Özgü Namal, 'Merhamet'in Yönetmeniyle Aşk Yaşıyor - Son Dakika

Özgü Namal, 'Merhamet'in Yönetmeniyle Aşk Yaşıyor

13.09.2013 06:02
Özgü Namal, 'Merhamet'in Yönetmeniyle Aşk Yaşıyor

'Merhamet'te başrolü paylaştığı İbrahim Çelikkol ile birlikte olduğu sanılan ünlü oyuncunun asıl sevgilisi, dizinin yönetmeni Çağatay Tosun'muş.

İDDİAYI YALANLAMADILAR

Özgü Namal'ın adı yaz başından bu yana, yeni dizisi 'Merhamet'te başrolü paylaştığı İbrahim Çelikkol ile birlikte anılıyor. İkili, haklarında çıkan bu haberleri yalanlamayınca, herkes ikiliyi beraber sanıyordu. Ancak gerçek bir süre önce ortaya çıktı. Meğer ünlü oyuncunun asıl sevgilisi, dizinin yönetmeni Çağatay Tosun'muş.

TATİLDE BİLE YANLARINDA

İşin ilginç yanı ise İbrahim Çelikkol'un paravan vazifesi görmüş olması. İlişkilerini gizlemek isteyen Namal-Tosun ikilisi, gittikleri her yere, hatta tatile bile yanlarında İbrahim Çelikkol'u götürünce hedef şaşırttı. Bugüne kadar da başarılı olup aşklarını saklamayı başardılar.

BODRUM'DA GÖRÜNTÜLENDİ

Haziran'da, İbrahim Çelikkol ile Özgü Namal'ın Çanakkale Küçükkuyu'da baş başa tatil yaptıkları haberleri çıkmıştı. Ancak o tatilde Çağatay Tosun da vardı. Özgü Namal ile yönetmen Çağatay Tosun; bu yaz Bodrum'da, yapımcı Mustafa Oğuz'un teknesinde görüntülenmiş ancak Namal'ın Çelikkol'la birlikte olduğu sanıldığından, kimse durumdan şüphelenmemişti.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

YORUMLAR
500
Çağdaş Bodrum'a şampiyon takviye Çağdaş Bodrum'a şampiyon takviye Bodrum açıklarında arızalanan tekne kurtarıldı Bodrum açıklarında arızalanan tekne kurtarıldı Son dakika haberleri | Bodrum'da otluk alanda çıkan ve iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü Son dakika haberleri | Bodrum'da otluk alanda çıkan ve iş yerine sıçrayan yangın söndürüldü
Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Özgü Namal, 'Merhamet'in Yönetmeniyle Aşk Yaşıyor - Son Dakika

Bu haber Sabah.com.tr tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Sabah.com.tr tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Sabah.com.tr kurumudur.

Advertisement