Batı güzellemesi yaptı, sorunun cevabı Avrupa ülkesi çıkınca şoke oldu - Son Dakika

Batı güzellemesi yaptı, sorunun cevabı Avrupa ülkesi çıkınca şoke oldu

22.01.2022 14:46

Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster'e Almanya'dan katılan Hamide Tanır isimli yarışmacıya 1980'lere kadar yetim ve fakir çocukların açık artırmayla satıldığı ülke soruldu. Soruya cevap veremeyince yarışmadan çekilme kararı alan Tanır, şıklardaki tüm ülkelerin Batı'dan olmasına yönelik ise "Ama bunlar Avrupa ülkesi. Şöyle Orta Doğu, Uzak Doğu'dan cevaplar gelmiş olsaydı tamam diyecektim." dedi.

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümüne Hamide Tanır isimli yarışmacı damga vurdu. Yarışmaya Almanya'dan katılan ve programda batı güzellemesi yapan yarışmacı, 8. soruya cevap veremeyince çekilme kararı aldı.

"HANGİ ÜLKEDE YETİM VE FAKİR ÇOCUKLAR AÇIK ARTIRMAYLA SATILDI?"

Tanır'ın elendiğini soruda ise"1980'lere kadar hangi ülkedeki yetim, gayrimeşru doğmuş, ebeveyni alkolik, ayrılmış veya fakir olan çocuklar devlet tarafından bazen açık artırmada satılarak çiftliklerde zorla çalıştırılmıştır?" ifadeleri yer aldı. Şıklarda Danimarka, Norveç, İsviçre ve Belçika yer aldı.

"AMA BUNLAR AVRUPA ÜLKESİ"

Verilen şıklarda bulunan ülkelere şaşıran Tanır, "Ama bunlar Avrupa ülkesi. Bana şöyle Orta Doğu, Uzak Doğu'dan cevaplar gelmiş olsaydı tamam diyecektim." dedi. Yarışmacının bu sözleri sosyal medyada gündem oldu.

CEVABI ÖĞRENİNCE ŞOK OLDU

Bir dönem İsviçre'ye gittiğini ve oranın çok güzel bir ülke olduğunu anlatan yarışmacı, sorunun cevabının İsviçre çıkmasıyla kısa süreli şok yaşadı.

YORUMLAR (4)
  • Esra Gündüz: Bunu hiç unutma evlat. Batı hiçbir zaman medenî olmamıştır ve bugünkü refahı, devam edegelen sömürgeciliği; döktüğü kan, akıttığı gözyaşı ve çektirdiği acılar üzerine kuruludur.." -Aliya İzzetBegoviç Cevap Yaz 6 0 Yayından Kaldır
  • Murat Ercan: Budala kime mi denir? İşte kendisi ne yazık ki Türk(!) lakin ruhu ve şuuru batı hayranlığı ve kompleksi ile uyuşturulmuş böyle zaafiyetli kişilere denir. Cevap Yaz 41 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Wolfsburg, teknik direktör Kohfeldt ile yollarını ayırdı Wolfsburg, teknik direktör Kohfeldt ile yollarını ayırdı Werder Bremen Bundesliga'ya döndü Werder Bremen Bundesliga'ya döndü Çavuşoğlu, NATO Gayrıresmi Toplantısı sonrası basına konuştu Çavuşoğlu, NATO Gayrıresmi Toplantısı sonrası basına konuştu

Son Dakika Magazin Batı güzellemesi yaptı, sorunun cevabı Avrupa ülkesi çıkınca şoke oldu - Son Dakika


Advertisement