Son dakika Nedim Şener haberleri, Nedim Şener son dakika, son dakika Nedim Şener

Son Dakika Nedim Şener Haberleri

  • Özgür Özel'den Erdoğan'a Çağrı: 'Sen Acaba Kemal Bey'in Soracağı Sorulara Yanıt Verebilecek Misin, Hodri Meydan'
    29 Eyl Özgür Özel'den Erdoğan'a Çağrı: "Sen Acaba Kemal Bey'in Soracağı Sorulara Yanıt Verebilecek Misin, Hodri Meydan"

    CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün akşam katıldığı yayını anımsatırken cevapları prompterden okuduğunu ifade ederek; "Cesaretin varsa Kemal Bey’in karşısına çıkacaksın. Kanalı, gazetecileri sen belirle. Sen sorularını yine hazırlat, biz gazetecilerin soruduğu sorulara yanıt vereceğiz. Ama sen acaba Kemal Bey’in soracağı sorulara yanıt verebilecek misin? Yok. Orada tutulurlar. Dut yemiş bülbüle dönerler. Hodri meydan" çağrısı yaptı. Özel, dün Nedim Şener ile ilgili yaptığı açıklamaları hatırlatıp, "Nedim Şener, sen o gün çıkıp da ‘Ya ben Hrant dosyası üzerine çalıştım, bir şey yazdım ama benim cemaatle, Fetullah Gülen ile bir sorunum yok. Özellikle yurt dışındaki eğitim çalışmalarını önemsiyorum, hatta kendi çocuğumu bile okullarına verebilirim, yaz bunu’ dedin mi, demedin mi? Dedin. Ben bütün kutsalların, değerlerin üzerine bunu söylerim, cesaretin varsa sen de söyle" diye konuştu.

  • Özgür Özel: 'Chp'nin Gazetecisi' Diye Bir Teröristi Gösteren O Gazetelere Tazminat Davası Açacağız; Bütün Tazminatları da Şehit Ailelerine Vereceğiz'
    28 Eyl Özgür Özel: "Chp'nin Gazetecisi' Diye Bir Teröristi Gösteren O Gazetelere Tazminat Davası Açacağız; Bütün Tazminatları da Şehit Ailelerine Vereceğiz"

    CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel; Tutuklu Gazeteciler Raporu kapsamında kendisi ile görüşülmediğini söyleyen Nedim Şener'e, "O gün seni ziyaret ettiğimiz gibi senin de adın var. Adı geçen kimse inkar etmiyor. Bana gelmediler diye. Sen bana gelmediler dedin. Aç bak kayıtlara 9 Ağustos 2011 ziyaretçin kimmiş? Koğuş arkadaşın Ahmet Şık, dimdik girdi, dimdik çıktı. Seninle ilgili bunu söyleyen kimse yok" tepkisini gösterdi. Özel, "Huyumuz değil ama yapacağız. Genel Merkezimiz tarafından ‘CHP’nin gazetecisi’ diye bir teröristi gösteren o manşeti atanlar, o gazeteler, o gazetelerin bütün sorumluları bu konuda televizyonda konuşanlar takır takır suç duyurusunda bulunacağız. Ayrıca tazminat davası açacağız. Bütün tazminatları şehit ailelerine vereceğiz" dedi.

  • Nedim Şener: Hafızayı diri tutmamız gerekiyor
    28 May Nedim Şener: Hafızayı diri tutmamız gerekiyor

    Gazeteci yazar Nedim Şener, katıldığı Bağcılar Kitap Fuarı'nda FETÖ'yle mücadele üzerine yaptığı söyleşide katılımcılara hitap etti.

  • Gazeteci Nedim Şener, Yalnız Kurt dizisinin gündem danışmanı oldu
    29 Oca Gazeteci Nedim Şener, Yalnız Kurt dizisinin gündem danışmanı oldu

    Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği Yalnız Kurt dizisi, dün akşam ilk bölümüyle izleyicilerle buluştu. Gazeteci Nedim Şener ise dizide gündem danışmanlığı görevini üstlendi.

