Gelen ağır koku üzerine bölgeye giden vatandaşlar, çürümeye yüz tutmuş cansız beden buldular - Son Dakika

Gelen ağır koku üzerine bölgeye giden vatandaşlar, çürümeye yüz tutmuş cansız beden buldular

21.07.2020 16:59

Yozgat'ın Sorgun ilçesinde buğday tarlasında, bir erkek cansız bedeni bulundu. Henüz kimliği belirlenemeyen şahsın, kolunda damar yolu açılmasında kullanılan iğneye rastlanılırken ölümünün üzerinden yaklaşık bir ay geçtiği tespit edildi.

Yozgat Sorgun Devlet Hastanesi'ne yaklaşık bir kilometre uzaklıktaki Ayrıdam köyü yakınlarında meydana gelen olayda, tekstil firmasının çalışanları, bir kişinin buğday tarlası içinde hareketsiz şekilde yattığını gördü. Durumu jandarmaya ve sağlık ekiplerine haber veren vatandaşlar, büyük endişe yaşadı. Cansız bedenin, yaklaşık bir aydır aynı yerde olduğu tespit edildi.

Korkunç olay! Buğday tarlasının ortasında cansız beden bulundu

OTOPSİ YAPILACAK

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, kimliği henüz belirlenemeyen kişinin hayatını kaybettiğini tespit etti. Tarladaki cansız bedenin, yaklaşık bir aydır aynı yerde olduğu tespit edilirken kolunda damar yolu açılmasında kullanılan iğne bulundu. Cansız beden, otopsi yapılmak üzere Sorgun Devlet Hastanesi morguna götürüldü.

Gelen ağır koku üzerine bölgeye giden vatandaşlar, çürümeye yüz tutmuş cansız beden buldular
Gelen ağır koku üzerine bölgeye giden vatandaşlar, çürümeye yüz tutmuş cansız beden buldular

Kaynak: DHA

Son Dakika 3. Sayfa Gelen ağır koku üzerine bölgeye giden vatandaşlar, çürümeye yüz tutmuş cansız beden buldular - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz İETT çalışanı saldırıya uğradı! Yerlerin kan gölüne döndüğü olayda şoför hastanelik oldu İsmi ve senaristi değişen Babam Çok Değişti dizisi final yapma kararı aldı BAE'nin ABD ile yaptığı F-35 savaş uçağı anlaşmasının bedeli 23 milyar dolar Ronaldo'yu reddeden Türk model Cansu Taşkın: O konu benim için kapandı Hastalığı yüzünden zor günler geçiren Neslihan Atagül'ün son hali hayranlarını üzdü Babasının 2 tır şoförüyle tartıştığını gören çocuk, torpidodan aldığı silahla dehşet saçtı: 1 ölü, 1 yaralı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü