SON DAKİKA MİSYONERLİK HABERLERİ

Son Dakika Misyonerlik Haberleri

 • 21 Eylül 2018 16:52 Evangelist Cerrisa Riley ve Erkek Arkadaşı Tecavüzden Tutuklandı Evangelist Cerrisa Riley ve Erkek Arkadaşı Tecavüzden Tutuklandı Amerika’da reality şov programı yapan cerrah Grant William Robicheaux ile Evangelist olarak bilinen kız arkadaşı Cerissa Laura Riley, iki kadına tecavüz suçundan tutuklandı.
 • 21 Eylül 2018 16:41 Evangelist Cerrisa Riley ve Erkek Arkadaşı Tecavüzden Tutuklandı Evangelist Cerrisa Riley ve Erkek Arkadaşı Tecavüzden Tutuklandı Amerika'da reality şov programı yapan cerrah Grant William Robicheaux ile Evangelist olarak bilinen kız arkadaşı Cerissa Laura Riley, iki kadına tecavüz suçundan tutuklandı.
 • 05 Eylül 2018 16:33 Vidap'tan 'Festival' Açıklaması Vidap'tan 'Festival' Açıklaması Van İslami Dayanışma Platformu (VİDAP), 7-9 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival etkinliğine yönelik bir basın açıklaması yaptı.
 • 30 Ağustos 2018 07:30 Brunson'un Üstünden Çıkan Materyaller, Misyonerlik Adı Altında İllegal Faaliyet Olarak Tanımlandı Brunson'un Üstünden Çıkan Materyaller, Misyonerlik Adı Altında İllegal Faaliyet Olarak Tanımlandı İzmir'de ev hapsinde bulunan Pastör Brunson hakkında hazırlanan iddianamade, Brunson'a ait USB bellek ve cep telefonundaki bazı dijitaller "misyonerlik adı altında illegal faaliyet" olarak tanımlandı.
 • 04 Ağustos 2018 14:17 Altınok: Altınok: "Papaz Türkiye'de Rahat Durmadı" TBMM Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Başkanı Selami Altınok Erzurum’da katıldığı televizyon programında gündeme dair açıklamalarda bulundu.
 • 04 Ağustos 2018 12:45 Asimder Başkanı Gülbey: Asimder Başkanı Gülbey: "Türkiye'de Azınlıklar Ne Zulüm Gördü Nede Kurban Oldular" Uluslararası Asılsız Ermeni İddialarıyla Mücadele Derneği ASİMDER Genel Başkanı Göksel Gülbey, ABD Başkan Yardımcısı Mike Pencen’in ‘İnançları nedeniyle zulüm gören bir kurban var, adını anmadan geçemeyiz’ sözünün Türkiye’de yaşayan azınlık cemaatlerine yönelik olduğunu ve 1915 ile 1918...
 • 29 Temmuz 2018 17:34 Tika Tika "2018 Tecrübe Paylaşım Programı" Tanıtıldı - Bilal Erdoğan - İstanbul Dünya Etnospor Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan, Türkiye'nin dış yardımlarda dünyada birinci sırada yer aldığını belirterek, "Türkiye hiçbir karşılık beklemeden sadece insanlara insan olduğu için, kul olduğu için, Allah yarattığı için yardım etme anlayışıyla bu çalışmalarını...
 • 29 Temmuz 2018 17:11 Tika "2018 Tecrübe Paylaşım Programı" Tanıtıldı Dünya Etnospor Konfederasyon Başkanı Bilal Erdoğan, Türkiye'nin dış yardımlarda dünyada birinci sırada yer aldığını belirterek, "Türkiye hiçbir karşılık beklemeden sadece insanlara insan olduğu için, kul olduğu için, Allah yarattığı için yardım etme anlayışıyla bu çalışmalarını...
 • 27 Temmuz 2018 12:51 Analiz - Rahip Brunson Olayı ve ABD Siyasetinde Evanjelik Etki Terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği ve casusluk yaptığı suçlamasıyla 2016'dan bu yana tutuklu yargılanan ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın tutukluluğunun sağlık sorunları sebebiyle ev hapsine çevrilmesi üzerine, ABD'den en üst düzeyde Türkiye'yi yaptırımla tehdit eden...
