Son dakika Mahmur Kampı haberleri, Mahmur Kampı son dakika, son dakika Mahmur Kampı

Son Dakika Mahmur Kampı Haberleri

Son dakika Mahmur Kampı haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mahmur kampı haberleri anında burada.

 • 05.07.2021 05 Tem 22:15 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (4) Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kabine Toplantısı'nın ardından millete seslendi: (4)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, operasyonlar neticesinde, PKK'nın üst kadrosunun tarihinde ilk kez Kuzey Irak'ta hareket edemez, toplanamaz ve örgütü yönetemez hale geldiğini belirtti.

 • 05.07.2021 05 Tem 19:36 Son Dakika: İstihdama prim ve vergi desteği! 12 ay boyunca karşılanacak Son Dakika: İstihdama prim ve vergi desteği! 12 ay boyunca karşılanacak

  Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, kritik Kabine toplantısı sonrası gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. İstihdama yönelik desteklerin sürdüğünü belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Yıl sonuna kadar işe alınacak her bir işçi için asgari ücret üzerinden ödenmesi gereken tüm SGK primleri ve vergileri 12 ay boyunca karşılıyoruz" dedi.

 • 02.07.2021 02 Tem 11:02 Güvenlik güçleri haziranda 98 PKK'lı teröristi etkisiz hale getirdi Güvenlik güçleri haziranda 98 PKK'lı teröristi etkisiz hale getirdi

  Türkiye'nin huzur ve güven ortamını bozmak için sivilleri, çocukları ve bebekleri dahi hedef almaktan çekinmeyen terör örgütü YPG/PKK'ya yönelik haziranda yurt içi ve dışında düzenlenen operasyonlarda 98 terörist etkisiz hale getirildi.

 • 11.06.2021 11 Haz 16:55 MİT'in nokta operasyonu ile KCK'nın sözde Mahmur sorumlusu etkisiz hale getirildi MİT'in nokta operasyonu ile KCK'nın sözde Mahmur sorumlusu etkisiz hale getirildi

  Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından Irak'ın kuzeyinde PKK/KCK'nın kontrolündeki Mahmur Kampı yakınlarında düzenlenen nokta operasyonda, KCK'nın sözde Mahmur sorumlusu "Salih Cizre" kod adlı Hasan Adır etkisiz hale getirildi.

 • 11.06.2021 11 Haz 16:48 MİT, PKK'nın sözde Mahmur sorumlusunu etkisiz hale getirdi MİT, PKK'nın sözde Mahmur sorumlusunu etkisiz hale getirdi

  MİLLİ İstihbarat Teşkilatı'nın (MİT) Irak'ın kuzeyindeki Mahmur Kampı yakınlarında düzenlediği operasyonda kırmızı bültenle aranan PKK/KCK'nın sözde Mahmur sorumlusu Hasan Adır etkisiz hale getirildi.

 • 11.06.2021 11 Haz 16:33 Kırmızı bültenle aranıyordu! PKK/KCK'nın sözde Mahmur sorumlusu etkisiz hale getirildi Kırmızı bültenle aranıyordu! PKK/KCK'nın sözde Mahmur sorumlusu etkisiz hale getirildi

  MİT'in Irak'ın kuzeyindeki Mahmur Kampı yakınlarında düzenlediği nokta operasyonda, kırmızı bültenle aranan PKK/KCK'nın sözde Mahmur sorumlusu Hasan Adır öldürüldü.

 • 08.06.2021 08 Haz 13:08 Bahçeli: 'Türkiye, 2023'e terör belasını yenmiş olarak kavuşacaktır' Bahçeli: "Türkiye, 2023'e terör belasını yenmiş olarak kavuşacaktır"

  Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Türkiye Cumhuriyeti, yüzüncü yıl dönümü olan 2023'e terör belasını yenmiş olarak kavuşacaktır.

 • 06.06.2021 06 Haz 17:07 Son dakika! PKK'nın üst düzey yöneticisi Selman Bozkır beraberindeki iki teröristle birlikte etkisiz hale getirildi Son dakika! PKK'nın üst düzey yöneticisi Selman Bozkır beraberindeki iki teröristle birlikte etkisiz hale getirildi

  Son dakika haber... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıkladığı operasyonda, terör örgütü PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu Selman Bozkır ve beraberindeki iki terörist etkisiz hale getirildi.

 • 06.06.2021 06 Haz 16:50 Son Dakika: PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu 'Doktor Hüseyin' kod adlı terörist Selman Bozkır öldürüldü Son Dakika: PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu 'Doktor Hüseyin' kod adlı terörist Selman Bozkır öldürüldü

  Son dakika: Türkiye'nin terörle mücadelesinde yeni bir haber geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu "Doktor Hüseyin" kod adlı Selman Bozkır'ın etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

 • 06.06.2021 06 Haz 16:42 Son Dakika: PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu terörist Selman Bozkır öldürüldü Son Dakika: PKK'nın sözde üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu terörist Selman Bozkır öldürüldü

  Son dakika: Türkiye'nin terörle mücadelesinde yeni bir haber geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, MİT tarafından gerçekleştirilen operasyon sonucu PKK'nın üst düzey yöneticisi ve Mahmur genel sorumlusu "Doktor Hüseyin" kod adlı Selman Bozkır'ın etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

 • 02.06.2021 02 Haz 09:18 Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahmur Kampı'na operasyon sinyali verdi: BM temizlemezse biz temizleriz Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mahmur Kampı'na operasyon sinyali verdi: BM temizlemezse biz temizleriz

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, terörle mücadelede Irak'ın kuzeyindeki terör yuvalarından Mahmur'a operasyon sinyali verdi. Birleşmiş Milletler'e resti çeken Erdoğan, "Bu akşam ilk defa söyleyeceğim. Mahmur meselesini de en az Kandil kadar artık önemsiyoruz. BM temizlemezse biz temizleriz" ifadelerini kullandı.

 • 20.04.2020 20 Nis 21:28 IKBY Başkanı Barzani'den Türkiye'nin SİHA'larına övgü: 'Hedefleri çok kolay tespit edebiliyorlar' -... IKBY Başkanı Barzani'den Türkiye'nin SİHA'larına övgü: "Hedefleri çok kolay tespit edebiliyorlar" -...

  Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani, terör örgütü PKK'nın IKBY'deki varlığının meşru olmadığını ve gelecekte de olmayacağını belirterek, Türkiye'nin yüksek teknolojiye sahip silahlı insasız hava araçlarıyla (SİHA) terör hedeflerini kolaylıkla tespit edebildiğini söyledi.

 • 20.04.2020 20 Nis 15:22 IKBY Başkanı Barzani'den Türkiye'nin SİHA'larına övgü: 'Hedefleri çok kolay tespit edebiliyorlar' IKBY Başkanı Barzani'den Türkiye'nin SİHA'larına övgü: "Hedefleri çok kolay tespit edebiliyorlar"

  Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başkanı Neçirvan Barzani, terör örgütü PKK'nın IKBY'deki varlığının meşru olmadığını ve gelecekte de olmayacağını belirterek, Türkiye'nin yüksek teknolojiye sahip silahlı insasız hava araçlarıyla (SİHA) terör hedeflerini kolaylıkla tespit edebildiğini söyledi.

 • 16.04.2020 16 Nis 18:56 Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Yıldız, Irak Dışişleri Bakanlığına davet edildi Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Yıldız, Irak Dışişleri Bakanlığına davet edildi

  Türkiye'nin Bağdat Büyükelçisi Fatih Yıldız, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK), Irak'ın kuzeyinde terör örgütü PKK hedeflerine yönelik operasyonlarına ilişkin Irak Dışişleri Bakanlığına davet edildi.

 • 07.04.2020 07 Nis 14:13 Terör kamplarını koronavirüs vurdu Terör kamplarını koronavirüs vurdu

  TERÖR örgütü PKK içinde koronavirüs vakalarının yaşandığı tespitleri yapıldı.

