Son dakika Nadir Konak haberleri, Nadir Konak son dakika, son dakika Nadir Konak

Son Dakika Nadir Konak Haberleri

Son dakika Nadir Konak haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son nadir konak haberleri anında burada.

  • 21.10.2019 18:21 İstanbul emniyeti'nde 2019 atamaları belli oldu İstanbul emniyeti'nde 2019 atamaları belli oldu

    Yeni atanan 15 şube müdürü ise şöyle;Hakan Alpaslan Kırbaş Çevik Kuvvet Şube Müdürü, Muhammet Hanifi Zengin Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürü, Ömer Ünver Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Özay Kayhan Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürü, Hüseyin Güngör Ulaştırma Şube Müdürü, Murat Bayhan Güven Timleri Şube Müdürü, Murat Sevgi Bakım Onarım Şube Müdürü, Şekip Akın Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü, Mehmet Yaşar Zehir Deniz Limanı Şube Müdürü, Nadir Konak Dış İlişkiler Şube Müdürü, Neslihan Şentürk Foto Film Şube Müdürü, Deniz Halıcı Çelik Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürü, Selma Gençkaya Koruma Şube Müdürü, Birol Taşkoparan Polisevi Şube Müdürü, Yalçın Erdem Turizm Şube Müdürü olarak atandı

  • 21.10.2019 11:56 İstanbul Emniyetinde beklenen atamalar gerçekleşti İstanbul Emniyetinde beklenen atamalar gerçekleşti

    Sınıf Emniyet Müdürü Nadir Konak, Foto Film Şube Müdürlüğüne 3

  • 21.10.2019 11:44 İstanbul Emniyetinde beklenen atamalar gerçekleşti İstanbul Emniyetinde beklenen atamalar gerçekleşti

    Sınıf Emniyet Müdürü Nadir Konak, Foto Film Şube Müdürlüğüne 3

  • 21.10.2019 11:45 İSTANBUL EMNİYETİ'NDE 2019 ATAMALARI BELLİ OLDU İSTANBUL EMNİYETİ'NDE 2019 ATAMALARI BELLİ OLDU

    Yeni atanan 15 şube müdürü ise şöyle;Hakan Alpaslan Kırbaş Çevik Kuvvet Şube Müdürü, Muhammet Hanifi Zengin Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürü, Ömer Ünver Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Özay Kayhan Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürü, Hüseyin Güngör Ulaştırma Şube Müdürü, Murat Bayhan Güven Timleri Şube Müdürü, Murat Sevgi Bakım Onarım Şube Müdürü, Şekip Akın Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü, Mehmet Yaşar Zehir Deniz Limanı Şube Müdürü, Nadir Konak Dış İlişkiler Şube Müdürü, Neslihan Şentürk Foto Film Şube Müdürü, Deniz Halıcı Çelik Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürü, Selma Gençkaya Koruma Şube Müdürü, Birol Taşkoparan Polisevi Şube Müdürü, Yalçın Erdem Turizm Şube Müdürü olarak atandı

  • 21.10.2019 11:45 İstanbul Emniyeti'nde 2019 atamaları belli oldu İstanbul Emniyeti'nde 2019 atamaları belli oldu

    Yeni atanan 15 şube müdürü ise şöyle;Hakan Alpaslan Kırbaş Çevik Kuvvet Şube Müdürü, Muhammet Hanifi Zengin Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürü, Ömer Ünver Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Özay Kayhan Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürü, Hüseyin Güngör Ulaştırma Şube Müdürü, Murat Bayhan Güven Timleri Şube Müdürü, Murat Sevgi Bakım Onarım Şube Müdürü, Şekip Akın Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü, Mehmet Yaşar Zehir Deniz Limanı Şube Müdürü, Nadir Konak Dış İlişkiler Şube Müdürü, Neslihan Şentürk Foto Film Şube Müdürü, Deniz Halıcı Çelik Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürü, Selma Gençkaya Koruma Şube Müdürü, Birol Taşkoparan Polisevi Şube Müdürü, Yalçın Erdem Turizm Şube Müdürü olarak atandı

