Son dakika Harran Devlet Hastanesi haberleri, Harran Devlet Hastanesi son dakika, son dakika Harran Devlet Hastanesi

Son Dakika Harran Devlet Hastanesi Haberleri

Son dakika Harran Devlet Hastanesi haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son harran devlet hastanesi haberleri anında burada.

 • 15.08.2015 19:34 Şehit Uzman Çavuş Taş Son Yolculuğuna Uğurlandı Şehit Uzman Çavuş Taş Son Yolculuğuna Uğurlandı

  GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Şehit Jandarma Uzman Çavuş İbrahim Taş'ın cenaze töreninden detaylar, - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın şehidin ailesini teselli etmesi, - Şehidin cenazesinin getirilişi, - Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz'ın konuşması, - Şehidin ailesinin şehidin tabutu başında ağlamaları, - İl Müftüsü İhsan Açık'ın şehit için helallik istemesi, - Şehidin cenaze namazanın kılınması, - Şehidin cenazesinin mezarlığa götürülmesi, Şehitlerimizi uğurluyoruz- Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde bir grup terörist tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Taş'ın cenazesi, memleketi Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde gözyaşları arasında toprağa verildi- Kalkınma Bakanı Yılmaz: "Hepimiz terörün karşısında, bu insanlık suçunun karşısında durmak zorundayız ve bunu da sonuna kadar kararlı bir şekilde yapacağız" Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde bir grup terörist tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Taş'ın cenazesi Harran ilçesinde toprağa verildi.

 • 15.08.2015 18:20 Şehitlerimizi Uğurluyoruz

  Hakkari'nin Yüksekova ilçesi Dağlıca bölgesinde bir grup terörist tarafından roketatar ve uzun namlulu silahlarla yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Taş'ın cenazesi Harran ilçesinde toprağa verildi.

 • 12.02.2013 16:47 Eski Devlet Hastanesi Binası Hrü'ye Devredildi

  Siverek'te eski devlet hastanesi binası Harran Üniversitesi (HRÜ) Siverek Meslek Yüksek Okulu'na devredildi.

 • 07.02.2013 13:30 Siverek MYO'ya Yeni Bölümlerin Açılması Talebi

  Siverek'i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği'nce Siverek MYO'ya ek bölüm açılması konusunun görüşüldüğü bir toplantı yapıldı.