Zor Biraderler Filmi - Son Dakika

Zor Biraderler Filmi

08.04.2014 19:30
Zor Biraderler Filmi, System.String[]

Zor Biraderler filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Zor Biraderler filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Bir okulda güvenlik görevlisi olarak çalışan Ben Barber'ın tek amacı hayatının kadını Angela ile evlenebilmektir. Önlerindeki en büyük engel ise Angela'nın aşırı korumacı erkek kardeşi James'in onayıdır. Ben, Atlanta Polis Departmanı'nda çalışan James'in gözüne girebilmek için polis olup onun çalıştığı departmana girerek kendini ispatlamaya karar verir; böylece cesaretini kanıtlayacağını düşünür. Burada görev alabilmek için uygulanan tüm testleri başarıyla geçer ve şimdi geriye son bir zorlu sınav kalır: James'in şehrin arka sokaklarında çıkacağı 24 saatlik operasyon devriyesinde ona eşlik etmek... Tehlikelerle dolu bu görevde James'in güvenini kazanıp Angela'nın da kalbini kazanmak anlamına gelecektir.

Yönetmen: Tim Story

Senaryo: Matt Manfredi, Phil Hay, Jason Mantzoukas, Greg Coolidge

Oyuncular: Tika Sumpter, Bruce McGill, John Leguizamo, Kevin Hart, Ice Cube

Filmin Türü: Aksiyon, Komedi

Orijinal Adı: Ride Along

Yapımcı Firma: Cube Vision, LBI Entertainment

Yapım Yılı: 2014

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 99 dk.

Dağıtıcı Firma: UIP Filimcilik

Vizyon Tarihi: 18.04.2014

Son Dakika Güncel Zor Biraderler Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Gözü dönmüş koca, 2 çocuğunun evde bulunduğu sırada önce eski eşini sonra kendisini öldürdü İngiliz perakende devleri Peacocks ve Jaeger iflas etti Son Dakika! MSB, kasım sevk tarihlerini aralık ayına erteledi Son dakika! Bakan Elvan'dan faiz kararı sonrası Merkez Bankası mesajı: Fiyat istikrarını sağlama görevi Merkez'e aittir Uyuşturucu çetesi 'Mavi Kelebekler' çökertildi Nijeryalı iş insanı Orji Kalu, Arsenal'i satın almak için harekete geçti Rüzgara kapılan Türk paraşütçü, Lübnan kıyılarına zorunlu iniş yaptı Pes dedirten olay! Gündüz vakti otobanda arabalarını yol kenarına çekip ilişkiye girdiler