  • 'Sana gazetecilik öğretiyorum' çıkışı canlı yayını karıştırdı: O sözleri sana yediririm, haddini aşma
    20 Oca "Sana gazetecilik öğretiyorum" çıkışı canlı yayını karıştırdı: O sözleri sana yediririm, haddini aşma

    Gazeteciler Nedim Şener ve Şaban Sevinç arasında başlayan İmralı polemiği, canlı yayında gerginliğe sebep oldu. Sevinç'in ismini vermek istemeyen AK Partili yetkilinin, bir gazeteye İmralı ile iş birliği yapıldığı yönünde demeç verdiğini söylemesine, Nedim Şener "Kaynaksız gazetecilik olmaz" diye karşı çıktı. Sevinç ise yapılanın doğru olduğunu savunarak Şener'e "Sana gazetecilik öğretiyorum" dedi. Bu sözlere sinirlenen Nedim Şener ise, "O sözleri sana yediririm, haddini aşma" diye konuştu.

  • Gazeteci Nedim Şener'le İBB Sözcüsü Murat Ongun canlı yayında birbirine girdi: Yapıştırırım cevabı
    30 Ara Gazeteci Nedim Şener'le İBB Sözcüsü Murat Ongun canlı yayında birbirine girdi: Yapıştırırım cevabı

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde terör iltisaklı personellerin olduğuna ilişkin öne sürülen iddialar canlı yayını karıştırdı. Gazeteci Nedim Şener ile iddialara cevap vermek için programa bağlanan İBB Sözcüsü Murat Ongun arasında tansiyon yükseldi.

  • Nedim Şener'le Murat Ongun canlı yayında birbirine girdi! 'Yapıştırırım' lafını duyunca çıldırdı
    30 Ara Nedim Şener'le Murat Ongun canlı yayında birbirine girdi! "Yapıştırırım" lafını duyunca çıldırdı

    İstanbul Büyükşehir Belediyesi bünyesinde terör iltisaklı personellerin olduğuna ilişkin iddialar canlı yayını karıştırdı. Gazeteci Nedim Şener ile iddialara cevap vermek için programa bağlanan İBB Sözcüsü Murat Ongun arasında tansiyon yükseldi. Şener, "Beni bırak iddialara yanıt ver. Adımı andığın an cevabı yapıştırırım" dedi. Ongun ise Şener'i sözlerine dikkat etmesi için uyardı.

  • Türkiye gündemi İnegöl'de masaya yatırılıyor
    20 Ara Türkiye gündemi İnegöl'de masaya yatırılıyor

    Güvenlik politikaları uzmanı Mete Yarar ve gazeteci Nedim Şener, "Yerli ve Milli Olmak" konulu seminer için İnegöl'e geliyor.

  • 15 Temmuz'u anlamak
    12 Tem 15 Temmuz'u anlamak

    Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) İlahiyat Fakültesi tarafından düzenlenen "15 Temmuz'u Anlamak" konulu panel çevrimiçi olarak gerçekleşti.

  • 'Hrant Dink daha gömülmeden gerçekler ortaya çıkmıştı'
    19 Oca "Hrant Dink daha gömülmeden gerçekler ortaya çıkmıştı"

    Gazeteci Nedim Şener, Hrant Dink suikastının Ergenekon kumpasının başlaması için terör örgütü FETÖ'nün yol verdiği bir cinayet olduğunu söyledi.

  • Son dakika haberleri! Gazeteci Nedim Şener sona yaklaşılan Dink suikastı davası hakkında İHA'ya konuştu
    13 Oca Son dakika haberleri! Gazeteci Nedim Şener sona yaklaşılan Dink suikastı davası hakkında İHA'ya konuştu

    Bir son dakika haberine göre Gazeteci Nedim Şener sona yaklaşılan Dink suikastı davası hakkında İHA'ya konuştu Gazeteci Nedim Şener: "FETÖ'cüler tarafından takip edilen, işlenmesine yol verilen suikastlardı " "Tutuksuz yargılama diye FETÖ'cüler her yerde bağırıp duruyorlar ama nasıl suiistimal edildiğini FETÖ'cüler bir...

  • 15 Temmuz Derneğince 'Hafızanda Ne Var? / Harbi Konuşmalar' programı düzenlendi
    24 Eki 15 Temmuz Derneğince "Hafızanda Ne Var? / Harbi Konuşmalar" programı düzenlendi

    15 Temmuz Derneği ile Marmara Üniversitesinin her ay ortaklaşa düzenlediği "Hafızanda Ne Var? / Harbi Konuşmalar" programının ekim ayı konukları, Gazeteci-Yazar Nedim Şener ve Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar oldu.