 • 01.02.2020 01 Şub 11:52 PKK'lı terörist 'piyon olarak kullanıldıklarını anlayınca' teslim olmuş PKK'lı terörist "piyon olarak kullanıldıklarını anlayınca" teslim olmuş

  Suriye'de 16 yaşındayken katıldığı terör örgütü YPG/PKK'nın elinden ailesi ve emniyet güçlerinin iknası sonucu kurtulan M.Ş.Ç. hakkında hazırlanan iddianamede, teröristin itirafları yer aldı.

 • 15.12.2019 15 Ara 23:54 Cumhurbaşkanı Erdoğan ATV-A Haber ortak yayınında soruları yanıtladı: (3) Cumhurbaşkanı Erdoğan ATV-A Haber ortak yayınında soruları yanıtladı: (3)

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Kendileri ne söylediklerinin farkında değil. Bunlar özellikle Kürt kardeşlerimize saygısızlık yapıyorlar.

 • 15.12.2019 15 Ara 23:41 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu kararların kıymeti harbiyesi yok. Bu kararlar tamamen siyasidir' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu kararların kıymeti harbiyesi yok. Bu kararlar tamamen siyasidir"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Senatosunun sözde Ermeni soykırımı kararına ilişkin, "Çıkıp karar almışlar, alsalar ne yazar. Bu kararların kıymeti harbiyesi yok. Bu kararlar tamamen siyasidir.

 • 15.12.2019 15 Ara 23:34 Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Bu kararların kıymeti harbiyesi yok. Bu kararlar tamamen siyasidir' Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Bu kararların kıymeti harbiyesi yok. Bu kararlar tamamen siyasidir"

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD Senatosunun sözde Ermeni soykırımı kararına ilişkin, "Çıkıp karar almışlar, alsalar ne yazar. Bu kararların kıymeti harbiyesi yok. Bu kararlar tamamen siyasidir.

 • 14.07.2019 14 Tem 18:57 Cumhurbaşkanı Erdoğan, medya yöneticileriyle bir araya geldi Cumhurbaşkanı Erdoğan, medya yöneticileriyle bir araya geldi

  Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "FETÖ ile mücadelede biz bu işin bittiği kanaatinde değiliz. Zaten olmadık.

 • 02.03.2019 02 Mar 12:16 Terör Örgütünün Genelevleri Terör Örgütünün Genelevleri

  Güvenlik güçlerine teslim olan A.T. adlı kadın terörist, erkek teröristler tarafından defalarca kullanıldığını, kendisi gibi örgütün yalanlarına kapılarak bataklığa sürüklenen birçok kız olduğunu belirtti.

 • 16.12.2018 16 Ara 11:21 PKK Mahmur'u Üs Olarak Kullandığını Gizlemeye Çalışıyor' PKK Mahmur'u Üs Olarak Kullandığını Gizlemeye Çalışıyor"

  Irak'taki Mahmur Kampını silahlı üsse çeviren terör örgütü PKK, Birleşmiş Milletler (BM) dahil kimsenin buraya girmesine izin vermeyerek içeride yaşananları uluslararası toplumdan gizlemeye çalışıyor.

 • 03.10.2018 03 Eki 18:46 Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi Irak ve Suriye Tezkeresi TBMM Genel Kurulunda Kabul Edildi

  Irak ve Suriye'ye sınır ötesi operasyon konusunda hükümete verilen yetkinin bir yıl daha uzatılmasına ilişkin Cumhurbaşkanlığı tezkeresi, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

 • 16.08.2018 16 Ağu 18:42 Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı

  Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, "Aldığımız tedbirler neticesinde iki gündür bir iyileşme sürecinin hızla yaşandığını görmekteyiz.

 • 05.07.2018 05 Tem 15:21 O İsmi Norveç İade Etti O İsmi Norveç İade Etti

  NORVEÇ'te sığınma talebi kabul edilmeyen Gülizar Taşdemir Türkiye'ye iade edildi.

