SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ MUTLU HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Avni Mutlu Haberleri

 • 29 Mart 2017 17:42 Galatasaray'dan İhraç Edilen İsimler Fetö İddianamesinde Galatasaray'dan İhraç Edilen İsimler Fetö İddianamesinde GALATASARAY Spor Kulübü'nde, Fethullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen ve ihraç edilen üyeler eski savcı Zekeriya Öz, eski Vali Hüseyin Avni Mutlu, işadamı Hazim Sesli, eski milli futbolcular Hakan Şükür ve Arif...
 • 25 Mart 2017 22:44 Galatasaray'da Hakan Şükür ve Arif Erdem'in İhracı Reddedildi Galatasaray'da Hakan Şükür ve Arif Erdem'in İhracı Reddedildi - Galatasaray'da Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihracı reddedildiİSTANBUL - Galatasaray Genel Kurul toplantısında FETÖ/PDY ilişkilerinden dolayı kulüpten ihraç edilmek üzere dolayı disiplin kuruluna sevk edilen isimlerden Hakan Şükür ile Arif Erdem'in ihracı oy çokluğu ile reddedildi.
 • 25 Mart 2017 22:24 Galatasaray'da Fetö/pdy Ile Ilişkili 5 Isim Ihraç Edildi (1) - Istanbul Galatasaray'da Fetö/pdy Ile Ilişkili 5 Isim Ihraç Edildi (1) - Istanbul Galatasaray'da Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen üyeler Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin kulüpten ihracı genel kurulda onaylandı.
 • 25 Mart 2017 22:11 Galatasaray'da Fetö/pdy Ile Ilişkili 5 Isim Ihraç Edildi (2) - Istanbul Galatasaray'da Fetö/pdy Ile Ilişkili 5 Isim Ihraç Edildi (2) - Istanbul Galatasaray'da Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen üyeler Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin kulüpten ihracı genel kurulda onaylandı.
 • 25 Mart 2017 21:19 Galatasaray Yönetimi Mali ve İdari Açıdan İbra Edildi Galatasaray Yönetimi Mali ve İdari Açıdan İbra Edildi Serhan TÜRK-İSTANBUL-DHA Galatasaray'da Hakan Şükür ve Arif Erdem için üyeliğe devam kararı çıktıZekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin kulüpten ihracı genel kurulda onaylandıGalatasaray Kulübünün yıllık olağan mali genel kurulunda, Dursun...
 • 25 Mart 2017 21:18 Galatasaray Yönetimi Mali ve İdari Açıdan İbra Edildi Galatasaray Yönetimi Mali ve İdari Açıdan İbra Edildi Galatasaray'da Hakan Şükür ve Arif Erdem için üyeliğe devam kararı çıktıZekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin kulüpten ihracı genel kurulda onaylandıGalatasaray Kulübünün yıllık olağan mali genel kurulunda, Dursun Özbek yönetiminin 2016...
 • 25 Mart 2017 20:49 Galatasaray'da Fetö/pdy ile İlişkili 5 İsim İhraç Edildi Galatasaray'da Fetö/pdy ile İlişkili 5 İsim İhraç Edildi Galatasaray'da Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen üyeler Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, Şahabettin Harput, İsmail Demiriz ve Hazim Sesli'nin kulüpten ihracı genel kurulda onaylandı.
 • 25 Mart 2017 20:26 Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Ihracı Reddedildi Hakan Şükür ve Arif Erdem'in Ihracı Reddedildi Galatasaray Genel Kurul toplantısında FETÖ/PDY ilişkilerinden dolayı kulüpten ihraç edilmek üzere dolayı disiplin kuruluna sevk edilen isimlerden Hakan Şükür ile Arif Erdem'in ihracı oy çokluğu ile reddedildi.
 • 25 Mart 2017 20:12 Flaş Flaş Galatasaray'da Zekeriya Öz, Hüseyin Avni Mutlu, İsmail Demiriz, ve Mehmet Koçarslan oyçokluğu ile üyelikten çıkarılırken Hakan Şükür ve Arif Erdem kulüp üyeliğinden çıkarılmadı.
 • 27 Ekim 2016 15:28 Fetö'den Tutuklu Eski Vali Ahmet Aydın Siirt'e Getirildi İSTANBUL'da, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan Siirt eski Valisi Ahmet Aydın, bugün sabah uçakla Siirt'e getirildi.
 • 27 Ekim 2016 14:28 Siirt Fetö'den Tutuklu Eski Vali Ahmet Aydın Siirt'e Getirildi Siirt Fetö'den Tutuklu Eski Vali Ahmet Aydın Siirt'e Getirildi Fetö'den tutuklu eski vali Ahmet Aydın Siirt'e getirildiİSTANBUL'da, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan Siirt eski Valisi Ahmet Aydın, bugün sabah uçakla Siirt'e getirildi.
 • 27 Ekim 2016 12:21 Fetö'den Tutuklu Eski Vali Ahmet Aydın Siirt'e Getirildi İSTANBUL'da, 15 Temmuz darbe girişiminden sonra FETÖ/PDY soruşturması kapsamında tutuklanan Siirt eski Valisi Ahmet Aydın, bugün sabah uçakla Siirt'e getirildi.