  • 21.10.2019 11:05 İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde atamalar İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde atamalar

    Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ne Ömer Ünver, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne Hakan Alpaslan Kırbaş, Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şube Müdürlüğü'ne Muhammet Hanifi Zengin, Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürlüğü'ne Özay Kayhan, Güven Timleri Şube Müdürlüğü'ne Murat Bayhan, Bilgi Teknolojileri Şube Müdürlüğü'ne Şekip Akın, Bakım Onarım Şube Müdürlüğü'ne Murat Sevgi, Deniz Limanı Şube Müdürlüğü'ne Mehmet Yaşar Zehir, Dış İlişkiler Şube Müdürlüğü'ne Nadir Konak, Foto Film Şube Müdürlüğü'ne Neslihan Şentürk, Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlüğü'ne Deniz Halıcı Çelik, Koruma Şube Müdürlüğü'ne Selma Gençkaya, Polis Evi Şube Müdürlüğü'ne Birol Taşkoparan, Turizm Şube Müdürlüğü'ne Yalçın Erdem ve Ulaştırma Şube Müdürlüğü'ne Hüseyin Güngör getirildi

  • 10.07.2019 18:45 (Yeniden) Çevik kuvvete moral gecesi (Yeniden) Çevik kuvvete moral gecesi

    Mustafa Çalışkan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Muharrem Yazgan ve Çevik Kuvvet Müdürü Nadir Konak da katıldı

  • 04.03.2019 16:17 Kesin Aday Listesi

    Kesinleşen listelere göre Edirne'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiEdirne merkez: Koray Uymaz (Cumhur İttifakı) Enez: Abdullah Bostancı (Cumhur İttifakı) Havsa: Aydın Balkan (Cumhur İttifakı)İpsala: Mehmet Kerman İpsala: (Esetçe): Cemal Deniz (Cumhur İttifakı) İpsala: (Yenikarpuzlu) Ufuk Atalay (Cumhur İttifakı) Keşan: Mustafa Helvacıoğlu (Cumhur İttifakı) Keşan: (Beyendik) Ferat Gülver (Cumhur İttifakı) Keşan: (Yenimuhacir) Mustafa Türker (Cumhur İttifakı) Lalapaşa: İsmail Arslan Meriç: Nihat Yörük (Cumhur İttifakı) Meriç: (Küplü): Salih Derin Meriç: (Subaşı) Hasan Çatalkaya (Cumhur İttifakı) Uzunköprü: Azbiye Ataş Uzunköprü: (Kırcasalih): Necmettin Parazil (Cumhur İttifakı) Cumhuriyet Halk Partisi