SON DAKİKA MUSTAFA AÇIKGÖZ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Açıkgöz Haberleri

 • 25 Mayıs 2017 15:44 Manisa'dan Kısa Kısa Manisa'dan Kısa Kısa Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Açıkgöz, yaptığı konuşmada, bu sene 35'i genel, 27'si mesleki ve teknik, 3'ü okuma ve yazma olmak üzere toplam 65 kurs açıldığını söyledi
 • 19 Mayıs 2017 08:49 Milletvekili Açıkgöz, Gençlik Bayramını Kutladı Milletvekili Açıkgöz, Gençlik Bayramını Kutladı AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 • 13 Mayıs 2017 10:50 Milletvekili Açıkgöz, Milletvekili Açıkgöz, "Fedakâr Annelerimizin Günü Kutlu Olsun" AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz anneler günü dolayısıyla yazılı bir mesaj yayımladı.
 • 10 Mayıs 2017 11:51 Milletvekili Açıkgöz Berat Kandili Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı Milletvekili Açıkgöz Berat Kandili Nedeniyle Bir Mesaj Yayımladı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Berat Kandili nedeniyle yayımlamış olduğu mesajında tüm İslam âleminin kandilini kutladı.
 • 28 Nisan 2017 09:06 Milletvekili Açıkgöz, İşadamı Uluer'e Teşekkür Etti Milletvekili Açıkgöz, İşadamı Uluer'e Teşekkür Etti AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir’de yatırımlarına aralıksız devam eden işadamı Halis Uluer’e teşekkür etti.
 • 16 Nisan 2017 12:49 AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Oylarını Kullandı AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Oylarını Kullandı AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider referandumda oylarını kullandı.
 • 15 Nisan 2017 14:14 Ünver, Şehit Yakınları ve Gazilere Yemek Verdi Ünver, Şehit Yakınları ve Gazilere Yemek Verdi Nevşehir Modern Sebze Pazarında Nevşehir Sebzeciler Meyveciler ve Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Selim Özmen'in ev sahipliğinde verilen yemekte Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz, Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Altınışık'ın yanı sıra bazı daire müdürleri de hazır bulundu
 • 13 Nisan 2017 12:50 Açıkgöz ve Ünver, Berberler ve Kuaförler Odasını Ziyaret Etti Açıkgöz ve Ünver, Berberler ve Kuaförler Odasını Ziyaret Etti AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ve AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver ile birlikte Berberler ve Kuaförler Odası’nı ziyaret ederek Oda Başkanı Cengiz Taşhan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.
 • 13 Nisan 2017 12:42 AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Açıklaması AK Parti Nevşehir Milletvekili Açıkgöz Açıklaması AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz yaptığı açıklamada 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referandumda esnafımız, çiftçimiz, sanayicimizin ve milletimizin kararı ’evet’ dedi.
 • 13 Nisan 2017 11:56 AK Parti'de Sandık Görevlileri Eğitim Aldı AK Parti'de Sandık Görevlileri Eğitim Aldı Kapadokya Kültür ve Sanat Merkezi'nde yapılan programa, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, AK Parti İl ve ilçe yönetimi ile sandıklarda AK Parti adına görev yapacak kişiler katıldı
 • 12 Nisan 2017 15:32 AK Parti'den Memur-Sen'e Ziyaret AK Parti'den Memur-Sen'e Ziyaret AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz ve AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar Memur Sen sendikasını ziyaret etti16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referandum öncesinde AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa...
 • 12 Nisan 2017 15:03 Milletvekili Açıkgöz Ürgüp'ün Köylerini Ziyaret Etti Milletvekili Açıkgöz Ürgüp'ün Köylerini Ziyaret Etti AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Ürgüp ilçesine bağlı Mustafapaşa, Taşkınpaşa ve Şahinefendi köylerini ziyaret ederek devam etti.
 • 11 Nisan 2017 16:31 Açıkgöz, Açıkgöz, " 15 Yıldır Sağlıkta Sayısı Reform Yaptık" Dedi AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referandum öncesinde Nevşehir Devlet Hastanesi çalışanları ile bir araya geldi.
