Rahman Beşel, eren bülbül hakkındaki duygularını anlattı: Eren bizim kahramanımız - Son Dakika

Rahman Beşel, eren bülbül hakkındaki duygularını anlattı: Eren bizim kahramanımız

15.09.2021 08:57
Rahman Beşel, eren bülbül hakkındaki duygularını anlattı: Eren bizim kahramanımız, System.String[]

Trabzon'un Maçka ilçesinde terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatlarının konu edinildiği TRT ortak yapımı "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filminin başrol oyuncusu Rahman Beşel, sinemaseverlerin ilgi odağı oldu.

Trabzon'un Maçka ilçesinde terör örgütü PKK'lı teröristler tarafından şehit edilen Eren Bülbül ve Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayatlarının konu edinildiği TRT ortak yapımı "Kesişme; İyi ki Varsın Eren" filminin başrol oyuncusu Rahman Beşel, sinemaseverlerin ilgi odağı oldu. Yaklaşık 5 bin kişi arasından seçilen Beşel, Bülbül'e benzerliğiyle ilgili sosyal medyada yüzlerce mesaj aldı. Genç oyuncu Eren Bülbül'ü canlandırmanın gurur verici olduğunu söyledi:

"Böyle büyük bir kahramanı canlandırmak gurur verici. 15 yaşında şehit olmuş hemşehrimi canlandırıyorum, onun hikayesine hayat veriyorum. Eren Bülbül, Karadeniz gençlerinin kahramanıdır, onu canlandırdığım için çok mutluyum. Ama çok üzüldüğüm, gözyaşlarımı zor tuttuğum sahneler oldu. Bu projede hüzün, gurur ve mutluluk aynı anda yaşanıyor."

Rahman Beşel, eren bülbül hakkındaki duygularını anlattı: Eren bizim kahramanımız

BU FİLM BENİM İÇİN BÜYÜK ŞANS

Tonya İmam Hatip Lisesi 11. sınıf öğrencisi Rahman Beşel, ailenin en küçük çocuğu. Beşel, ablaları Rabia ve Emine Beşel'in isteğiyle Eren Bülbül'ü oynayacak gençlerin seçmelerine katılmış. Önceleri o kadar çok kişi arasında şansının çok fazla olmadığını düşündüğünü kaydeden Rahman Beşel, "Kazandığımı öğrendiğimde dünyalar benim oldu. Küçüklüğümden beri arkadaşlarım, akrabalarım, hatta öğretmenlerim beni Eren Bülbül'e benzetirlerdi. Bu film benim için büyük şans oldu" dedi.

Rahman Beşel, eren bülbül hakkındaki duygularını anlattı: Eren bizim kahramanımız

'Kesişme; İyi ki Varsın Eren' filmi 29 Ekim'de vizyona girecek.

Rahman Beşel, eren bülbül hakkındaki duygularını anlattı: Eren bizim kahramanımız

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Rahman Beşel, eren bülbül hakkındaki duygularını anlattı: Eren bizim kahramanımız - Son Dakika Magazin


YORUMLAR
500

Son Dakika

Sarı-Kırmızılılar depremi yaşıyor! Fatih Terim, istifa mektubundan son anda vazgeçti 09:23 Sarı-Kırmızılılar depremi yaşıyor! Fatih Terim, istifa mektubundan son anda vazgeçti Filmlerdeki kıyamet sahnelerini aratmadı! Rusya'da ölen yüzlerce kuzgun korkuya neden oldu 09:08 Filmlerdeki kıyamet sahnelerini aratmadı! Rusya'da ölen yüzlerce kuzgun korkuya neden oldu İçerde ve Çukur'un senaristleri yazdı! Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş'tan ilk fragman geldi! 08:50 İçerde ve Çukur'un senaristleri yazdı! Show TV'nin yeni dizisi Üç Kuruş'tan ilk fragman geldi!
Dışişleri Bakanı Faysal Mikdad'dan Suriyelilere 08:33 Dışişleri Bakanı Faysal Mikdad'dan Suriyelilere "Ülkenize dönün" çağrısı yaptı: Kapılarımız ardına kadar açık Son dakika! Koronayla mücadelede için 2 önemli adım: Aşı kartı zorunluluğu ve yerli aşı Turkovac kampanyası 07:51 Son dakika! Koronayla mücadelede için 2 önemli adım: Aşı kartı zorunluluğu ve yerli aşı Turkovac kampanyası Fenerbahçe taraftarı, Vitor Pereira için 07:38 Fenerbahçe taraftarı, Vitor Pereira için "Küçük aklıyla" ifadesini kullanan A Spor yorumcusuna ateş püskürdü
Koronayla mücadelede güzel haber! Aşı üreticisi Pfizer, ilaç denemelerine başladı 20:34 Koronayla mücadelede güzel haber! Aşı üreticisi Pfizer, ilaç denemelerine başladı Konya'da öğrencisine kötü davranan öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı 19:11 Konya'da öğrencisine kötü davranan öğretmen hakkında soruşturma başlatıldı
Advertisement