SON DAKİKA HİPOKRAT YEMİNİ HABERLERİ

Son Dakika Hipokrat Yemini Haberleri

 • 12 Ağustos 2018 15:38 Ferhat Göçer'den İlginç Takım Elbise Yorumu: Dinen Caizse Beni Böyle Gömün Ferhat Göçer'den İlginç Takım Elbise Yorumu: Dinen Caizse Beni Böyle Gömün Ünlü şarkıcı Ferhat Göçer, Dean Martin ve Frank Sinatra hayranı olduğunu belirterek sahnede hep onlar gibi siyah takım elbise giydiğini hatta siyah takımla gömülmek istediğini söyledi.
 • 01 Ağustos 2018 08:38 Gözaltında Ölen Yaşlı Adamın Eşinin Sözleri Yürek Burktu: Benim için Gitti Cenazesi Geldi Gözaltında Ölen Yaşlı Adamın Eşinin Sözleri Yürek Burktu: Benim için Gitti Cenazesi Geldi Giresun'da polis şiddetine kurban giden 82 yaşındaki Yusuf Topal'ın felçli eşi Emine Topal'ın gözyaşları dinmiyor. Eşinin kendisi için eve doktor getirmeye uğraştığını söyleyen yaşlı kadın, "Benim için gitti cenazesi geldi" dedi.
 • 16 Temmuz 2018 14:23 EBTO Başkanı Akif Aladağ Kazım Kurt'u Ziyaret Etti EBTO Başkanı Akif Aladağ Kazım Kurt'u Ziyaret Etti Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Eskişehir Bilecik Tabip Odası (EBTO) Başkanı Akif Aladağ ile bir araya geldi.
 • 28 Haziran 2018 21:09 Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesinde Mezuniyet Töreni Kütahya Dumlupınar Üniversitesi bünyesindeki iken geçtiğimiz günlerde kurulan Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi bünyesine dahil olan Tıp Fakültesinin öğrencileri için mezuniyet töreni düzenlendi.
 • 22 Haziran 2018 16:04 Sağlıkçılar 'Şiddete Hayır' Dedi İZMİR'de, sağlık çalışanlarına ve hekimlere yönelik şiddet olaylarını protesto etmek isteyen İzmir Tabip Odası Yönetim Kurulu ile Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası İzmir Şubesi yöneticileri ve üyeleri, 'sağlıkta şiddete hayır' demek için Ege Üniversitesi Hastanesi'nde eylem yaptı.
 • 19 Haziran 2018 19:38 Mskü Tıp Fakültesinde Mezuniyet Töreni Mskü Tıp Fakültesinde Mezuniyet Töreni Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan 43 doktor için düzenlenen mezuniyet töreninde Tıbbın merkezi sayılan Yunanistan’ın Kos Adasından gelen Uluslar arası Hipokrat Derneği üyeleri temsili mezuniyet töreni düzenledi.
 • 19 Haziran 2018 19:37 Mskü Tıp Fakültesinde Mezuniyet Heyecanı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Tıp Fakültesi ikinci mezunlarını verdi.
 • 19 Haziran 2018 19:27 Tıp Fakültesi'nde Mezuniyet Coşkusu Tıp Fakültesi'nde Mezuniyet Coşkusu MUĞLA Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden mezun olan 45 kişi, düzenlenen törende diplomalarını aldı.
 • 18 Haziran 2018 17:46 Cerrahpaşa'nın Mezuniyetinde "Bölünme" Protestosu İstanbul Üniversitesi'nden ayrılan İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi, 2017 -2018 mezunlarını verdi.
 • 25 Nisan 2018 15:02 RTÜK Başkanı: Haber Bülteni Bitince Pelte Gibi Olup, İçiniz Kararıyor (1) RADYO, Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, "Televizyondaki haberlere bakıyorsunuz 10 dakika kadar süren tek bir haberler var. Örneğin trenin altında kalıp parçalanmış bir kadın cesedi.