  • Son dakika haberi: Nedim Şener: 'Türkiye'nin en önemli iki sorunu: FETÖ ve PKK'
    30 Tem Son dakika haberi: Nedim Şener: "Türkiye'nin en önemli iki sorunu: FETÖ ve PKK"

    Son dakika gelişmesine göre Radyo Başakşehir'de Murat Çiçek ile Gündem programına konuk olan Güvenlik Politikaları Uzmanı Mete Yarar ile gazeteci yazar Nedim Şener gündeme dair açıklamalarda bulundu.

  • AYD'den gazeteci-yazar Nedim Şener'e destek
    29 Tem AYD'den gazeteci-yazar Nedim Şener'e destek

    Anadolu Yayıncılar Derneği, Ayasofya-i Kebir Cami-i Şerifi'nin açılışına katıldığı için hedef gösterildiği belirtilen gazeteci-yazar Nedim Şener'e destek verdi.

  • 320 yerel medya kuruluşundan Şener'e destek
    29 Tem 320 yerel medya kuruluşundan Şener'e destek

    Son günlerde gazeteci-yazar Nedim Şener'e yönelik başlatılan linç kampanyasına Anadolu medyası tepki gösterdi.

  • Canlı yayında Nedim Şener ve Sevilay Yılman arasında çözüm süreci gerginliği!
    18 Oca Canlı yayında Nedim Şener ve Sevilay Yılman arasında çözüm süreci gerginliği!

    Habertürk'te yayınlanan Enine Boyuna programına konuk olan gazeteciler Sevilay Yılman ve Nedim Şener arasında gergin anlar yaşandı. İkilinin yüksek sesle birbirine bağırması sonrası moderatör reklam arasına gitmek zorunda kaldı.

  • Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz afiş paylaşımını eleştiren Nedim Şener'e tepki gösterdi
    15 Tem Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz afiş paylaşımını eleştiren Nedim Şener'e tepki gösterdi

    15 Temmuz afişlerindeki çizimlere tepki gösterdiği için Nedim Şener tarafından eleştirilen Gökhan Özoğuz, Şener'e Twitter hesabından cevap vererek "Edebimizi koruyalım" dedi.

  • 15 Temmuz'la alakalı çizimlere tepki gösteren Gökhan Özoğuz'a Nedim Şener'den cevap
    14 Tem 15 Temmuz'la alakalı çizimlere tepki gösteren Gökhan Özoğuz'a Nedim Şener'den cevap

    Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü için hazırlanan afişlere tepki gösterdi. Özoğuz'a ilk cevap ise gazeteci Nedim Şener'den geldi.

  • Gazeteci Nedim Şener'den 'S400 füze' açıklaması
    12 Tem Gazeteci Nedim Şener'den "S400 füze" açıklaması

    Gazeteci Nedim Şener'den "S400 füze" açıklaması "19 Mayıs'tan 15 Temmuz'a Bağımsızlık Mücadelemiz" konferansıSAMSUN - Gazeteci-Yazar Nedim Şener, Rusya'dan alınan S400 füzelerine ilişkin, "Neden karşı çıkıyorsun kardeşim. Bunun maliyetine Türk devleti katlanıyor.

  • Gazeteci Nedim Şener'den 'S-400 füze' açıklaması
    12 Tem Gazeteci Nedim Şener'den "S-400 füze" açıklaması

    Gazeteci-Yazar Nedim Şener, Rusya'dan alınan S-400 füzelerine ilişkin, "Neden karşı çıkıyorsun kardeşim. Bunun maliyetine Türk devleti katlanıyor.

  • Gazeteci Nedim Şener'den 'S400 füze' açıklaması
    12 Tem Gazeteci Nedim Şener'den "S400 füze" açıklaması

    Yazar Nedim Şener, Rusya'dan alınan S400 füzelerine ilişkin, "Neden karşı çıkıyorsun kardeşim. Bunun maliyetine Türk devleti katlanıyor.

  • Gazeteci Nedim Şener, 'Fetö, ABD'nin Yetiştirdiği Bir Örgüttür'
    01 May Gazeteci Nedim Şener, "Fetö, ABD'nin Yetiştirdiği Bir Örgüttür"

    Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'nin 11.'sini düzenlediği Kitap Fuarı'na konuk olan gazeteci ve yazar Nedim Şener ile yazar Ferhat Ünlü, sevenleriyle buluştu.