 • 10 Nisan 2017 17:15 AK Parti Heyeti Pazar Esnafı ve Vatandaşlarla Biraya Geldi AK Parti Heyeti Pazar Esnafı ve Vatandaşlarla Biraya Geldi AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver ile birlikte pazar yerinde pazar esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etti.
 • 10 Nisan 2017 11:39 Nevşehir'den Kısa Kısa Nevşehir'den Kısa Kısa AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz ve Murat Göktürk, partinin il teşkilat yönetimi ile Gülşehir ilçesinde vatandaşla buluştu.
 • 10 Nisan 2017 09:39 Açıkgöz, Açıkgöz, "Yeni Türkiye'yi Birlikte İnşa Edeceğiz" Dedi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz referandum çalışmalarına Avanos ilçesine bağlı Çavuşin köyünde devam etti.
 • 08 Nisan 2017 17:46 Açıkgöz ve Gizligider, Eczacılar Odasını Ziyaret Etti Açıkgöz ve Gizligider, Eczacılar Odasını Ziyaret Etti AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Ebubekir Gizligider ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz Eczacılar Odası Başkanı Tansu Dörtkol’u ziyaret etti.
 • 08 Nisan 2017 13:52 Nevşehir'de 30 Bin Fidan Dağıtıldı Nevşehir'de 30 Bin Fidan Dağıtıldı Nevşehir Külliyesi önünde gerçekleştirilen fidan dağıtımında, Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver katıldı
 • 08 Nisan 2017 13:38 Nevşehir'de 30 Bin Sedir Çam Fidanı Dağıtıldı Nevşehir'de 30 Bin Sedir Çam Fidanı Dağıtıldı Nevşehir Külliyesi önünde gerçekleştirilen fidan dağıtımına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri; Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk, Ebubekir Gizligider, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, İl Genel Meclisi Başkanı Süleyman Özgün, AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz'de katıldı
 • 08 Nisan 2017 11:16 Milletvekili Açıkgöz, Çardak Köyünde Referandumu Anlattı Milletvekili Açıkgöz, Çardak Köyünde Referandumu Anlattı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan Pazar günü yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Nevşehir’in merkez ilçeye bağlı Çardak köyünde devam etti.
 • 07 Nisan 2017 12:52 Açıkgöz, Açıkgöz, " Esnafımız Kararlı Birlik ve Beraberlik İçerisinde Evet Diyor" Dedi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum çalışmalarına esnaflar ile buluşarak devam ettiler.
 • 07 Nisan 2017 10:14 Halk Oylamasına Doğru AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir İl Özel İdare çalışanlarıyla buluştu.
 • 07 Nisan 2017 09:47 Milletvekili Açıkgöz Özel İdare Personelleri ile Bir Araya Geldi Milletvekili Açıkgöz Özel İdare Personelleri ile Bir Araya Geldi AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
 • 06 Nisan 2017 11:50 Açıkgöz, Açıkgöz, "Vesayet Dönemlerine Son Vereceğiz" Dedi AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz, 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Göreme kasabasında devam etti.
 • 04 Nisan 2017 08:59 Milletvekili Açıkgöz, Milletvekili Açıkgöz,"Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi, Milletin İradesi Demektir" Dedi AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde Acıgöl ilçesine bağlı Karapınar kasabasında ve Karacaören köyünde çalışmalarda bulundu.
 • 03 Nisan 2017 14:51 Halk Oylamasına Doğru AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, Nevşehir'deki mahalle ve köy muhtarları ile bir araya geldi.
 • 03 Nisan 2017 09:55 Açıkgöz, 'Genç Kürsü' Programına Katıldı Açıkgöz, 'Genç Kürsü' Programına Katıldı AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz AK Parti Avanos gençlik kolları tarafından düzenlenen ’Genç Kürsü’ programına katıldı.
 • 02 Nisan 2017 13:42 AK Parti Milletvekili Açıkgöz, AK Parti Milletvekili Açıkgöz, "16 Nisan'dan Sonra Daha Güzel Bir Türkiye Olacak" Dedi TBMM Başkanlık Divan Katip Üyesi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Hacıbektaş ilçesi ile devam etti.
 • 02 Nisan 2017 13:40 Milletvekili Açıkgöz, Nevşehirspor Taraftarları ile Bir Araya Geldi Milletvekili Açıkgöz, Nevşehirspor Taraftarları ile Bir Araya Geldi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Nevşehirspor taraftar grubu Meterisliler ile bir araya geldi.
 • 30 Mart 2017 11:25 Açıkgöz: Açıkgöz: " Milletimiz Darbeler Dönemini Tarihe Gömecek" AK Parti Nevşehir milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına Avanos ilçesine bağlı beldelerde devam etti.
 • 29 Mart 2017 13:45 Milletvekili Açıkgöz, Regaib Kandilini Kutladı Milletvekili Açıkgöz, Regaib Kandilini Kutladı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Regaib Kandili ve üç ayların başlangıcı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 28 Mart 2017 15:17 Bu Milletin Hakkını Ödeyemeyiz Bu Milletin Hakkını Ödeyemeyiz"' AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, "Tarihi kahramanlıklarla dolu bu millete ne yapılsa azdır.
 • 23 Mart 2017 11:41 Milletvekili Açıkgöz, Öğrenciler ile Buluştu Milletvekili Açıkgöz, Öğrenciler ile Buluştu AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 16 Nisan tarihinde yapılacak olan referandum öncesinde çalışmalarına üniversite öğrencileri ile bir toplantı yaparak devam etti.
 • 21 Mart 2017 09:00 Milletvekili Açıkgöz, Nevruz Bayramı Mesajı Yayımladı Milletvekili Açıkgöz, Nevruz Bayramı Mesajı Yayımladı AK Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Kâtip Üyesi Mustafa Açıkgöz 21 Mart Dünya Nevruz Bayramı dolasıyıyla mesaj yayımladı.
 • 17 Mart 2017 15:06 7'den 77'ye İstiklal Marşı'nı Okudular 7'den 77'ye İstiklal Marşı'nı Okudular Nevşehir Çözüm Temel Lisesi öğretmenlerinde Hüseyin Çakıcı tarafından çekilen bu özel klipte Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver, CHP İl Başkanı Kamil Gülmez,NTSO Başkanı Arif Parmaksız, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, Baro Başkanı Necmi Öncül, daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar yer aldı
 • 17 Mart 2017 15:06 7'den 77'ye Istiklal Marşı'nı Okudular 7'den 77'ye Istiklal Marşı'nı Okudular Nevşehir Çözüm Temel Lisesi öğretmenlerinde Hüseyin Çakıcı tarafından çekilen bu özel klipte Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver, CHP İl Başkanı Kamil Gülmez,NTSO Başkanı Arif Parmaksız, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, Baro Başkanı Necmi Öncül, daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar yer aldı
 • 17 Mart 2017 14:49 7'den 77'ye İstiklal Marşı'nı Okudular Nevşehir Çözüm Temel Lisesi öğretmenlerinde Hüseyin Çakıcı tarafından çekilen bu özel klipte Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, AK Parti İl Başkanı Mehmet ali Tanrıver, CHP İl Başkanı Kamil Gülmez,NTSO Başkanı Arif Parmaksız, KAPTİD Başkanı Yakup Dinler, Baro Başkanı Necmi Öncül, daire müdürleri, öğrenciler ve vatandaşlar yer aldı
 • 17 Mart 2017 14:40 AK Parti Milletvekili Açıkgöz Çanakkale Zaferi'nin 102.yıldönümü Mesajı Yayımladı AK Parti Milletvekili Açıkgöz Çanakkale Zaferi'nin 102.yıldönümü Mesajı Yayımladı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin 102.yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 14 Mart 2017 08:37 Nevşehir'de Eğitime Hayırsever Katkısı Devam Ediyor Nevşehir'de Eğitime Hayırsever Katkısı Devam Ediyor AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz ve hayırsever Hacı Mehmet Kolbaşı ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Murat Demir’i ziyaret etti.
 • 13 Mart 2017 10:30 Milletvekili Açıkgöz, Milletvekili Açıkgöz, "İstiklal Marşı, Milli İradenin Tecellisidir" AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İstiklal Marşı’nın kabul edilişinin 96.yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 07 Mart 2017 13:05 Milletvekili Açıkgöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı Milletvekili Açıkgöz, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü Kutladı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 21 Şubat 2017 12:54 AK Parti Teşkilatları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Konusunda Bilgilendirildi AK Parti Teşkilatları Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Konusunda Bilgilendirildi Nevşehir Ticaret Borsası Konferans Salonunda yapılan toplantıya AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver, Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün, Kadın Kolları Başkanı Nihal Kutlar, Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Rauf Yanar, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ve merkeze bağlı belde başkanları, köy ve mahalle yöneticileri, sandık yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda parti mensubu katıldı
 • 21 Şubat 2017 12:48 Halk Oylamasına Doğru Halk Oylamasına Doğru Nevşehir Ticaret Borsası Konferans Salonu'nda yapılan toplantıda konuşan AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile vesayet devrinin kapanacağını dile getirdi
 • 17 Şubat 2017 16:30 Hayırsever Bilgin Ailesinin Yaptıracağı Sağlık Ocağı Protokolü Valilik Makamında İmzalandı Hayırsever Bilgin Ailesinin Yaptıracağı Sağlık Ocağı Protokolü Valilik Makamında İmzalandı Protokole Vali İlhami Aktaş, AK Parti milletvekili Mustafa Açıkgöz katıldı
 • 12 Şubat 2017 18:23 AK Parti Teşkilatı Stk'larla Bir Araya Geldi AK Parti Teşkilatı Stk'larla Bir Araya Geldi AK Parti Nevşehir İl Başkanı Mehmet Ali Tanrıver başkanlığında yapılan toplantıya, AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider, Merkez İlçe Başkanı Salih Açıkgöz ile sivil toplum kuruluşlarının başkan ve temsilcileri katıldı
 • 07 Şubat 2017 10:17 Nevşehir Milletvekillerine Forma Hediye Edildi Nevşehir Milletvekillerine Forma Hediye Edildi AK Parti Nevşehir Milletvekilleri Mustafa Açıkgöz, Murat Göktürk ve Ebubekir Gizligider'i ziyaret eden Ekici ve Doğrutekin, kentteki 7-14 yaş arası çocukları spora yönlendirmek ve sağlıklı bir geleceğe kavuşmalarını sağlamak amacıyla açılan "Futbol Okulu"nun faaliyetleri hakkında bilgi verdi
 • 01 Şubat 2017 14:44 Açıkgöz, Açıkgöz, "Sendikalarımız Güçlü Türkiye İstiyor" Dedi AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz Memur-Sen Nevşehir şubesini ziyaret etti.
 • 24 Ocak 2017 22:47 Nevşehir Birlik Vakfı'nın Tanıtım Toplantısı Nevşehir Birlik Vakfı'nın Tanıtım Toplantısı Birlik Vakfı Nevşehir Şubesi tanıtım toplantısına Nevşehir Valisi İlhami Aktaş, AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz, İl Emniyet Müdürü Mehmet Artunay, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Yusuf Ziyaddin Cavlak, Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanı Muzaffer Leblebici, ilçe ve belde belediye başkanları, sivil toplum kuruluş temsilcileri katıldı
 • 24 Ocak 2017 15:24 Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığına Muzaffer Leblebici Atandı Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkanlığına Muzaffer Leblebici Atandı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz tarafından yapılan açıklamada Nevşehir'e kazandırılan Birlik Vakfı'nın hayırlı olmasını diledi
 • 21 Ocak 2017 10:31 Milletvekili Açıkgöz, Öğrencilere Karne Mesajı Yayımladı Milletvekili Açıkgöz, Öğrencilere Karne Mesajı Yayımladı AK Parti Nevşehir Milletvekili Mustafa Açıkgöz 2016-2017 eğitim öğretim yılının yarı yıl tatiline girmesiyle birlikte tatile giren öğrencilere mesaj yayımladı.