Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Son dakika Hamit Mumcu haberleri, Hamit Mumcu son dakika, son dakika Hamit Mumcu

Son Dakika Hamit Mumcu Haberleri

Son dakika Hamit Mumcu haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son hamit mumcu haberleri anında burada.


 • 02.10.2023 02 Eki 13:46 Konak'ta 2. Göç Sempozyumu Gerçekleşti

  Konak'ta 2. Göç Sempozyumu Gerçekleşti Bu yıl ikincisi düzenlenen Nermin Abadan Unat Göç Sempozyumu açılışında konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak Belediyesi olarak mültecilere yönelik birçok çalışma yaptıklarını, ayrımsız hizmet ürettiklerini ancak sorunun çözümü için yasal çerçeveler içinde, merkezi ve somut adımlar atılması gerektiğini vurguladı. Batur, “Ortak yaşam ve ortak gelecek anlayışıyla hizmet üretiyoruz. Hiçbir ayrım gözetmeksizin tüm hemşehrilerimize el uzatıyor, belediyemiz kaynaklarından eşit faydalanmaları için çalışıyoruz. Bu insanlar savaştan kaçtı, ülkemize sığındı; kucak açtık, açmaya da devam ediyoruz. Ancak bu durumun yasal bir çerçeve içinde çözülmesi lazım” dedi.

 • 01.09.2023 01 Eyl 14:13 İzmir'de Barış Güvercinleri Uçuruldu

  İzmir'de Barış Güvercinleri Uçuruldu İzmir’de 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle düzenlenen etkinlikte barış güvercinleri uçuruldu.

 • 03.07.2023 03 Tem 22:59 Sivas Katliamı'nın 30. Yılı Dolayısıyla İzmir'de Anma Etkinliği Düzenlendi, Hayatını Kaybedenler İçin Denize Karanfil Bırakıldı

  Sivas Katliamı'nın 30. Yılı Dolayısıyla İzmir'de Anma Etkinliği Düzenlendi, Hayatını Kaybedenler İçin Denize Karanfil Bırakıldı Sivas Katliamı’nın 30. yıl dönümü nedeniyle İzmir’de anma etkinliği düzenlendi. Konak Kent Konseyi Başkanı Hamit Mumcu, “Madımak Katliamı hoşgörüsüzlüğün ve karanlığın acımasızca ortaya çıktığı bir trajedidir. Kültür ve düşünce dünyasının seçkin isimlerine yapılan bu saldırı insanlık onuruna karşı işlenen bir suçtur. Bugün o karanlık günün üzerinden yıllar geçmiş olmasına rağmen hala adalet sağlanamamıştır” dedi. Açıklamanın ardından katliamda hayatını kaybedenler adına denize karanfil bırakıldı.

 • 05.06.2023 05 Haz 21:48 İzmir'de Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında farkındalık yürüyüşü düzenlendi

  İzmir'de Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında farkındalık yürüyüşü düzenlendi İzmir'de 5 Haziran Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında sivil toplum kuruluşları ve çevre dernekleri farkındalık yürüyüşü düzenleyerek çevre sorunlarına dikkat çekildi. Konak Kent Konseyi, TMMOB İl Koordinasyon Kurulu, İzmir Tabip Odası, İzmir Barosu ve sivil toplum kuruluşları tarafından düzenlenen yürüyüşte, atık yönetimindeki eksiklikler, hava kirliliği, yeşil alanların azalması, asbest tehlikesi gibi çevre sorunlarına dikkat çekildi.

 • 04.03.2023 04 Mar 00:58 Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Ünver'e yapılan saldırıya tepki

  Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Ünver'e yapılan saldırıya tepki Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Mustafa Ünver'in uğradığı saldırıya tepki yağdı.

 • 03.03.2023 03 Mar 15:06 Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Ünver'e yapılan saldırıya tepki

  Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Ünver'e yapılan saldırıya tepki Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Ünver'e yapılan saldırıya tepki Kuşadası Kent Konseyi Başkanı Mustafa Ünver'in uğradığı saldırıya tepki yağdı.