 • 25 Nisan 2018 15:02 RTÜK Başkanı: Haber Bülteni Bitince Pelte Gibi Olup, İçiniz Kararıyor (2) RADYO, Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, "Televizyondaki haberlere bakıyorsunuz 10 dakika kadar süren tek bir haberler var. Örneğin trenin altında kalıp parçalanmış bir kadın cesedi.
 • 25 Nisan 2018 13:14 Dha Yurt Bülteni - 8 Bakan Soylu: Afganistan kökenli yeni göç dalgasıyla karşı karşıyayızİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'nin son dönemde özellikle Afganistan kökenli yeni göç dalgasıyla karşı karşıya olduğunu söyledi.
 • 25 Nisan 2018 11:48 RTÜK Başkanı: Haber Bülteni Bitince Pelte Gibi Olup, İçiniz Kararıyor RADYO, Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı Prof. Dr. İlhan Yerlikaya, "Televizyondaki haberlere bakıyorsunuz 10 dakika kadar süren tek bir haberler var. Örneğin trenin altında kalıp parçalanmış bir kadın cesedi.
 • 12 Nisan 2018 14:24 İletişim Fakültelerine "Etik İlkeler Yemini" Önerisi Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK) Başkanı İlhan Yerlikaya, "Günümüzde maalesef birçok yayıncı tarafından reyting kaygısıyla etik değerlerin göz ardı edildiğine şahit olmaktayız. Bu durum geri dönüşü olmayan toplumsal birçok soruna sebep olmaktadır.
 • 22 Mart 2018 16:11 Başkan Duruay Ziçev Öğrencilerine Diploma Verdi Başkan Duruay Ziçev Öğrencilerine Diploma Verdi Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Genel Merkezi’nde zihinsel engelli öğrenciler Tıp Bayramı’nı kutladı.
 • 22 Mart 2018 15:42 Gölbaşın'da Tıp Bayramı Etkinliği Gölbaşı'nda düzenlenen "Tıp Bayramı" etkinliğinde zihinsel engelli öğrenciler sembolik diploma alarak, hipokrat yemini edip havaya kep fırlattı.
 • 14 Mart 2018 19:05 Cübbelerini 14 Mart Tıp Bayramı'nda Giydiler Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Tıp Fakültesi Dekanlığınca 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla düzenlenen törende, doçent ve profesör unvanı alan öğretim üyeleri cübbelerini giydi.
 • 13 Mart 2018 15:22 Yeni Nesil Gazetecilik Eğitim ve İstihdam Programı" Anadolu Ajansı (AA) Türkiye Haberleri Genel Yayın Yönetmeni Hasan Öymez, "Yanlış bir haberle insanın bilimsel, siyasi, mesleki, ticari kariyerini mahvedip batırabilirsiniz.
 • 13 Mart 2018 14:31 Vali Azizioğlu: Vali Azizioğlu: "14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun" Ülkemizde, insanların sağlığına kavuşmaları için, "Hipokrat Yemini" ederek, tüm zorluklara rağmen, mesleklerini büyük bir özveriyle sürdüren, kutsal bir mesleğin mensubu olan hekimlerimizin yetiştirildiği Tıp Okulları ilk defa, 14 Mart 1827 tarihinde İstanbul'da kurulmuştur
 • 16 Şubat 2018 16:18 Avrasya Üniversiteler Birliği ile Malezya Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı Avrasya Üniversiteler Birliği ile Malezya Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı Avrasya Üniversiteler Birliği ile Malezya arasında işbirliği anlaşması imzalandı Malezya ile akademik işbirliği anlaşması imzalandıİSTANBUL - Avrasya Üniversiteler Birliği-EURAS desteği Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu-DEİK katkılarıyla bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Avrasya Uluslararası...
 • 16 Şubat 2018 16:04 Avrasya Üniversiteler Birliği ile Malezya Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı Avrasya Üniversiteler Birliği ile Malezya Arasında İşbirliği Anlaşması İmzalandı Avrasya Üniversiteler Birliği-EURAS desteği Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu-DEİK katkılarıyla bu yıl 3’üncüsü düzenlenen Avrasya Uluslararası Yükseköğretim Zirvesi’nde Malezya, EURAS ile ortaklık anlaşmasına vardı.
