Kayseri sonrası İstanbul buluşması - Son Dakika

Kayseri sonrası İstanbul buluşması

11.04.2021 20:00
Kayseri sonrası İstanbul buluşması

Aslıhan Karalar, 'Şafak Vakti' adlı filmindeki rol arkadaşı Doğa Özüm'le Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.

Oyuncu Aslıhan Karalar, 'Şafak Vakti' adlı filmindeki rol arkadaşı Doğa Özüm'le Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. 15 Temmuz hain darbe girişimini anlatan projenin Kayseri'deki çekimlerinin tamamlanmasının ardından ikili, işleri olduğu için buluştu.

Kayseri sonrası <a class='keyword-sd' href='/istanbul/' title='İstanbul'>İstanbul</a> buluşması

Çok yakın arkadaş olan oyuncular, "Çekimlerimiz geçtiğimiz hafta tamamladı. Çok keyifli geçti. İşimiz olduğu için buluşmak zorunda kaldı" dedi.

Kayseri sonrası İstanbul buluşması

YORUMLAR
500
İstediği kızı annesi reddedince intihara kalkıştı İstediği kızı annesi reddedince intihara kalkıştı Başkan Dr. Palancıoğlu: 'Turan ve Gesi'de bazlama, köy ekmeği ve katmer pişecek' Başkan Dr. Palancıoğlu: 'Turan ve Gesi'de bazlama, köy ekmeği ve katmer pişecek' AK Parti'den OSB'ye ziyaret AK Parti'den OSB'ye ziyaret
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Kayseri sonrası İstanbul buluşması - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement