Çırağan'da Bir Başka Mango Rüzgarı Esti! - Son Dakika
Kültür Sanat

Çırağan'da Bir Başka Mango Rüzgarı Esti!

Çırağan\'da Bir Başka Mango Rüzgarı Esti!

Charlie Chaplin’ın oyuncu ve fotomodel torunu Kiera Chaplin’in onur konuğu olarak katıldığı görkemli defile büyük beğeni topladı...

06.09.2012 15:30

ünlü İspanyol moda markası MANGO, 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu'nu çırağan Palace Kempinski' de düzenlediği görkemli bir defile ile tanıttı. İstanbul cemiyet hayatından birçok seçkin konuğun katıldığı defilenin onur konuğu siyah beyaz komedi filmlerinin unutulmaz yüzü Charlie Chaplin'ın oyuncu ve fotomodel torunu Kiera Chaplin'di

Her sezon düzenlediği yeni koleksiyon defileleri ile dikkatleri üzerine çeken MANGO'nun çırağan Palace Kempinski' de gerçekleşen 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonu büyük beğeni topladı.

Her sezon için düzenlenen defilelerde olduğu gibi bu yıl da sürprizlerle dolu bir gece hazırlayan ünlü İspanyol moda markası Mango'nun bu sezon için onur konuğu, ünlü oyuncu ve fotomodel Kiera Chaplin oldu.

Koreografisini öner Evez'in üstlendiği defilede Selda Car, Didem Soydan, Ebru öztürk, Nur Gümüşdoğrayan gibi podyum dünyasının ünlü mankenleri MANGO podyumunda 2012-2013 Sonbahar-Kış Koleksiyonunu tanıttılar.

MANGO Ortaklarından Yönetici Genel Müdür Sezai Eren, Ticari Genel Müdür Arif Zurnacı ve Mango Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Neşe Kohen'in evsahipliğinde gerçekleşen MANGO'nun yeni sezon defilesini İstanbul Cemiyet hayatından Ender Mermerci, Feryal Gülman, Selin İmer, Hande Acar, Erkan Simitçioğlu, Burak Hatipoğlu, Arzu- Mehmet Kunt gibi birbirinden ünlü isimler izledi.

Defilenin ardından düzenlenen after party'de ise konuklar eğlenceli anlar yaşadılar.

Kaynak: Womenist.net

Son Dakika Kültür Sanat Çırağan'da Bir Başka Mango Rüzgarı Esti! - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement