SON DAKİKA MUSTAFA CENGİZ HABERLERİ

Son Dakika Mustafa Cengiz Haberleri

 • 13 Aralık 2018 18:08 Ardı Arkası Kesilmeyen Cezalara Maruz Bırakıldık" Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Spor Toto Süper Lig'de aleyhlerine yapılan hakem hatalarına gösterdikleri demokratik tepkiler sonrasında, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) kurulları tarafından ardı arkası kesilmeyen cezalara maruz bırakıldıklarını belirtti.
 • 13 Aralık 2018 09:06 Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ozan Kabak'ın Satışı İçin İngiltere'ye Gitti Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ozan Kabak'ın Satışı İçin İngiltere'ye Gitti Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Ozan Kabak'ın satışı için İngiltere'ye gitti. Cengiz, önce Manchester City sonra Manchester United'la görüştü.
 • 12 Aralık 2018 17:44 Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı Sayın Mustafa Cengiz'in sıklıkla gündeme getirdiği dahili mihraklardan kasıt budur
 • 12 Aralık 2018 16:24 Galatasaray Kulübü Divan Kurulu Toplantısı Sayın Mustafa Cengiz'in sıklıkla gündeme getirdiği dahili mihraklardan kasıt budur
 • 12 Aralık 2018 13:06 Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Manchester City ile Masada !.. Başkan Cengiz sert eleştirilerin beklendiği bugünkü Divan toplantısına katılmayacakİstanbul DHAGalatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ağır eleştirilerin beklendiği bugünkü divan toplantısına katılmayacak.
 • 11 Aralık 2018 20:38 Bakan Kasapoğlu, Galatasaray Başkanı Cengiz'i Kabul Etti Bakan Kasapoğlu, Galatasaray Başkanı Cengiz'i Kabul Etti Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'le 40 dakika süren görüşme yaptı.
 • 11 Aralık 2018 17:13 Bakan Kasapoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı Cengiz'i Kabul Etti Bakan Kasapoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı Cengiz'i Kabul Etti Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'i makamında kabul etti.
 • 10 Aralık 2018 08:23 Fatih Terim - Galatasaray Yönetimi Gerginliği Ortaya Çıktı Fatih Terim - Galatasaray Yönetimi Gerginliği Ortaya Çıktı Mücadeleyi eski yöneticilerden Ergun Gürsoy'a ait 3002 numaralı locadan izleyen Terim, 90 dakika bitiminde başkan Mustafa Cengiz ve yönetimine eleştiriler yöneltti
 • 07 Aralık 2018 19:33 Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın ve Mustafa Cengiz'in Cezasını Onadı Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın ve Mustafa Cengiz'in Cezasını Onadı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin TL para cezasını onadı.
 • 07 Aralık 2018 19:06 Mustafa Cengiz: "Herhangi Bir Anadolu Kulübüne de Yapılsa Tepki Verirdik" Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu üyeleri Mahmut Recevik ve İlber Aydemir ile birlikte Beylikdüzü Taraftarlar Derneği'nin açılışına katıldı.
 • 07 Aralık 2018 19:00 Spor Mustafa Cengiz Herhangi Bir Anadolu Kulübüne de Yapılsa Tepki Verirdik Spor Mustafa Cengiz Herhangi Bir Anadolu Kulübüne de Yapılsa Tepki Verirdik Mustafa Cengiz Herhangi bir Anadolu kulübüne de yapılsa tepki verirdikSadece sekiz kulüp bildiriyi yayınladıNe mutlu bize ki GalatasaraylıyızİSTANBUL,(DHA)Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu üyeleri Mahmut Recevik ve İlber Aydemir ile birlikte Beylikdüzü Taraftarlar...
 • 07 Aralık 2018 18:15 Mustafa Cengiz:  "Herhangi Bir Anadolu Kulübüne de Yapılsa Tepki Verirdik" Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Yönetim Kurulu üyeleri Mahmut Recevik ve İlber Aydemir ile birlikte Beylikdüzü Taraftarlar Derneği'nin açılışına katıldı.