 • 12.11.2022 12 Kas 18:23 Konak'ta Nermin Abadan Unat Göç Sempozyumu Yapıldı

  Konak'ta Nermin Abadan Unat Göç Sempozyumu Yapıldı İzmir Konak'ta düzenlenen Nermin Abadan Unat Göç Sempozyumu'nda konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, herkese eşit hizmet ulaştırmaya çalıştıklarını belirterek, "Konak’ta göç ve mültecilik konusu gerçekten çok önemli. Bu tür sempozyum ve çalışmaların yapılması, bizim bilgi dağarcığımızı genişletecek. Bu sempozyumdan çıkacak kararlar hem uygulama, hem de bundan sonra yapılacak çalışmalar ve atılacak adımlar açısından önemli” dedi.

 • 18.08.2022 18 Ağu 15:21 Konak Belediye Başkanı Abdül Batur'dan Kentsel Dönüşüm Mesajı: "İnsanları Dik Duran Tabutlarda Yaşatamayız"

  Konak Belediye Başkanı Abdül Batur'dan Kentsel Dönüşüm Mesajı: 'İnsanları Dik Duran Tabutlarda Yaşatamayız' İzmir Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, 17 Ağustos 1999’da meydana gelen Marmara Depremi’nin 23’üncü anma yıl dönümünde kentsel dönüşüm mesajı verdi. Batur, "İnsanları dik duran tabutlarda yaşatamayız. Bu kentin binalarının depreme dayanıklı hale getirilmesi noktasında omuz omuza çalışmamız lazım” diye konuştu.

 • 06.08.2022 06 Ağu 16:48 Türkiye kent konseyleri başkanları Bandırma'da buluştu

  Türkiye kent konseyleri başkanları Bandırma'da buluştu Balıkesir'in Bandırma ilçesinde kent konseyleri platformu genel toplantısı düzenlendi.

 • 22.07.2022 22 Tem 19:29 İzmir Yaşam Alanları'ndan Danıştay'a Çeşme Projesi Tepkisi: "Projeyi Onaylayan Danıştay Kararını Tanımıyoruz"

  İzmir Yaşam Alanları'ndan Danıştay'a Çeşme Projesi Tepkisi: 'Projeyi Onaylayan Danıştay Kararını Tanımıyoruz' İzmir Yaşam Alanları Meclisi, Danıştay 6. Dairesi'nin Çeşme Projesi’ne yönelik yürütmeyi durdurma talebini reddetmesine tepki gösterdi. Açıklamada, "İzmir’in Kanal İstanbul’u olan projenin hemen durdurulmasını istiyoruz. Alınan hukuk dışı Danıştay kararını tanımıyoruz" denildi.

 • 07.07.2022 07 Tem 20:55 Srebrenitsa Katliamında Yaşamını Yitirenler İzmir'de Anıldı

  Srebrenitsa Katliamında Yaşamını Yitirenler İzmir'de Anıldı İnsanlık tarihinin en büyük trajedilerinden biri olan Srebrenitsa katliamında yaşamını yitirenler İzmir'de anıldı. Konak Belediyesi'nin Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde düzenlediği anmaya çok sayıda yurttaş katıldı. Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, "Bugün de dünyanın herhangi bir yerinde bu acının yeniden yaşanmaması için barışa, kardeşliğe, dayanışmaya ihtiyaç var. Özgürlüğün, barışın, kardeşliğin hâkim olacağı daha yaşanılır bir dünya; bunu sağlamalıyız" dedi.

 • 28.06.2022 28 Haz 12:36 CHP'de Kent Konseyleri Masası oluşturuldu

  CHP'de Kent Konseyleri Masası oluşturuldu CHP'de, parti ile kent konseyleri arasında iletişimi sağlamak, katılımcı demokrasiyi güçlendirmek ve yeni projeler üretmek için "CHP Kent Konseyleri Masası" oluşturuldu.

 • 17.05.2022 17 May 10:55 Tunç Soyer: "Kaftancıoğlu Kararı Tam Bir Demokrasi Ayıbıdır"

  Tunç Soyer: 'Kaftancıoğlu Kararı Tam Bir Demokrasi Ayıbıdır' İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Sosyal Demokrasi Derneği’nce düzenlenen “Başka Bir Hayat Mümkün” konferansında sunum yaptı. Yargıtay’ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile ilgili kararına tepki gösteren Soyer, "Bu tam bir demokrasi ayıbıdır” dedi.

 • 15.05.2022 15 May 10:49 Başkan Batur'dan Konak Kent Konseyi'ne İstanbul Mitingi Daveti

  Başkan Batur'dan Konak Kent Konseyi'ne İstanbul Mitingi Daveti Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Konak Kent Konseyi’nin genel kurulunda konuştu. Konak’ın dayanışmayı en iyi gösteren ilçelerden olduğunu dile getiren Başkan Batur, “Kent konseyinden gelen her türlü çalışmaya hep yeşil ışık yakıyoruz, destekliyoruz, desteklemeye de devam edeceğiz” dedi. Konsey bileşenlerini 21 Mayıs İstanbul mitingine de davet eden Batur, “Canan Kaftancıoğlu yalnız değil. Her zaman onun yanındayız" dedi.

 • 23.04.2022 23 Nis 15:54 "İzmir Baba" Olarak Bilinen Sancar Maruflu'nun Anısına Bilim Merkezi Açıldı

  'İzmir Baba' Olarak Bilinen Sancar Maruflu'nun Anısına Bilim Merkezi Açıldı Konak Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, "İzmir Baba" olarak bilinen merhum Sancar Maruflu'nun adının verildiği bilim merkezinin açılışını yaptı. Sancar Maruflu Bilim Merkezi'nin açılışında konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, “Çocuklarımızın çağdaş eğitim alması ve en önemlisi de Atatürk ilke ve inkılaplarından ayrılmadan bu eğitimlerini sürdürmeleri için gayret ediyoruz. Çok güzel bir nesil geliyor. Amacımız, karanlıklarla değil, Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş eğitimle, onların gelecekte Türkiye’de söz sahibi olmalarını sağlamak” dedi.

 • 23.11.2021 23 Kas 15:27 Dünya Çocuk Hakları Konak'ta savunuldu

  Dünya Çocuk Hakları Konak'ta savunuldu Konak Belediyesi'nin Dünya Çocuk Hakları Günü kapsamında Konak Kent Konseyi ile birlikte düzenlediği basın açıklamasında Çocuk Hakları Sözleşmesi'nin uygulanması gerekliliğine dikkat çekildi.

 • 08.11.2021 08 Kas 14:07 Çevik Bir Meydanı'nın adının değişmesi için toplandılar

  Çevik Bir Meydanı'nın adının değişmesi için toplandılar Çevik Bir Meydanı'nın adının değişmesi için toplandılar İzmir'de pek çok sivil toplum kuruluşu bir araya gelerek Buca ilçesindeki Çevik Bir Meydanı'nın adının değiştirilmesi çağrısı yaptı.

 • 01.09.2020 01 Eyl 15:21 Konak'ta güvercinler barışa uçtu

  Konak'ta güvercinler barışa uçtu 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle düzenlenen basın açıklamasında konuşan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, "Güvencinler kentimizin her köşesine barış ve huzuru götürsün" dedi.

 • 10.07.2020 10 Tem 20:03 Srebrenitsalı soykırım kurbanları için İzmir'de denize karanfil bırakıldı

  Srebrenitsalı soykırım kurbanları için İzmir'de denize karanfil bırakıldı Bosna Hersek'in doğusundaki Srebrenitsa'da 1995 yılında yaşanan soykırımda öldürülenler için İzmir'de denize karanfil bırakıldı.

 • 23.12.2019 23 Ara 16:51 İzmir'de 60 katlı gökdelen projesine tepki

  İzmir'de 60 katlı gökdelen projesine tepki İzmir'de 60 katlı gökdelen projesine tepkiİZMİR'in Konak ilçesinde, bir şirketin planları üç kez mahkemeden dönen 250 metre uzunluğunda 60 katlı gökdelen inşaatı için ruhsat alarak, çalışmalara başlamasına tepki göterildi.

 • 23.12.2019 23 Ara 14:37 DHA YURT BÜLTENİ-17

  DHA YURT BÜLTENİ-17 MHP Urla İlçe Başkanı Taşoku'na silahlı saldırı (2)'SALDIRI SİYASİ DEĞİL'İzmir'de Buca ilçesi Şirinyer Mahallesi'ndeki evinin önünde kimliği henüz belirlenemeyen motosikletli kişilerce saldırıya uğrayan MHP Urla İlçe Başkanı heykeltıraş İsmail Taşoku, kaldırıldığı Tepecik Eğitim ve...

 • 23.12.2019 23 Ara 14:26 İzmir'de 60 katlı gökdelen projesine tepki

  İzmir'de 60 katlı gökdelen projesine tepki İZMİR'in Konak ilçesinde, bir şirketin planları üç kez mahkemeden dönen 250 metre uzunluğunda 60 katlı gökdelen inşaatı için ruhsat alarak, çalışmalara başlamasına tepki göterildi.

 • 10.12.2019 10 Ara 16:32 Batur, Ege Kent Konseyleri Birliğinin genel kuruluna katıldı

  Batur, Ege Kent Konseyleri Birliğinin genel kuruluna katıldı Ege Kent Konseyleri Birliği genel kurul toplantısına katılan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, yaşanan afetler ve çevre felaketleri ile ilgili, "Geleceğimiz söz konusu. Bir an önce harekete geçmeliyiz.

 • 10.12.2019 10 Ara 15:07 Başkan Batur, çevre katliamlarına dikkat çekti

  Başkan Batur, çevre katliamlarına dikkat çekti Ege Kent Konseyleri Birliği Genel Kurulu Toplantısı'na katılan Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Ege'de yaşanan çevre katliamlarına dikkat çekerek, "Geleceğimiz söz konusu. Bir an önce harekete geçmeli ve bu katliamlara dur demeliyiz" dedi.

 • 03.10.2019 03 Eki 18:35 İzmir'de 410 çocuk koruyucu ailenin yanında

  İzmir'de 410 çocuk koruyucu ailenin yanında AİLE Çalışma ve Sosyal Hizmetler İzmir İl Müdürlüğü Koruyucu Aile Şube Müdürü Hasan Özdemir, İzmir'de 410 çocuğun koruyucu ailenin yanında kaldığını belirterek bu çocuklardan 67'sinin ise engelli olduğunu ifade etti.

 • 01.10.2019 01 Eki 17:12 Konak Kent Konseyi üçüncü kez 'Hamit Mumcu' dedi

  Konak Kent Konseyi üçüncü kez 'Hamit Mumcu' dedi Konak Kent Konseyi'nin olağan genel kurul toplantısında mevcut başkan Hamit Mumcu üçüncü kez güven tazeleyerek bir kez daha başkan seçildi.

 • 12.07.2019 12 Tem 09:02 O büyük acı Konak'ta anıldı

  O büyük acı Konak'ta anıldı Sadece birkaç gün içerisinde binlerce Boşnak'ın katledildiği Srebrenitsa Katliamı'nda yaşamını yitirenler, Konak'ta düzenlenen törenle anıldı.

 • 21.04.2019 21 Nis 11:46 CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Konak'ta

  CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya Konak'ta CHP Genel Başkan Yardımcısı Ankara Milletvekili TBMM Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu CHP Grup Sözcüsü Yıldırım Kaya, 31 Mart yerel seçimlerinde Konak Belediye Başkanı seçilen Abdül Batur'a bir tebrik ziyaretinde bulundu.

 • 27.10.2018 27 Eki 14:42 Tarihi Çarşı'da Cumhuriyet Kutlaması

  Tarihi Çarşı'da Cumhuriyet Kutlaması İzmir’in Konak ilçesinde, Tarihi Kemeraltı Çarşısı içinde hizmet veren Kızlar Ağası Hanı ve çevresindekilerin Cumhuriyet’in ilanının 95. yıl dönümü dolayısıyla düzenlediği ilkokullar arası Atatürk ve Cumhuriyet konulu şiir yarışmasının ödül töreni yapıldı.