 • 21.06.2018 21 Haz 14:23 Kandil'e Doğru Emin Adımlarla Gidiyoruz' Kandil'e Doğru Emin Adımlarla Gidiyoruz"

  Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Şunu milletimiz bilsin Kandil'e doğru emin adımlarla gidiyoruz, her şey yolunda.

 • 13.06.2018 13 Haz 09:26 Batuhan Yaşar: 'Mahmur Kampındaki Cephaneliği Kim Patlattı?' Batuhan Yaşar: "Mahmur Kampındaki Cephaneliği Kim Patlattı?"

  İhlas Medya Ankara Temsilcisi Batuhan Yaşar, terör örgütüne yönelik tüm zamanların en büyük operasyonunu köşesine taşıdı.

 • 09.06.2018 09 Haz 13:30 1-Canikli: Terörü Kökten Temizlemek İçin Sonuna Kadar Gideceğiz 1-Canikli: Terörü Kökten Temizlemek İçin Sonuna Kadar Gideceğiz

  MİLLİ Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Irak'ın kuzeyindeki operasyonlara ilişkin "Terörü kökten temizlemek için ne yapılması gerekiyorsa şu anda o yapılıyor ve sonuna kadar da gideceğiz.

 • 09.06.2018 09 Haz 12:59 Canikli: Terörü Kökten Temizlemek İçin Sonuna Kadar Gideceğiz Canikli: Terörü Kökten Temizlemek İçin Sonuna Kadar Gideceğiz

  MİLLİ Savunma Bakanı Nurettin Canikli, Irak'ın kuzeyindeki operasyonlara ilişkin "Terörü kökten temizlemek için ne yapılması gerekiyorsa şu anda o yapılıyor ve sonuna kadar da gideceğiz.

 • 09.06.2018 09 Haz 10:54 Bakan Canikli: 'Irak'ın Kuzeyindeki Operasyon Kökten Temizlemek İçin Ne Yapılması Gerekiyorsa Şu... Bakan Canikli: "Irak'ın Kuzeyindeki Operasyon Kökten Temizlemek İçin Ne Yapılması Gerekiyorsa Şu...

  Milli Savunma Bakanı Nurettin Canikli, “Irak’ın kuzeyindeki operasyon kökten temizlemek için ne yapılması gerekiyorsa şu anda o yapılıyor ve sonuna kadar da gideceğiz” dedi.

 • 09.06.2018 09 Haz 07:58 PKK denetimindeki BM Kampı Mahmur'da 12 Bin Kişi Kalıyor PKK denetimindeki BM Kampı Mahmur'da 12 Bin Kişi Kalıyor

  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'kuluçka yuvası' dediği Birleşmiş Milletler'e ait Mahmur kampı, zaman içinde PKK'lı teröristlerin yuvalandığı üs haline geldi.

 • 25.12.2017 25 Ara 11:19 Ankara Düğmeye Bastı! Mahmur, PKK'dan Temizlenecek Ankara Düğmeye Bastı! Mahmur, PKK'dan Temizlenecek

  PKK'nın lojistik üssüne dönüşen Mahmur kampı için Ankara düğmeye bastı. 3 aşamalı bir harekat planı oluşturularak Mahmur'un PKK'dan arındırılması öngörülüyor. Bölgede 100 kadar terörist bulunuyor.

 • 07.12.2017 07 Ara 16:29 Dha Yurt Bülteni-14 Dha Yurt Bülteni-14

  Mahmur kampındaki patlamada 5 kişi öldü, 7 kişi yaralandı MUSUL'un Mahmur ilçesinde bulunan Birleşmiş Milletler gözetimindeki Mahmur mülteci kampında dün akşam saatlerinde meydana gelen patlamada 5 kişi yaşamını yitirdi, 7 kişi de yaralandı.

