MasterChef Türkiye'de Sergen ve Dilara aşk yaşıyor iddiasına yanıt geldi - Son Dakika

MasterChef Türkiye'de Sergen ve Dilara aşk yaşıyor iddiasına yanıt geldi

07.01.2022 11:18

Aylardır kıyasıya mücadelenin yaşandığı MasterChef Türkiye'de Dilara Başaran ile Sergen Özen'in aşk yaşadığı öne sürüldü. Konuyla ilgili haftalardır bir açıklama yapmayan ikiliden Sergen, dün akşam Dilara'nın elenmesinin ardından yaptığı paylaşımda "Kardeşim gibiydin" diyerek iddialara son noktayı koydu.

Ünlü şefler Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu'nun jüri üyeliklerini yaptığı MasterChef Türkiye'de aylardır mücadele eden yarışmacılarla ilgili çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Performansların yanı sıra özel hayatlarıyla da sık sık gündem olan yarışmacılardan Sergen ve Dilara'nın yakınlaştığı iddiası izleyicileri şaşkına çevirmişti.

"KARDEŞİM GİBİYDİN"

Hakların çıkan aşk iddialarına haftalardır sessiz kalan ikiliden beklenen açıklama geldi. Adım adım finale giden yarışmanın dün yayınlanan bölümünde Dilara, yarışmaya veda etti. Sergen de Dilara'nın vedasının ardından sosyal medya hesabından paylaşım yaparak "Yolun açık olsun. Kardeşim gibiydin. İyi bir insan olduğunu herkes çok iyi biliyor. Her şey gönlünce olsun" dedi. Sergen, paylaşımındaki "Kardeşim gibiydin" ifadesiyle haklarındaki aşk iddiasını da yalanlamış oldu.

Dilara ise Sergen'in paylaşımını kendi Instagram hesabından yayınlayarak "Teşekkür ederim adaş" notunu ekledi.

MasterChef Türkiye'de Sergen ve Dilara aşk mı yaşıyor? Eleme sonrası iddiaya son noktayı koydular
MasterChef Türkiye'de Sergen ve Dilara aşk mı yaşıyor? Eleme sonrası iddiaya son noktayı koydular
MasterChef Türkiye'de Sergen ve Dilara aşk mı yaşıyor? Eleme sonrası iddiaya son noktayı koydular
YORUMLAR
500
Çerkez sürgününde ayrılan kız kardeşleri aya bakarak andılar Çerkez sürgününde ayrılan kız kardeşleri aya bakarak andılar YÖK'ten doktoralı genç araştırmacılara yabancı dil desteği YÖK'ten doktoralı genç araştırmacılara yabancı dil desteği Stoltenberg: Her türlü güvenlik endişesinin ele alınması gerekir Stoltenberg: Her türlü güvenlik endişesinin ele alınması gerekir

Son Dakika Magazin MasterChef Türkiye'de Sergen ve Dilara aşk yaşıyor iddiasına yanıt geldi - Son Dakika


Advertisement