Edirne merkez: Recep Gürkan (Millet İttifakı) Enez: Özkan Günenç Havsa: Oğuz Tekin (Millet İttifakı) İpsala: (Esetçe) İbrahim Örs (Millet İttifakı) İpsala: (Yenikarpuzlu) Tevfik Şahinbaş (Millet İttifakı) Keşan: Şenol Yalı (Millet İttifakı) Keşan: (Beğendik) Muhammet Örnek (Millet İttifakı) Keşan: (Yenimuhacir) Recep Ordu (Millet İttifakı) Meriç: Erol Dübek Meriç: (Küplü) Gökmen Altay Süloğlu: Mehmet Ormankıran (Millet İttifakı) Uzunköprü: Özlem Becan (Millet İttifakı) Uzunköprü: (Kırcasalih) Hüseyin TütüncüMilliyetçi Hareket Partisi İpsala: İsmet GörgülüUzunköprü: Şahin Şengül Lalapaşa: Aliosman Uzman Süloğlu: İsmet Balin (Cumhur İttifakı) Meriç: (Küplü) Ali Tükel İYİ Parti Enez: Mustafa Sünnetçi İpsala: Abdullah Naci Ünsal (Millet İttifakı) Lalapaşa: Bülent Şahinşah (Millet İttifakı) Meriç: Güven Çamur Meriç: (Subaşı) Bekir Kılıç (Millet İttifakı) Meriç: (Küplü) Raif TaşkınSaadet Partisi Edirne merkez: Mansur İrişEnez: Yasin GündüzHavsa: Kemal Durkayaİpsala: Tahsin Yüzerİpsala: (Esetçe) Faruk Yalçınkayaİpsala: (Yenikarpuzlu) Eyyüb Semih Sevinç Keşan: Ahmet KöselerKeşan: (Beyendik) Zafer YetimKeşan: (Yenimuhacir) İhsan BulutLalapaşa: Adem AdalıMeriç: Erol Parazil Meriç: (Küplü) Ahmet Ruhi ÖzenMeriç: (Subaşı) Adem KanerSüloğlu: Nadir Konak Uzunköprü: Enver YazanUzunköprü: (Kırcasalih): Sinan Ersin Demokrat Parti Edirne merkez: Sibel Barshan Meriç: (Subaşı) Mustafa ÇetinUzunköprü: Münir AydınBüyük Birlik Partisi Edirne merkez: Arif Köroğlu Bağımsız Türkiye Partisi Edirne merkez: Hamdi Sedefçi Havsa: Cumhur AkgünLalapaşa: Önder YılmazUzunköprü: Tolga GölelçinMeriç: (Küplü) Ahmet Haydar TarhanlıKeşan: Talip BoraSüloğlu: Erdem Çelikİpsala: İbrahim YıldızEnez: İsmail Hakkı MumcuoğluDemokratik Sol PartiEdirne merkez: Hayri İdilKeşan: Yunus Emre ErgamalıoğluMeriç: (Subaşı) Ersöz ZümbülHalkların Demokrasi Partisi Edirne merkez: Menderes Erol Keşan: Abdullah Kaya Vatan Partisi Edirne merkez: Cengiz BalcıTürkiye Komünist Partisi: Edirne merkez: Sinan KahramanBağımsız adaylarSüloğlu: Erol Atik

