Şoray'ın Gönlünde Yatan İki Aslan - Son Dakika
Magazin

Şoray'ın Gönlünde Yatan İki Aslan

Şoray\'ın Gönlünde Yatan İki Aslan

Kadınlar da Vardır' isimli filmin yönetmenliğini üstlenecek olan Türkan Şoray, filmde başrolleri Bergüzar Korel ile Nurgül Yeşilçay'a vermek istiyor.

30.09.2013 06:03  Güncelleme: 11:25

Uzun bir aradan sonra yeniden yönetmenlik koltuğuna oturmaya hazırlanan Türkan Şoray, Erendiz Atasü'nün 'Kadınlar da Vardır' adlı kitabını sinemaya uyarlayacak. Sekiz farklı kadının hikayesinin anlatılacağı filmin oyuncu kadrosu henüz açıklanmadı. Ancak Şoray'ın başrolleri Nurgül Yeşilçay ve Bergüzar Korel'e vermek istediği öğrenildi.

"ONA BAYILIYORUM"

ATV'nin sevilen dizisi 'Karadayı'daki 'Hakime Feride' rolüyle beğeni toplayan Korel'den övgüyle söz eden Şoray, "Bergüzar'a bayılıyorum, onu kendime benzetiyorum" diyor. Ünlü sanatçı, veliahtı olarak gösterilen Nurgül Yeşilçay'la da 'İkinci Bahar' dizisinde anne-kızı canlandırmıştı. Bu iki ünlü oyuncuyu filminin kadrosunda görmek isteyen Şoray, çekimlere Aralık ayında başlayacak.

KADINLAR İŞ BAŞINDA!

Rol aldığı sayısız filmin yanı sıra, 'Bodrum Hakimi', 'Azap', 'Yılanı Öldürseler' ve 'Dönüş' filmlerinin yönetmenliğini de yapan Şoray, son projesi 'Kadınlar da Vardır'da sürpriz isimleri bir araya getireceğini söylemişti. Ünlü oyuncu, Erendiz Atasü'nün 1980'lerin başında kaleme aldığı kitabın film versiyonunda tamamen kadınların görev alacağını da açıklamıştı.

Sabah : http://www.sabah.com.tr

Kaynak: Sabah.com.tr

Son Dakika Magazin Şoray'ın Gönlünde Yatan İki Aslan - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement