Tuba Büyüküstün, Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor? - Son Dakika

Tuba Büyüküstün, Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor?

25.11.2020 15:06

Geçtiğimiz temmuz ayında işletmeci Umut Evirgen'den ayrılan Tuba Büyüküstün'ün meslektaşı Ekin Mert Daymaz ile ilişki yaşadığı ileri sürüldü.

İki çocuk annesi 38 yaşındaki Tuba Büyüküstün ile 29 yaşındaki Ekin Mert Daymaz ile yakınlaştığı ileri sürüldü. Kısa sürede gündeme bomba gibi düşen ikili, aşk iddialarına henüz bir açıklama yapmadı.

İLİŞKİLERİNİ GİZLİ TUTUYORLAR

Takvim'den Ufuk Özcan'ın haberine göre, ortak dostları sayesinde tanışıp bir ay önce aşk yaşamaya başlayan ikili, basından uzak kalmak için de Bağdat Caddesi'nde buluşuyor. İlişkilerinin ortaya çıkmaması için birbirlerini Instagram'da da takibe almamış.

ARALARINDA 9 YAŞ VAR

Tuba Büyüküstün'ün yeni sevgilisi Ekin Mert Daymaz'dan 9 yaş büyük olması dikkat çekti. Ekin Mert Daymaz, son olarak dans eğitmeni Elif Gürlük ile aşk yaşamıştı.

YORUMLAR (1)
  • BİZE NE, SİZE NE : BİZE NE YA, SİZE NE YA KİM KİMLE BERABER OLURSA OLSUN, BİZ BAKALIM MEMLEKET MESELELERİNE ALA ALA YAAAA... Cevap Yaz 11 4 Yayından Kaldır
500
Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Tuba Büyüküstün, Ekin Mert Daymaz ile aşk mı yaşıyor? - Son Dakika

Bu haber Snob Magazin tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Snob Magazin tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Snob Magazin kurumudur.

Advertisement