SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ MUTLU HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Avni Mutlu Haberleri

 • 19 Aralık 2017 18:48 Fetö'nün Mülkiye Yapılanması Davasında Çapkın'ın da Aralarında Olduğu 4 Sanığın Tahliyesine Karar... Oy çokluğuyla alınan kararda, eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile birlikte 7 sanığın ise tutukluluk hallerinin devamına karar verildi
 • 19 Aralık 2017 18:47 Fetö'nün Mülkiye Yapılanması Davasında Çapkın'ın da Aralarında Olduğu 4 Sanığın Tahliyesine Karar... Oy çokluğuyla alınan kararda, eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile birlikte 7 sanığın ise tutukluluk hallerinin devamına karar verildi
 • 19 Aralık 2017 18:19 Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tahliye Edildi Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın Tahliye Edildi FETÖ'nün "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada, aralarında eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu 11'i tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam edildi
 • 19 Aralık 2017 17:45 Mutlu ve Çapkın'a Tahliye Talebi (1) FETÖ'nün "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada, aralarında eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu 11'i tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam edildi.
 • 19 Aralık 2017 17:22 Hüseyin Çapkın ve Hüseyin Avni Mutlu'nun da Aralarında Bulunduğu 4 Sanığa Tahliye Talebi. Hüseyin Çapkın ve Hüseyin Avni Mutlu'nun da Aralarında Bulunduğu 4 Sanığa Tahliye Talebi. FETÖ mülkiye yapılanmasına ilişkin davada mütalaasını açıklayan Cumhuriyet Savcısı İstanbul Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ile İstanbul Eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu'nun da aralarında bulunduğu 4 sanığın tahliyesini istedi.
 • 19 Aralık 2017 17:00 Dha İstanbul - Mutlu ve Çapkın'a Tahliye Talebi (1) FETÖ'nün mülkiye yapılanması davasında savcı, Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 4 sanığın tahliyesini talep etti.
 • 19 Aralık 2017 16:41 Mutlu ve Çapkın İçin Tahliye İstemi Mutlu ve Çapkın İçin Tahliye İstemi FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına ilişkin davada mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı, eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 4 sanığın tahliyesini istedi.
 • 19 Aralık 2017 16:40 Fetö Mülkiye Yapılanmasına İlişkin Davada Mütalaasını Açıklayan Cumhuriyet Savcısı İstanbul Eski... IHAAW163408-ASA/19-12-2017 - FETÖ mülkiye yapılanmasına ilişkin davada mütalaasını açıklayan cumhuriyet savcısı İstanbul Eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ile İstanbul Eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu’nun da aralarında bulunduğu 4 sanığın tahliyesini istedi.
 • 19 Aralık 2017 16:39 Mutlu ve Çapkın'ın Tahliyesi Talep Edildi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına ilişkin eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 15 sanığın yargılandığı davada, taleplere ilişkin görüşünü açıklayan savcı, Çapkın ve Mutlu'nun da...
 • 19 Aralık 2017 16:32 Mutlu ve Çapkın İçin Tahliye Talebi Mutlu ve Çapkın İçin Tahliye Talebi FETÖ'nün mülkiye yapılanması davasında savcı, Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 4 sanığın tahliyesini talep etti.
 • 19 Aralık 2017 16:24 FETÖ'den Yargılanan Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın İçin Savcıdan Tahliye Talebi FETÖ'den Yargılanan Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın İçin Savcıdan Tahliye Talebi FETÖ'den yargılanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın için savcıdan tahliye talebi geldi.
 • 19 Aralık 2017 15:42 Fetö'nün "Mülkiye" Yapılanması Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına ilişkin eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 15 sanığın yargılandığı davada, meslekten ihraç edilen ve "itirafçı" olan eski Emniyet Müdürü Yunus Dolar,...
 • 19 Aralık 2017 14:05 Fetö Mülkiye Yapılanması Davasına Tanık Dinlemesiyle Devam Ediliyor FETÖ mülkiye yapılanmasına İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın ile İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu dahil 15 kişinin yargılandığı davada, FETÖ’den ihraç edilen emniyet müdürü Yusuf Dolar tanık olarak ifade verdi.
 • 19 Aralık 2017 11:11 Fetö'nün "Mülkiye" Yapılanması Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına yönelik eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu biri firari 11'i tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 19 Aralık 2017 10:52 Fetö'den Tutuklu Hüseyin Avni Mutlu'nun Fotoğrafı, 'Valilerimiz' Panosundan Kaldırıldı Fetö'den Tutuklu Hüseyin Avni Mutlu'nun Fotoğrafı, 'Valilerimiz' Panosundan Kaldırıldı Bir dönem Diyarbakır Valiliği görevini yürüten ve Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) soruşturması kapsamında tutuklu bulunan Hüseyin Avni Mutlu’nun fotoğrafı, valilik makamı önünde bulunan valilerimiz panosundan kaldırıldı.
 • 18 Aralık 2017 19:21 Mehmet Ağar, Hüseyin Çapkın İçin Tanıklık Yaptı Mehmet Ağar, Hüseyin Çapkın İçin Tanıklık Yaptı FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına ilişkin İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 15 sanıklı davanın öğleden sonraki oturumunda tanık dinlemesine devam edildi
 • 18 Aralık 2017 19:21 Hüseyin Çapkın, Mehmet Ağar'ın Tanıklığının Ardından Tahliye Edilmiş Hüseyin Çapkın, Mehmet Ağar'ın Tanıklığının Ardından Tahliye Edilmiş HAKKINDA HİÇBİR OLUMSUZ DUYUMUMUZ OLMADI FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına ilişkin eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 15 sanıklı davanın öğleden sonraki oturumunda tanıkların dinlenmesine devam edildi
 • 18 Aralık 2017 19:15 Mehmet Ağar, Hüseyin Çapkın İçin Tanıklık Yaptı FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına ilişkin eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 15 sanıklı davanın öğleden sonraki oturumunda tanıkların dinlenmesine devam edildi
 • 18 Aralık 2017 18:44 Mehmet Ağar, Tanık Olarak Dinlenildi Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına yönelik eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da arasında bulunduğu biri firari 11'i tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılandığı davanın görülmesine devam ediliyor.
 • 18 Aralık 2017 17:44 Fetö'nün Mülkiye Yapılanması Davasında Mehmet Ağar Tanık Olarak Dinlendi MAHKEME BAŞKANINA TEŞEKKÜR ETTİDaha sonra davanın tutuklu sanıklarından Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu savunmasını yaptı
 • 18 Aralık 2017 13:30 Fetö'nün Fetö'nün "Mülkiye" Yapılanması Davasına Devam Ediliyor FETÖ’nün mülkiye yapılanmasına ilişkin İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın da aralarında bulunduğu 15 sanıklı davada tanık dinlenmesi yapıldı.
 • 18 Aralık 2017 13:26 Fetö'nün "Mülkiye" Yapılanması Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına yönelik eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu biri firari 11'i tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 18 Aralık 2017 13:13 Fetö'nün Fetö'nün "Mülkiye" Yapılanması Davasına Devam Ediliyor FETÖ'nün "mülkiye" yapılanması davasına devam ediliyor Sanık Hüseyin Avni Mutlu duruşma arasında torununu kucağına aldıİSTANBUL - FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına ilişkin İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 15...
 • 18 Aralık 2017 12:58 Fetö'nün Mülkiye Yapılanması Davasında Tanıklar Dinlendi Haber: Ümit TÜRK / İstanbul / DHAFETÖ'nün "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada, aralarında Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu 11'i tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam edildi.
 • 18 Aralık 2017 12:57 Fetö'nün Mülkiye Yapılanması Davasında Tanıklar Dinlendi Fetö'nün Mülkiye Yapılanması Davasında Tanıklar Dinlendi Haber: Ümit TÜRK / İstanbul / DHAFETÖ'nün "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada, aralarında Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu 11'i tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam edildi.
 • 18 Aralık 2017 12:40 Dha İstanbul-  Fetö'nün Mülkiye Yapılanması Davasında Tanıklar Dinlendi Haber: Ümit TÜRK / İstanbul / DHAFETÖ'nün "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada, aralarında Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu 11'i tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam edildi.
 • 18 Eylül 2017 18:32 Fetö Sanığı Eski Valinin "İş Kazası" Davası İkitelli Organize Sanayi Bölgesi'nde (İOSB) 2010 yılında iki taşeron işçinin elektrik akımına kapılarak ölmesi olayında, vali olması nedeniyle İkitelli OSB Başkanlığı'nda Yönetim Kurulu Başkan sıfatı bulunduğu için kazada sorumluluğu olduğu iddia edilen FETÖ'nün "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada tutuklu yargılanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile 2 sanığın yargılanmasına başlandı
 • 18 Eylül 2017 18:04 Dha İstanbul Bülten - 5 Dha İstanbul Bülten - 5 Fetullahçı Terör Örgütü'nün Mülkiye yapılanmasına ilişkin davada, tutuklu olarak yargılanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 7 yıl önceki iş kazası davasında sorumluluğu olduğu iddiasıyla "sanık" sıfatıyla hakim karşısına çıktı.
 • 18 Eylül 2017 16:56 Dha İstanbul - Hüseyin Avni Mutlu İş Kazası Davasında Sanık Oldu Fetullahçı Terör Örgütü'nün Mülkiye yapılanmasına ilişkin davada, tutuklu olarak yargılanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 7 yıl önceki iş kazası davasında sorumluluğu olduğu iddiasıyla "sanık" sıfatıyla hakim karşısına çıktı.
 • 18 Eylül 2017 16:52 Hüseyin Avni Mutlu İş Kazası Davasında Sanık Oldu Fetullahçı Terör Örgütü'nün Mülkiye yapılanmasına ilişkin davada, tutuklu olarak yargılanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, 7 yıl önceki iş kazası davasında sorumluluğu olduğu iddiasıyla "sanık" sıfatıyla hakim karşısına çıktı.
 • 25 Ağustos 2017 21:31 Tahliye Talepleri Reddedildi Tahliye Talepleri Reddedildi FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına ilişkin davada İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.
 • 25 Ağustos 2017 21:16 Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın'ın Tahliye Talepleri Reddedildi FETÖ’nün mülkiye yapılanmasına ilişkin davada İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın’ın tutukluluk hallerinin devamına karar verildi.
 • 25 Ağustos 2017 21:14 Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın'ın Yargılandıkları Davada 3 Sanık Tahliye Edildi Hüseyin Avni Mutlu ve Hüseyin Çapkın'ın Yargılandıkları Davada 3 Sanık Tahliye Edildi FETÖ'den tutuklu bulunan İstanbul eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve İstanbul eski Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın tahliye talepleri reddedildi. Aynı davada yargılanan 3 sanık ise tahliye edildi.
 • 25 Ağustos 2017 14:56 Fetö'nün "Mülkeyi Yapılanması" Davasında Savunmalar Tamamlandı 15 Temmuz darbe girişiminin ardından (FETÖ'nün "mülkiye yapılanmasına" yönelik soruşturmada, haklarında 3'er kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası talebiyle dava açılan Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Avni Çapkın'ın da bulunduğu 14'ü tutuklu...
 • 25 Ağustos 2017 11:34 Fetö'nün "Mülkiye" Yapılanması Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına yönelik eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu biri firari 14'ü tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılanmasına devam ediliyor.
 • 24 Ağustos 2017 22:32 Fetö'nün Fetö'nün "Mülkiye Yapılanması" Davasında 2. Gün Sona Erdi FETÖ'nün mülkiye yapılanması davasında aralarında eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu 14'ü tutuklu 15 sanığın yargılandığı davada 13 sanığın savunması tamamlandı.
 • 24 Ağustos 2017 22:30 Dha İstanbul- Fetö'nün Dha İstanbul- Fetö'nün "Mülkiye Yapılanması" Davasında 2. Gün Sona Erdi FETÖ'nün mülkiye yapılanması davasında aralarında eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da bulunduğu 14'ü tutuklu 15 sanığın yargılandığı davada 13 sanığın savunması tamamlandı.
 • 24 Ağustos 2017 18:37 Hüseyin Avni Mutlu'nun Arşiv Görüntüleri Hüseyin Avni Mutlu'nun Arşiv Görüntüleri Hüseyin Avni Mutlu'nun arşiv görüntüleri(Tür: İstanbul)
 • 24 Ağustos 2017 14:27 Dha İstanbul Bülteni -3 Meslekten çıkarılmış bir idareciyim"  Haber: Ümit TÜRK - Serpil KIRKESER Kamera: İdris TİFTİKCİ - İstanbulDHA 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 14'ü tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam edildi
 • 24 Ağustos 2017 14:25 Fetö'nün "Mülkiye" Yapılanması Davası Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada tutuklu yargılanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, "17-25 Aralık dönemindeki polis müdürlerinden Yakup Saygılı ifadesinde, beni '18 Aralık hukuka darbe örgütünün üyesi' olarak tanımlamaktadır.
 • 24 Ağustos 2017 13:56 Hüseyin Avni Mutlu Sesi Titreyerek İfade Verdi Hüseyin Avni Mutlu Sesi Titreyerek İfade Verdi Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına ilişkin tutuklu yargılandığı davada sesi titreyerek verdiği ifadesinde, "Eğer 15 Temmuz gerçekleşseydi beni onlar Silivri Cezaevi'ne tıkacaklardı.
 • 24 Ağustos 2017 13:49 Eski İstanbul Valisi Mutlu Savunması Sırasında Ağladı 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 14'ü tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam edildi.
 • 24 Ağustos 2017 13:47 Dha İstanbul-  Eski İstanbul Valisi Mutlu Savunması Sırasında Ağladı Meslekten çıkarılmış bir idareciyim"  Ümit TÜRK - Serpil KIRKESER, İstanbulDHA 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 14'ü tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam edildi
 • 24 Ağustos 2017 13:42 Hüseyin Avni Mutlu İfade Verirken Sesi Titredi Hüseyin Avni Mutlu, tutuklu yargılandığı davada sesi titreyerek verdiği ifadesinde, "Eğer 15 Temmuz gerçekleşseydi beni Silivri Cezaevi'ne tıkacaklardı" dedi.
 • 24 Ağustos 2017 13:34 İstanbul Eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu: İstanbul Eski Valisi Hüseyin Avni Mutlu: "Ne Musa'ya Ne İsa'ya Yaranabiliyorum" İstanbul eski valisi Hüseyin Avni Mutlu: "Ne Musa'ya ne İsa'ya yaranabiliyorum" Mutlu: "Eğer 15 Temmuz gerçekleşseydi beni onlar Silivri Cezaevi'ne tıkacaklardı" "Ekrem Dumanlı Amerika'dan arayıp Gülen'in benimle görüşmek istediğini söyledi" "Provokasyonu, halkı uyaran bir valiyi, terör...
 • 24 Ağustos 2017 13:20 FETÖ Davasında İstanbul Eski Valisi Mutlu, Hüngür Hüngür Ağladı FETÖ Davasında İstanbul Eski Valisi Mutlu, Hüngür Hüngür Ağladı FETÖ'nün "mülkiye" yapılanmasına yönelik davada İstanbul eski valisi Hüseyin Avni Mutlu, 10 yıl Güneydoğu'da görev yaptığını, bombaların patladığı sırada çocuklarının korktuğunu anlatırken ağladı.
 • 24 Ağustos 2017 12:04 Dha İstanbul  Bülteni - 2 1- ESKİ İSTANBUL VALİSİ MUTLU SAVUNMA YAPIYOR (1)Haber: Ümit TÜRK İstanbul / DHA 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 14'ü...
 • 24 Ağustos 2017 10:53 Eski İstanbul Valisi Mutlu, Savunma Yapıyor (1) 15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklanan Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile Eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 14'ü tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına devam ediliyor.
 • 24 Ağustos 2017 10:47 Eski İstanbul Valisi Mutlu Savunma Yapıyor Eski İstanbul Valisi Mutlu Savunma Yapıyor Haber: Ümit TÜRK İstanbul / DHA15 Temmuz darbe girişiminin ardından başlatılan FETÖ soruşturmaları kapsamında tutuklanan eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ile eski İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın da aralarında bulunduğu 14'ü tutuklu 15 eski vali ve kaymakamın yargılamasına...
 • 24 Ağustos 2017 10:46 Eski Vali Mutlu İfade Veriyor Eski Vali Mutlu İfade Veriyor Eski İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, FETÖ'nün mülkiye yapılanmasına ilişkin tutuklu yargılandığı davada ifade veriyor.