  • 03.03.2019 15:37 Kesin Aday Listeleri İlan Ediliyor

    Kesinleşen listelere göre Edirne'de siyasi partilerin belediye başkan adayları şunlar: Adalet ve Kalkınma PartisiEdirne merkez: Koray Uymaz (Cumhur İttifakı) Enez: Abdullah Bostancı (Cumhur İttifakı) Havsa: Aydın Balkan (Cumhur İttifakı)İpsala: Mehmet Kerman İpsala: (Esetçe): Cemal Deniz (Cumhur İttifakı) İpsala: (Yenikarpuzlu) Ufuk Atalay (Cumhur İttifakı) Keşan: Mustafa Helvacıoğlu (Cumhur İttifakı) Keşan: (Beyendik) Ferat Gülver (Cumhur İttifakı) Keşan: (Yenimuhacir) Mustafa Türker (Cumhur İttifakı) Lalapaşa: İsmail Arslan Meriç: Nihat Yörük (Cumhur İttifakı) Meriç: (Küplü): Salih Derin Meriç: (Subaşı) Hasan Çatalkaya (Cumhur İttifakı) Uzunköprü: Azbiye Ataş Uzunköprü: (Kırcasalih): Necmettin Parazil (Cumhur İttifakı) Cumhuriyet Halk Partisi Edirne merkez: Recep Gürkan (Millet İttifakı) Enez: Özkan Günenç Havsa: Oğuz Tekin (Millet İttifakı) İpsala: (Esetçe) İbrahim Örs (Millet İttifakı) İpsala: (Yenikarpuzlu) Tevfik Şahinbaş (Millet İttifakı) Keşan: Şenol Yalı (Millet İttifakı) Keşan: (Beğendik) Muhammet Örnek (Millet İttifakı) Keşan: (Yenimuhacir) Recep Ordu (Millet İttifakı) Meriç: Erol Dübek Meriç: (Küplü) Gökmen Altay Süloğlu: Mehmet Ormankıran (Millet İttifakı) Uzunköprü: Özlem Becan (Millet İttifakı) Uzunköprü: (Kırcasalih) Hüseyin TütüncüHalkların Demokrasi Partisi Edirne merkez: Menderes Erol Keşan: Abdullah Kaya Milliyetçi Hareket Partisi İpsala: İsmet GörgülüUzunköprü: Şahin Şengül Lalapaşa: Aliosman Uzman Süloğlu: İsmet Balin (Cumhur İttifakı) Meriç: (Küplü) Ali Tükel İYİ Parti Enez: Mustafa Sünnetçi İpsala: Abdullah Naci Ünsal (Millet İttifakı) Lalapaşa: Bülent Şahinşah (Millet İttifakı) Meriç: Güven Çamur Meriç: (Subaşı) Bekir Kılıç (Millet İttifakı) Meriç: (Küplü) Raif TaşkınSaadet Partisi Edirne merkez: Mansur İrişEnez: Yasin GündüzHavsa: Kemal Durkayaİpsala: Tahsin Yüzerİpsala: (Esetçe) Faruk Yalçınkayaİpsala: (Yenikarpuzlu) Eyyüb Semih Sevinç Keşan: Ahmet KöselerKeşan: (Beyendik) Zafer YetimKeşan: (Yenimuhacir) İhsan BulutLalapaşa: Adem AdalıMeriç: Erol Parazil Meriç: (Küplü) Ahmet Ruhi ÖzenMeriç: (Subaşı) Adem KanerSüloğlu: Nadir Konak Uzunköprü: Enver YazanUzunköprü: (Kırcasalih): Sinan Ersin Demokrat Parti Edirne merkez: Sibel Barshan Meriç: (Subaşı) Ersöz ZümbülUzunköprü: Münir AydınBüyük Birlik Partisi Edirne merkez: Arif Köroğlu Bağımsız Türkiye Partisi Edirne merkez: Hamdi Sedefçi Havsa: Cumhur AkgünLalapaşa: Önder YılmazUzunköprü: Tolga GölelçinMeriç: (Küplü) Ahmet Haydar TarhanlıKeşan: Talip BoraSüloğlu: Erdem Çelikİpsala: İbrahim YıldızEnez: İsmail Hakkı MumcuoğluDemokratik Sol PartiEdirne merkez: Hayri İdilKeşan: Yunus Emre ErgamalıoğluVatan Partisi Edirne merkez: Cengiz BalcıTürkiye Komünist Partisi: Edirne merkez: Sinan KahramanBağımsız adaylarSüloğlu: Erol Atik