 • 07 Aralık 2018 18:01 Kulüpler Birliği, Birlik Hüviyetini Kaybetmiştir" Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği Vakfının güvenirliğini kaybettiğini ifade ederek, "Bütün paydaşların vicdanını rahatlatacak bir çözüm, ortak söylem bulunmadıkça bir daha asla Kulüpler Birliğine katılmayacağımız gibi bunda ısrar ederlerse Türk futbolu için...
 • 07 Aralık 2018 17:49 Mustafa Cengiz: Mustafa Cengiz: "Kulüpler Birliği Niteliğini ve Güvenilirliğini Yitirmiştir" - Mustafa Cengiz: "Kulüpler Birliği niteliğini ve güvenilirliğini yitirmiştir" Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: "Metnin yazarı ve sahibini biliyoruz" "Bazı kulüplerin açık ve net tehdidine tek laf yok"İSTANBUL - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği ile ilgili yaptığı...
 • 07 Aralık 2018 17:31 Kulüpler Birliği Niteliğini ve Güvenilirliğini Yitirmiştir Kulüpler Birliği Niteliğini ve Güvenilirliğini Yitirmiştir" Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği ile ilgili yaptığı açıklamada, "Adı birlik olan ve birlik olması gereken oluşum olan birlik, niteliğini ve güvenilirliğini yitirmiştir" dedi.
 • 07 Aralık 2018 17:28 Mustafa Cengiz: Mustafa Cengiz: "Kulüpler Birliği Niteliğini ve Güvenilirliğini Yitirmiştir" Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği ile ilgili yaptığı açıklamada, "Adı birlik olan ve birlik olması gereken oluşum olan birlik, niteliğini ve güvenilirliğini yitirmiştir" dedi.
 • 07 Aralık 2018 17:28 Mustafa Cengiz: Mustafa Cengiz: "Bu Durum Düzeltilmedikçe Kulüpler Birliği Toplantılarına Asla Katılmayacağız" - Mustafa Cengiz: "Bu durum düzeltilmedikçe Kulüpler Birliği toplantılarına asla katılmayacağız" İstanbul(iha)- Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, "Bu durum düzeltilmedikçe Kulüpler Birliği toplantılarına asla katılmayacağız" dedi.
 • 07 Aralık 2018 16:46 Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın ve Mustafa Cengiz'in Cezasını Onadı Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın ve Mustafa Cengiz'in Cezasını Onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın 160 bin TL'lik cezası ile Başkan Mustafa Cengiz'in aldığı 45 günlük hak mahrumiyeti cezasını onandı.
 • 07 Aralık 2018 16:45 Tahkim Kurulu, Galatasaray'ın ve Mustafa Cengiz'in Cezasını Onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Galatasaray’ın 160 bin TL’lik cezası ile Başkan Mustafa Cengiz’in aldığı 45 günlük hak mahrumiyeti cezasını onandı.
 • 07 Aralık 2018 16:36 Mustafa Cengiz'in Bir Cezası Daha Onandı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in 45 günlük hak mahrumiyetini onadı.
 • 07 Aralık 2018 16:24 Tahkim Kurulu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e Verilen Cezaları Onadı Tahkim Kurulu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e Verilen Cezaları Onadı Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu tarafından Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e verilen 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin TL para cezasını onadı.
 • 06 Aralık 2018 19:52 Fikret Orman'dan Mustafa Cengiz Açıklaması Fikret Orman'dan Mustafa Cengiz Açıklaması Orman şöyle konuştu: "Bizim yapmış olduğumuz en büyük hata Galatasaray Başkanı Sayın Mustafa Cengiz'e de bu açıklamayı aktarmamış olmamız
 • 06 Aralık 2018 19:45 Fikret Orman: Fikret Orman: "Mustafa Cengiz'e Haber Vermememiz Hataydı" - İstanbul Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, daha önce yaptıkları açıklamayı Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e haber vermeden yayımlamalarının hata olduğunu ifade etti.
 • 06 Aralık 2018 18:53 Mustafa Cengiz'e Haber Vermememiz Hataydı" Kulüpler Birliği Vakfı ve Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, daha önce yaptıkları açıklamayı Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e haber vermeden yayımlamalarının hata olduğunu ifade etti.
