Nikah Günleri Belli Oldu! - Son Dakika

Nikah Günleri Belli Oldu!

03.01.2012 13:10
Nikah Günleri Belli Oldu!

İspanya'da yakından takip edilen çiftten güzel haber geldi. Sinem Kobal ve Arda Turan düğün müjdesi verdi.

Sinem Kobal ve Arda Turan'ın bir davette karşılaştıkları nişanlı çift Ata Demirer ve Özge Borak'la evlilik konusunda uzun bir sohbet etti.

Uzun süredir beraber olan Kobal ve Turan, Ata Demirer'in kendilerine espriyle karışık verdiği nasihatlerle geleceğe yönelik planlarını açıkladılar.

Ligin bitmesini bekliyorlar

Atletico Madrid'de oynayan sevgilisini görmek için İspanya- Türkiye arasında mekik dokuyan Sinem Kobal, evlilik konusu çevresinde dönen sohbet üzerine, lig bitiminde ilişkilerini nikah masasında noktalamak ve beyaz gelinlik giymek istediğini dile getirdi.

Sohbetin sonunda Ata Demirer ve Özge Borak çifti, yazın gerçekleşecek olan düğünlerine ikiliyi de davet etti.

Nikah Günleri Belli Oldu!
Nikah Günleri Belli Oldu!

YORUMLAR
500
İkinci kez anne olan Sinem Kobal, kucağında yeni bebeği Leyla ile hastaneden taburcu oldu İkinci kez anne olan Sinem Kobal, kucağında yeni bebeği Leyla ile hastaneden taburcu oldu İspanya, Rusya'nın 27 İspanyol diplomatı sınır dışı etme kararına tepki gösterdi İspanya, Rusya'nın 27 İspanyol diplomatı sınır dışı etme kararına tepki gösterdi Barselona, Huawei'nin Dijital Yetenek Zirvesi'ne Ev Sahipliği Yapıyor Barselona, Huawei'nin Dijital Yetenek Zirvesi'ne Ev Sahipliği Yapıyor
Kaynak: ElmaElma.com

Son Dakika Magazin Nikah Günleri Belli Oldu! - Son Dakika


Advertisement