 • 26 Temmuz 2018 16:41 CHP'li Özkoç ABD Başkanı İstedi Diye Cumhurbaşkanı Bir Kişiyi Serbest Bırakıyor 3 CHP'li Özkoç ABD Başkanı İstedi Diye Cumhurbaşkanı Bir Kişiyi Serbest Bırakıyor 3 CHP'li Özkoç ABD Başkanı istedi diye cumhurbaşkanı bir kişiyi serbest bırakıyorCHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İzmir'de tutuklu bulunan rahip Brunson'un cezasının ev hapsine çevirilmesine ilişkin, O rahibin, serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse Enis...
 • 26 Temmuz 2018 16:14 CHP'li Özkoç ABD Başkanı İstedi Diye Cumhurbaşkanı Bir Kişiyi Serbest Bırakıyor 1 CHP'li Özkoç ABD Başkanı İstedi Diye Cumhurbaşkanı Bir Kişiyi Serbest Bırakıyor 1 CHP'li Özkoç ABD Başkanı istedi diye cumhurbaşkanı bir kişiyi serbest bırakıyorCHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İzmir'de tutuklu bulunan rahip Brunson'un cezasının ev hapsine çevirilmesine ilişkin, O rahibin, serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse Enis...
 • 26 Temmuz 2018 16:14 CHP'li Özkoç ABD Başkanı İstedi Diye Cumhurbaşkanı Bir Kişiyi Serbest Bırakıyor 2 CHP'li Özkoç ABD Başkanı İstedi Diye Cumhurbaşkanı Bir Kişiyi Serbest Bırakıyor 2 CHP'li Özkoç ABD Başkanı istedi diye cumhurbaşkanı bir kişiyi serbest bırakıyorCHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İzmir'de tutuklu bulunan rahip Brunson'un cezasının ev hapsine çevirilmesine ilişkin, O rahibin, serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse Enis...
 • 26 Temmuz 2018 15:29 CHP'li Özkoç:  Abd Başkanı İstedi Diye Serbest Bırakıyor 3 CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'un cezasının ev hapsine çevrilmesine ilişkin, "Serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse, Enis Berberoğlu'nun tahliye nedenleri aynıdır.
 • 26 Temmuz 2018 15:28 CHP'li Özkoç:  Abd Başkanı İstedi Diye Serbest Bırakıyor 2 CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'un cezasının ev hapsine çevrilmesine ilişkin, "Serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse, Enis Berberoğlu'nun tahliye nedenleri aynıdır.
 • 26 Temmuz 2018 15:26 CHP'li Özkoç:  Abd Başkanı İstedi Diye Serbest Bırakıyor 1 CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'un cezasının ev hapsine çevrilmesine ilişkin, "Serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse, Enis Berberoğlu'nun tahliye nedenleri aynıdır.
 • 26 Temmuz 2018 13:29 CHP'li Özkoç: ABD Başkanı İstedi Diye Cumhurbaşkanı Bir Kişiyi Serbest Bırakıyor CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, İzmir'de tutuklu bulunan rahip Brunson'un cezasının ev hapsine çevirilmesine ilişkin, "O rahibin, serbest bırakılan rahibin dün dosyasındaki tahliye nedeni neyse Enis Berberoğlu'nun tahliye nedenleri aynıdır.
 • 18 Temmuz 2018 12:33 Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği ABD'li Rahibin Yargılanmasına Devam ABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep etmesiyle gündeme gelen, terör örgütleri FETÖ/PDY ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapsi istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın...
 • 18 Temmuz 2018 11:30 Trump'ın İstediği Papazın Yargılanmasına Yeniden Başlandı İZMİR'de, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapis cezası istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın, yargılanmasına yeniden başlandı.
 • 17 Temmuz 2018 15:37 Mete Yarar: Mete Yarar: "Fetö 2006'dan Beri Türkiye'de Darbe Yapıyor" Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en kritik ve en uzun gecesi olan 15 Temmuz, İstanbul Aydın Üniversitesinde düzenlenen “15 Temmuz Onurlu Direnişin İkinci Yılı” adlı panelde ele alındı.