  • 19.02.2019 21:47 Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında

    Edirne'de siyasi partilerin İl ve İlçe Seçim Kurullarına sunduğu geçici aday listelerindeki belediye başkan adayları şöyle: Adalet ve Kalkınma PartisiEdirne: Koray Uymaz (Cumhur İttifakı)Enez: Abdullah Bostancı (Cumhur İttifakı)Havsa: Aydın Balkan (Cumhur İttifakı)İpsala: Mehmet Kermanİpsala (Esetçe): Cemal Deniz (Cumhur İttifakı)İpsala (Yenikarpuzlu) Ufuk Atalay (Cumhur İttifakı)Keşan: Mustafa Helvacıoğlu (Cumhur İttifakı)Keşan (Beyendik): Ferat Gülver (Cumhur İttifakı)Keşan (Yenimuhacir) : Mustafa Türker (Cumhur İttifakı)Lalapaşa: İsmail ArslanMeriç: Nihat Yörük (Cumhur İttifakı)Meriç (Küplü): Salih DerinMeriç (Subaşı): Hasan Çetinkaya (Cumhur İttifakı)Uzunköprü: Azbiye AktaşUzunköprü (Kırcasalih): Necmettin Parazil (Cumhur İttifakı)Cumhuriyet Halk PartisiEdirne: Recep Gürkan (Millet İttifakı)Enez: Özkan GünençHavsa: Oğuz Tekin (Millet İttifakı)İpsala (Esetçe) İbrahim Örs (Millet İttifakı)İpsala(Yenikarpuzlu): Tevfik Şahinbaş (Millet İttifakı)Keşan: Şenol Yalı (Millet İttifakı)Keşan (Beğendik) Muhammet Örnek (Millet İttifakı)Keşan (Yenimuhacir): Recep Ordu (Millet İttifakı)Meriç: Erol DübekMeriç (Küplü) Gökmen AltaySüloğlu: Mehmet Ormankıran (Millet İttifakı)Uzunköprü: Özlem Becan (Millet İttifakı)Halkların Demokrasi PartisiEdirne: Menderes ErolKeşan: Abdullah KayaMilliyetçi Hareket Partisiİpsala : Emin BaşaranUzunköprü: Şahin ŞengülLalapaşa: Ali Osman UzmanSüloğlu : İsmet Balin (Cumhur İttifakı)Meriç (Küplü) : Ali TükelİYİ PartiEnez: Mustafa Sünnetçiİpsala: Abdullah Ünsal (Millet İttifakı)Lalapaşa: Bülent Şahinşah (Millet İttifakı)Meriç: Güven ÇamurMeriç (Subaşı): Bekir Kılıç (Millet İttifakı)Meriç (Küplü): Raif TaşkınSaadet PartisiEdirne: Mansur İriş Enez: Yasin Gündüz Havsa: Kemal Durkaya İpsala: Tahsin Yüzer İpsala (Esetçe) Faruk Yalçınkaya İpsala (Yenikarpuzlu) Eyyüb Semih Sevinç Keşan: Ahmet Köseler Keşan (Beyendik) Zafet Yetim Keşan (Yenimuhacir) İhsan Bulut Lalapaşa: Adem Adalı Meriç: Erol Parazil Meriç (Küplü): Şükrü Tuncer Meriç (Subaşı) Adem Kaner Süloğlu: Nadir Konak Uzunköprü: Enver Yazan Uzunköprü (Kırcasalih) Sinan ErsinDemokrat PartiEdirne: Sibel BarshanMeriç (Subaşı): Mustafa ÇetinBüyük Birlik PartisiEdirne: Arif KöroğluBağımsız Türkiye PartisiEdirne: Hamdi SedefçiVatan PartisiEdirne: Cengiz Balcı

  • 10.02.2019 01:05 Saadet Partisi Edirne Adaylarını Tanıttı Saadet Partisi Edirne Adaylarını Tanıttı

    "Konuşmaların ardından Karamollaoğlu, belediye başkan adayları Mansur İriş (Edirne), Ahmet Köseler (Keşan), Erol Parazil (Meriç), Enver Yazan (Uzunköprü), Kemal Durkaya (Havsa), Adem Adalı (Lalapaşa), Nadir Konak (Süloğlu), Zafer Yetim (Keşan-Beyendik), İhsan Bulut (Keşan-Yenimuhacir) ve Adem Kenar'ı (Meriç-Subaşı) tanıttı

  • 09.02.2019 23:42 Saadet Partisi Edirne Adaylarını Tanıttı Saadet Partisi Edirne Adaylarını Tanıttı

    "Konuşmaların ardından Karamollaoğlu, belediye başkan adayları Mansur İriş (Edirne), Ahmet Köseler (Keşan), Erol Parazil (Meriç), Enver Yazan (Uzunköprü), Kemal Durkaya (Havsa), Adem Adalı (Lalapaşa), Nadir Konak (Süloğlu), Zafer Yetim (Keşan-Beyendik), İhsan Bulut (Keşan-Yenimuhacir) ve Adem Kenar'ı (Meriç-Subaşı) tanıttı

  • 02.09.2018 09:10 Dha İstanbul Bülteni - 1

    ŞUBE MÜDÜRLERİAhmet Cengiz Koçak Asayiş Şube Müdürü,  Deniz Engin Atatürk Havalimanı Şube Müdürü,  Aykut Korkmaz Bakım Onarım Şube Müdürü, Murat Çaykara Medya Halkla İlişkiler Protokol Şube Müdürü, İsmet Emirza Belge Yönetimi Şube Müdürü,  Mehmet Yaşar Zehir Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü,  Cenk Bal Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürü, Yener Yaşar Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü,  Mustafa Şaşmaz Bölge Trafik Şube Müdürü,  Filibya Saral Bütçe Şube Müdürü, Nadir Konak Çevik Kuvvet Şube Müdürü,  Serkan Gömce Çocuk Şube Müdürü,  Hakan Alparslan Kırbaş Deniz Limanı Şube Müdürü, Neslihan Şentürk Dış İlişkiler Şube Müdürü, Mustafa İşlek Eğitim Şube Müdürü, Necmettin Yüksek Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürü, Sinan Çamuroğlu, Foto Film Şube Müdürü, Zefer Baybaba Güven Timleri Şube Müdürü,  Hasan Cevher Güvenlik Şube Müdürü, Sinan Arslan Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürü, Mehmet Tok Havacılık Şube Müdürü, Feramuz Çetin Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürü, Halil Sönmez İkmal Şube Müdürü, Ali İhsan Şirin İnşaat Emlak Şube Müdürü, Neslihan Türkün Alpay İnterpol-Europol Şube Müdürü, Nilgün Selvi Sabiha Gökçen Havalimanı Şube Müdürü, İlker Küçükhıdır İstihbarat Şube Müdürü, Oktay Çelik Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürü, Hüseyin Selman Koordinasyon Şube Müdürü, Kamil Yıldırım Koruma Şube Müdürü,  Furkan Sezer Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Erdem Torlak Muhabere Elektronik Şube Müdürü,  Tunç Kuş Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Burak Bal Olay Yeri İnceleme Şube Müdürü,  Murat Mutlu Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Gürkan Dikyol Önleyici Hizmetler Şube Müdürü,  Osman Katipoğlu Özel Güvenlik Şube Müdürü,  Kadri Gençkaya Özel Harekat Şube Müdürü,  Gökhan Bambal Personel Şube Müdürü, Mustafa Demir Polis Evi Şube Müdürü,  Özgür Karlıtepe Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Gülseda Torun Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürü, Ömer Erhan Konanç Sosyal Hizmetler Şube Müdürü,  Ercan Bilgili Spor Güvenliği Şube Müdürü, Esma Zeyrek Şirin Strateji Geliştirme Şube Müdürü,  Ahmet Umutlu Tanık Koruma Şube Müdürü, Gökhan Nazlım, Terörle Mücadele Şube Müdürü,  Serkan Şahan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü, Ahmet Başeğmez Trafik Denetleme Şube Müdürlü, Hülya Şen Trafik Tescil Şube Müdürü, Murat Çetiner Turizm Şube Müdürü, Zafer Torun Ulaştırma Şube Müdürü,  Serpil Hatipoğlu Yabancılar Şube Müdürü olarak atandı

  • 02.09.2018 01:15 Geniş Haber) İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 2018 Atamaları