  • Dink Cinayeti, Fetö'nün Tüm Organizasyonunu Ortaya Çıkarmıştır' (2)
    18 Oca Dink Cinayeti, Fetö'nün Tüm Organizasyonunu Ortaya Çıkarmıştır" (2)

    Gazeteci Nedim Şener, Hrant Dink cinayetinin, Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) bütün organizasyonunu ortaya çıkardığını belirterek, "Bu, FETÖ'nün işlediği suçların en belirgin olanıdır.

  • Çekmeköy Kitap Fuarı İlk Kez Kapılarını Açtı
    23 Kas Çekmeköy Kitap Fuarı İlk Kez Kapılarını Açtı

    Çekmeköy Kitap Fuarı ilk kez kapılarını açtı Çekmeköy Kitap Fuarı'na rekor katılım Çekmeköy Kitap Fuarı'na Gazeteci- Yazar Nedim Şener katıldıİSTANBUL - Çekmeköy Kitap Fuarı'nı ilkinin açılışı gerçekleşti.

  • Çorabatır 'Göçü Önlemenin Yolu Var'
    27 Eki Çorabatır "Göçü Önlemenin Yolu Var"

    Kartepe Zirvesi’nde konuşan İltica ve Göç Araştırmaları Merkezi Başkanı Metin Çorabatır, “Göçü engellemek için üç kalıcı çözüm yolu var” dedi.

  • Adalet Bakanlığından 'Nedim Şener' Açıklaması
    15 Eki Adalet Bakanlığından 'Nedim Şener' Açıklaması

    Adalet Bakanlığı, "CHP İstanbul Milletvekili Mehmet Bekaroğlu'nun Gazeteci Nedim Şener'le ilgili iddialarının tamamen asılsız olduğunu açıkladı.

  • Nedim Şener ile Bülent Tezcan Arasında 'FETÖ' Tartışması
    20 Tem Nedim Şener ile Bülent Tezcan Arasında 'FETÖ' Tartışması

    Yayınlanan bir programda gazeteci Nedim Şener ile CHP Sözcüsü Bülent Tezcan arasında FETÖ'yle ilgili sert tartışma yaşandı. Nedim Şener, Bülent Tezcan'a, ''Siz nasıl Atatürk'ün partisisiniz?'' dedi.

  • Önce Ergenekon Sonra Cumhuriyet! İşte 834 Günü Hapiste Geçen Ahmet Şık'ın Hikayesi
    09 Mar Önce Ergenekon Sonra Cumhuriyet! İşte 834 Günü Hapiste Geçen Ahmet Şık'ın Hikayesi

    Gazeteci Ahmet Şık tutuklu yargılandığı Cumhuriyet Gazetesi davasında 459 gün sonra tahliye edildi. Şık, Ergenekon davasında da 375 gün tutuklu kalmıştı.

  • Diyarbakır Bem-Bir-Sen'den Hürriyet, Posta ve Cnn Türk Yazar ve Muhabirlerine Ödül
    11 Oca Diyarbakır Bem-Bir-Sen'den Hürriyet, Posta ve Cnn Türk Yazar ve Muhabirlerine Ödül

    Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikasının (Bem-Bir-Sen) trafik kazasında yaşamını yitiren sendikanın eski genel sekreteri adına verilen, İbrahim Keresteci Basın Ödülleri Diyarbakır'da düzenlenen törenle sahiplerine dağıtıldı.

  • Gazeteci Nedim Şener, Hrant Dink'i Anlattı
    20 Ara Gazeteci Nedim Şener, Hrant Dink'i Anlattı

    GAZETECİ yazar Nedim Şener, FETÖ'nün bir istihbarat ve terör örgütü olduğunu belirterek, bugünkü ana sorunların Hrant Dink cinayeti ile başladığını söyledi.

  • Kocaeli Bakan Kurtulmuş Bir Daha Darbe Olmayacak Bir Toplum Haline Gelmeliyiz Ek
    26 Eki Kocaeli Bakan Kurtulmuş Bir Daha Darbe Olmayacak Bir Toplum Haline Gelmeliyiz Ek

    Bakan Kurtulmuş Bir daha darbe olmayacak bir toplum haline gelmeliyiz EKNEDİM ŞENER 15 TEMMUZ BİR DARBENİN NASIL ALT EDİLECEĞİNİ GÖSTEREN ÖNEMLİ BİR SEMBOLDÜRKartepe Zirvesi'nde 'Medyanın en uzun gecesi 15 Temmuz' adlı oturum yapıldı.

  • Bakan Kurtulmuş: Bir Daha Darbe Olmayacak Bir Toplum Haline Gelmeliyiz (3)
    26 Eki Bakan Kurtulmuş: Bir Daha Darbe Olmayacak Bir Toplum Haline Gelmeliyiz (3)

    NEDİM ŞENER: 15 TEMMUZ, ÖNEMLİ SEMBOLDÜRKartepe Zirvesi'nde 'Medyanın en uzun gecesi 15 Temmuz' adlı oturum yapıldı.

  • Nedim Şener: 15 Temmuz'dan Sonra...
    12 Eyl Nedim Şener: 15 Temmuz'dan Sonra...

    Gazeteci Nedim Şener, "15 Temmuz'dan sonra ortaya çıkan olgu, insanları katleden büyük bir terör örgütü olduğu gerçeğidir.

  • Sivas Nedim Şener: 15 Temmuz, Bir NATO Operasyonudur
    11 Eyl Sivas Nedim Şener: 15 Temmuz, Bir NATO Operasyonudur

    Nedim Şener: 15 Temmuz, bir NATO operasyonudurGAZETECİ- yazar Nedim Şener ile güvenlik uzmanı Mete Yarar 6'ncı Sivas Kitap Günleri kapsamında düzenlenen söyleşiye katıldı.

  • Dha Yurt Bülteni-16
    11 Eyl Dha Yurt Bülteni-16

    Nedim Şener: 15 Temmuz, bir NATO operasyonudurGAZETECİ- yazar Nedim Şener ile güvenlik uzmanı Mete Yarar 6'ncı Sivas Kitap Günleri kapsamında düzenlenen söyleşiye katıldı.

  • Nedim Şener: 15 Temmuz, Bir NATO Operasyonudur
    11 Eyl Nedim Şener: 15 Temmuz, Bir NATO Operasyonudur

    yazar Nedim Şener ile güvenlik uzmanı Mete Yarar 6'ncı Sivas Kitap Günleri kapsamında düzenlenen söyleşiye katıldı.

  • Gazeteci Şener: 'Chp ile Fetö İşbirliği Yapıyor'
    11 Eyl Gazeteci Şener: "Chp ile Fetö İşbirliği Yapıyor"

    Gazeteci Şener: "CHP ile FETÖ işbirliği yapıyor"SİVAS - Eski bordo bereli ve güvenlik uzmanı Mete Yarar ile Gazeteci Nedim Şener Sivas 6'ncı Kitap Günleri'ne katıldı.

  • Gazeteci Şener: 'Chp ile Fetö İşbirliği Yapıyor'
    11 Eyl Gazeteci Şener: "Chp ile Fetö İşbirliği Yapıyor"

    Eski bordo bereli ve güvenlik uzmanı Mete Yarar ile Gazeteci Nedim Şener Sivas 6’ncı Kitap Günleri’ne katıldı.

  • Nedim Şener: '15 Temmuz Gerçekleşseydi Amerika'nın Politikaları Desteklenecekti'
    12 Ağu Nedim Şener: "15 Temmuz Gerçekleşseydi Amerika'nın Politikaları Desteklenecekti"

    Gazeteci Nedim Şener, katıldığı söyleşide FETÖ ve 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin açıklamalarda bulundu.

  • Fetö'nün Doğan Medya Center'i İşgal Davasında Gazeteci Nedim Şener O Gece Halka Kapıyı Nasıl...
    08 Ağu Fetö'nün Doğan Medya Center'i İşgal Davasında Gazeteci Nedim Şener O Gece Halka Kapıyı Nasıl...

    FETULLAHÇI Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde Doğan Medya Center'ın işgal edilip yayınının kesilmesi ve çıkan olaylarda bir kişinin şehit edilmesine ilişkin 19 sanıklı davada, şikayetçi olarak dinlenen gazeteci Nedim Şener, o gece halkın Doğan grubunu kurtarmaya...

  • Dha İstanbul - Fetö'nün Doğan Medya Center'i İşgal Davasında Gazeteci Nedim Şener O Gece Halka...
    08 Ağu Dha İstanbul - Fetö'nün Doğan Medya Center'i İşgal Davasında Gazeteci Nedim Şener O Gece Halka...

    Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAFetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde Doğan Medya Center'ın işgal edilip yayınının kesilmesi ve çıkan olaylarda bir kişinin şehit edilmesine ilişkin 19 sanıklı davada, şikayetçi olarak dinlenen gazeteci Nedim Şener, o gece halkın...

  • Fetö'nün Doğan Medya Center'ı İşgal Davası
    08 Ağu Fetö'nün Doğan Medya Center'ı İşgal Davası

    Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz'daki darbe girişiminde Bağcılar'daki Doğan Medya Center'ın işgal edilip yayınının kesilmesi ve çıkan olaylarda bir kişinin şehit edilmesine ilişkin, 3'ü tutuklu 19 sanığın yargılandığı davada müşteki olarak dinlenilen gazeteci Nedim Şener,...

  • Doğan Holding'in İşgali' Davasına Devam Edildi
    07 Ağu Doğan Holding'in İşgali" Davasına Devam Edildi

    Fetullahçı Terör Örgütü'nün 15 Temmuz darbe girişimi sırasında, Doğan Medya Center'in işgal edilmesine ilişkin davada 15 Temmuz şehidi Vedat Bağcerci'nin ölümünden sorumlu tutulan sanık eski yüzbaşı, "Benim en ufak bir dahilim yoktur.

  • Konuklarımızı Zan Altında Bırakmak Kesinlikle Kabul Edilemez'
    01 Haz Konuklarımızı Zan Altında Bırakmak Kesinlikle Kabul Edilemez"

    ABD'de faaliyet gösteren Turkish Heritage Organization (THO), Washington'da konuk ettikleri gazeteci Nedim Şener, emekli Korgeneral İsmail Hakkı Pekin ve emekli askeri hakim Ahmet Zeki Üçok hakkında bir gazetede yer alan ithamların "kesinlikle kabul edilemez" olduğunu bildirdi.

  • Gazeteciler Fetö'nün İç Yüzünü Anlattı
    14 May Gazeteciler Fetö'nün İç Yüzünü Anlattı

    Deneyimli gazeteciler Nedim Şener, Ferhat Ünlü ve Çetiner Çetin, 9. Kocaeli Kitap Fuarı’nda FETÖ’nün iç yüzünü anlattı.

  • 15 Temmuz ve Fetö Yapılanması Kitap Fuarı'nda Anlatılacak
    08 May 15 Temmuz ve Fetö Yapılanması Kitap Fuarı'nda Anlatılacak

    9. Kocaeli Kitap Fuarı’nda 15 Temmuz hain darbe girişimi ve FETÖ yapılanmasına yönelik söyleşi ve paneller çok dikkat çekecek.

  • 'Oda Tv Davası'Nda 6 Yıl Sonra Oy Birliğiyle Beraat
    12 Nis "Oda Tv Davası"Nda 6 Yıl Sonra Oy Birliğiyle Beraat

    Haber: Özden ATİK - Hayati KILIÇ Kamera: İstanbul, DHAGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davası, 6 yıl sonra karara bağlandı.

  • Ek Fotoğraf// 'Oda Tv Davası'Nda 6 Yıl Sonra Oy Birliğiyle Beraat
    12 Nis Ek Fotoğraf// "Oda Tv Davası"Nda 6 Yıl Sonra Oy Birliğiyle Beraat

    Haber: Özden ATİK - Hayati KILIÇ Kamera: İstanbul, DHAGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davası, 6 yıl sonra karara bağlandı.

  • Oda Tv Davasında 6 Yıl Sonra Oy Birliğiyle Beraat
    12 Nis Oda Tv Davasında 6 Yıl Sonra Oy Birliğiyle Beraat

    (ek görüntüyle) ODA TV DAVASINDA 6 YIL SONRA OY BİRLİĞİYLE BERAATHaber Özden ATİK - Hayati KILIÇ Kamera İstanbul, DHAGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davası, 6 yıl sonra karara bağlandı.