 • 07.12.2017 07 Ara 16:03 Mahmur Kampındaki Patlamada 5 Kişi Öldü, 7 Kişi Yaralandı Mahmur Kampındaki Patlamada 5 Kişi Öldü, 7 Kişi Yaralandı

  MUSUL'un Mahmur ilçesinde bulunan Birleşmiş Milletler gözetimindeki Mahmur mülteci kampında dün akşam saatlerinde meydana gelen patlamada 5 kişi yaşamını yitirdi, 7 kişi de yaralandı.

 • 06.12.2017 06 Ara 22:29 Dha Yurt Bülteni-22 Dha Yurt Bülteni-22

  Mahmur kampında patlama: Ölü ve yaralılar var Kuzey Irak'taki Mahmur Kampı'nda bu akşam henüz belirlenemeyen nedenle patlama meydana geldi.

 • 06.12.2017 06 Ara 21:26 Dha Yurt - Mahmur Kampında Patlama: Ölü ve Yaralılar Var Dha Yurt - Mahmur Kampında Patlama: Ölü ve Yaralılar Var

  Kuzey Irak'taki Mahmur Kampı'nda bu akşam henüz belirlenemeyen nedenle patlama meydana geldi.

 • 06.12.2017 06 Ara 21:22 Mahmur Kampında Patlama: Ölü ve Yaralılar Var Mahmur Kampında Patlama: Ölü ve Yaralılar Var

  KUZEY Irak'taki Mahmur Kampı'nda bu akşam henüz belirlenemeyen nedenle patlama meydana geldi.

 • 07.03.2017 07 Mar 11:54 Grafikli - Terör Örgütü PKK'nın Irak'taki Varlığı Grafikli - Terör Örgütü PKK'nın Irak'taki Varlığı

  Irak'ta terör örgütü DEAŞ'ın saldırılarını bahane ederek başta Musul'un Sincar ilçesi olmak üzere Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'nin (IKBY) stratejik bölgelerini işgal eden terör örgütü PKK, istikrar ve güvenlik konusunda tehdit oluşturmaya devam ediyor.

 • 23.02.2017 23 Şub 14:40 Terör Örgütü PKK'dan Irak'ta Yeni Kamp Girişimi Terör Örgütü PKK'dan Irak'ta Yeni Kamp Girişimi

  - PKK güvelik noktalarından detay görüntüler PKK kale kollarından detaylar Kamptan detay görüntüler Mahmur Kaymakamı Rızgar Muhammed İsmail ile röportaj v Terör örgütü DEAŞ'ın 2014 yılında Mahmur ilçesine yönelik saldırıları bahane ederek bölgeye yerleşen ve Kandil'den getirdikleriyle...

 • 23.02.2017 23 Şub 12:13 Terör Örgütü PKK Mahmur'da Yeni Karargah Kuruyor! İlk Fotoğraflar Geldi Terör Örgütü PKK Mahmur'da Yeni Karargah Kuruyor! İlk Fotoğraflar Geldi

  Irak'ta Musul'un Sincar ilçesindeki varlığı tartışılan terör örgütü PKK, şimdi de Erbil'e yakın Mahmur ilçesi sınırları içerisinde yeni karargahlar oluşturma girişimi içerisine girdi.

 • 21.10.2016 21 Eki 11:25 Grafikli-Pkk'nın Irak'taki Varlığı Grafikli-Pkk'nın Irak'taki Varlığı

  Irak ordusunun Haziran 2014 tarihinde terör örgütü DEAŞ'ın saldırılarına ciddi bir direniş göstermeden ülkenin 2'nci büyük kenti Musul'u terk etmesi ve hemen ardından Irak Kürt Bölgesel Yönetimi'ne (IKBY) bağlı Peşmerge güçlerinin kentin kuzeyindeki Sincar ilçesini boşaltması terör örgütü PYD/PKK'nın hızlı bir şekilde bölgede yayılmasına yol açtı.

 • 13.04.2016 13 Nis 14:15 Kuzey Irak'ta 658 Köy PKK'nın Kontrolünde Kuzey Irak'ta 658 Köy PKK'nın Kontrolünde

  Kuzey Irak'ta çoğunluğu Duhok'a bağlı 658 köyün, PKK'nın kontrolünde olduğu ortaya çıktı.