    ŞUBE MÜDÜRLERİAhmet Cengiz Koçak Asayiş Şube Müdürü,  Deniz Engin Atatürk Havalimanı Şube Müdürü,  Aykut Korkmaz Bakım Onarım Şube Müdürü, Murat Çaykara Medya Halkla İlişkiler Protokol Şube Müdürü, İsmet Emirza Belge Yönetimi Şube Müdürü,  Mehmet Yaşar Zehir Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü,  Cenk Bal Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürü, Yener Yaşar Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü,  Mustafa Şaşmaz Bölge Trafik Şube Müdürü,  Filibya Saral Bütçe Şube Müdürü, Nadir Konak Çevik Kuvvet Şube Müdürü,  Serkan Gömce Çocuk Şube Müdürü,  Hakan Alparslan Kırbaş Deniz Limanı Şube Müdürü, Neslihan Şentürk Dış İlişkiler Şube Müdürü, Mustafa İşlek Eğitim Şube Müdürü, Necmettin Yüksek Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürü, Sinan Çamuroğlu, Foto Film Şube Müdürü, Zefer Baybaba Güven Timleri Şube Müdürü,  Hasan Cevher Güvenlik Şube Müdürü, Sinan Arslan Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürü, Mehmet Tok Havacılık Şube Müdürü, Feramuz Çetin Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürü, Halil Sönmez İkmal Şube Müdürü, Ali İhsan Şirin İnşaat Emlak Şube Müdürü, Neslihan Türkün Alpay İnterpol-Europol Şube Müdürü, Nilgün Selvi Sabiha Gökçen Havalimanı Şube Müdürü, İlker Küçükhıdır İstihbarat Şube Müdürü, Oktay Çelik Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürü, Hüseyin Selman Koordinasyon Şube Müdürü, Kamil Yıldırım Koruma Şube Müdürü,  Furkan Sezer Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Erdem Torlak Muhabere Elektronik Şube Müdürü,  Tunç Kuş Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Burak Bal Olay Yeri İnceleme Şube Müdürü,  Murat Mutlu Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Gürkan Dikyol Önleyici Hizmetler Şube Müdürü,  Osman Katipoğlu Özel Güvenlik Şube Müdürü,  Kadri Gençkaya Özel Harekat Şube Müdürü,  Gökhan Bambal Personel Şube Müdürü, Mustafa Demir Polis Evi Şube Müdürü,  Özgür Karlıtepe Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Gülseda Torun Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürü, Ömer Erhan Konanç Sosyal Hizmetler Şube Müdürü,  Ercan Bilgili Spor Güvenliği Şube Müdürü, Esma Zeyrek Şirin Strateji Geliştirme Şube Müdürü,  Ahmet Umutlu Tanık Koruma Şube Müdürü, Gökhan Nazlım, Terörle Mücadele Şube Müdürü,  Serkan Şahan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü, Ahmet Başeğmez Trafik Denetleme Şube Müdürlü, Hülya Şen Trafik Tescil Şube Müdürü, Murat Çetiner Turizm Şube Müdürü, Zafer Torun Ulaştırma Şube Müdürü,  Serpil Hatipoğlu Yabancılar Şube Müdürü olarak atandı

  • 02.09.2018 01:14 Geniş Haber) İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde 2018 Atamaları