 • 11.07.2018 11 Tem 20:15 İzmirliler, Srebrenitsa Katliamı'nı Unutmadı

  İzmirliler, Srebrenitsa Katliamı'nı Unutmadı İzmirliler, Srebrenitsa Katliamı'nı unutmadıİZMİR - Birleşmiş Milletler tarafından güvenli bölgede bulunmalarına rağmen Sırp askerlerinin 8 bin 372 Boşnak sivili katletmesinin üzerinden 23 yıl geçti.

 • 11.07.2018 11 Tem 19:18 İzmirliler, Srebrenitsa Katliamı'nı Unutmadı

  İzmirliler, Srebrenitsa Katliamı'nı Unutmadı Konak Belediyesi ile Konak Kent Konseyi, Srebrenitsa Katliamı’nın yıl dönümünde yaşananları lanetledi.

 • 07.07.2018 07 Tem 00:20 Dha Yurt Bülteni - 17

  Dha Yurt Bülteni - 17 İzmir çocuk tacizlerine karşı ayaktaİZMİR, çocuk ölümleri ve çocuk tacizlerine karşı ayaktaydı.

 • 06.07.2018 06 Tem 23:58 İzmir, Çocuk Ölümleri ve Tacizlerine Karşı Ayakta

  İzmir, Çocuk Ölümleri ve Tacizlerine Karşı Ayakta İZMİR, çocuk ölümleri ve çocuk tacizlerine karşı ayaktaydı.

 • 06.07.2018 06 Tem 23:05 İzmir Çocuk Tacizlerine Karşı Ayakta

  İzmir Çocuk Tacizlerine Karşı Ayakta İzmir çocuk tacizlerine karşı ayaktaİZMİR, çocuk ölümleri ve çocuk tacizlerine karşı ayaktaydı.

 • 06.07.2018 06 Tem 22:49 İzmir, Çocuk Ölümleri ve Tacizlerine Karşı Ayakta

  İzmir, Çocuk Ölümleri ve Tacizlerine Karşı Ayakta İZMİR, çocuk ölümleri ve çocuk tacizlerine karşı ayaktaydı.

 • 23.03.2018 23 Mar 16:10 Başkan Pekdaş'a Emek Ödülü

  Başkan Pekdaş'a Emek Ödülü İzmir Kent Konseyleri Birliği Yönetimi, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a kente, kentliye ve kent konseylerine verdiği destek ve emeklerden ötürü teşekkür plaketi verdi.

 • 03.10.2017 03 Eki 11:03 Konak'ta Esnaf Meclisi Kuruldu

  Konak'ta Esnaf Meclisi Kuruldu İzmir’in merkez ilçesi Konak’ta ilçe esnafının sorunları dinlemek, taleplerini almak ve işbirliği içinde projeler üretmek adına önemli bir adım atıldı.

 • 13.07.2017 13 Tem 15:02 Konak Kent Konseyi'nden Açığa Alınan Akademisyenlere Destek

  Konak Kent Konseyi'nden Açığa Alınan Akademisyenlere Destek İZMİR'deki Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü'nün, Barış İçin Akademisyenler inisiyatifinin 'Bu suça ortak olmayacağız' başlıklı bildirisine imza atan 12 akademisyeni açığa alması, Konak Kent Konseyi tarafından protesto edildi.

 • 02.02.2017 02 Şub 10:28 Kent Gönüllülerinden Başkan Pekdaş'a Plaket

  Kent Gönüllülerinden Başkan Pekdaş'a Plaket Konak Kent Konseyi Yürütme Kurulu üyeleri, Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’ı makamında ziyaret etti.

 • 26.01.2017 26 Oca 13:10 Hediyeleri 'Barış' Oldu

  Hediyeleri 'Barış' Oldu Konak Kent Konseyi Çocuk Meclisi üyeleri ziyaret ettikleri Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş’a kağıttan turna kuşlarıyla süsledikleri ve üzerinde Atatürk’ün “Yurtta barış dünyada barış” sözünün yazılı olduğu barış temalı duvar süsünü armağan etti.

 • 17.12.2016 17 Ara 15:25 Konaklı Çocuklardan Demokrasi Örneği

  Konaklı Çocuklardan Demokrasi Örneği Konak Kent Konseyi Çocuk Meclisi üyesi çocuklar yeni dönem başkan ve yönetim kurulu üyelerini belirlemek için sandık başına gitti.

 • 02.11.2016 02 Kas 10:05 Konak Meclisi'nden 'Özgür Basın' Çağrısı

  Konak Meclisi'nden 'Özgür Basın' Çağrısı Konak Belediyesi’nin Kasım ayı meclis toplantılarının ilk oturumu İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin meclis toplantı salonunda gerçekleştirildi.

 • 06.10.2016 06 Eki 09:45 İzmir'in Kalbi 'Perde' Açtı

  İzmir'in Kalbi 'Perde' Açtı Sanata ve sanatçıya destek vermeyi amaç edinen Konak Belediyesi, 2016-2017 tiyatro sezonunu geniş katılımlı bir davetle açtı.

 • 05.10.2016 05 Eki 12:02 Konak, Tiyatro Sezonuna Merhaba Dedi

  Konak, Tiyatro Sezonuna Merhaba Dedi Konak Belediyesi 2016 – 2017 tiyatro sezonuna Türkan Saylan Kültür Merkezi'nde düzenlenen kokteylle merhaba dedi.

 • 04.08.2016 04 Ağu 11:30 Su Borusundan 26 Metrelik Ağaç Kökü Çıktı

  Su Borusundan 26 Metrelik Ağaç Kökü Çıktı Biga'nın Çeşmealtı köyünde, çeşmelerden akan suların azalması üzerine çalışma yapan köylüler, su borusundan 26 metrelik ağaç kökü çıkardı.

 • 03.08.2016 03 Ağu 22:15 26 Metre Uzunluğundaki Ağaç Kökü Köy Meydanında Sergileniyor

  26 Metre Uzunluğundaki Ağaç Kökü Köy Meydanında Sergileniyor Biga ilçesine bağlı Çeşmealtı köyündeki su borusundan çıkan 26 metre uzunluğundaki ağaç kökleri, köy meydanında sergileniyor.

 • 22.06.2016 22 Haz 12:08 Konak Kent Konseyi'nde Yeni Dönem Başladı

  Konak Kent Konseyi'nde Yeni Dönem Başladı Konak Kent Konseyi’nin olağan genel kurulu geçtiğimiz günlerde yapıldı.

 • 08.04.2016 08 Nis 11:20 Pekdaş'tan Ak Partili Meclis Üyelerine Tepki

  Pekdaş'tan Ak Partili Meclis Üyelerine Tepki Konak Belediye Başkanı Sema Pekdaş, 2015 yılı Faaliyet Raporu’nun görüşüldüğü meclis toplantısını terk eden AK Partili belediye meclis üyelerine tepki göstererek, "Son günlerde polemik oluşturmak arzusu ve lafları çarpıtarak siyasi gündemde yeni algılar oluşturmak modası atağa kalkmıştır.

 • 07.04.2016 07 Nis 22:03 Konak Belediye Meclisinde "Kirli Savaş" Tartışması

  Konak Belediye Meclisinde 'Kirli Savaş' Tartışması Konak Belediyesinin CHP'li meclis üyesi Hamit Mumcu'nun nisan ayı olağan meclis toplantısında söylediği "Yürütülen kirli savaş nedeniyle bu yıl Kent Konseyi olarak planladığımız 10 etkinliğin ancak 4'ünü yapabildik" sözleri tartışmaya neden oldu.

 • 11.03.2016 11 Mar 15:27 Mülteciler İçin Meclis Kuruldu

  Mülteciler İçin Meclis Kuruldu İzmir’de 40 sivil toplum kuruluşu bir araya gelerek kentteki mültecilerin şehre uyumu ve sorunlarının çözümü için Konak Kent Konseyi Mülteci Meclisi’ni oluşturdu.

Advertisement