 • 06 Aralık 2018 18:48 Fikret Orman: "Hiçbir Kulüp Arasında Bağ Kopukluğu Yoktur" "Kulüpler Birliği'nin görevi kulüplerin ortak menfaatidir""Kimsenin Galatasaray Kulübü karşısında olma niyeti yoktur""Teknoloji hata yapmaz, hatayı yapan insanlar""Bizim rekabetimiz sahada""Biz ortak menfaatlerimiz için buradayız""Mustafa Cengiz ile konuşmamız lazımdı"Olgucan KALKAN - Serhan TÜRK...
 • 06 Aralık 2018 18:45 Fikret Orman: Fikret Orman: "Kararı Alırken Mustafa Cengiz ile Konuşmamamız Hataydı" -2- - Fikret Orman: "Kararı alırken Mustafa Cengiz ile konuşmamamız hataydı" Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman: "Hakemler hata yaparsa bunun cezalandırması kamuoyu önünde olmaz"İSTANBUL - Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, 17 kulübün imzasıyla alınan kararda Galatasaray'ı...
 • 06 Aralık 2018 18:40 Fikret Orman: Fikret Orman: "Kararı Alırken Mustafa Cengiz ile Konuşmamamız Hataydı" -1- - Fikret Orman: "Kararı alırken Mustafa Cengiz ile konuşmamamız hataydı" Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman: "Hakemler hata yaparsa bunun cezalandırması kamuoyu önünde olmaz"İSTANBUL - Kulüpler Birliği Başkanı Fikret Orman, 17 kulübün imzasıyla alınan kararda Galatasaray'ı...
 • 06 Aralık 2018 18:36 Kararı Alırken Mustafa Cengiz ile Konuşmamamız Hataydı Kararı Alırken Mustafa Cengiz ile Konuşmamamız Hataydı" Bizim Kulüpler Birliği olarak yaptığımız en büyük hata Mustafa Cengiz'e de intikal ettirmememizdir
 • 06 Aralık 2018 18:23 Fikret Orman: "Kararı Alırken Mustafa Cengiz ile Konuşmamamız Hataydı" Bizim Kulüpler Birliği olarak yaptığımız en büyük hata Mustafa Cengiz'e de intikal ettirmememizdir
 • 06 Aralık 2018 17:21 Galatasaray'ın Cezaları Onandı Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ile sarı-kırmızılı futbolcu Serdar Aziz'in Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından verilen cezalarını onadı.
 • 06 Aralık 2018 17:20 Tahkim Kurulu, Mustafa Cengiz'e Verilen 130 Bin Liralık Para Cezasını Onadı Tahkim Kurulu, Mustafa Cengiz'e Verilen 130 Bin Liralık Para Cezasını Onadı Tahkim Kurulu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e verilen 130 bin liralık para cezasını oy birliği ile onadı.
 • 02 Aralık 2018 16:47 Mustafa Cengiz: Trafik Cezası Almıyoruz, Galatasaray İçin Ceza Alıyoruz Mustafa Cengiz: Trafik Cezası Almıyoruz, Galatasaray İçin Ceza Alıyoruz Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, kendisine verilen cezalar hakkında "Trafik cezası almıyoruz. Galatasaray için ceza alıyoruz. Başka lafım yok." dedi.
 • 02 Aralık 2018 13:35 Mustafa Cengiz: Trafik Cezası Almıyoruz, Galatasaray İçin Ceza Alıyoruz Mustafa Cengiz: Trafik Cezası Almıyoruz, Galatasaray İçin Ceza Alıyoruz Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, PFDK'nın kendisine verdiği cezalar için, "Trafik cezası almıyoruz. Galatasaray için ceza alıyoruz. Başka lafım yok." dedi.
 • 02 Aralık 2018 02:52 Galatasaray Kulübü Yöneticilerinden Taraftara Teşekkür Galatasaray Kulübü Yöneticilerinden Taraftara Teşekkür Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri, Türk Telekom Stadı'ndaki taraftar desteğinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.
 • 01 Aralık 2018 22:22 Galatasaray Kulübü Yöneticilerinden Taraftara Teşekkür Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve yönetim kurulu üyeleri, sarı-kırmızılı takımın Spor Toto Süper Lig'de yarın Beşiktaş ile yapacağı karşılaşma için Türk Telekom Stadı'nda gerçekleştirdiği antrenmanı tribünden takip eden taraftarlara teşekkür etti.
 • 30 Kasım 2018 00:19 29 Kasım 2018 Haberleri Mağlubiyetini Aldı  Şeyma Subaşı, Eski Survivor Yarışmacısıyla Birlikte Paylaştığı Fotoğraf ile Kafaları Karıştırdı  Arjantin'de Gerçekleşmesi Beklenen Erdoğan-Trump Görüşmesinin Formatı Değişti  CHP Kulislerinde Aday İsimleri Açıklanmaya Başlandı, Dikkat Çeken İsimler Var  Milli Oyuncu Mert Müldür'ün Gol Attığı Maçta Rapid Wien Kazanmasını Bildi: 2-1  Yabancı Uyruklu Erkekleri Tuzağına Düşüren Genç Kadın, Yakayı Ele Verdi  Beşiktaş, Sarpsborg'a Konuk Oluyor! Maçta İkinci Gol Geldi  Sosyal Medya Üzerinden Başlayan Arkadaşlık Vahşetle Bitti  Erwin Koeman, Dinamo Zagreb Maçında Forvette Frey'i Tercih Etti  Barış Alıcı, 102 Gün Sonra İlk 11'de Forma Şansı Buldu  A Milli Basketbol Takımımız, İspanya'yı 71-67 Mağlup Etti  Rusya'dan Putin'le Yapacağı Görüşmeyi İptal Eden Trump'a Jet Yanıt!  Ünlü Model Hayley Bray, Tacize Uğradı!  Ognjen Vranjes'in Papaz Dövmesi, Bosna Hersek'te Olay Oldu  TBMM'de Kabul Edildi! Alışveriş Poşetleri Artık Ücretli Olacak  Atletico Mineiro, Galatasaray'ın Brezilyalı Oyuncusu Maicon İçin Çalışmalara Başladı  Basketbol Oynarken Çenesine Darbe Alan Talihsiz Gencin, Hayatı Karardı  River Plate - Boca Juniors Derbisi, Santiago Bernabeu Stadında Oynanacak  Alman Devi Bayer, 12 Bin Kişiyi İşten Çıkaracak  Merve Taşkın'dan İnanılmaz İtiraf: Artık Bakire Değilim  Trump, Ukrayna Krizini Sebep Göstererek Putin ile Yapacağı Görüşmeyi İptal Etti  Dinamo Zagreb ile 0-0 Berabere Kalan Fenerbahçe, Gruptan Çıkmayı Garantiledi  Şebeke Suyunun Çamurlu Akmasına Vatandaşlar İsyan Etti: Abdest Alamıyoruz  Evden Kaçan Liseli Kızlar Polise Zor Anlar Yaşattı  Tottenham, Christian Eriksen İçin Real Madrid'den 250 Milyon Euro Talep Etti  Gürcistan'da Seçimleri Kazanan Salome Zurabişvili, Ülkenin İlk Kadın Cumhurbaşkanı Oldu  Eric Maxim Choupo-Moting'in, PSG-Liverpool Maçı Sırasında Evi Soyulduğu Ortaya Çıktı  İçişleri Bakanlığı, Gece Bekçilerinin Trafik Para Cezası Yazabildiği İddialarını Yalanladı  Galatasaray, CSKA Sofya Forması Giyen Kiril Despodov'u Gündemine Aldı  PFDK, Beşiktaş'a 110 Bin Lira Para Cezası Verdi  Jackie Chan'in Kızı, Kanadalı Kız Arkadaşıyla Evlendi  PFDK, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 Gün Hak Mahrumiyeti Cezası Verdi  AK Parti'nin 7 İlde Aday Çıkarmayacağı Konuşuluyor 
 • 29 Kasım 2018 20:47 Pfdk'den Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz'e Ceza! Pfdk'den Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz'e Ceza! Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 gün hak mahrumiyeti, Serdar Aziz'e ise 3 maç ceza verdi.
 • 29 Kasım 2018 18:30 Pfdk'den Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz'e Ceza Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 gün hak mahrumiyeti, sarı-kırmızılı futbolcu Serdar Aziz'e ise 3 maç men cezası verdi.
 • 29 Kasım 2018 18:00 PFDK, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 Gün Hak Mahrumiyeti Cezası Verdi PFDK, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 Gün Hak Mahrumiyeti Cezası Verdi Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 gün hak mahrumiyeti cezası verdi. Mustafa Cengiz'in toplamda 105 gün olan hak mahrumiyeti cezası son kararla birlikte 150 güne çıktı.
 • 29 Kasım 2018 17:56 Pfdk'dan Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz'e Kararı Pfdk'dan Mustafa Cengiz ve Serdar Aziz'e Kararı Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK), Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 gün hak mahrumiyeti, Atiker Konyaspor maçında kırmızı kart gören Serdar Aziz'e de 3 maç men cezası verdi.
 • 29 Kasım 2018 17:53 Profesyonel Disiplin Kurulu (Pfdk), Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 Gün Hak Mahrumiyeti,... IHAAW174803-SPO/29-11-2018 - Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK), Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’e 45 gün hak mahrumiyeti, Atiker Konyaspor maçında kırmızı kart gören Serdar Aziz’e de 3 maç men cezası verdi.
 • 29 Kasım 2018 17:47 PFDK, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Cezasını Açıkladı PFDK, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in Cezasını Açıkladı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), GSTV'de yapılan açıklamalardan dolayı Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e 45 gün hak mahrumiyeti ve 30 bin TL para cezası, Galatasaray Spor Kulübü'ne ise 100 bin TL para cezası verildiğini açıkladı.
 • 29 Kasım 2018 15:12 Faruk Süren'den Mustafa Cengiz'e Tavsiye Faruk Süren'den Mustafa Cengiz'e Tavsiye Eski Galatasaray Kulübü Başkanı Faruk Süren, sarı-kırmızılı kulübün mevcut başkanı Mustafa Cengiz'in yaptığı açıklamalarda daha dikkatli olması gerektiğini söyledi.
 • 29 Kasım 2018 01:10 Mustafa Cengiz'den Kulüpler Birliğine Tepki Mustafa Cengiz'den Kulüpler Birliğine Tepki Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından yayımlanan bildiriye tepki göstererek, "Bizi arasalardı biz de imza atardık.
 • 29 Kasım 2018 00:19 28 Kasım 2018 Haberleri Galatasaray'ı Mağlup Eden Lokomotiv Moskova, Şampiyonlar Liginde 14 Yıl Sonra Galip Geldi!  Fernando Muslera: Moralim Çok Bozuk, Sinirliyim  Köprüden Yük Treninin Vagonlarına Atlayan Çocuklar Ölümden Döndü  Ozan Kabak, Lokomotiv Moskova - Galatasaray Maçında En Çok İkili Mücadele Kazanan Oyuncu Oldu  Dünyaca Ünlü Banka BBVA'nın Yeni CEO'su Onur Genç Oldu  200 Milyon TL Değerinde 76 Ton Sahte Gübre Ele Geçirildi  Demet ile Okan'ın Barışma Haberini Küçük Kızları Hira Kurt Verdi  Milli Eğitim Bakanı Selçuk, E-okul Yazılım Sisteminin Dünyaya Satılması İçin Girişimde Bulunacaklarını Açıkladı  Göğüslerini Büyültme Operasyonu Geçiren Genç Anne, Hayatını Kaybetti  İstanbul'da Sağanak Yağış Sonrası Evleri Su Bastı  Lokomotiv Moskova Gol Attıktan Sonra Hoparlörden Çıkan Ses, Herkesi Şaşırttı  Öldürülen PKK'lı Terörist, Oğlunu Siper Ederek Evindeki Teröristin Kaçmasını Sağlamış  Dinamo Zagreb Forması Giyen Izet Hajrovic: Galatasaray'da Mutluydum Ama Bazı Sıkıntılar Oldu  Galatasaray'da Serdar Aziz, Porto Maçında Yok!  Polis, 33 Bin TL Para Cezası Kestiği 3 Sürücüye Baklava İkram Etti  Sendika Başkanına Evinin Önünde Silahlı Saldırı  TFF Başkanvekili Servet Yardımcı'dan Hüseyin Göçek'e Destek  Şeyma Subaşı, Nafaka Haberlerini Tiye Aldı!  Mustafa Cengiz'den Kulüpler Birliğine Tepki: Bizi Arasalardı Biz de İmza Atardık  Müge Anlı İle Tatlı Sert Programında, Canlı Yayında Gelen Telefon Kan Dondurdu!  Fenerbahçeli Taraftarlar, Ersun Yanal İçin Samandıra'da Toplandı  Avustralya'da Bin 400 Kiloluk Öküz, Cüssesi Sayesinde Kesilmekten Kurtuldu  Müdür Yardımcısı, Tartışma Yaşadığı Sevgilisini Sandalye ile Dövdü  Meteoroloji'den Sonra Bir Uyarı da İBB'den Geldi! Kuvvetli Yağış ve Fırtına Geliyor  Fazıl Say'ın Sevgilisi Ece Dağıstan, Ablasına Böbreğini Verdi  Yargıtay'dan Cemevi Kararı: Elektrik Faturaları Devlet Tarafından Ödenmelidir  Galatasaray, Deplasmanda Lokomotiv Moskova'ya 2-0 Mağlup Oldu  Cicişleri Yakan Fotoğraf Ortaya Çıktı  Şenol Güneş, Babel'i Sildi: Gereken Neyse Yapılsın  Edirne'deki Sel Felaketi Sonrası Bazı Okullar Tatil Edildi  Hollanda Basını, Ryan Babel'i Topa Tuttu: Sonunu Hazırlıyor  Fotoğrafçı Genç Kadın, Düğünü Birbirine Kattı  'Oyuncumuz Öldü' Deyip Maçlarını Erteleten Takımın Oyunu Ortaya Çıktı  Astsubay Sanık, Ölen Eşi ile İlişkisi Olduğunu Söyleyen Doktoru Görünce Sinir Krizi Geçirdi  Erdoğan ile Trump, Karadeniz'deki Gerilimi Ele Aldı  A Milli Erkek Basketbol Takımına Yeni Sponsor  AB'den Türk Vatandaşlarına Vize Serbestisi Açıklaması: Kriterleri Tamamlamaya Çok Yakınız  Ibrahimovic'e Benzerliğiyle Dikkat Çeken Basketbolcu: Sokağa Çıkamıyorum  Altınlarla Kaçan Gelin Adayı, Dolandırıcı Çıktı  43 Yaşındaki Kadın, 32 Yıl Önce Uğradığı Tecavüzün Hesabını Sormak İçin Türkiye'ye Geldi 
 • 28 Kasım 2018 23:57 Mustafa Cengiz'den Kulüpler Birliği'ne Cevap! Talihsiz Bildiri... Mustafa Cengiz'den Kulüpler Birliği'ne Cevap! Talihsiz Bildiri... Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği'nin açıklamasına cevap niteliğinde açıklamalarda bulundu.
 • 28 Kasım 2018 23:19 Mustafa Cengiz: "Fikir Anadolu Takımlarınınmış!" Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, sarı kırmızılı takımın Lokomotiv Moskova ile oynayacağı UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu beşinci hafta müsabakası öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
 • 28 Kasım 2018 22:15 Spor Mustafa Cengiz Fikir Anadolu Takımlarınınmış! Spor Mustafa Cengiz Fikir Anadolu Takımlarınınmış! Spor Mustafa Cengiz Fikir Anadolu takımlarınınmış!
 • 28 Kasım 2018 21:36 Mustafa Cengiz'den Kulüpler Birliği'ne Sert Tepki Mustafa Cengiz'den Kulüpler Birliği'ne Sert Tepki - Mustafa Cengiz'den Kulüpler Birliği'ne sert tepkiMOSKOVA - Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Kulüpler Birliği'nin 17 kulübün görüş birliğiyle hakemler Hüseyin Göçek ve Halis Özkahya'yla ilgili MHK kararının geri alınması yönündeki açıklamalarına sert tepki gösterdi.
 • 28 Kasım 2018 21:32 Galatasaray Başkanı Cengiz: Galatasaray Başkanı Cengiz: "(Kulüpler Birliği Bildirisi) Ülkeyi Temsil Yolunda Böyle Bir Olay Bizi... - Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz'in konuşması MOSKOVA - Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, "(Kulüpler Birliği bildirisi) Biz ülkemizi de temsil ediyoruz ancak demek ki bazılarına göre etmiyoruz.