Gazeteci Nedim Şener, Yalnız Kurt dizisinin gündem danışmanı oldu - Son Dakika

Gazeteci Nedim Şener, Yalnız Kurt dizisinin gündem danışmanı oldu

29.01.2022 21:25

Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği Yalnız Kurt dizisi, dün akşam ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu. Gazeteci Nedim Şener ise dizide gündem danışmanlığı görevini üstlendi.

Kurtlar Vadisi ve Deli Yürek gibi yapımlarda imzası olan Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği ATV'nin yeni dizisi Yalnız Kurt, 28 Ocak Cuma günü ilk bölümüyle izleyiciler ile buluştu. Senaryosunu Murat Koca ve Ali Alper Erze'nin kaleme aldığı, Çağatay Tosun'un yönetmeliğini yaptığı yapımın ilk bölümünde bir detay seyircilerin gözünden kaçmadı.

GÜNDEM DANIŞMANLIĞINI NEDİM ŞENER ÜSTLENDİ

Bölüm sonu jenerik akışında gazeteci ve yazar Nedim Şener'in de ismi geçti. Buna göre Nedim Şener, dizinin gündem danışmanlığını üstlendi.

Nedim Şener, Yalnız Kurt dizisinde gündem danışmanı oldu

YALNIZ KURT DİZİSİNİN KONUSU

Yalnız Kurt, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutarak; Amerikan Barış Gönüllülerinin Türkiye'ye gelişinden itibaren yaşanan darbeleri, ihanetleri, cinayetleri, anarşi ve terör olaylarını ele alıyor. 1950'lerden günümüze uzanan birçok olayın konu edilecek olan dizide; 15 Temmuz darbe girişimine nasıl ve neden gelindiği de ortaya koyulacak.

YORUMLAR
500

Son Dakika Magazin Gazeteci Nedim Şener, Yalnız Kurt dizisinin gündem danışmanı oldu - Son Dakika


Advertisement