SON DAKİKA ATA DEMİRER HABERLERİ

Son Dakika Ata Demirer Haberleri

 • 21 Ekim 2018 12:56 Kendi Yetiştirdiği Zeytinleri Hasat Etti Kendi Yetiştirdiği Zeytinleri Hasat Etti Çanakkale'nin Bozcaada ilçesinde hem tatil yapan hem de kendi yetiştirdiği zeytinleri hasat eden ünlü komedyen Ata Demirer, zeytinlerle çektiği bir fotoğrafı da sosyal medya hesabından paylaştı.
 • 21 Ekim 2018 11:12 Ata Demirer'den Gökçeada Yorumu: Biraz Yalnız Bir Ada ÇANAKKALE'nin Gökçeada ilçesinde, 'Hedefim Sensin' filminin çekimlerini tamamlayan oyuncu ve komedyen Ata Demirer, aşığı olduğu Bozcaada'ya koştu.
 • 21 Ekim 2018 11:09 Çanakkale Ata Demirer'den Gökçeada Yorumu Biraz Yalnız Bir Ada Çanakkale Ata Demirer'den Gökçeada Yorumu Biraz Yalnız Bir Ada Çanakkale'nin Gökçeada ilçesinde, 'Hedefim Sensin' filminin çekimlerini tamamlayan oyuncu ve komedyen Ata Demirer, aşığı olduğu Bozcaada'ya koştu.
 • 21 Ekim 2018 10:50 Dha Yurt Bülteni-3 1)ATA DEMİRER'DEN GÖKÇEADA YORUMU: BİRAZ YALNIZ BİR ADAÇANAKKALE'nin Gökçeada ilçesinde, 'Hedefim Sensin' filminin çekimlerini tamamlayan oyuncu ve komedyen Ata Demirer, aşığı olduğu Bozcaada'ya koştu.
 • 21 Ekim 2018 09:56 Ata Demirer'den Gökçeada Yorumu: Biraz Yalnız Bir Ada Ata Demirer'den Gökçeada Yorumu: Biraz Yalnız Bir Ada ÇANAKKALE'nin Gökçeada ilçesinde, 'Hedefim Sensin' filminin çekimlerini tamamlayan oyuncu ve komedyen Ata Demirer, aşığı olduğu Bozcaada'ya koştu.
 • 15 Ekim 2018 16:37 Zekeriya Taştan'dan İlk Görüntüler Geldi! Zekeriya Taştan'dan İlk Görüntüler Geldi! Ata Demirer ve Demet Akbağ'ı 3 yıl aradan sonra yeniden biraraya getiren BKM yapımı "Hedefim Sensin" filminin oyuncuları Kadir Has Üniversitesi'nde gazetecilerle bir araya geldi.
 • 15 Ekim 2018 13:51 Ata Demirer'in Yeni Filmi Hedefim Sensin'in İlk Fragmanı Yayınlandı Ata Demirer'in Yeni Filmi Hedefim Sensin'in İlk Fragmanı Yayınlandı Kasım ayının sonlarına doğru vizyona girmesi planlanan Ata Demirer'in yeni filmi Hedefim Sensin'den ilk fragman geldi. Filmin başrollerinde Ata Demirer, Demet Akbağ, Salih Kalyon, Gonca Vuslateri, İlker Aksum, Erkan Can, Selen Öztürk ve Tarık Ünlüoğlu gibi usta isimler bulunuyor.
 • 13 Ekim 2018 09:54 Hedefim Sensin Filmi Hedefim Sensin Filmi Kıvanç Baruönü’nün yönetmen koltuğunda oturduğu, Ata Demirer’in senaryosunu kaleme aldığı komedi türündeki filmin kadrosunda Ata Demirer, Demet Akbağ, Tarık Ünlüoğlu, Gonca Vuslateri ve İlker Aksum gibi isimler yer alıyor
 • 23 Eylül 2018 13:18 Ata Demirer'den Bozcaada'dan Sonra Gökçeada Tanıtımı Ata Demirer'den Bozcaada'dan Sonra Gökçeada Tanıtımı GİŞE rekoru kıran 'Eyvah Eyvah' film serisini Çanakkale'nin Ayvacık ilçesine bağlı Geyikli beldesi ile Bozcaada ilçesinde çekerek, bölgenin tanıtımına büyük katkı sağlayan komedyen Ata Demirer, şimdi de çekimleri sürdürülen 'Hedefim Sensin' filmiyle Gökçeada'nın tanıtımına katkı sunacak.
 • 17 Ağustos 2018 15:10 Ata Demirer Yeni Filminin Çekimlerine Eylülde Başlayacak Komedyen Ata Demirer, senaryosunu yazdığı "Hedefim Sensin" filminin çekimlerine, eylül ayında başlayacak.
 • 02 Ağustos 2018 15:06 Çanakkale Ata Demirer'den Çavuş Üzümü Sloganı Kargalar Yimeden Sen Yi Hd 2 Bozcaada aşığı komedyen ve oyuncu Ata Demirer de çavuş üzümü üretimini desteklemek amacıyla bağbozumu yaptı, topladığı üzümlerin tadına baktı, 'Yimelere doyamayacaksınızö diyerek, herkesi Ada'ya davet etti
 • 02 Ağustos 2018 12:37 Ata Demirer'den Çavuş Üzümü Sloganı: Kargalar Yimeden Sen Yi -2 Bozcaada aşığı komedyen ve oyuncu Ata Demirer de çavuş üzümü üretimini desteklemek amacıyla bağbozumu yaptı, topladığı üzümlerin tadına baktı, "Yimelere doyamayacaksınız" diyerek, herkesi Ada'ya davet etti
 • 02 Ağustos 2018 12:36 Ata Demirer'den Çavuş Üzümü Sloganı: Kargalar Yimeden Sen Yi Bozcaada aşığı komedyen ve oyuncu Ata Demirer de çavuş üzümü üretimini desteklemek amacıyla bağbozumu yaptı, topladığı üzümlerin tadına baktı, "Yimelere doyamayacaksınız" diyerek, herkesi Ada'ya davet etti
 • 02 Ağustos 2018 12:20 Çanakkale Ata Demirer'den Çavuş Üzümü Sloganı Kargalar Yimeden Sen Yi Hd 1 Bozcaada aşığı komedyen ve oyuncu Ata Demirer de çavuş üzümü üretimini desteklemek amacıyla bağbozumu yaptı, topladığı üzümlerin tadına baktı, 'Yimelere doyamayacaksınızö diyerek, herkesi Ada'ya davet etti
 • 02 Ağustos 2018 12:13 Dha Yurt Bülteni-5 Bozcaada aşığı komedyen ve oyuncu Ata Demirer de çavuş üzümü üretimini desteklemek amacıyla bağbozumu yaptı, topladığı üzümlerin tadına baktı, "Yimelere doyamayacaksınızö diyerek, herkesi Ada'ya davet etti
 • 02 Ağustos 2018 11:25 Ata Demirer'den Çavuş Üzümü Sloganı: Kargalar Yimeden Sen Yi Ata Demirer'den Çavuş Üzümü Sloganı: Kargalar Yimeden Sen Yi Bozcaada aşığı komedyen ve oyuncu Ata Demirer de çavuş üzümü üretimini desteklemek amacıyla bağbozumu yaptı, topladığı üzümlerin tadına baktı, "Yimelere doyamayacaksınız" diyerek, herkesi Ada'ya davet etti
 • 06 Temmuz 2018 12:16 Ata Demirer'in 46'ıncı Doğum Günü Paylaşımı Takipçilerini Güldürdü Ata Demirer'in 46'ıncı Doğum Günü Paylaşımı Takipçilerini Güldürdü Ata Demirer'in, 46'ıncı yaş gününü sosyal medya hesabından paylaştığı "Bir yaşıma daha girmişim, dostlarla.." fotoğrafıyla kendi doğum gününü kutlaması takipçilerine tebessüm ettirdi.
 • 06 Temmuz 2018 10:37 Aslı Enver, Sosyal Medya Paylaşımında Rakı Bardağını Gizledi Aslı Enver, Sosyal Medya Paylaşımında Rakı Bardağını Gizledi Ekranların sevilen yüzü Aslı Enver'in, bir süre önce sosyal medya paylaşımında Ata Demirer ile yediği yemekte rakı bardağını gizlemesi, takipçilerinin gözünden kaçmadı.
 • 30 Mayıs 2018 16:19 Ata Demirer Yeni Filmi Ata Demirer Yeni Filmi "Hedefim Sensin"in Çekimlerine Başlıyor Ünlü komedyen Ata Demirer, yeni filmi Hedefim Sensin'in müjdesini Instagram hesabından hayranlarıyla paylaştı.
 • 29 Nisan 2018 16:55 Çanakkale Bozcaada'daki Sünnet Düğününe Ata Demirer Damgası Bozcaada'daki sünnet düğününe Ata Demirer damgasıÇanakkale'nin Bozcaada ilçesinde, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Durmuş ve Özlem Durmuş çiftinin oğulları 7 yaşındaki Kurtuluş'un sünnet düğününe katılan komedyen ve oyuncu Ata Demirer, Roman havası eşliğinde oynayıp, şarkılar söyleyerek,...
 • 29 Nisan 2018 15:26 Bozcaada'daki Sünnet Düğününe Ata Demirer Damgası ÇANAKKALE'nin Bozcaada ilçesinde, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Durmuş ve Özlem Durmuş çiftinin oğulları 7 yaşındaki Kurtuluş'un sünnet düğününe katılan komedyen ve oyuncu Ata Demirer, Roman havası eşliğinde oynayıp, şarkılar söyleyerek, geceyi renklendirdi.
 • 29 Nisan 2018 11:52 Bozcaada'daki Sünnet Düğününe Ata Demirer Damgası ÇANAKKALE'nin Bozcaada ilçesinde, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Durmuş ve Özlem Durmuş çiftinin oğulları 7 yaşındaki Kurtuluş'un sünnet düğününe katılan komedyen ve oyuncu Ata Demirer, Roman havası eşliğinde oynayıp, şarkılar söyleyerek, geceyi renklendirdi.
 • 22 Mart 2018 10:54 26 Yıl Önceki Fotoğrafını Paylaşan Ata Demirer'i Görenler 26 Yıl Önceki Fotoğrafını Paylaşan Ata Demirer'i Görenler "Ne Kadar Zayıfmış" Demeden Edemedi Ünlü komedyen Ata Demirer, 19 yaşındaki halinin fotoğrafını paylaştı. Ata'yı görenler tanımakta güçlük çekerken "Ne kadar zayıfmış." demeden edemedi.
 • 19 Mart 2018 09:27 Sevgilisinden Ayrılan Ata Demirer, Kebapçıdan Çıkmıyor Sevgilisinden Ayrılan Ata Demirer, Kebapçıdan Çıkmıyor Evlilik yolunda ilerlediği Alara Bozbey'le yollarını ayıran Ata Demirer, önceki gün kebapçıda muhabirlere yakalandı. Kısa bir açıklama yapan Demirer "Kebap yiyorum, rehabilitasyondayım" dedi.
 • 07 Mart 2018 14:18 Efsane Demet Akbağ Karakterleri Bir Arada! Efsane Demet Akbağ Karakterleri Bir Arada! Hepimizin hayatına bir yerinden temas etmiş, hayatımızın pek çok anını, olduğundan daha güzel yapan işinin işçisi, büyük sanatçı…ATA DEMİRER: "AĞLARSA ANAM AĞLAR BİR DE DEMET ABLA AĞLAR"Ata Demirer: Ağlarsa anam ağlar, bir de Demet Abla ağlar
 • 27 Şubat 2018 13:33 Ata Demirer, Evlilik Hazırlığı Yaptığı Alara Bozbey'den Ayrıldı Ata Demirer, Evlilik Hazırlığı Yaptığı Alara Bozbey'den Ayrıldı Yakın zamana kadar evlenecekleri konuşulan komedyen Ata Demirer ve oyuncu sevgilisi Alara Bozbey, ilişkilerini noktaladı.
 • 22 Şubat 2018 12:32 Ata Demirer, İkinci Kez Nikah Masasına Oturuyor Ata Demirer, İkinci Kez Nikah Masasına Oturuyor Ünlü komenyen Ata Demirer, iki ay önce yeniden birliktelik yaşamaya başladığı Alara Bozbey ile nikah masasına oturuyor. İkili, mutlu haberi aileleriyle paylaştı.
 • 27 Ocak 2018 10:55 Ata Demirer ve Sevgilisi Alara Bozbey Ortaya Çıktı Ata Demirer ve Sevgilisi Alara Bozbey Ortaya Çıktı Komedyen Ata Demirer, 3 yıl önce aşk yaşadığı Alara Bozbey'le yeniden bir araya geldiğini yeni yılın ilk günü açıklamıştı. İkili geçen akşam ilk kez görüntülendi.
 • 02 Ocak 2018 15:35 Yeni Yılın İlk Aşk Bombası! Ata Demirer, Oyuncu Alara Bozbey ile Aşk Yaşıyor Yeni Yılın İlk Aşk Bombası! Ata Demirer, Oyuncu Alara Bozbey ile Aşk Yaşıyor Ünlü komedyen Ata Demirer, yeni yılın ilk aşk bombasını patlattı. Demirer, dizi oyuncusu Alara Bozbey ile sevgili olduğunu paylaştığı fotoğrafla duyurdu.
