SON DAKİKA HAYAT DEVAM EDİYOR HABERLERİ

Son Dakika Hayat Devam Ediyor Haberleri

 • 21 Eylül 2018 16:50 Vali Güvençer Köprübaşılı Muhtarları Dinledi Vali Güvençer Köprübaşılı Muhtarları Dinledi Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 2018 Yılı Muhtarlar Toplantısında Köprübaşılı muhtarlar ile buluştu.
 • 21 Eylül 2018 09:44 Büyükşehirden Nazilli'nin Köylerine Yangın Söndürme Tankeri Büyükşehirden Nazilli'nin Köylerine Yangın Söndürme Tankeri AYDIN (İHA) – Aydın Büyükşehir Belediyesi, yangınlarda kullanılmak üzere Nazilli ve Bozdoğan kırsal mahalle muhtarlarına 16 yangın söndürme tankeri hediye etti.
 • 15 Eylül 2018 21:54 Yemen'de Savaşın Gölgesinde Günlük Hayat Devam Ediyor Yemen'de Savaşın Gölgesinde Günlük Hayat Devam Ediyor Yemen’deki bir fotoğrafçı Yemen ordusu ile Husi milisleri arasındaki savaşın gölgesinde devam eden günlük hayatı fotoğrafladı.
 • 08 Eylül 2018 17:36 Kadıköy'de Plaklar Müzeyyen Senar İçin Döndü KADIKÖY Belediyesi'nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri'nde plaklar bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan Müzeyyen Senar için döndü.
 • 08 Eylül 2018 17:29 İstanbul Kadıköy'de Plaklar Müzeyyen Senar İçin Döndü İstanbul Kadıköy'de Plaklar Müzeyyen Senar İçin Döndü Kadıköy'de plaklar Müzeyyen Senar için döndüİSTANBUL,(DHA)-KADIKÖY Belediyesi'nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri'nde plaklar bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan Müzeyyen Senar için döndü.
 • 08 Eylül 2018 16:24 Kadıköy'de Plaklar Müzeyyen Senar İçin Döndü Kadıköy'de Plaklar Müzeyyen Senar İçin Döndü KADIKÖY Belediyesi'nin bu yıl üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri'nde plaklar bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan Müzeyyen Senar için döndü.
 • 02 Eylül 2018 13:00 Şarbon Şüphesiyle Karantinaya Alınan Mahallelerde Anonslar Yapılıyor, Vatandaşların Gündelik Hayatı... Şarbon Şüphesiyle Karantinaya Alınan Mahallelerde Anonslar Yapılıyor, Vatandaşların Gündelik Hayatı... Şarbon şüphesiyle karantinaya alınan mahallelerde anonslar yapılıyor, vatandaşların gündelik hayatı devam ediyor Hayvanların sokağa bırakılmaması için anonslar yapılıyorİSTANBUL - Silivri'de şarbon şüphesiyle karantinaya alınan mahallelerde vatandaşların normal hayatı devam ediyor.
 • 02 Eylül 2018 12:44 Şarbon Şüphesiyle Karantinaya Alınan Mahallelerde Vatandaşların Gündelik Hayatı Devam Ediyor Silivri’de şarbon şüphesiyle karantinaya alınan mahallelerde vatandaşların normal hayatı devam ediyor.
 • 17 Ağustos 2018 11:28 Deprem Gerçeğine Fotoğraflarla Dikkati Çekiyor Deprem Gerçeğine Fotoğraflarla Dikkati Çekiyor 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nde çok sevdiği eşi ve oğlunu kaybetmenin acısını yaşayan Ali Esen, vatandaşların depremlere karşı her daim hazırlıklı olmalarını hatırlatmak amacıyla 16 yıldır iş yerinin önünde fotoğraf sergisi açıyor.
 • 17 Ağustos 2018 11:20 Deprem Gerçeğine Fotoğraflarla Dikkati Çekiyor 17 Ağustos 1999 Marmara Depremi'nde çok sevdiği eşi ve oğlunu kaybetmenin acısını yaşayan Ali Esen, vatandaşların depremlere karşı her daim hazırlıklı olmalarını hatırlatmak amacıyla 16 yıldır iş yerinin önünde fotoğraf sergisi açıyor.
 • 16 Ağustos 2018 14:11 Terörün Bitip, Huzur ve Güvenliğin Sağlandığı Cizre Havadan Görüntülendi Terörün Bitip, Huzur ve Güvenliğin Sağlandığı Cizre Havadan Görüntülendi Terörün bitip, huzur ve güvenliğin sağlandığı Cizre havadan görüntülendi Cizre kayyumu ilçenin çehresini değiştirdiŞIRNAK - Terör olaylarının son bulduğu, hendek ve barikatların bertaraf edildiği, devletin huzur ve güvenliği sağladığı Cizre'de kayyum belediyenin yaptığı çalışmalar ilçenin...
 • 16 Ağustos 2018 13:40 Terörün Bitip Huzurun Gelmesiyle Cizre Değişti Terörün Bitip Huzurun Gelmesiyle Cizre Değişti Terör olaylarının son bulduğu, hendek ve barikatların bertaraf edildiği, devletin huzur ve güvenliği sağladığı Cizre’de kayyum belediyenin yaptığı çalışmalar ilçenin çehresini değiştirdi.
 • 15 Ağustos 2018 12:02 Depremde Enkazdan Çıkıp, Sporla Yaşama Tutunarak Rekorlar Kırdı (2) KOCAELİ Gölcük merkezli 17 Ağustos 1999 depreminde, oturduğu binanın yıkılması sonucu enkaz altında kalıp, 3 gün sonra kurtarılan; ancak ayaklarını kaybeden Ufuk Koçak, hayata sporla tutundu.
 • 15 Ağustos 2018 11:56 Sadece Gözlerini Kullanarak Afrika'da Su Kuyusu Açılmasını Sağladı Düzce'de yaklaşık 10 yıl önce yakalandığı ALS hastalığı nedeniyle 5 yıldır yatağa bağımlı yaşayan ve sadece gözlerini kullanabilen 35 yaşındaki Özlem Özalkan'ın, bilgisayarındaki özel program aracılığıyla sosyal medya üzerinden başlattığı kampanya sayesinde Afrika'da 5 su kuyusu açıldı.
 • 15 Ağustos 2018 11:31 Kocaeli Enkazdan Çıkıp Sporla Yaşama Tutundu, Rekorlar Kırdı Hd 2 Enkazdan çıkıp sporla yaşama tutundu, rekorlar kırdıGÖLCÜK(Kocaeli), (DHA) - 17 Ağustos depreminde oturduğu binanın yıkılması üzerine enkazdan 3 gün sonra kurtarılan, ancak iki ayağını da kaybeden Ufuk Koçak sporla yaşama tutundu.
 • 10 Ağustos 2018 13:46 37 Yaşındaki Nobre'den 37 Yaşındaki Nobre'den "Formda Kalma" Tavsiyeleri Türkiye macerasına 14 yıl önce Fenerbahçe ile başlayan ve Beşiktaş dahil 3 farklı ligde 5 takımın formasını giyen Gençlerbirliği'nin yeni transferi Mert Nobre, yaşına rağmen iş disiplini fiziksel formu ile gençlere örnek oluyor.
 • 02 Ağustos 2018 12:21 Kapıkule'de Gurbetçilerin Dönüş Yolculuğu Başladı Yıllık izinlerini memleketlerinde geçiren yurt dışında yaşayan Türk vatandaşlarının dönüş yolculuğu, Kapıkule Sınır Kapısı'nda yoğunluğa neden oluyor.
 • 26 Temmuz 2018 14:50 İsrail'in Vurduğu Gazzeli Meryem Artık İyi İsrail'in Vurduğu Gazzeli Meryem Artık İyi İşgalci İsrail askerleri tarafından bacağından vurulan 16 yaşındaki yetim kız Meryem Ebu-Matar, İHH İnsani Yardım Vakfı aracılığıyla Doç. Dr. Mehmet Veli Karaaltın ve ekibi tarafından İstanbul'da tedavi edildi.
 • 18 Temmuz 2018 18:29 TBMM Başkanı Yıldırım, Memleketi Erzincan'da TÜRKİYE Büyük Millet Meclis Başkanı Binali Yıldırım, göreve başlamasının ardından ilk resmi ziyaretini memleketi Erzincan'a yaptı.
