SON DAKİKA HÜSEYİN AVNİ SİPAHİ HABERLERİ

Son Dakika Hüseyin Avni Sipahi Haberleri

 • 15 Mart 2017 18:33 Istanbul's Councillor Protesting Holland Decided To Let His Dutch Cow Live Istanbul's city council member declaring he would slaughter his Dutch cow in protest to Holland's actions towards the Turkish minister and protestors in Rotterdam, stated today that he decided to let the cow live.
 • 15 Mart 2017 16:35 Hollanda'nın Skandal Tavrına Tepkiler Hollanda'nın Skandal Tavrına Tepkiler Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, "Sayın Başbakanımız Yıldırım'ın Hollanda Başbakanı Rutte'nin konsolos için özür dilediğini söylemesinin ardından ben de Hollanda ineğimi kesmeyeceğimi kamuoyuna saygıyla duyururum.
 • 15 Mart 2017 16:06 Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı, Hollanda İneğini Kesmekten Vazgeçti Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı, Hollanda İneğini Kesmekten Vazgeçti Hollanda ile yaşanan krizin ardından Hollanda cinsi ineğini keseceğini söyleyen Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, bu kararından vazgeçti.
 • 15 Mart 2017 15:42 Dha İstanbul - Hollanda İneği Kesimden Kurtuldu Dha İstanbul - Hollanda İneği Kesimden Kurtuldu Hollanda ile yaşanan diplomatik kriz sonrası İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde söz alarak Hollanda ineğini keseceğini açıklayan Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, yazılı bir açıklama ile "Hollanda ineğini...
 • 15 Mart 2017 15:39 Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Sipahi Hollanda Cinsi İneğini Kesmekten Vazgeçti Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Sipahi Hollanda Cinsi İneğini Kesmekten Vazgeçti Hollanda ile yaşanan diplomatik kriz sonrası Hollanda cinsi ineğini keseceğini söyleyerek tartışmalara neden olan Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi ineğini kesmekten vazgeçtiğini açıkladı.
 • 15 Mart 2017 15:36 Hollanda İneği Kesimden Kurtuldu Hollanda İneği Kesimden Kurtuldu Hollanda ile yaşanan diplomatik kriz sonrası İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nde söz alarak Hollanda ineğini keseceğini açıklayan Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, yazılı bir açıklama ile "Hollanda ineğini...
 • 14 Mart 2017 19:26 Hollanda'nın Skandal Tavrına Tepkiler İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Meclisi toplantısında, Hollanda'nın, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya'ya yönelik skandal tavrı gündeme getirildi.
 • 14 Mart 2017 18:16 İbb Meclis Üyesi Sipahi'den Hollanda'ya Çağrı: Özür Dile, İneği Kurtaralım Hollanda ile yaşanan diplomatik krize tepki göstermek için çiftliğindeki Hollanda cinsi ineğini keseceğini açıklayan İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi'nin Bağımsız Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, Hollanda'nın cuma gününe kadar özür dilemesi halinde ineğin 'kurtulacağını' söyledi.
 • 14 Mart 2017 18:09 Ibb Meclis Üyesi Sipahi'den Hollanda'ya Çağrı Özür Dile, Ineği Kurtaralım Ibb Meclis Üyesi Sipahi'den Hollanda'ya Çağrı Özür Dile, Ineği Kurtaralım Hollanda ile yaşanan diplomatik krize tepki göstermek için çiftliğindeki Hollanda cinsi ineğini keseceğini açıklayan İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi'nin Bağımsız Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, Hollanda'nın cuma gününe kadar özür dilemesi halinde ineğin 'kurtulacağını' söyledi.
 • 14 Mart 2017 17:48 Dha İstanbul - İbb Meclis Üyesi Sipahi'den Hollanda'ya Çağrı: Özür Dile, İneği Kurtaralım Hollanda ile yaşanan diplomatik krize tepki göstermek için çiftliğindeki Hollanda cinsi ineğini keseceğini açıklayan İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi'nin Bağımsız Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, Hollanda'nın cuma gününe kadar özür dilemesi halinde ineğin 'kurtulacağını' söyledi.
 • 14 Mart 2017 17:40 İbb Meclis Üyesi Sipahi'den Hollanda'ya Çağrı: Özür Dile, İneği Kurtaralım İbb Meclis Üyesi Sipahi'den Hollanda'ya Çağrı: Özür Dile, İneği Kurtaralım HOLLANDA ile yaşanan diplomatik krize tepki göstermek için çiftliğindeki Hollanda cinsi ineğini keseceğini açıklayan İstanbul Büyükşehir Belediye(İBB) Meclisi'nin Bağımsız Meclis Üyesi Hüseyin Avni Sipahi, Hollanda'nın cuma gününe kadar özür dilemesi halinde ineğin 'kurtulacağını' söyledi.
 • 14 Mart 2017 16:49 Hollanda'nın Skandal Tavrına Tepkiler İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nin bağımsız üyesi Hüseyin Avni Sipahi, Hollanda'nın skandal tavrını protesto için çiftliğinde bulunan 20 holştayn ineğinden birisini kesip kavurma yaparak meclis üyelerine dağıtacağını söyledi.
 • 14 Mart 2017 13:05 Beşiktaş Belediyesi'nde 'Hollanda İneği' Polemiği Beşiktaş Belediyesi'nde 'Hollanda İneği' Polemiği BEŞİKTAŞ Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Sipahi'nin, dün İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi'nde Türkiye ile Hollanda arasında yaşanan diplomatik krize değindiği konuşması sırasında, Hollanda'ya tepki olarak Emirli'deki çiftliğinde bulunan Hollanda cinsi ineklerden birini...
 • 14 Mart 2017 10:11 Başkan Hazinedar'dan Yardımcısına Başkan Hazinedar'dan Yardımcısına "Hollanda İneği" Tepkisi Hollanda ile yaşanan diplomatik kriz sonrası Beşiktaş Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Avni Sipahi, çiftliğinde bulunan Hollanda cinsi ineklerden 1’ini keseceğini söylemesi üzerine Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar tepki gösterdi.
 • 13 Mart 2017 23:26 Hollanda İneği Diplomatik Krize Kurban Gidecek (Ek İneğin Görüntüsü) HOLLANDA ile yaşanana diplomatik kriz İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin de gündemindeydi.
 • 13 Mart 2017 20:59 Istanbul City Councillor To Slaughter His Dutch Cow İn Protest To Holland In response to the diplomatic crisis between Turkey and Holland, Istanbul city councillor and Deputy Major of Beşiktaş district stated that in protest to Holland, he is going to butcher his Dutch cow.
 • 13 Mart 2017 19:26 Hollanda İneği Diplomatik Krize Kurban Gidecek HOLLANDA ile yaşanana diplomatik kriz İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin de gündemindeydi.
 • 13 Mart 2017 19:22 Hollanda Ineği Diplomatik Krize Kurban Gidecek Hollanda Ineği Diplomatik Krize Kurban Gidecek HaberKamera Ezgi ÇAPA İstanbulDHAHollanda ile yaşanana diplomatik kriz İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin de gündemindeydi.
 • 13 Mart 2017 19:17 Hollanda İneği Diplomatik Krize Kurban Gidecek Hollanda İneği Diplomatik Krize Kurban Gidecek HOLLANDA ile yaşanana diplomatik kriz İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin de gündemindeydi.
 • 13 Mart 2017 18:51 Hollanda İneği Diplomatik Krize Kurban Gidecek Hollanda İneği Diplomatik Krize Kurban Gidecek Hollanda ile yaşanana diplomatik kriz İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi'nin de gündemindeydi.
 • 17 Şubat 2017 22:16 Maçka Parkı Için Tünelin Güzergahı Değiştirildi Maçka Parkı Için Tünelin Güzergahı Değiştirildi Maçka Demokrasi Parkı'nın güneyinden geçerek Ortaköy Vadisi'ne ulaşacak Dolmabahçe-Levazım karayolu tünelinin güzergahı değiştirildi.