  • Dha İstanbul Bülteni - 4
    12 Nis Dha İstanbul Bülteni - 4

    1- "ODA TV DAVASI"NDA 6 YIL SONRA OY BİRLİĞİYLE BERAATHaber: Özden ATİK - Hayati KILIÇ / İstanbul, DHAGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davası, 6 yıl sonra karara bağlandı.

  • Odatv Davasında 6 Yıl Sonra Tüm Sanıklara Beraat
    12 Nis Odatv Davasında 6 Yıl Sonra Tüm Sanıklara Beraat

    Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın 6 yıldır yargılandığı ODATV davasında tüm sanıkların beraat etti.

  • Odatv Davasında Tüm Sanıklara Beraat
    12 Nis Odatv Davasında Tüm Sanıklara Beraat

    Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 kişinin yargılandığı ODATV davasında tüm sanıklar beraat etti.

  • Oda Tv Davası'nda 6 Yıl Sonra Oy Birliğiyle Beraat
    12 Nis Oda Tv Davası'nda 6 Yıl Sonra Oy Birliğiyle Beraat

    GAZETECİLER Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davası, 6 yıl sonra karara bağlandı.

  • Odatv Davasında 6 Yıl Sonra Tüm Sanıklara Beraat
    12 Nis Odatv Davasında 6 Yıl Sonra Tüm Sanıklara Beraat

    ODATV davasında 6 yıl sonra tüm sanıklara beraatİSTANBUL - Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın 6 yıldır yargılandığı ODATV davasında tüm sanıkların beraat etti.

  • Oda Tv Davası Karara Bağlandı
    12 Nis Oda Tv Davası Karara Bağlandı

    Oda TV davası karara bağlandıİSTANBUL - Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın 6 yıldır yargılandığı ODA TV davası karara bağlanarak, tüm sanıkların beraatlerine hükmedildi.

  • Oda Tv Davasında Karar
    12 Nis Oda Tv Davasında Karar

    ODA TV davası karara bağlandı.

  • Oda Tv Davasına Karar Açıklanmak Üzere Ara Verildi
    12 Nis Oda Tv Davasına Karar Açıklanmak Üzere Ara Verildi

    Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın 6 yıldır yargılandığı ODA TV davasına karar açıklanmak üzere ara veridi.

  • Oda Tv Davasında Karar Günü (2)
    12 Nis Oda Tv Davasında Karar Günü (2)

    GAZETECİLER Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu tutuksuz 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşması görülüyor.

  • Odatv Davasında Karar Verilecek
    12 Nis Odatv Davasında Karar Verilecek

    Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı davanın duruşmasına, mahkeme heyetinin kararı açıklaması için ara verildi.

  • Oda Tv Davasında Karar Duruşması Başladı
    12 Nis Oda Tv Davasında Karar Duruşması Başladı

    Oda TV davasında karar duruşması başladı Duruşma öncesi bir grup gazeteci basın açıklaması yaptıİSTANBUL - Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davasının karar duruşması başladı.

  • Oda Tv Davasında Karar Duruşması Başladı
    12 Nis Oda Tv Davasında Karar Duruşması Başladı

    Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davasının karar duruşması başladı.

  • Oda Tv Davası'Nda Karar Günü...
    12 Nis Oda Tv Davası"Nda Karar Günü...

    Gazeteciler adliye önünde açıklama yaptıHaber: Özden ATİK Kamera: Hayati KILIÇ / İstanbul, DHAGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşması başladı.

  • Oda Tv Davası'Nda Karar Günü(1)
    12 Nis Oda Tv Davası"Nda Karar Günü(1)

    Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşması başladı.

  • Odatv Davasında Karar Çıkmadı
    15 Şub Odatv Davasında Karar Çıkmadı

    Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasında karar çıkmadı.

  • Odatv Davası'Nda Karar Çıkmadı...
    15 Şub Odatv Davası"Nda Karar Çıkmadı...

    GAZETECİLER Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Odatv Davası'nda karar çıkmadı.

  • Oda Tv Davası'Nda Karar Çıkmadı...
    15 Şub Oda Tv Davası"Nda Karar Çıkmadı...

    Haber-Kamera: Özden ATİK / İstanbul, DHAGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda karar çıkmadı.

  • Odatv Davası 12 Nisan Tarihine Ertelendi
    15 Şub Odatv Davası 12 Nisan Tarihine Ertelendi

    Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Odatv davası, 12 Nisan 2017 tarihine ertelendi.

  • Odatv Davası
    15 Şub Odatv Davası

    Gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı Odatv davasına devam edildi.

  • 'Oda Tv Davası'Nın Karar Duruşması... (1)
    15 Şub "Oda Tv Davası"Nın Karar Duruşması... (1)

    GAZETECİLER Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşmasına devam edildi.

  • Oda Tv Davası'Nın Karar Duruşması... (1)
    15 Şub Oda Tv Davası"Nın Karar Duruşması... (1)

    GAZETECİLER Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşmasına devam edildi.

  • Oda Tv Davası' Nın Karar Duruşması...
    15 Şub Oda Tv Davası" Nın Karar Duruşması...

    Özden ATİK - Hayati KILIÇ / İstanbulDHAGazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşmasına devam edildi.

  • Oda Tv Davası'Nın Karar Duruşmasında Kalpak Diyaloğu
    15 Şub Oda Tv Davası"Nın Karar Duruşmasında Kalpak Diyaloğu

    GAZETECİLER Ahmet Şık, Nedim Şener, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nın karar duruşması başladı.

  • Dha İstanbul - ' Oda Tv Davası' Nın Karar Duruşmasında Kalpak Diyaloğu
    15 Şub Dha İstanbul - " Oda Tv Davası" Nın Karar Duruşmasında Kalpak Diyaloğu

    " ODA TV DAVASI" NIN KARAR DURUŞMASINDA KALPAK DİYALOĞUYalçın Küçük elindeki kalpağı, kürsüdeki başörtülü kadın hakimi işaret ederek mahkeme başkanına gösterdi ; ".. bunu kafama takmama izin verilmiyordu, şimdi görüyorum ki başörtüsüne izin veriyorsunuz.

  • Oda Tv Davası Öncesi Gazetecilerden Basın Açıklaması
    15 Şub Oda Tv Davası Öncesi Gazetecilerden Basın Açıklaması

    Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV davası öncesi adliye önünde basın açıklaması yapıldı.

  • Reina Teröristinin Fetö'cü Binbaşı ile İlişkisi Var'
    26 Oca Reina Teröristinin Fetö'cü Binbaşı ile İlişkisi Var"

    Gazeteci Nedim Şener, Reina saldırısını gerçekleştiren DEAŞ'lı teröristle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

  • Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, Dink Davasında Tanık Olarak Dinlecenek
    20 Oca Eski İçişleri Bakanı Muammer Güler, Dink Davasında Tanık Olarak Dinlecenek

    Gazeteci Hrant Dink'in öldürülmesine ilişkin davada, mahkeme, eski İçişleri Bakanı Muammer Güler ile eski emniyet müdürleri Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 51 kişinin tanık olarak dinlenilmesine karar verdi.

  • Odatv Davası'nda Tüm Sanıkların Beraati İstendi
    14 Ara Odatv Davası'nda Tüm Sanıkların Beraati İstendi

    Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı’nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Odatv davasında beklenen mütalaa açıklandı.

  • Odav Tv Davasında Savcı,tüm Sanıkların Beraatini İstedi (2)
    14 Ara Odav Tv Davasında Savcı,tüm Sanıkların Beraatini İstedi (2)

    Gazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı, mütalaasını açıkladı.

  • Odatv Davasında Sanıklara Beraat İstemi
    14 Ara Odatv Davasında Sanıklara Beraat İstemi

    Odatv davası kapsamında gazeteciler Ahmet Şık, Nedim Şener ve Soner Yalçın ile eski emniyet müdürü Hanefi Avcı'nın da aralarında bulunduğu 13 sanığın yargılandığı davada, esas hakkındaki mütalaasını açıklayan Cumhuriyet savcısı, sanıkların üzerlerine atılı suçlardan ayrı ayrı beraatına...

  • Dha İstanbul Bülteni - 2
    14 Ara Dha İstanbul Bülteni - 2

    1- ODA TV DAVASINDA SAVCI, TÜM SANIKLARIN BERAATİNİ TALEP ETTİ (1)Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHAGazeteciler Nedim Şener, Ahmet Şık, Soner Yalçın ile Yalçın Küçük ve eski Emniyet Müdürü Hanefi Avcı'nın aralarında bulunduğu 13 sanıklı Oda TV Davası'nda savcı mütalaasını açıkladı.

Advertisement