 • 18 Temmuz 2018 18:03 TBMM Başkanı Yıldırım, Basın Mensuplarına Açıklamalarda Bulundu TBMM Başkanı Yıldırım, Basın Mensuplarına Açıklamalarda Bulundu Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, "TBMM yeni dönemde yapacağı çalışmalarla yürütmenin elini rahatlatacak yasal düzenlemelerin yanı sıra demokrasimizin daha da geliştirilmesi, hak ve özgürlüklerin daha da arttırılması yönünde gayret edecek.
 • 18 Temmuz 2018 18:01 TBMM Hak ve Özgürlüklerin Daha da Arttırılmasına Gayret Edecek" Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, "TBMM yeni dönemde yapacağı çalışmalarla yürütmenin elini rahatlatacak yasal düzenlemelerin yanı sıra demokrasimizin daha da geliştirilmesi, hak ve özgürlüklerin daha da arttırılması yönünde gayret edecek.
 • 18 Temmuz 2018 17:48 Erzincan TBMM Başkanı Yıldırım, Memleketi Erzincan'da Hd Erzincan TBMM Başkanı Yıldırım, Memleketi Erzincan'da Hd TBMM Başkanı Yıldırım, memleketi Erzincan'daCoşkun MENEK ERZİNCAN, (DHA)- GÖREVE başlamasının ardından ilk resmi ziyaretini memleketi Erzincan'a yapan Türkiye Büyük Millet Meclis Başkanı Binali Yıldırım, yeni dönemde mecliste az münakaşa, çok müzakere yöntemini belirleyerek çalışacaklarını söyledi.
 • 18 Temmuz 2018 17:37 TBMM Başkanı Yıldırım, Memleketi Erzincan'da TBMM Başkanı Yıldırım, Memleketi Erzincan'da TÜRKİYE Büyük Millet Meclis Başkanı Binali Yıldırım, göreve başlamasının ardından ilk resmi ziyaretini memleketi Erzincan'a yaptı.
 • 18 Temmuz 2018 17:27 TBMM Başkanı Yıldırım Memleketi Erzincan Da TBMM Başkanı Yıldırım Memleketi Erzincan Da TBMM Başkanı Yıldırım memleketi Erzincan daERZİNCAN - Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Binali Yıldırım, meclise sunulan FETÖ ve terörle mücadele konuları ve bedelli askerliğe yönelik düzenlemeleri içeren iki teklifin, meclis tatile girmeden yasalaştırılacağını belirtti.
 • 18 Temmuz 2018 17:21 Meclis Tatile Girmeden Önce... Meclis Tatile Girmeden Önce..." TBMM Başkanı Binali Yıldırım, FETÖ ve terörle mücadele konuları ve bedelli askerliğe yönelik düzenlemeleri içeren iki teklifin, meclis tatile girmeden yasalaştırılacağını belirtti.
 • 18 Temmuz 2018 17:20 TBMM Başkanı Yıldırım: TBMM Başkanı Yıldırım: "Meclis Tatile Giremeden Önce Önümüzdeki Hafta Yasalaştırma İmkanımız Olacak" Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Binali Yıldırım, meclise sunulan FETÖ ve terörle mücadele konuları ve bedelli askerliğe yönelik düzenlemeleri içeren iki teklifin, meclis tatile girmeden yasalaştırılacağını belirtti.
 • 17 Temmuz 2018 12:13 Suriye'deki Savaştan Kaçtı, Tatlıcı Dükkanı Açtı Suriye'deki Savaştan Kaçtı, Tatlıcı Dükkanı Açtı SURİYE'deki iç savaş sırasında rejimin bombardımanında ağabeyini kaybeden, diğer aile bireyleri birlikte kendisi de yaralanan Kerim Almohbani, Türkiye'ye gelerek Kocaeli'nin Körfez ilçesine yerleşti.
 • 14 Temmuz 2018 14:32 Günay'ın İlk Resmi Ziyareti Seyitgazi'ye Günay'ın İlk Resmi Ziyareti Seyitgazi'ye Milletvekili Emine Nur Günay ilk resmi ziyaretini sandıktan Türkiye ortalaması üzerinde oy çıkan Seyitgazi ilçesine gerçekleştirdi.