 • 02 Şubat 2018 12:14 Kürt Gençlerden 'Edi Bese-Artık Yeter' Sloganıyla Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Bildirisi Kürt Gençlerden 'Edi Bese-Artık Yeter' Sloganıyla Zeytin Dalı Harekatı'na Destek Bildirisi Kürt kökenli gençler, "Edi Bese-Artık Yeter" sloganıyla Afrin operasyonu için destek bildirisi yayınladı.
 • 01 Şubat 2018 16:30 CHP Bursa Milletvekili İrgil Açıklaması CHP Bursa Milletvekili Ceyhun İrgil, "Türk Tabipler Birliği hangi suçu işlemiştir?
 • 30 Kasım 2017 15:12 CHP'li Biçer'den Rektör Cevdet Erdöl Hakkında Suç Duyurusu Toplumun bir kısmında kabul görebilecek bir konumda olmasına rağmen, toplumu, özellikle de insan sağlığı konusunda yanlış yönlendirmesi nedeniyle hekimlik mesleğini icra etmeye başlamadan önce hepimiz gibi kendisinin de ettiği 'Hipokrat Yemini'ne sadık ve bağlı kalmayan Cevdet Erdöl ile ilgili gerekli soruşturmanın başlatılması gerekmektedir
 • 30 Kasım 2017 14:16 Manisa CHP'li Biçer'den Rektör Cevdet Erdöl Hakkında Suç Duyurusu Manisa CHP'li Biçer'den Rektör Cevdet Erdöl Hakkında Suç Duyurusu Toplumun bir kısmında kabul görebilecek bir konumda olmasına rağmen, toplumu, özellikle de insan sağlığı konusunda yanlış yönlendirmesi nedeniyle hekimlik mesleğini icra etmeye başlamadan önce hepimiz gibi kendisinin de ettiği 'Hipokrat Yemini'ne sadık ve bağlı kalmayan Cevdet Erdöl ile ilgili gerekli soruşturmanın başlatılması gerekmektedir
 • 30 Kasım 2017 13:42 Dha Yurt Bülteni-8 Toplumun bir kısmında kabul görebilecek bir konumda olmasına rağmen, toplumu, özellikle de insan sağlığı konusunda yanlış yönlendirmesi nedeniyle hekimlik mesleğini icra etmeye başlamadan önce hepimiz gibi kendisinin de ettiği 'Hipokrat Yemini'ne sadık ve bağlı kalmayan Cevdet Erdöl ile ilgili gerekli soruşturmanın başlatılması gerekmektedir
 • 30 Kasım 2017 13:32 CHP'li Biçer'den Rektör Cevdet Erdöl Hakkında Suç Duyurusu CHP'li Biçer'den Rektör Cevdet Erdöl Hakkında Suç Duyurusu Toplumun bir kısmında kabul görebilecek bir konumda olmasına rağmen, toplumu, özellikle de insan sağlığı konusunda yanlış yönlendirmesi nedeniyle hekimlik mesleğini icra etmeye başlamadan önce hepimiz gibi kendisinin de ettiği 'Hipokrat Yemini'ne sadık ve bağlı kalmayan Cevdet Erdöl ile ilgili gerekli soruşturmanın başlatılması gerekmektedir
 • 30 Kasım 2017 10:51 Olumsuz Haberler Hamileliği Etkiliyor Olumsuz Haberler Hamileliği Etkiliyor Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği, hamilelik sürecinde anne adaylarının pek çok konu hakkında kafa karışıklığı yaşadığını, bebeğin gelişiminden gideceği okula kadar birçok ayrıntıyı düşünen ve koruma iç güdüsüyle yaklaşan anne adaylarının bu süreci oldukça stresli geçirdiğini bildirdi.
