Yumurta Görseli Kendi Fotoğraflarından Çok Beğenilen Kylie Jenner, Sıcak Asfalta Yumurta Kırdı - Son Dakika

Yumurta Görseli Kendi Fotoğraflarından Çok Beğenilen Kylie Jenner, Sıcak Asfalta Yumurta Kırdı

12 ay önce

Bir Instagram hesabının paylaştığı yumurta fotoğrafı kendi paylaşımlarından daha çok beğenilen Kylie Jenner, duruma tepki göstererek sıcak asfalta yumurta kırdı.

Yumurta Görseli Kendi Fotoğraflarından Çok Beğenilen Kylie Jenner, Sıcak Asfalta Yumurta Kırdı, System.String[]

Bebeğinin fotoğrafıyla Instagram tarihinin en çok beğenilen gönderisinin sahibi olan Kylie Jenner'ın pabucu dama atıldı. Jenner'ın rekorunu gizemli bir hesap tarafından paylaşılan yumurta görseli kırdı. Ünlü model de olaya tepki göstermek amacıyla sıcak asfalta yumurta kırdı.

YUMURTA GÖRSELİ KYLİE'Yİ SOLLADI

21 yaşındaki milyoner model Kylie Jenner'ın geçen sene Şubat ayında paylaştığı bebeğinin fotoğrafı 18 milyondan fazla beğeni alarak Instagram'da tüm zamanların beğeni rekorunu kırmıştı. Ancak 4 Ocak'ta World_Record_Egg isimli bir profil tarafından paylaşılan yumurta görseli Jenner'ı solladı. Yumurta görseli, 10 gün içerisinde 24 milyondan fazla beğeni alarakInstagram tarihinin en çok beğenilen gönderisi oldu.

Beğeni rekoru kıran yumurta görseli

SICAK ASFALTA YUMURTA KIRDI

ABD'li model Jenner ise yumurta fotoğrafının Instagram tahtına oturmasına, eline aldığı bir yumurtayı sıcak asfalta kırarak çektiği bir video ile yanıt verdi. Jenner'in videosu sosyal medyada 'Dünya rekorunu bir yumurta hesabının kırdığını görünce Kylie' notuyla paylaşılmaya başlandı.

Kylie Jenner'in en çok beğenilen fotoğrafı
Yumurta Görseli Kendi Fotoğraflarından Çok Beğenilen Kylie Jenner, Sıcak Asfalta Yumurta Kırdı
Haber Yayın Tarihi: 15.01.2019 12:40 

YORUMLAR


Son Dakika

Erdoğan'ın müjdesini verdiği '100 Bin Sosyal Konut Projesi' kapsamında konut yapılacak ilçeler belli oldu
Emekli maaşlarına 74 ile 356 lira arasında artış göründü Ahmet Davutoğlu'nun Gelecek partisiyle ilgili ilk anket değerlendirmeleri geldi