 • 28 Eylül 2016 17:02 Hüseyin Avni Mutlu'nun THY'de Çalışan Oğlunun İşine Son Verildi Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun Türk Hava Yolları’nda (THY) çalışan oğlu Hasan Tahsin Mutlu’nun işine son verildi.
 • 28 Eylül 2016 15:01 Eski İstanbul Valisi Mutlu'nun THY'de Çalışan Oğlunun İşine Son Verildi Eski İstanbul Valisi Mutlu'nun THY'de Çalışan Oğlunun İşine Son Verildi FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun THY'de uzman olarak görev yapan oğlu Hasan Tahsin Mutlu'nun da görevine son verildi.
 • 22 Eylül 2016 13:54 Galatasaray'da Hakan Şükür'ün İhracını Yönetim Kurulu Belirleyecek Galatasaray'da Hakan Şükür'ün İhracını Yönetim Kurulu Belirleyecek Galatasaray'da Hakan Şükür'ün ihraç edilmesi için Galatasaray Yönetim Kurulu'nun onayı bekleniyor ancak camiada Şükür'ün üyelikten atılmamasını isteyen birçok üye var.
 • 21 Eylül 2016 15:48 Galatasaray'da Fetö ile İlişkili 5 İsim İhraç Ediliyor Galatasaray Kulübü Disiplin Kurulu, Fetullahçı Terör Örgütü Paralel Devlet Yapılanması'yla (FETÖ/PDY) ilişkisi olan eski futbolcular Hakan Şükür, Arif Erdem, İsmail Demiriz ile tutuklu valiler Hüseyin Avni Mutlu ve Şahabbetin Harput'un kulüp üyeliğinden ihraç edilmesine karar verdi.
 • 21 Eylül 2016 15:27 Cimbom'da Fetö Operasyornu GALATASARAY'da Disiplin Kurulu tarihi bir karara imza attı ve FETÖ soruşturmasında isimleri geçen eski Bursa Valisi Şehabettin Harput, eski İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile eski futbolculardan Hakan Şükür, Arif Erdem ve İsmail Demiriz'i ihraç etti.
 • 21 Eylül 2016 15:17 Son Dakika! Galatasaray, Hakan Şükür'ü Üyelikten İhraç Etti Son Dakika! Galatasaray, Hakan Şükür'ü Üyelikten İhraç Etti Galatasaray Disiplin Kurulu, son dakika kararıyla FETÖ'yle işbirliği olduğu gerekçesiyle Hakan Şükür, Arif Erdem, İsmail Demiriz, Hüseyin Avni Mutlu ve Şahabettin Harput'u kulüpten ihraç etti.
 • 09 Eylül 2016 13:39 Galatasaray, 21 Eylül'de FETÖ'cülerin İhracı İçin Toplanacak Galatasaray, 21 Eylül'de FETÖ'cülerin İhracı İçin Toplanacak Galatasaray Disiplin Kurulu, 21 Eylül'de Hüseyin Avni Mutlu, Arif Erdem, Şahabettin Harput, Hakan Şükür ve İsmail Demiriz'in ihracı için toplanacak.
 • 02 Eylül 2016 08:54 Galatasaray'da Fetö Operasyonu! Galatasaray'da Fetö Operasyonu! Galatasaray Kulübü, FETÖ soruşturması kapsamında tutuklu bulunan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski Bursa Valisi Şahabettin Harput ile halen aranan Arif Erdem ve sorgusu devam eden İsmail Demiriz'i kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk etti.
 • 01 Eylül 2016 11:49 Galatasaray, FETÖ ile Bağlantılı Dört Üyeyi İhraç Ediyor Galatasaray, FETÖ ile Bağlantılı Dört Üyeyi İhraç Ediyor Galatasaray, eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eski Bursa Valisi Şehabettin Harput ile eski futbolcular Arif Erdem ve İsmail Demiriz'i ihraç talebiyle disiplin kuruna sevk etti.
 • 30 Ağustos 2016 13:22 Aziz Yıldırım, Hüseyin Çapkın'la İlgili Aziz Yıldırım, Hüseyin Çapkın'la İlgili "Kimse İşlem Yapmayacak mı?" Demişti Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, gözaltına alınan Hüseyin Çapkın'la ilgili 1 hafta önce "Dönemin Emniyet Müdürü için kimse işlem yapmayacak mı?" diye sormuştu.
 • 30 Ağustos 2016 12:07 İstanbul Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'a FETÖ Gözaltısı İstanbul Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'a FETÖ Gözaltısı İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Fethullahçı Terör Örgütü'nün mülkiyedeki yapılanmasına ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında Çeşme'de gözaltına alındı.
 • 11 Ağustos 2016 11:54 Mutlu'dan Aldığı Takdirnameyi İade Etti Mutlu'dan Aldığı Takdirnameyi İade Etti Diyarbakır'da görev yapan memur Ömer Tanık, darbe soruşturması kapsamında tutuklanan eski vali Hüseyin Avni Mutlu'nun 6 sene önce verdiği takdirnameyi iade etti.
 • 10 Ağustos 2016 11:41 Diyarbakır'da Masa Başında Büyük Vurgun Diyarbakır'da Masa Başında Büyük Vurgun Avukat Muzaffer Ava, Diyarbakır eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Vali Yardımcısı Erol Özer'in trilyonlarca yolsuzluk yaptığını, bunların FETÖ tarafından sümen altı edildiğini ileri sürdü.