Masterpiece - Fight Club - Son Dakika

Masterpiece - Fight Club

20.05.2017 14:04
Masterpiece - Fight Club

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor.

Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu Masterpiece etkinlikleri, sizlerle buluşmaya devam ediyor.

"Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak yağlıboya tablolar yapabilirsiniz. Daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu geçireceğiniz bir keyif seansı. Sanatçılarımızın adım adım yönlendirmeleri ile seçmiş olduğunuz eseri tamamlayacak ve etkinlik sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir yağlıboya tablonuz olacak.

İzmir Kıbrıs Şehitleri'ndeyiz. Etkinliğe ilişkin gerekli tüm malzemeleri biz sağlıyoruz. Sizin tek yapmanız gereken dilerseniz en sevdiğiniz içeceği alıp gelmek! Birlikte sanat konuşacağız, tablolar yapacağız ve çok eğleneceğiz."

Detaylar :

İl : İzmir

İlce : Konak

Mekan : Masterpiece İzmir

Mekan Adresi : Alsancak Mah. Yüzbaşı Şerafettin Bey Sok.No. 42

Başlangıç Saati : 20.05.2017 19: 00: 00

Bitiş Saati : 20.05.2017 21: 00: 00

Kategori : Masterpiece - Fight Club

Tür : Eğitim

Ücretlimi? : Hayır

YORUMLAR
500
Elektronik ticarete yönelik düzenlemeler içeren teklif komisyonda Elektronik ticarete yönelik düzenlemeler içeren teklif komisyonda İzmir'de tırla çarpışan motosikletin sürücüsü öldü İzmir'de tırla çarpışan motosikletin sürücüsü öldü İzmir'de AKP'li Vekilin 42 Milyonluk Ges Yatırımına 12 Günde Onay Çıktı İzmir'de AKP'li Vekilin 42 Milyonluk Ges Yatırımına 12 Günde Onay Çıktı
Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat Masterpiece - Fight Club - Son Dakika

Bu haber Etkinlik.io tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Etkinlik.io tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Etkinlik.io kurumudur.

Advertisement