İlker Kaleli'nin Çocukluk Hayali Gerçek Oldu - Son Dakika

İlker Kaleli'nin Çocukluk Hayali Gerçek Oldu

19.02.2016 12:20

"Çocukken rock star olmak istiyordum" diyen İlker Kaleli'nin "Poyraz Karayel" dizisinde söylediği şarkılar bir albümde toplanıyor.

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi "Poyraz Karayel"in başrol oyuncusu İlker Kaleli'nin albümü çıkıyor. Ünlü oyuncunun dizide seslendirdiği şarkılar hayranları için bir albümde toplanacak. "Poyraz Karayel Şarkıları" adlı albüm, yakında DMC etiketiyle piyasaya sürülecek. Londra'da yaşadığı dönemde DJ'lik yapan Kaleli, bu sayede çocukluk hayalini de gerçekleştirmiş olacak.

ORTAOKULDA GRUP KURUP KONSER VERDİM

Bir röportajında oyunculuk mesleğini seçmeden önce rock star olmak istediğini itiraf eden Kaleli, "Çocukluğumda müzisyen olmayı istiyordum. Nirvana ve Kurt Cobain hayranıydım. 13 yaşında gitar çalmaya başladım. Hayalim, rock star olmaktı. Nirvana sözlerini Türkçe'ye çevire çevire İngilizce'yi söktüm. Ortaokulda bir grup kurdum, birkaç konser de verdim" diye konuşmuştu.

HANGİ ŞARKILARI SÖYLEDİ

İlker Kaleli'nin "Poyraz Karayel" dizisinde seslendirdiği şarkılar ise şöyle:

* Unutamadım - Müslüm Gürses
* Sorma Ne Haldeyim- Ayşegül Aldinç
* Doktor Hikayem Bitmedi - Can Bonomo
* Elleri Ellerime - Duman
* Aman Aman - Duman

YORUMLAR (1)
500
28 Haziran 2022 Kanal d Yayın Akışı 28 Haziran 2022 Kanal d Yayın Akışı Mini şortuyla dans eden Melis Sezen'in sıra dışı dans figürleri gündem oldu! 'Kış kış cinler' yorumu yapıldı Mini şortuyla dans eden Melis Sezen'in sıra dışı dans figürleri gündem oldu! 'Kış kış cinler' yorumu yapıldı 27 Haziran 2022 Kanal d Yayın Akışı 27 Haziran 2022 Kanal d Yayın Akışı

Son Dakika Magazin İlker Kaleli'nin Çocukluk Hayali Gerçek Oldu - Son Dakika


Advertisement