 • 23 Haziran 2018 14:20 İyilik Hareketi Mültecilerin Yüzünü Güldürdü İyilik Hareketi Mültecilerin Yüzünü Güldürdü Zonguldak Valiliği koordinatörlüğünde sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu ve kendilerine "Zonguldak Ensarları" adını veren grup, mültecilerin sorunlarını çözerek yüzlerini güldürdü.
 • 23 Haziran 2018 12:31 İyilik Hareketi Mültecilerin Yüzünü Güldürdü Zonguldak Valiliği koordinatörlüğünde sivil toplum kuruluşunun bir araya gelerek oluşturduğu ve kendilerine "Zonguldak Ensarları" adını veren grup, mültecilerin sorunlarını çözerek yüzlerini güldürdü.
 • 15 Haziran 2018 14:39 Zanzibarlı Yetimler İçin Çocuk Üniversitesi Kurulacak Zanzibarlı Yetimler İçin Çocuk Üniversitesi Kurulacak Afrika'da Tanzanya'ya bağlı özerk yönetim bölgesi Zanzibar adasında bir Türk'ün öncülük ettiği Assalam Vakfı, bölgedeki yetimler için çocuk üniversitesi kurmaya hazırlanıyor.
 • 09 Haziran 2018 17:06 Havalimanında Yakalanan Rahip Kılığındaki Eroin Kaçakçısı, Polisi Aforoz Etmekle Tehdit Etti Havalimanında Yakalanan Rahip Kılığındaki Eroin Kaçakçısı, Polisi Aforoz Etmekle Tehdit Etti İtalya'nın başkenti Roma'da, rahip kılığına girerek ülkeye 1 milyon euro değerinde eroin sokmaya çalışan bir adam havaalanıdaki kontrol görevlilerini "aforoz etmekle" tehdit etti.
 • 15 Mayıs 2018 16:45 Hrant Dink Cinayeti Davası Misyonerlik adı altında takip ettiğimiz konular vardı
 • 14 Mayıs 2018 12:58 Görüş - Fransa'da 'Bildiri Provokasyonu' ve Siyasi Hedefleri M. TACEDDİN KUTAY - Fransa Kralı I. François Almanya'da giderek yayılan Protestanlığa büyük sempati beslemiş ve Fransa sınırlarında Protestanlığı himaye edeceğini ilan etmişti.
 • 07 Mayıs 2018 14:37 Brunson, Hristiyan Bir Kürt Devleti Kurmak İstiyordu" İzmir'de, terör örgütleri FETÖ ile PKK adına suç işlediği ve casusluk iddiasıyla 35 yıl hapis cezası istenen ABD'li din adamı Andrew Craig Brunson'ın yargılanmasına devam edildi.
 • 07 Mayıs 2018 10:22 Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği ABD'li Rahibin Yargılanmasına Devam ABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep etmesiyle gündeme gelen, terör örgütleri FETÖ/PDY ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapsi istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın yargılanmasına...
 • 07 Mayıs 2018 10:12 Trump'ın İstediği Papazın Yargılanmasına Yeniden Başlandı 35 YIL HAPİS İSTEMİYLE YENİDEN HAKİM KARŞISINDAİZMİR'de, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapis cezası istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın, yargılanmasına yeniden başlandı.
 • 07 Mayıs 2018 09:54 İzmir-Trump'ın İstediği Papazın Yargılanmasına Yeniden Başlandı İzmir-Trump'ın İstediği Papazın Yargılanmasına Yeniden Başlandı İzmir'de, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapis cezası istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın, yargılanmasına yeniden başlandı.
 • 07 Mayıs 2018 09:47 Dha Yurt;trump'ın İstediği Papazın Yargılanmasına Yeniden Başlandı 35 YIL HAPİS İSTEMİYLE YENİDEN HAKİM KARŞISINDA İZMİR'de, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapis cezası istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın, yargılanmasına yeniden başlandı.
 • 07 Mayıs 2018 09:46 Dha Yurt Bülteni-2 TRUMP'IN İSTEDİĞİ PAPAZIN YARGILANMASINA YENİDEN BAŞLANDIİzmir'de, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ve 35 yıl hapis cezası istenen ABD'li rahip Andrew Craig Brunson'ın, yargılanmasına yeniden başlandı.
 • 16 Nisan 2018 16:46 Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği Rahibin Yargılanmasına Başlandı Ek ABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep etmesiyle gündeme gelen, terör örgütleri FETÖ/PDY ve PKK adına suç işlediği suçlamasıyla tutuklu bulunan ABD'li rahip Andrew Craig Brunson hakkında, İzmir 2'nci Ağır Ceza...
 • 16 Nisan 2018 12:11 Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği Rahibin Yargılanmasına Başlandı ABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep etmesiyle gündeme gelen, terör örgütleri FETÖ/PDY ve PKK adına suç işlediği suçlamasıyla tutuklu bulunan ABD'li rahip Andrew Craig Brunson hakkında, İzmir 2'nci Ağır Ceza...
 • 16 Nisan 2018 11:38 İzmir Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği Rahibin Yargılanmasına Başlandı ABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep etmesi ile ismi gündeme gelen, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ABD'li rahip Andrew Craig Brunson hakkında İzmir 2'nci Ağır Ceza...
 • 16 Nisan 2018 11:17 Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği Rahibin Yargılanmasına Başlandı ABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep etmesiyle gündeme gelen, terör örgütleri FETÖ/PDY ve PKK adına suç işlediği suçlamasıyla tutuklu bulunan ABD'li rahip Andrew Craig Brunson hakkında, İzmir 2'nci Ağır Ceza...
 • 16 Nisan 2018 10:51 Dha Yurt  Bülteni-4 1)TRUMP'IN SERBEST BIRAKILMASINI İSTEDİĞİ RAHİBİN YARGILANMASINA BAŞLANDIABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep etmesi ile ismi gündeme gelen, terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan...
 • 13 Nisan 2018 09:54 Zeve Şehitliği'nde Açık Hava Konferansı ve Fotoğraf Sergisi Zeve Şehitliği'nde Açık Hava Konferansı ve Fotoğraf Sergisi Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi (YYÜ) tarafından "100. Yıl Etkinlikleri" kapsamında Zeve Şehitliği’nde “Çanakkale’den Zeve’ye Tarihin İzinde Konferans ve Fotoğraf Sergisi” düzenlendi.
 • 25 Mart 2018 11:07 Fetö'nün Hristiyanlığa Teşviki İddianamede İzmir'de terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ABD'li din adamı Andrew Craig Brunson hakkında hazırlanan iddianamede, FETÖ'nün insanları Hristiyanlığa teşvik ettiğine ilişkin değerlendirmelere de yer verildi.
 • 20 Mart 2018 11:01 ABD'li Papaz ile Fetö ve PKK'nın Hedef Birlikteliği İddianamede Misyonerlik faaliyeti göru¨ntu¨su¨ altında illegal faaliyette bulunan yabancı kaynaklı bazı oluşumlar ile FETÖ/PDY arasındaki benzerlikler mukayese edilen iddianamede, örgüt mensuplarının diğer yabancı unsurlarda olduğu gibi kendilerini "hizmet hareketi" olarak adlandırarak, kazançlarının yüzde 10'unu "himmet parası" adı altında sorgusuzca ödemelerine, yapılanma içerisinde değişik u¨lkelerde okullar açmalarına, örgu¨t u¨yelerinin örgu¨te ve okullara ekonomik destek vermesine, okullardaki öğretmenlerin az bir maaş karşılığında çalıştırılmalarına dikkati çekildi
 • 17 Mart 2018 12:13 ABD'li Papaz Brunson Hakkındaki İddianame (3) MUSTAFA YILDIRIM/ÖMER SÜT - İzmir'de terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ABD'li din adamı Andrew Craig Brunson hakkında hazırlanan iddianamede, sanığın ABD'li bir askere gönderdiği 15 Temmuz 2016'daki darbe girişiminin başarısız olmasından üzüntü...
 • 17 Mart 2018 12:12 ABD'li Papaz Brunson Hakkındaki İddianame (2) İzmir'de terör örgütleri FETÖ ve PKK adına suç işlediği iddiasıyla tutuklu bulunan ABD'li din adamı Andrew Craig Brunson hakkında hazırlanan iddianamede, Kürt vatandaşların Hristiyanlaştırılması ve Türkiye'de sözde bir Kürt devletinin kurulmasına ilişkin yürütülen çalışmaların detaylarına...
 • 16 Mart 2018 19:17 Mahkeme, Rahip Brunson İddianamesini Kabul Etti ABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep etmesi ile ismi gündeme gelen Amerikalı rahip Andrew Craig Brunson hakkında toplam 35 yıl hapis cezasının istendiği iddianame, İzmir 2'nci Ağır Ceza Mahkemesi tarafından kabul edildi.
 • 13 Mart 2018 20:09 Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği Rahip Brunson İçin 35 Yıl Ceza İstendi (2)- Yeniden Sayın Yazıişleri Müdürlerine;'Trump'ın serbest bırakılmasını istediği rahip Brunson'a müebbet istendi' başlıklı haberimizi savcılığın iddianamede talep ettiği ceza oranını 35 yıl olarak düzelterek yeniden veriyoruz.
 • 13 Mart 2018 13:51 Dha Yurt Bülteni-11 Diyarbakır'da çatışma: 2 asker hafif yaralı Diyarbakır'ın kırsal kesiminde, PKK terör örgütüne mensuplarına yönelik gerçekleştirilen operasyonda çıkan çatışmada, 2 asker hafif yaralandı.
 • 13 Mart 2018 12:37 Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği Rahip Brunson'a Müebbet İstendi Trump'ın Serbest Bırakılmasını İstediği Rahip Brunson'a Müebbet İstendi ABD Başkanı Donald Trump'ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la görüşmesi sırasında serbest bırakılmasını talep ettiği Amerikalı rahip Andrew Craig Brunson için müebbet hapis istendi.
 • 04 Mart 2018 11:35 Etiyopya'da Misyonerlik Faaliyetleri Etiyopya'da Misyonerlik Faaliyetleri Etiyopya’da yoğun bir şekilde gerçekleştirilen misyonerlik faaliyetlerinin sömürgecilerin işlerini kolaylaştırmak amacıyla yapıldığını belirten Deniz Feneri Derneği Ankara Koordinatörü Hamit Kurt, bu faaliyetlerin hızını arttırarak devam ettiğine dikkat çekti.
 • 24 Şubat 2018 23:04 Omü'de 15 Temmuz Akademik Perspektifle Tartışıldı Omü'de 15 Temmuz Akademik Perspektifle Tartışıldı Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinin (OMÜ) ev sahipliğinde düzenlenen “Siyasi, Sosyal ve Kültürel Boyutlarıyla 15 Temmuz ve FETÖ Çalıştayı" 2 gün boyunca süren oturumların ardından sona erdi.
 • 30 Ocak 2018 08:54 Sömürülemeyen Etiyopya 'Misyoner' İşgali Altında Sömürülemeyen Etiyopya 'Misyoner' İşgali Altında Afrika’nın sömürülemeyen tek ülkesi olan Etiyopya’da misyonerlik faaliyetleri yüzünden çok sayıda Müslüman’ın din değiştirdiği ileri sürüldü.
 • 30 Ocak 2018 08:13 Sömürülemeyen Etiyopya 'Misyoner' İşgali Altında Sömürülemeyen Etiyopya 'Misyoner' İşgali Altında Sömürülemeyen Etiyopya 'misyoner' işgali altında Peş peşe kiliselerin yükseldiği ülkede, çok sayıda Müslüman'ın misyoner faaliyetleri yüzünden din değiştirdiği ileri sürüldü Çocuk ve yaşlı çok sayıda Müslüman da dinlerini değiştirmedikleri için aileleri tarafından sokağa atıldıADDİS ABABA...
 • 10 Ocak 2018 05:25 Müridilik Tarikatının Temsilcisi Şeyh Mbacke Vefat Etti Batı Afrika ülkelerinden Senegal'in önemli dini topluluklarından Müridiliğin temsilcisi Şeyh Sidi Mactar Mbacke, 92 yaşında vefat etti.