 • 24 Kasım 2017 17:58 Düzelterek Yeniden) Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği: Türkiye'de Sezeryenda Düşüş Yok HASTANELERDE sezaryen uygulanarak doğum yaptırılması gereken hamilelere normal doğum yaptırıldığı ve bu nedenle birçok yenidoğan bebeğin komplikasyon yaşadığı iddiaları üzerine Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) açıklama yaptı.
 • 24 Kasım 2017 17:42 Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği: Türkiye'de Kürtajda Düşüş Yok HASTANELERDE sezaryen uygulanarak doğum yaptırılması gereken hamilelere normal doğum yaptırıldığı ve bu nedenle birçok yenidoğan bebeğin komplikasyon yaşadığı iddiaları üzerine Türk Jinekoloji ve Obstetrik Derneği (TJOD) açıklama yaptı.
 • 02 Ağustos 2017 18:03 "Sağlık İnsanın Temel Yaşam Hakkıdır" "Hepimiz, hekimlik mesleğine başlarken ettiğimiz Hipokrat Yemini'nin hakkını vermeliyiz
 • 02 Ağustos 2017 12:45 Doğum Masasında Dahi Hipokrat Yemini'ne Sadık Kaldı Doğum Masasında Dahi Hipokrat Yemini'ne Sadık Kaldı – ABD'nin Kentucky eyaletinde yaşayan Dr Amanda Hess, kendi çocuğunun doğundan hemen sonra, sancıları başlayan başka bir annenin doğumuna yardım etti.
 • 25 Temmuz 2017 08:52 Artık Öğretmenler de Yemin Ederek Mesleğe Başlayacak Artık Öğretmenler de Yemin Ederek Mesleğe Başlayacak Yeni düzenleme ile Hipokrat yemini eden doktorlar gibi, öğretmenler de 'öğrencinin üstün menfaatini korumak' için ant içerek mesleğe başlayacak.
 • 09 Temmuz 2017 12:27 Nkü Tıp Fakültesi Dördüncü Dönem Mezuniyet Töreni Burhan Turgut, dekan yardımcıları, öğretim üyeleri ve ailelerin katılımıyla gerçekleşen törende 72 doktor, Hipokrat Yemini ederek mesleğe adım attı
 • 03 Temmuz 2017 16:00 Balıkesir Üniversitesinde Mezuniyet Heyecanı Balıkesir Üniversitesinde Mezuniyet Heyecanı Tören, mezuniyet belgelerini alan öğrencilerin "Hipokrat Yemini"ni etmeleriyle sona erdi
 • 03 Temmuz 2017 15:54 Tıp Fakültesinde Mezuniyet Gururu Tıp Fakültesinde Mezuniyet Gururu Balıkesir Üniversitesi Tıp Fakültesinde, 2016-2017 eğitim-öğretim yılı mezuniyet töreni gerçekleştirildi.
 • 29 Haziran 2017 23:39 Dpü Tıp Fakültesi Üçüncü Mezunlarını Verdi Dpü Tıp Fakültesi Üçüncü Mezunlarını Verdi Diplomaların takdim edilmesiyle birlikte Hipokrat Yemini ederek kep fırlatan genç mezunlar doktorluğa ilk adımını attılar
 • 23 Haziran 2017 17:52 Dü'de Doktorların Mezuniyet Coşkusu Düzce Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesinde mezuniyet töreni düzenlendi.
 • 23 Haziran 2017 12:09 Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Yeni Dönem Mezunlarını Verdi Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Yeni Dönem Mezunlarını Verdi Emin Sami Gürleyik eşliğinde Hipokrat Yemini eden mezun doktorlar, büyük bir heyecan içinde keplerini havaya fırlatarak hekimlik mesleğine adım atmanın heyecanını yaşadı
 • 21 Haziran 2017 17:27 Beü Tıp Fakültesi Öğrencileri 'Hipokrat Yemini' Etti Beü Tıp Fakültesi Öğrencileri 'Hipokrat Yemini' Etti ZONGULDAK'ta Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Tıp Fakültesi'ni bitiren 96 öğrenci, mezuniyet töreninde 'hipokrat yemini' ederek mesleğe ilk adımı attı.
 • 08 Haziran 2017 20:02 Darbecileri Bildirmemekle Suçlanan Doktorlar Yargılanıyor Darbecileri Bildirmemekle Suçlanan Doktorlar Yargılanıyor Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Beytepe Asker Hastanesine yaralı olarak gelen iki darbeciyi adli makamlara bildirmemekle suçlanan, aralarında hastanenin eski başhekimi uzman tabip jandarma albay Halil Atılgan'ın da bulunduğu sanıkların yargılanmasına devam edildi.
 • 08 Haziran 2017 19:16 Tabiplerin Fetö'den Yargılandığı Davada 2 Tahliye Tabiplerin Fetö'den Yargılandığı Davada 2 Tahliye Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Beytepe Asker Hastanesi'nde bulunan yaralı darbecileri koruyan tabip komutanların yargılandığı davanın 2'inci celsesinde ara karar verildi.
 • 08 Haziran 2017 19:01 Yaralı Darbecileri Koruyan Tabiplerin Yargılandığı Davada 2 Sanık Tahliye Edildi Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) darbe girişimi sırasında Beytepe Asker Hastanesi’nde bulunan yaralı darbecileri koruyan tabip komutanların yargılandığı davanın 2’inci celsesinde ara karar verildi.
 • 23 Mayıs 2017 14:41 Abdullah Gül Gelinine Diplomasını Verdi Abdullah Gül Gelinine Diplomasını Verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katıldığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi 184'üncü dönem mezuniyet töreninde fakülteden mezun olan 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün gelini Ayşe Zehra Gül, diplomasını kayın pederinden aldı.
 • 23 Mayıs 2017 14:39 Abdullah Gül'ün Gelini de Tıp Fakültesi'nden Mezun Oldu Abdullah Gül'ün Gelini de Tıp Fakültesi'nden Mezun Oldu Abdullah Gül'ün gelini de Tıp Fakültesi'nden mezun oldu 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İÜ Tıp Fakültesi'nden mezun olan gelini Ayşe Zehra Gül'e diplomasını kendi eliyle verdi Cumhurbaşkanı Erdoğan bir süre Gül'ün geliniyle sahnede sohbet ettiİSTANBUL - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip...
 • 23 Mayıs 2017 14:07 Abdullah Gül'ün Gelini de Tıp Fakültesi'nden Mezun Oldu Abdullah Gül'ün Gelini de Tıp Fakültesi'nden Mezun Oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi 184’üncü dönem mezuniyet töreninde fakülteden mezun olan 11’inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün gelini Ayşe Zehra Gül, diplomasını Gül’ün elinden aldı.
 • 23 Mayıs 2017 02:29 Mskü İlk Doktorlarını Mezun Etti Mskü İlk Doktorlarını Mezun Etti MSKÜ ilk doktorlarını mezun etti Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Tıp Fakültesi ilk mezunları verdi.
 • 23 Mayıs 2017 01:05 Mskü İlk Doktorlarını Mezun Etti Mskü İlk Doktorlarını Mezun Etti 2008 yılında kurulan, 2011 yılında ilk öğrencilerini kabul eden MSKÜ Tıp Fakültesi 6 yıllık eğitimlerin ardından ilk doktorlarını mezun etti.
 • 23 Mayıs 2017 00:43 Mskü Tıp Fakültesi Ilk Mezunlarını Verdi Mskü Tıp Fakültesi Ilk Mezunlarını Verdi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Tıp Fakültesi, ilk mezunlarını verdi.
 • 22 Mayıs 2017 22:05 Mskü Tıp Fakültesi, İlk Mezunlarını Verdi Mskü Tıp Fakültesi, İlk Mezunlarını Verdi Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi (MSKÜ) Tıp Fakültesi, ilk mezunlarını verdi.