SON DAKİKA LÜTFİ ELVAN HABERLERİ

Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

 • 23 Mayıs 2017 00:09 Italya Milli Günü Resepsiyonu Italya Milli Günü Resepsiyonu Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, İtalya'nın, Türkiye'nin en önemli ekonomi ortaklarından biri olmasından mutluluk duyduklarını söyledi.
 • 22 Mayıs 2017 23:39 İtalya Milli Günü Resepsiyonu İtalya Milli Günü Resepsiyonu Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, İtalya'nın, Türkiye'nin en önemli ekonomi ortaklarından biri olmasından mutluluk duyduklarını söyledi.
 • 20 Mayıs 2017 18:11 Bakanlar 'Gıda Komitesi Toplantısı'nda Bir Araya Geldi Bakanlar 'Gıda Komitesi Toplantısı'nda Bir Araya Geldi Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında "Gıda Komitesi" konulu toplantı gerçekleştirildi.
 • 20 Mayıs 2017 18:06 Bakanlar 'Gıda Komitesi Toplantısı'nda Bir Araya Geldi Bakanlar 'Gıda Komitesi Toplantısı'nda Bir Araya Geldi ANKARA (İHA) – Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında "Gıda Komitesi" konulu toplantı gerçekleştirildi.
 • 18 Mayıs 2017 20:31 Mersin Arkeoloji Müzesi Açıldı Mersin Arkeoloji Müzesi Açıldı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Ülkemiz bugün itibarıyla modern müzecilik konusunda dünyaya örnek teşkil edecek müzelere ev sahipliği yapmakta ve her geçen gün bu müzelere işte böyle bir yenisi eklenmektedir.
 • 18 Mayıs 2017 19:10 Mersin Arkeoloji Müzesi'ni Bakanlar Avcı ve Elvan Açtı Mersin Arkeoloji Müzesi'ni Bakanlar Avcı ve Elvan Açtı Mersin Arkeoloji Müzesi'ni Bakanlar Avcı ve Elvan açtı Yapımı üç yılda tamamlanan ve 'yaşayan, yaşatan, öğreten müze' olarak günümüz modern teknolojileri kullanarak hayata geçirilen Arkeoloji Müzesi, 18 Mayıs Müzeler Günü'nde hizmete girdi Bakan Avcı, "Ülkemiz bugün itibariyle modern...
 • 18 Mayıs 2017 19:07 Mersin Arkeoloji Müzesi'ni Bakanlar Avcı ve Elvan Açtı Mersin Arkeoloji Müzesi'ni Bakanlar Avcı ve Elvan Açtı Mersin Arkeoloji Müzesi'ni Bakanlar Avcı ve Elvan açtı Yapımı üç yılda tamamlanan ve 'yaşayan, yaşatan, öğreten müze' olarak günümüz modern teknolojileri kullanarak hayata geçirilen Arkeoloji Müzesi, 18 Mayıs Müzeler Günü'nde hizmete girdi Bakan Avcı, "Ülkemiz bugün itibariyle modern...
 • 18 Mayıs 2017 18:41 Mersin Arkeoloji Müzesi Açıldı Mersin Arkeoloji Müzesi Açıldı Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "Ülkemiz bugün itibarıyla modern müzecilik konusunda dünyaya örnek teşkil edecek müzelere ev sahipliği yapmakta ve her geçen gün bu müzelere işte böyle bir yenisi eklenmektedir.
 • 18 Mayıs 2017 15:18 Bakanlar Avcı ve Elvan - Adana Arkeoloji ve Mozaik Müzesi Açılış Töreni Bakanlar Avcı ve Elvan - Adana Arkeoloji ve Mozaik Müzesi Açılış Töreni Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı, "İnşallah burası sadece Türkiye'nin değil, Ortadoğu'nun hem en büyük müze alanı hem de en büyük kültür alanlarından biri haline gelecek.
 • 18 Mayıs 2017 12:37 Kültür Bakanı Nabi Avcı: Kültür Bakanı Nabi Avcı: "Dünya'nın Birçok Yerinde Bizim Topraklarımızdan Yurtdışına Kaçırılan... Kültür Bakanı Nabi Avcı: "Dünya'nın birçok yerinde bizim topraklarımızdan yurtdışına kaçırılan eserlerimiz var"ADANA - Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik, Kültür Bakanı Nabi Avcı ve Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan Ortadoğu'nun en büyük müze kompleksi açılışında konuştu.
 • 18 Mayıs 2017 12:33 Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: "Sosyal Donatılarıyla Bilim, Eğitim Bölümleriyle Müze Kompleksinin... Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan: "Sosyal donatılarıyla bilim, eğitim bölümleriyle müze kompleksinin çeşitliliğiyle Türkiye'de model müzelerden biri haline gelecek" -Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik: -"Kültürel mirasa sadece hatıra olarak bakmamalıyız"ADANA - Avrupa Birliği Bakanı Ömer Çelik,...
 • 16 Mayıs 2017 09:18 Bakan Elvan: Bakan Elvan: "Bir Terör Örgütüne Karşı Başka Bir Terör Örgütünü Kullanmak Son Derece Yanlış Bir... Bakan Elvan: "Bir terör örgütüne karşı başka bir terör örgütünü kullanmak son derece yanlış bir yaklaşım"KARAMAN - Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, bir terör örgütüne karşı başka bir terör örgütünü kullanmanın son derece yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledi.
 • 16 Mayıs 2017 08:07 740. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri 740. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri 740. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi anma etkinlikleri Karaman'da kutlanan Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi anma etkinlikleri kapsamında gerçekleşen Hz. Mevlana ve Hz.
 • 13 Mayıs 2017 18:45 Karaman Türk Dil Bayramı'nda, Karamanoğlu Mehmet Bey Anıldı Karaman Türk Dil Bayramı'nda, Karamanoğlu Mehmet Bey Anıldı Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman'da düzenlenen 740'ncı Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'ye Anma törenlerinin ardından yine Türk Dil Bayramı kutlama törenleri kapsamındaki Karamanoğlu Mehmet Bey'in mezarının bulunduğu Ermenek İlçesi'ne bağlı Balkusan Köyü'ne geçti.
 • 13 Mayıs 2017 18:10 Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür(3) Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür(3) TÜRK DİL BAYRAMI'NDA, KARAMANOĞLU MEHMET BEY ANILDIKalkınma Bakanı Lütfi Elvan, Karaman'da düzenlenen 740'ncı Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'ye Anma törenlerinin ardından yine Türk Dil Bayramı kutlama törenleri kapsamındaki Karamanoğlu Mehmet Bey'in mezarının bulunduğu Ermenek İlçesi'ne...
 • 13 Mayıs 2017 17:54 740. Yıl Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri 740. Yıl Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Bugün Türkiye Türkçesi diye dağlar gibi yüce, engin bir dilimiz varsa bunlar için Karamanoğlu Mehmet Bey'e minnet borcumuz var." dedi.
 • 13 Mayıs 2017 17:32 Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür BAKAN ELVAN: TÜRKİYE VATANIMIZSA TÜRKÇE SAYESİNDEDİR"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, memleketi Karaman'da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi konferans salonunda düzenlenen 740'ncı Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'ye Anma törenlerine katıldı.
 • 13 Mayıs 2017 17:27 Karaman Bakan Elvan: Türkiye'nin Yıllardır Vatanımızsa Türkçe Sayesindedir Karaman Bakan Elvan: Türkiye'nin Yıllardır Vatanımızsa Türkçe Sayesindedir" Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, memleketi Karaman'da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi konferans salonunda düzenlenen 740'ncı Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'ye Anma törenlerine katıldı.
 • 13 Mayıs 2017 16:38 Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür (2) Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür (2) BAKAN ELVAN: TÜRKİYE VATANIMIZSA TÜRKÇE SAYESİNDEDİR"Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, memleketi Karaman'da Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi konferans salonunda düzenlenen 740'ncı Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'ye Anma törenlerine katıldı.
 • 13 Mayıs 2017 16:22 Bakan Elvan'a Karaman Tarihini Anlatan Kitap Hediye Edildi Bakan Elvan'a Karaman Tarihini Anlatan Kitap Hediye Edildi 740. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi anma etkinlikleri anısına Karaman Belediyesi tarafından hazırlatılan "İlçe, Belde ve Köyleri İle Karaman Tarihi" adlı kitabın tanıtım kokteyli yapıldı.
 • 13 Mayıs 2017 14:26 740. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri 740. Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri Karaman’da bu yıl 740. kutlanan Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre’yi anma etkinlikleri çerçevesinde Hz. Mevlana ve Hz. Yunus’a Sevgi yürüyüşü yapılarak Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı.
 • 13 Mayıs 2017 13:27 740. Yıl Türk Dil Bayramı ve Yunus Emre'yi Anma Etkinlikleri Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan, "Bugün Türkiye bin yıldır bizim vatanımızsa, burada dünyaya hala model olabilecek bir uygarlık inşa ettiysek, bu başka pek çok değer yanında Türkçe sayesindedir.
 • 13 Mayıs 2017 13:17 Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür KALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, ABD'nin terör örgütü YPG'ye silahlı destek vermesine tepki gösterip, "Bizim terör örgütlerine karşı tutumumuz belli. Bizim için YPG'de bir terör örgütüdür, PKK'da bir terör örgütüdür, DEAŞ'da bir terör örgütüdür, FETÖ'de bir terör örgütüdür.
 • 13 Mayıs 2017 13:16 Konya Bakan Elvan: Ypg, Bizim Için Terör Örgütüdür Konya Bakan Elvan: Ypg, Bizim Için Terör Örgütüdür Bakan Elvan: YPG, bizim için terör örgütüdürKALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, ABD'nin terör örgütü YPG'ye silahlı destek vermesine tepki gösterip, "Bizim terör örgütlerine karşı tutumumuz belli.
 • 13 Mayıs 2017 12:24 Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür Bakan Elvan: Ypg, Bizim İçin Terör Örgütüdür KALKINMA Bakanı Lütfi Elvan, ABD'nin terör örgütü YPG'ye silahlı destek vermesine tepki gösterirken, "Bizim terör örgütlerine karşı tutumumuz belli. Bizim için YPG de, PKK da, DEAŞ da, FETÖ de bir terör örgütüdür.