 • 10 Temmuz 2018 11:09 15 Temmuz'da Üç Şehit Veren Ailenin Acısı Dinmedi 15 Temmuz'da Üç Şehit Veren Ailenin Acısı Dinmedi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimde aileden üç can veren Gülşen ailesi, darbe girişiminin ikinci yılında şehitlerini özlem ve gözyaşıyla andı.
 • 10 Temmuz 2018 11:03 15 Temmuz'da Üç Şehit Veren Ailenin Acısı Dinmedi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz 2016'daki darbe girişimde aileden üç can veren Gülşen ailesi, darbe girişiminin ikinci yılında şehitlerini özlem ve gözyaşıyla andı.
 • 10 Temmuz 2018 09:02 Gündem / 10 Temmuz 2018 Kurucusu: Mustafa Kemal Atatürk / 6 Nisan 19201- Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ilk resmi ziyaretlerini Azerbaycan ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne gerçekleştirecek.
 • 07 Temmuz 2018 23:08 İstanbulspor - Fenerbahçe Maçının Ardından Phillip Cocu: "Umuyorum Volkan bize katılır""Bu takımın neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz""Takım halinde bir şeyler başarabiliriz, bireysel olarak hiçbir şey başaramayız"Aatif Chahechouhe: "Türkiye'nin en büyük kulübündeyim.
 • 07 Temmuz 2018 22:05 İstanbulspor - Fenerbahçe Maçının Ardından Phillip Cocu: "Umuyorum Volkan bize katılır""Bu takımın neye ihtiyacı olduğunu biliyoruz""Takım halinde bir şeyler başarabiliriz, bireysel olarak hiçbir şey başaramayız"Aatif Chahechouhe: "Türkiye'nin en büyük kulübündeyim.
 • 05 Temmuz 2018 10:32 Binali Yıldırım'dan Meclis Başkanlığı Çıkışı: Göreve Hazırım Binali Yıldırım'dan Meclis Başkanlığı Çıkışı: Göreve Hazırım Adı Meclis Başkanlığı için geçen eski Başbakan Binali Yıldırım "Parti Başkanımız ve partimiz hangi yönde karar verirse, o göreve hazırız." dedi.
 • 03 Temmuz 2018 21:40 Yıldırım, Başbakanlık Personeliyle Vedalaştı Başbakan Binali Yıldırım, "Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'yle vesayet odaklarıyla, terörle daha etkin mücadele mümkün hale gelecektir.
 • 03 Temmuz 2018 21:26 Başbakan Yıldırım, Başbakanlık Personeliyle Vedalaştı Başbakan Binali Yıldırım, “Başbakanlığın hükmi şahsiyeti sona ererken hepinizin Başbakanlık bünyesinde değil ama ülkemizin değişik kurumlarında, değişik pozisyonlarda hizmetleriniz, sorumluluklarınız devam edecek.
 • 03 Temmuz 2018 21:26 Başbakan Yıldırım, Başbakanlık Personeliyle Vedalaştı Başbakan Yıldırım, Başbakanlık Personeliyle Vedalaştı Başbakan Binali Yıldırım, "Başbakanlığın hükmi şahsiyeti sona ererken hepinizin Başbakanlık bünyesinde değil ama ülkemizin değişik kurumlarında, değişik pozisyonlarda hizmetleriniz, sorumluluklarınız devam edecek.
 • 03 Temmuz 2018 21:13 Başbakan Yıldırım Başbakanlık Personeliyle Vedalaştı Başbakan Yıldırım Başbakanlık Personeliyle Vedalaştı - Başbakan Yıldırım Başbakanlık personeliyle vedalaştı Başbakan Binali Yıldırım: "Başbakanlığın hükmi şahsiyeti sona ererken hepinizin başbakanlık bünyesinde değil ama ülkemizin değişik kurumlarında, değişik pozisyonlarda hizmetleriniz, sorumluluklarınız devam edecek" "Bu zorlu süreci...
 • 26 Haziran 2018 22:03 Beşiktaş'ta Yeni Sezon Mesaisi Başladı - İstanbul Beşiktaş'ta Yeni Sezon Mesaisi Başladı - İstanbul Beşiktaş, 2018-2019 futbol sezonu hazırlıklarına başladı.
