Son dakika Mehmet Fatih Karaca haberleri, Mehmet Fatih Karaca son dakika, son dakika Mehmet Fatih Karaca

Son Dakika Mehmet Fatih Karaca Haberleri

Son dakika Mehmet Fatih Karaca haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son mehmet fatih karaca haberleri anında burada.

 • 12.11.2016 23:09 İsveç'te Uygur Türkleri Kültür ve Eğitim Merkezi Açtı İsveç'te Uygur Türkleri Kültür ve Eğitim Merkezi Açtı

  İsveç'in başkenti Stockholm'ün Rissne bölgesinde, Uygur Türkleri tarafından kurulan Satuk Buğra Han Kütür ve Eğitim Merkezi'nin açılışı yapıldı.

 • 12.01.2016 10:13 Ankara Merkezli "Usulsüz Dinleme" Operasyonu

  Ankara Cumhuriyet Başsavcılığının yürüttüğü "usulsüz dinleme" soruşturması kapsamında düzenlenen operasyonun Ankara merkezli 20 ilde başlatıldığı bildirildi.

 • 25.12.2015 13:19 Ankara Merkezli "Usulsüz Dinleme" Operasyonu

  Ankara merkezli 25 ilde düzenlenen "usulsüz dinleme" operasyonunun şüphelileri arasında eski Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Daire Başkan Yardımcıları Recep Güven ve Gürsel Aktepe ile eski Ankara Emniyet Müdür Yardımcısı Lokman Kırcılı da bulunuyor.

 • 25.02.2014 13:14 Adana Gençlik Markezinden Suriyelilere Yardım Kampanyası Adana Gençlik Markezinden Suriyelilere Yardım Kampanyası

  Adana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Adana Gençlik Merkezi yöneticileri, Suriyeli sığınmacılara yardım kampanyası düzenledi.