Minelli İstanbul'a Hayran Kaldı - Son Dakika

Minelli İstanbul'a Hayran Kaldı

18.05.2022 22:50
Minelli İstanbul'a Hayran Kaldı

Rumen şarkıcı Minelli geçtiğimiz akşam Kuruçeşme Oligark'ta görüntülendi.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan şarkıcı, Türkiye'ye daha önceden gelip tatil yaptığını söyledi. İstanbul'u çok sevdiğini ifade eden şarkıcı, türk yemeklerini de çok sevdiğini sözlerine ekledi.

Lahmacun, döner, iskender ve kebaba aşık olduğunu anlattı. Rampampam şarkısıyla büyük çıkış yakalayan Minelli son teklisi 'MMM' in de Türkiye'de çok sevileceğini söyledi. Türkiye'yi sevmesinin sebebini ise yakın arkadaşı şarkıcı İnna sayesinde olduğunu belirten Minelli, önümüzdeki hafta Antalya'da sahne alacağını ve bir süre tatil yapacağını açıkladı.

YORUMLAR
500
İstanbul'da gasp yapan Gürcü şahıs Trabzon polisinden kaçamadı İstanbul'da gasp yapan Gürcü şahıs Trabzon polisinden kaçamadı TİM Başkan Vekilliğine Çetin Tecdelioğlu seçildi Açıklaması TİM Başkan Vekilliğine Çetin Tecdelioğlu seçildi Açıklaması TBMM Başkanı Şentop: 'Uluslararası sistemi adaletli yapıya kavuşturmak için gayret göstermeliyiz''FETÖ'yü yok edene kadar mücadelemizi... TBMM Başkanı Şentop: 'Uluslararası sistemi adaletli yapıya kavuşturmak için gayret göstermeliyiz''FETÖ'yü yok edene kadar mücadelemizi...
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Minelli İstanbul'a Hayran Kaldı - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement