İN. YASEMİN DE GAZETECİYE Bİ ÖPÜCÜK VERMİŞTİR HABER YAPSIN DİYE Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
'Sosyal Medya Depresyonu' yaygınlaşıyor 'Sosyal Medya Depresyonu' yaygınlaşıyor

Son Dakika Güncel Yasemin Allen, Çekim İçin Gittiği Ormanda Arkadaşlarının Yakaladığı Pitonu Kucağına Aldı - Son Dakika


Advertisement