 • 11 Aralık 2017 11:02 Ata Demirer: Ata Demirer: "Dostluk Senden Ne İstiyorsa Deniz De Onu İstiyor" Deniz tutkunu oyuncu, komedyen ve müzisyen Ata Demirer, Tuhaf Dergi'nin Aralık sayısında, sosyal medyada paylaştığı videolarla çok konuşulan usta dalgıç Müjdat Turan'la muhteşem bir deniz söyleşisi gerçekleştirdi.
 • 05 Aralık 2017 11:10 Ünlüler Kansere Dikkat Çekti Türk Gastroenteroloji Derneği (TGD) tarafından Antalya'da yapılan 34'üncü Ulusal Gastroenteroloji Kongresi'nde izletilen kısa bilgilendirme videosunda, Ata Demirer, Deniz Çakır, Feridun Düzağaç ve Altan Erkekli kamera karşısına geçti
 • 05 Aralık 2017 11:07 Antalya Ünlüler Kansere Dikkat Çekti Antalya Ünlüler Kansere Dikkat Çekti Ata Demirer, Deniz Çakır, Feridun Düzağaç ve Altan Erkekli, kameraların karşısına bu kez kolon kanserine dikkat çekmek amacıyla geçti.
 • 05 Aralık 2017 10:05 Ünlüler Kansere Dikkat Çekti Ünlüler Kansere Dikkat Çekti Türk Gastroenteroloji Derneği (TGD) tarafından Antalya'da yapılan 34'üncü Ulusal Gastroenteroloji Kongresi'nde izletilen kısa bilgilendirme videosunda, Ata Demirer, Deniz Çakır, Feridun Düzağaç ve Altan Erkekli kamera karşısına geçti
 • 27 Ekim 2017 18:09 Ünlüler Son 24 Saatte Neler Paylaştı - Insta24 (27.10.2017) Ünlüler Son 24 Saatte Neler Paylaştı - Insta24 (27.10.2017) Ata Demirer, Enis Arıkan, Ezgi Mola, İdo Tatlıses, Pelin Akil ve Pınar Altuğ son 24 saatte neler paylaştılar
 • 28 Eylül 2017 01:55 Çağla Şikel'i Tanıdınız Mı?hangisi mi Gülüşü ve Güzelliği Onu Ele Veriyor Çağla Şikel'i Tanıdınız Mı?hangisi mi Gülüşü ve Güzelliği Onu Ele Veriyor Çağla Şıkel'in Çocukluğu. Hangisi mi Gülüşü ve Güzelliği Onu Ele VeriyorÜnlülerin çocukluk fotoğraflarıAta Demirer, bu defa takipçisi tarafından gönderilen bir kareyi yayımladı.
 • 15 Eylül 2017 13:22 Eyvah Eyvah Eyvah Eyvah" Filminin Çekildiği Geyikli'nin Yolu Kapandı, Vatandaşlar İşlerine Gidemiyor "Eyvah Eyvah" filminin çekildiği Geyikli'nin yolu kapandı, vatandaşlar işlerine gidemiyorÇANAKKALE - Ata Demirer'in "Eyvah Eyvah" filmiyle ünlenen Geyikli'nin yolu kapandı.
 • 15 Eylül 2017 11:48 "Eyvah Eyvah" Filminin Çekildiği Geyikli'nin Yolu Kapandı, Vatandaşlar İşlerine Gidemiyor Ata Demirer’in "Eyvah Eyvah" filmiyle ünlenen Geyikli’nin yolu kapandı.
 • 21 Ağustos 2017 13:34 Ata Demirer: Ata Demirer: "Kelebek Gibi Uçar Arı Gibi Kaçarım " 'Ata Demirer Gazinosu'nu 2 sezondur kapalı gişe sahneleyen Ata Demirer, Açıkhava'ya özel yenilediği repertuvarıyla sevenlerine felekten bir gece çaldırdı.
 • 19 Ağustos 2017 00:32 Ata Demirer, Açıkhava'da Sahne Aldı Ata Demirer, Açıkhava'da Sahne Aldı Komedyen, müzisyen ve oyuncu Ata Demirer, "BKM Açıkhava 2017" etkinlikleri kapsamında sevenleriyle buluştu.
 • 18 Ağustos 2017 23:38 Ata Demirer, Açıkhava'da Sahne Aldı Komedyen, müzisyen ve oyuncu Ata Demirer, "BKM Açıkhava 2017" etkinlikleri kapsamında sevenleriyle buluştu.
 • 18 Ağustos 2017 14:34 Ata Demirer, Harbiye Konserine Hazır! Ata Demirer, Harbiye Konserine Hazır! Ata Demirer kendine has üslubuyla bir yandan şakalarıyla seyirciye kahkahalar attıracak, bir yandan da şarkılarıyla, Açıkhava'ya hoş bir seda getirecek!Başarılı komedyenin sevilen gösterisi, Türk Sanat Müziği'nden operaya, halk müziğinden popa ve arabeske kadar geniş bir repertuvara sahip
 • 09 Ağustos 2017 16:02 Bozüyük Metristepe 1. Sinema Festivali Devam Ediyor Bozüyük Metristepe 1. Sinema Festivali Devam Ediyor Bozüyük Belediyesi'nin vatandaşlardan gelen yoğun talep üzerine, insanları kaynaştırmak, insanların açık alanlarda bir arada vakit geçirmesini sağlamak ve açık havada film izleme keyfini yaşatmak amacıyla başlattığı projenin ikinci gününde ünlü komedyen Ata Demirer'in Eyvah Eyvah 2 adlı filminin gösterimi yapıldı
 • 07 Ağustos 2017 12:08 3. Açık Hava Sinema Geceleri Başladı 3. Açık Hava Sinema Geceleri Başladı Açık hava sinemalarının ilk gününde, ünlü komedyen Ata Demirer'in senaryosunu yazdığı ve başrollerini Demet Akbağ ve Özge Borak'la paylaştığı, Hakan Algül'ün yönettiği Eyvah Eyvah filmi Süleymanpaşalıların beğenisine sunuldu
 • 23 Temmuz 2017 08:38 Dha Yurt Bülteni - 1 Haber: Gökhan KESKİNCİ / ADANA, ======================================15)BODRUMLULAR ATA DEMİRER İLE MORAL BULDU ÜNLÜ komedyen Ata Demirer, şarkıları ve esprileri ile Bodrumlular'a unutulmaz bir gece yaşattı
 • 23 Temmuz 2017 06:40 Bodrumlular, Ata Demirer ile Moral Buldu Bodrumlular, Ata Demirer ile Moral Buldu KOMEDYEN Ata Demirer, şarkı ve esprileri ile Bodrumlulara unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 23 Temmuz 2017 05:15 Muğla Bodrumlular Ata Demirer Ile Moral Buldu Muğla Bodrumlular Ata Demirer Ile Moral Buldu Ünlü komedyen Ata Demirer, şarkıları ve esprileri ile Bodrumlular'a unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 23 Temmuz 2017 05:10 Bodrumlular, Ata Demirer ile Moral Buldu ÜNLÜ komedyen Ata Demirer, şarkıları ve esprileri ile Bodrumlular'a unutulmaz bir gece yaşattı.
 • 23 Temmuz 2017 00:59 Ata Demirer Bodrum'da Konser Verdi - Muğla Ata Demirer Bodrum'da Konser Verdi - Muğla Oyuncu, komedyen ve şarkıcı Ata Demirer, Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı.
 • 22 Temmuz 2017 23:53 Ata Demirer Bodrum'da Konser Verdi Ata Demirer Bodrum'da Konser Verdi Oyuncu, komedyen ve şarkıcı Ata Demirer, Bodrum Antik Tiyatro'da sahne aldı.
 • 20 Temmuz 2017 08:33 Dha Yurt Bülteni - 1 GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ------------Sinevizyondaki festival afişinden konuklara PANGazetecilerden detay görüntülerMirsat Pirivatra'nın sinevizyonda tanıtılmasıMike Downey'in sinevizyonda tanıtılmasıBüyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in konuşmasıMike Downey'in konuşmasıZeynep Ataman'ın yakın plan görüntüsüGazetecilerden konuklara PANMike Downey'den detay görüntüMirsat Privatra'nın konuşmasından görüntüGÖRÜNTÜ GEÇİLDİHaber-Kamera: Hasan DEMİRBAŞ - Süleyman EKİN / ANTALYA,=========================================16)ATA DEMİRER'DEN KAZDAĞLARI'NDA CIRCIR BÖCEKLERİYLE DÜETÜNLÜ komedyen ve oyuncu Ata Demirer, sosyal medya hesabı Instagram'da Kazdağları'nda cırcır böcekleriyle yaptığı 30 saniyelik düetin görüntüsünü paylaştı ve çok sayıda beğeni aldı