SON DAKİKA BERGÜZAR KOREL HABERLERİ

Son Dakika Bergüzar Korel Haberleri

 • 18 Mayıs 2019 12:49 Halit Ergenç, 15 Yıl Sonra Tiyatroya Dönen Bergüzar Korel'e Övgü Yağdırdı Halit Ergenç, 15 Yıl Sonra Tiyatroya Dönen Bergüzar Korel'e Övgü Yağdırdı Halit Ergenç, 15 yıl sonra Kızlar ve Oğlanlar adlı oyunla tiyatroya geri dönen eşi Bergüzar Korel'e "Onunla gurur duyuyorum" diyerek övgü yağdırdı.
 • 07 Mayıs 2019 11:34 Bergüzar Korel'den YSK'nin Kararına Tepki: Kendimi Çöp Gibi Hissediyorum Bergüzar Korel'den YSK'nin Kararına Tepki: Kendimi Çöp Gibi Hissediyorum Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, Yüksek Seçim Kurulunun kararıyla ilgili bir yazı paylaştı. Korel, yazısına "Bir vatandaş olarak sorularım var." diye başladı. Hislerini de dile getiren oyuncu, "Kendimi çöp gibi hissediyorum" dedi.
 • 03 Mayıs 2019 10:47 Bergüzar Korel 13 Yıl Önceki Fotoğrafıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu Bergüzar Korel 13 Yıl Önceki Fotoğrafıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu Bergüzar Korel, 13 yıl önceki fotoğrafıyla sosyal medyaya damga vurdu. Korel, paylaşımında eşi Halit Ergenç'le aşklarının nasıl başladığını anlattı.
 • 29 Nisan 2019 09:14 Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, Ramazan Ayında İhtiyaç Sahiplerine Yardım İçin Kolları Sıvadı Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, Ramazan Ayında İhtiyaç Sahiplerine Yardım İçin Kolları Sıvadı Ekranların en sevilen çifti olarak gösterilen Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine yardım için kolları sıvadı.
 • 14 Nisan 2019 16:08 Bergüzar Korel, Bornozlu Paylaşımıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu Bergüzar Korel, Bornozlu Paylaşımıyla Sosyal Medyaya Damga Vurdu Dizi oyunculuğunu bıraktığı açıklamalarıyla hayranlarını üzen Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından paylaştığı bornozlu pozuyla gündeme oturdu.
 • 28 Mart 2019 10:35 Bergüzar Korel Dizi Oyunculuğunu Bıraktı Bergüzar Korel Dizi Oyunculuğunu Bıraktı Başarılı oyuncu Bergüzar Korel, dizi setlerine dönmeyeceğini söyledi. Korel, kariyerine tiyatroyla devam edeceğini açıkladı.
 • 25 Şubat 2019 12:07 Bergüzar Korel ve Engin Akyürek Bursa'da Hayranlarıyla Buluştu Bergüzar Korel ve Engin Akyürek Bursa'da Hayranlarıyla Buluştu Vizyona giren 'Bir Aşk İki Hayat' filminin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, Bursalı hayranlarıyla buluştu.
 • 25 Şubat 2019 10:00 Engin Akyürek Ve Bergüzar Korel'e Bursa Seyircilerden Coşkulu Karşılama! Engin Akyürek Ve Bergüzar Korel'e Bursa Seyircilerden Coşkulu Karşılama! Geçtiğimiz hafta vizyona giren 'Bir Aşk İki Hayat' filminin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, Eskişehir ve Bursa'da coşkuyla karşılandı.
 • 23 Şubat 2019 23:14 Bergüzar Korel: Filmimiz Sadece Sinema Salonlarında Oynayacak ESKİŞEHİR'de, başrollerini Bergüzar Korel ile Engin Akyürek'in paylaştığı 'Bir Aşk İki Hayat' filminin galası yapıldı.
 • 23 Şubat 2019 22:23 Eskişehir Bergüzar Korel: Filmimiz Sadece Sinema Salonlarında Oynayacak Eskişehir Bergüzar Korel: Filmimiz Sadece Sinema Salonlarında Oynayacak Bergüzar Korel: Filmimiz sadece sinema salonlarında oynayacakBAŞROLLERİNİ Bergüzar Korel ile Engin Akyürek'in paylaştığı 'Bir Aşk İki Hayat' filminin Eskişehir galası yoğun ilgi gördü.
 • 23 Şubat 2019 20:27 Bergüzar Korel: Filmimiz Sadece Sinema Salonlarında Oynayacak Bergüzar Korel: Filmimiz Sadece Sinema Salonlarında Oynayacak ESKİŞEHİR'de, başrollerini Bergüzar Korel ile Engin Akyürek'in paylaştığı 'Bir Aşk İki Hayat' filminin galası yapıldı.
 • 21 Şubat 2019 15:08 Film İçin 35 Derece Sıcaklıkta Kar Yağdırıldı! Film İçin 35 Derece Sıcaklıkta Kar Yağdırıldı! Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, dört mevsimi bir arada yaşadı. Oyuncular, 35 derece sıcaklıkta Moda sokaklarını kar altında dolaştılar.
 • 20 Şubat 2019 17:52 Engin Akyürek ve Bergüzar Korel Bu Hafta Alem Dergisi'nde! Vizyona giren 'Bir Aşk İki Hayat' filminin başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel bu kez ALEM Dergisi için bir araya geldi.
 • 19 Şubat 2019 17:37 Nilipek'in Seslendirdiği "Bir Aşk İki Hayat"ın Başrollerinde Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'in yer aldığı Cuma günü vizyona giren "Bir Aşk İki Hayat" filminin müzikleri şimdiden çok konuşulmaya başlandı
 • 16 Şubat 2019 19:31 Bir Aşk İki Hayat'ın İzmir Galasında Başrol Oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek Sevgi Seli... Bir Aşk İki Hayat'ın İzmir Galasında Başrol Oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek Sevgi Seli... 'Bir Aşk İki Hayat'ın İzmir galasında başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek sevgi seli ile karşılandıİZMİR - İzmir Optimum, Sevgililer Günü haftasında duygu dolu bir aşk filmine ev sahipliği yaptı.
 • 16 Şubat 2019 15:23 İzmir Optimum'da Duygu Dolu Gala İzmir Optimum'da Duygu Dolu Gala Yılın aşk filmi 'Bir Aşk İki Hayat'ın İzmir galasında başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek sevgi seli ile karşılandı
 • 16 Şubat 2019 14:42 İzmir Optimum'da Duygu Dolu Gala Yılın aşk filmi 'Bir Aşk İki Hayat'ın İzmir galasında başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Engin Akyürek sevgi seli ile karşılandı.
 • 15 Şubat 2019 15:33 Başrol Oyuncuları, Herkesten Önce Hayranlarıyla İzledi! Başrol Oyuncuları, Herkesten Önce Hayranlarıyla İzledi! 'Bir Aşk İki Hayat' filmi için başrol oyuncuları Engin Akyürek ve Bergüzar Korel, Sevgililer Günü'nde fanlarıyla buluştu.
 • 15 Şubat 2019 15:32 Güzel Oyuncu Bergüzar Korel, Deri Elbisesiyle Yürek Hoplattı Güzel Oyuncu Bergüzar Korel, Deri Elbisesiyle Yürek Hoplattı Yeni filmiyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanan Bergüzar Korel, filminin 14 Şubat özel gösteriminde giydiği deri elbiseyle yürek hoplattı.
 • 14 Şubat 2019 17:57 Canlı Yayında Dilber Ay'dan Tokat İtirafı! Canlı Yayında Dilber Ay'dan Tokat İtirafı! "ÇOK KISKANIYORUM"Ünlüler dünyasında en çok beğendiğim çift Halit Ergenç ve Bergüzar Korel olduğunu söyleyen Dilber Ay "Halit'i ben kardeşim olarak kabulleniyorum eşinide gelinim olarak
 • 12 Şubat 2019 16:17 'Bir Aşk İki Hayat'ın Özel Gösterimine Ünlü Akını 15 Şubat'ta vizyona girecek olan Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'i ilk kez bir araya getiren yılın aşk filmi 'Bir Aşk İki Hayat'a ekibin yakın dostlarının katıldığı bir gösterim gerçekleşti.
 • 12 Şubat 2019 14:02 Bir Aşk İki Hayat" Filminin İzmir Galası 15 Şubat'ta Başrollerini Bergüzar Korel ve Engin Akyürek'in paylaştığı, yılın aşk filmi 'Bir Aşk İki Hayat'ın özel gösterimi 15 Şubat'ta İzmir Optimum'da gerçekleşecek.
 • 04 Şubat 2019 17:44 Yılın Aşk Filmi 'Bir Aşk İki Hayat'tan Yılın En Romantik Düğün Sahnesi Yılın Aşk Filmi 'Bir Aşk İki Hayat'tan Yılın En Romantik Düğün Sahnesi 15 Şubat'ta vizyona girecek Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'in başrollerini paylaştığı Ay Yapım ve Medyapım ortak yapımı 'Bir Aşk İki Hayat' filminde romantik düğün sahnesi izleyenleri derinden etkileyecek.
 • 02 Şubat 2019 15:42 Engin Akyürek'ten Şaşırtan 'Aşk' Açıklaması: Hayatı Yerle Bir Ediyor Engin Akyürek'ten Şaşırtan 'Aşk' Açıklaması: Hayatı Yerle Bir Ediyor Hayranları Bergüzar Korel ile başrolleri paylaştığı "Bir Aşk İki Hayat" filmi için geri sayımı beklerken, yakışıklı oyuncu Engin Akyürek, İstanbul Life dergisine aşk hakkındaki düşüncelerini açıkladı
 • 01 Şubat 2019 16:06 Merakla Beklenen Yılın Aşk Filmi Merakla Beklenen Yılın Aşk Filmi Başrollerinde Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'in yer aldığı, senaryosunu Burcu Görgün Toptaş ve Özlem Yılmaz'ın kaleme aldığı, Ali Bilgin'in yönetmenliğindeki 'Bir Aşk İki Hayat',15 Şubat tarihinde beyazperdede…Filmin vizyon tarihi müjdesi, Engin Akyürek ve Bergüzar Korel'in yer aldığı dikkat çekici afişle duyuruldu
 • 03 Ocak 2019 10:54 Bir Aşk İki Hayat Filmi Bir Aşk İki Hayat Filmi “Yabancı Damat”, “Fatmagül’ün Suçu Ne?”, “Kara Para Aşk”, “Bil Eylül Meselesi” gibi yapımlardan tanıdığımız Engin Akyürek ve “Binbir Gece”, “Karadayı”, Vatanım Sensin” gibi yapımların yıldızı Bergüzar Korel’in başrolünü üstlendiği aşk ve dram türündeki “Bir Aşk İki Hayat” filminin yönetmen koltuğunda Ali Bilgin oturuyor
 • 21 Aralık 2018 10:52 Güzel Oyuncu Bergüzar Korel'in Yeni İmajı, Kemal Sunal'ın Güzel Oyuncu Bergüzar Korel'in Yeni İmajı, Kemal Sunal'ın "Şabaniye" Karakterine Benzetildi Güzel oyuncu Bergüzar Korel, kısa saçlı yeni imajıyla sosyal medyada gündem oldu. Hayranları, Korel'in yeni imajını, Kemal Sunal'ın canlandırdığı "Şabaniye" karakterine benzetti.
 • 23 Kasım 2018 23:20 Bergüzar Korel, Sesiyle Kulaklardaki Pası Sildi! Bergüzar Korel, Sesiyle Kulaklardaki Pası Sildi! Ezgi Mola'nın YouTube üzerinden yayın yaptığı programa konuk olan ünlü oyuncu Bergüzar Korel, şarkı söylediği anlarla izleyicileri kendine hayran bıraktı.
 • 08 Ekim 2018 16:14 Bergüzar Korel'in Eşi Halit Ergenç Kimdir? Bergüzar Korel'in Eşi Halit Ergenç Kimdir? Oyuncu Bergüzar Korel ile evli olan ve boşanacakları yönünde haberler çıkan Halit Ergenç kimdir? Halit Ergenç kaç yaşında?
 • 08 Ekim 2018 10:03 Bergüzar Korel, Bergüzar Korel, "Boşanıyorlar" İddialarına Sert Tepki Gösterdi: Herkes Kendine Gelsin Bir magazin programında çıkan "Halit Ergenç'le boşanıyorlar" haberlerine Bergüzar Korel'den yanıt geldi. İddialara sert tepki gösteren güzel oyuncu "Herkes kendine gelsin" dedi.
 • 23 Eylül 2018 15:08 Latin Amerika'da Türk İsimleri Popüler Oldu Latin Amerika’da Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in başrolünü oynadığı “Binbir Gece” isimli dizi ve diğer Türk yapımı dizilerin gösterdiği başarı, ülkelerde Türk isim furyasını başlattı.
 • 02 Ağustos 2018 18:27 Bodrum Belediyesi'nden Bergüzar Korel ve Hayvanseverlere Tabela Yanıtı Bodrum Belediyesi'nden Bergüzar Korel ve Hayvanseverlere Tabela Yanıtı BODRUM'da, Ortakent-Yahşi Plajı'na asılan 'Sahilde evcil hayvan gezdirmek, denize sokmak yasaktır' tabelasını sosyal medyada eleştiren dizi ve sinema oyuncusu Bergüzar Korel ve hayvanseverlere, Bodrum Belediyesi yanıt verdi.
 • 02 Ağustos 2018 09:53 Yeni Sezonda Ekranlarda Göremeyeceğimiz Bergüzar Korel Kimdir? Yeni Sezonda Ekranlarda Göremeyeceğimiz Bergüzar Korel Kimdir? Oyuncu eşi Halit Ergenç ile birlikte aldıkları kararla yeni sezonda setlerden uzak olacaklarını belirten ve geri adım atmayacaklarını söyleyen ünlü oyuncu Bergüzar Korel kimdir?
 • 01 Ağustos 2018 21:52 Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Oyunculuğu Bıraktı Mı? Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Oyunculuğu Bıraktı Mı? Son olarak Vatanım Sensin adlı dizide oynayan ünlü çiftten yeni sezonla ilgili açıklama Bergüzar Korel'den geldi. Güzel oyuncu, yeni sezonda ekranda olmayacaklarını ve kararlarını değiştirmek gibi bir niyetlerinin de olmadığını açıkladı.
 • 01 Ağustos 2018 18:31 Bergüzal Korel'in Tabela Tepkisinin Ardından Bodrum Belediyesi'nden Açıklama Bergüzal Korel'in Tabela Tepkisinin Ardından Bodrum Belediyesi'nden Açıklama Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, plajlara hayvanların sokulmaması ile ilgili Bodrum Belediyesi tarafından asılan tabelayı sosyal medya hesabından paylaşarak Belediyenin aldığı karara tepki gösterdi.
 • 05 Temmuz 2018 15:55 Bergüzar Korel'den Taciz Yorumlarına Sert Çıkış: Yazıklar olsun sana! Bergüzar Korel'den Taciz Yorumlarına Sert Çıkış: Yazıklar olsun sana! Ünlü oyuncu Bergüzar Korel bir kaç gündür bazı kullanıcıların çocuk istismarıyla alakalı yaptıkları çirkin paylaşım ve yorumlara adete savaş açtı.
 • 04 Temmuz 2018 16:03 Bergüzar Korel, Çocuk Tacizi İle İlgili Videonun Altına Çirkin Yorum Yazan Takipçiyi İfşa Edip, Ateş Püskürdü Bergüzar Korel, Çocuk Tacizi İle İlgili Videonun Altına Çirkin Yorum Yazan Takipçiyi İfşa Edip, Ateş Püskürdü Güzel Oyuncu Bergüzar Korel son günlerde yaşanan Çocuk istismarına yönelik sosyal medyada gündem olan videonun altına yakışıksız sözler yazan bir takipçiyi instagram hesabından ifşa edip ağır eleştiriler yaptı.
 • 30 Haziran 2018 09:48 Bergüzer Korel Kıyafetiyle Biaf Ödül Törenine Damga Vurdu Bergüzer Korel Kıyafetiyle Biaf Ödül Törenine Damga Vurdu Ünlü oyuncu Bergüzar Korel eşi Halit Ergenç ile Beyrut'ta düzenlenen Biaf ödül törenine katıldı. Kıyafeti ile göz kamaştıran güzel oyuncu herkesin ilgi odağı oldu.
 • 15 Haziran 2018 15:53 Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Ekranlara 1 Yıl Ara Verme Kararı Aldı Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Ekranlara 1 Yıl Ara Verme Kararı Aldı Geçtiğimiz hafta final yapan 'Vatanım Sensin' dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, ekranlara bir yıl ara verme kararı aldı.
 • 11 Haziran 2018 13:35 Paris Hilton'la Tanışmak İçin Sıraya Giren Bergüzar Korel ve Enis Arıkan Tanınınca Utandı Paris Hilton'la Tanışmak İçin Sıraya Giren Bergüzar Korel ve Enis Arıkan Tanınınca Utandı Oyuncu Enis Arıkan ve Bergüzar Korel, Antalya'da düzenlenen defilede baş manken olarak sahne alan Paris Hilton'la tanışmaya gitti. Hilton'u beklerken çalışanlar tarafından tanınan Korel, "Rezil olduk" yorumunu yaptı.
 • 08 Haziran 2018 10:53 Dizisi Final Yapan Bergüzar Korel Saçlarını Kısacık Kestirdi Dizisi Final Yapan Bergüzar Korel Saçlarını Kısacık Kestirdi Güzel oyuncu Bergüzar Korel, başrol oynadığı 'Vatanım Sensin' dizisinin final yapmasının ardından imajını değiştirdi.
 • 13 Mayıs 2018 13:02 Esra Erol Yeni Yaşını Yakın Dostlarıyla Kutladı Esra Erol Yeni Yaşını Yakın Dostlarıyla Kutladı Partiye aralarından Bergüzar Korel, Ercan Saatçi, Mustafa Sandal, Bengü ve çok sayıda ünlü sima katıldı
 • 11 Mayıs 2018 08:32 Türkiye'nin En Beğenilen Annesi! Türkiye'nin En Beğenilen Annesi! Düvenci'yi sırasıyla Bergüzar Korel, Pelin Karahan, Çağla Şikel ve Meryem Uzerli takip ettiAylık ziyaret sayısı 85 milyonu* bulan ve 20 milyon kayıtlı kullanıcısı** bulunan Türkiye'nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor, sosyal anket servisi üzerinden Anneler Günü'ne özel anket düzenledi
 • 23 Nisan 2018 10:31 Final Tarihi Erkene Çekildi! Vatanım Sensin 3 Mayıs'ta Veda Edecek Final Tarihi Erkene Çekildi! Vatanım Sensin 3 Mayıs'ta Veda Edecek Yapımcılığını O3 Medya'nın üstlendiği, baş rollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Boran Kuzum ve Miray Daner'in yer aldığı Kanal D'nin fenomen dizisi Vatanım Sensin, 54
 • 12 Mart 2018 20:10 Sinem Kobal ve Bergüzar Korel Arkadaşlıkları Bitti! Sinem Kobal ve Bergüzar Korel Arkadaşlıkları Bitti!
 • 07 Mart 2018 14:40 Serenay Sarıkaya ve Bergüzar Korel Biraraya Geldi! İltifatlar Havada Uçuştu Serenay Sarıkaya ve Bergüzar Korel Biraraya Geldi!
 • 23 Şubat 2018 14:22 Çocuk Tacizini Eleştiren Korel'e Taciz, Şikayet Konusu Oldu Sosyal paylaşım sitesi Instagram'da, son günlerde sıklıkla gündeme gelen çocuk tacizi ile ilgili eleştiride bulunduğu bir video paylaşan oyuncu Bergüzar Korel, kendisini ahlaksızlıkla suçlayan bir kullanıcı hakkında suç duyurusunda bulundu.
 • 17 Şubat 2018 00:18 16 Şubat 2018 Haberleri 16 Şubat 2018 Haberleri Rusya Dışişleri Bakanı'ndan ABD'ye Çok Sert PYD-YPG Eleştirisi  Bergüzar Korel'den Çocuk İstismarlarına Videolu Tepki  Survivor'da Korkutan Kaza! Ünlüler Takımından Hakan Görme Sorunu Yaşayabilir  Afrin'de İHA'lar Terör Mevzileri Tespit Etti, ATAK Helikopterleri Ateş Yağdırdı  Beşiktaş, Deplasmanda Atiker Konyaspor'la 1-1 Berabere Kaldı  ABD'deli Savcıdan Trump'ın İşini Zorlaştıracak Suçlama: Rusya Seçimlere Müdahale Etti  Silahla Market Soydu, Yakalanacağını Anlayınca İntihar Etti  Tahliye Edilen Gazeteci Deniz Yücel Özel Uçakla Almanya'ya Döndü  Terör Örgütü Yandaşları Macaristan'da Neye Uğradığını Şaşırdı  İstanbul'un Ortasında Doktora Bıçaklı Saldırdı! Tekme Atarak Kurtuldu  Heyelan Anı Cep Telefonu Kamerası ile Kaydedildi  Hakem Abdullah Yılmaz, Yusuf Namoğlu'nun Tehditleri Sonrası Hakemliği Bıraktı  Beşiktaş'ta Pepe ve Talisca, Fenerbahçe Derbisinde Yok  Mersin'de Dev Fuhuş Operasyonu! 5 Kadında Bulaşıcı Hastalık Tespit Edildi  Mardin'de, Biri Sözde Bölge Sorumlusu Üç Terörist Etkisiz Hale Getirildi  Şehidin Vasiyetini Diyanet Yerine Getiriyor! Anne-Babası Hacca Gidecek  Aydın'da Kızamık Alarmı! Iraklı Çocuğa Teşhis Konuldu  6 Aylık Beğeği Olan 16 Yaşındaki Genç Anne Yurdun Penceresinden Atladı  Nasrallah Suriyeli Kürtlere Seslendi: ABD Sizi Yarı Yolda Bırakacak  Erdoğan'dan Kadir Mısıroğlu'na Hastanede Ziyaret  Kırıkkale'de Genç Kadını Üzerine Benzin Döküp Cayır Cayır Yaktılar  Türkiye'nin Futbolda Transfer Harcamaları Yüzde 141 Arttı  Selahattin Demirtaş'ın Tutukluluğunun Devamına Karar Verildi  Bolu'da Mavi Balina Oyunu Etkisinde Olduğu Düşünülen Genç, İntihar Etti  Polis Cansız Manken Sandı, Sudan 33 Yaşındaki Nuray'ın Cesedi Çıktı  Hollanda'dan Skandal Karar! Sözde 1915 Olaylarını 'Soykırım' Olarak Tanıdı  Yıldız Tilbe Çileden Çıktı: Biri Bana Tecavüz Etse Öldürürüm  Liseli Helin'in Cinayetinde Skandal! Sanık Yerine Yanlış Kişi Getirildi  Teröristler Cinderes'te İHA ve SİHA'ları Önlemek İçin Lastik Yakmaya Başladı  345 Komando Asteğmen Yemin Etti, Mavi Bereyi Taktı  Saraçoğlu'ndan Karatay'ı Kızdıracak Sözler: Kansere Karşı Ekmek Yiyin  Karadeniz Hamsisi Tescillendi  Arnavutköy'de Vahşice Öldürülen Çiftin Katil Zanlıları Kendi Çalışanları Çıktı  Walmart, Flipkart Satın Alıyor  Diri Diri Gömmüşler! İçeriden Sesler Gelince Mezarı Açtılar, Korkunç Manzara ile Karşılaştılar  Hande Erçel, Sevgilisi Murat Dalkılıç'la Birlikte Türkiye'den Gitti  Giresunspor Kötü Gidişata 'Dur' Demek İçin Koç Kesti  Doktorları İki Defa Şaşırttı! 11 Yaşında Menopoza Girdi, 30 Yaşında Hamile Kaldı  Binlerce Çinli Türkiye'ye Akın Edecek  Kuliste Fenalaşan Seda Sayan'a Serum Takıldı 
 • 16 Şubat 2018 23:18 Bergüzar Korel'den Çocuk İstismarlarına Videolu Tepki Bergüzar Korel'den Çocuk İstismarlarına Videolu Tepki Ünlü oyuncu Bergüzar Korel, sosyal medya hesabından yayınladığı video ile son zamanlarda artış gösteren çocuk istismarı olaylarına tepki gösterdi.
 • 15 Şubat 2018 09:07 Hare Sürel Vatanım Sensin Dizisinde Latife Hanım'ı Canlandıracak Hare Sürel Vatanım Sensin Dizisinde Latife Hanım'ı Canlandıracak Hare Sürel, başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel paylaştığı 'Vatanım Sensin'e konuk oyuncu olarak dahil oldu.