 • 26 Haziran 2018 21:45 Beşiktaş'ın Yeni Transferi İdmanda! Beşiktaş'ın Yeni Transferi İdmanda! Beşiktaş, 2018-2019 futbol sezonu hazırlıklarına başladı. Siyah-beyazlı ekibin Eskişehirspor'dan transfer ettiği Dorukhan Toköz da çalışmada yer aldı.
 • 26 Haziran 2018 21:17 Beşiktaş'ta Yeni Sezon Mesaisi Başladı Beşiktaş, 2018-2019 futbol sezonu hazırlıklarına başladı.
 • 26 Haziran 2018 21:05 Beşiktaş, 2018-19 Sezonunu Açtı Yeni transfer Dorukhan Toköz idmandaBoyko ve Aras mazeret bildirmeden idmana katılmadıŞenol Güneş'ten 'İnce' espriAli DANAŞ / İSTANBUL,Beşiktaş 2018 -2019 sezonunu bu akşam yaptığı antrenmanla açtı.
 • 25 Haziran 2018 15:00 Seçimin Yorgunluğunu Denizde Attılar Seçimin Yorgunluğunu Denizde Attılar Seçimin yorgunluğunu denizde attılar 24 Haziran seçimlerinin tamamlanmasıyla birlikte tatilciler Antalya'ya akın ettiANTALYA - Tatillerine başlamak için 24 Haziranı bekleyen vatandaşlar, seçimlerin tamamlanmasıyla sahillere akın etti.
 • 24 Haziran 2018 10:23 İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Ayrıldı İdo Tatlıses ve Yasemin Şefkatli Ayrıldı 2017 yılının ağustos ayında sevgili olan Yasemin Şefkatli ve İdo Tatlıses ayrıldı. Ayrılık sonrası Şefkatli'yi takipten çıkartarak fotoğraflarını silen Tatlıses, "Çok değerli bir ilişkinin sonuna geldim" dedi.
 • 22 Haziran 2018 02:35 Fenerbahçeli Nabil Dirar, Aykut Kocaman'ın Ayrılmasıyla Hayal Kırıklığı Yaşadı Fenerbahçeli Nabil Dirar, Aykut Kocaman'ın Ayrılmasıyla Hayal Kırıklığı Yaşadı Fenerbahçeli futbolcu Nabil Dirar, Aykut Kocaman'ın takımdan ayrılmasına üzüldüğünü ifade etti, "Haberi aldığımda büyük hayal kırıklığı yaşadım." dedi.
 • 18 Haziran 2018 16:23 Usturayla Geçen Bir Ömür Artvinli 76 yaşındaki berber Refik Demir, yıllardır müşterilerine hizmet veriyor.
 • 09 Haziran 2018 13:16 Yozgat Pomem Öğrencileri Tiyatro Oyunu Sahneledi Yozgat Polis Meslek Eğitim Merkezinde (POMEM) eğitim gören 21. dönem öğrencilerinin sahnelediği "21 Kere Maşallah " isimli tiyatro beğeni topladı.
 • 25 Mayıs 2018 10:35 Serdar Gürler'den Transfer Açıklaması! Serdar Gürler'den Transfer Açıklaması! Serdar Gürler, "Menajerlerim kulüple görüşüyor, kulübe gelen resmi bir teklif yok. Şu anda Osmanlıspor'un oyuncusuyum, öyle de kalmaya devam ediyorum. Ama tabii ki herkesin hedefleri vardır. Benim de hedeflerim büyük. Ben bu ligde devam etmek istiyorum" dedi.
 • 25 Mayıs 2018 10:28 Serdar Gürler: Serdar Gürler: "Bu Ligde Devam Etmek İstiyorum" Serdar Gürler, "Menajerlerim kulüple görüşüyor, kulübe gelen resmi bir teklif yok. Şu anda Osmanlıspor'un oyuncusuyum, öyle de kalmaya devam ediyorum.
 • 25 Mayıs 2018 09:24 25 Mayıs Cuma Dha Spor Gündemi Serdar Gürler: "Bu ligde devam etmek istiyorum""Hayat devam ediyor, ölmedik""Hedeflerim büyük""Avrupa Şampiyonası'na damga vuracağız"MİLLİ TAKIM18.30 A Milli Futbol Takımı, İran maçının hazırlıklarını sürdürecekGALATASARAY17.00-20.00 Ali Fatinoğlu üyelerle buluşacak, daha sonra da iftara geçecek 19.