 • 13.02.2016 13 Şub 08:09 Tüzükleri Aynı, Liderleri Aynı! İşte Çok Konuşulan PKK- PYD İlişkisi Tüzükleri Aynı, Liderleri Aynı! İşte Çok Konuşulan PKK- PYD İlişkisi

  Terör örgütü PKK ile PYD ve KCK arasındaki organik ilişki, üç yapının tüzüklerinden ve sözleşmelerinden açık bir şekilde anlaşılıyor. Üçünün de önderi Öcalan.

 • 29.09.2015 29 Eyl 07:34 İşte PKK ile PYD Ortaklığının Kanıtı İşte PKK ile PYD Ortaklığının Kanıtı

  İstihbarat birimleri, biri kadın üç üst düzey PKK'lının PYD içinde faaliyet gösterdiğini tespit etti.

 • 12.04.2015 12 Nis 12:36 17 Yıl Sonra Teslim Olan PKK'lı, 12 Askeri Şehit Etmekten Ömür Boyu Hapse Çarptırıldı (2) - Yeniden 17 Yıl Sonra Teslim Olan PKK'lı, 12 Askeri Şehit Etmekten Ömür Boyu Hapse Çarptırıldı (2) - Yeniden

  Sayın Yazıişleri müdürlerine '17 yıl sonra teslim olan PKK'lı, ömür boyu hapisle yargılanıyor' başlıklı haberimizi, dava karara bağlandığı halde sanığın yargılamasının devam ettiği şeklinde verilmiştir.

 • 12.04.2015 12 Nis 11:58 17 Yıl Sonra Teslim Olan PKK'lı, Ömür Boyu Hapisle Yargılanıyor 17 Yıl Sonra Teslim Olan PKK'lı, Ömür Boyu Hapisle Yargılanıyor

  Pkk terör örgütüne 1993 yılında katılan ve 17 yıl aradan sonra Diyarbakır'da güvenlik güçlerine teslim olan 39 yaşındaki Engin Papatya, 12 askerin şehit olduğu 9 eyleme katılmaktan ömür boyu hapis istemiyle yargılanıyor.

 • 05.10.2014 05 Eki 13:16 IŞİD'e Karşı Mahmur'un Çevresine Yeni Hendekler Kazıldı IŞİD'e Karşı Mahmur'un Çevresine Yeni Hendekler Kazıldı

  Irak'ta Musul kentine bağlı Mahmur ilçesi çevresinde, yeni IŞİD saldırılarına karşı hendekler kazılarak güvenlik önlemleri artırıldı.

 • 16.09.2014 16 Eyl 18:04 Türkiye'den Yola Çıkan Kadın Heyetinin, Irak Ziyareti Türkiye'den Yola Çıkan Kadın Heyetinin, Irak Ziyareti

  HDP Milletvekilleri Tuncel ve Ata, CHP Milletvekili Onur ile bir grup kadın aktivist ve siyasetçiden oluşan heyet, IKBY Parlamento Başkanı Sadık ile görüştü.

 • 08.09.2014 08 Eyl 14:18 Kaymakam Şeyhallah: Mahmur'u Boşaltmayacağız (Özel) Kaymakam Şeyhallah: Mahmur'u Boşaltmayacağız (Özel)

  Mahmur Kaymakamı İbrahim Şeyhallah, Mahmur Kampı'nı kapatmayacaklarını söyledi.

 • 18.08.2014 18 Ağu 20:31 Musul'da Peşmerge ile Işid Arasındaki Çatışmalar Sürüyor Musul'da Peşmerge ile Işid Arasındaki Çatışmalar Sürüyor

  Dha canlı yayın ekibi, Musul Barajı'nının kontrolünü sağlamak için IŞİD militanları ile Peşmerge kuvvetleri arasındaki çatışmaların yaşandığı bölgeye gitti.

Advertisement