    ŞUBE MÜDÜRLERİAhmet Cengiz Koçak Asayiş Şube Müdürü,  Deniz Engin Atatürk Havalimanı Şube Müdürü,  Aykut Korkmaz Bakım Onarım Şube Müdürü, Murat Çaykara Medya Halkla İlişkiler Protokol Şube Müdürü, İsmet Emirza Belge Yönetimi Şube Müdürü,  Mehmet Yaşar Zehir Bilgi Teknolojileri Şube Müdürü,  Cenk Bal Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürü, Yener Yaşar Bomba İmha ve İnceleme Şube Müdürü,  Mustafa Şaşmaz Bölge Trafik Şube Müdürü,  Filibya Saral Bütçe Şube Müdürü, Nadir Konak Çevik Kuvvet Şube Müdürü,  Serkan Gömce Çocuk Şube Müdürü,  Hakan Alparslan Kırbaş Deniz Limanı Şube Müdürü, Neslihan Şentürk Dış İlişkiler Şube Müdürü, Mustafa İşlek Eğitim Şube Müdürü, Necmettin Yüksek Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürü, Sinan Çamuroğlu, Foto Film Şube Müdürü, Zefer Baybaba Güven Timleri Şube Müdürü,  Hasan Cevher Güvenlik Şube Müdürü, Sinan Arslan Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürü, Mehmet Tok Havacılık Şube Müdürü, Feramuz Çetin Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürü, Halil Sönmez İkmal Şube Müdürü, Ali İhsan Şirin İnşaat Emlak Şube Müdürü, Neslihan Türkün Alpay İnterpol-Europol Şube Müdürü, Nilgün Selvi Sabiha Gökçen Havalimanı Şube Müdürü, İlker Küçükhıdır İstihbarat Şube Müdürü, Oktay Çelik Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürü, Hüseyin Selman Koordinasyon Şube Müdürü, Kamil Yıldırım Koruma Şube Müdürü,  Furkan Sezer Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Erdem Torlak Muhabere Elektronik Şube Müdürü,  Tunç Kuş Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Burak Bal Olay Yeri İnceleme Şube Müdürü,  Murat Mutlu Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Gürkan Dikyol Önleyici Hizmetler Şube Müdürü,  Osman Katipoğlu Özel Güvenlik Şube Müdürü,  Kadri Gençkaya Özel Harekat Şube Müdürü,  Gökhan Bambal Personel Şube Müdürü, Mustafa Demir Polis Evi Şube Müdürü,  Özgür Karlıtepe Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü, Gülseda Torun Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürü, Ömer Erhan Konanç Sosyal Hizmetler Şube Müdürü,  Ercan Bilgili Spor Güvenliği Şube Müdürü, Esma Zeyrek Şirin Strateji Geliştirme Şube Müdürü,  Ahmet Umutlu Tanık Koruma Şube Müdürü, Gökhan Nazlım, Terörle Mücadele Şube Müdürü,  Serkan Şahan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü, Ahmet Başeğmez Trafik Denetleme Şube Müdürlü, Hülya Şen Trafik Tescil Şube Müdürü, Murat Çetiner Turizm Şube Müdürü, Zafer Torun Ulaştırma Şube Müdürü,  Serpil Hatipoğlu Yabancılar Şube Müdürü olarak atandı

  • 01.09.2018 23:27 İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde Atamalar

    Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğüne Nadir Konak, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne Gökhan Nazlım, Personel Şube Müdürlüğüne Gökhan Bambal atanırken, diğer operasyonel şubelerde ise değişiklik olmadı

  • 16.02.2015 17:45 Edirne'den Kısa Kısa

    Kongreye Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mustafa İriş, İl Başkanı Ali Demirkıran,  Keşan İlçe Başkanı Ayhan Özkan, Havsa İlçe Başkanı Kemal Durkaya, Süloğlu İlçe Başkanı Nadir Konak, Merkez İlçe Başkanı Şaban Kaya, belediye başkan adayı Emin Başaran, delegeler ve üyeler katıldı

  • 03.11.2014 14:14 Saadet Partisi Süloğlu İlçe Kongresi Yapıldı Saadet Partisi Süloğlu İlçe Kongresi Yapıldı

    "  Konuşmaların ardından yapılan kongrede, tek listeyle gidilen seçimde Nadir Konak yeniden ilçe başkanlığına seçildi

  • 04.06.2013 12:21 Eleme Grubu Maçları Start Aldı Eleme Grubu Maçları Start Aldı

    Turnuvada takımların mücadelelerinde şu sonuçlar alındı; Bahçelievler Ossi 08 – Avluburun Merkez: 7 - 1 HAKEM: Harun Işık BAHÇELİEVLER OSSİ 08: Onur Yüksek, Doğan Yıldırım, Murat Gençtürk, Levent Çapoğlu, Mert Erten, Koray Katırcı, Ömer Gençtürk, İbrahim Bayraklı, Serdar Doğan, Halil Bayraklı, Fatih İskenderoğlu, Feyyaz Üner AVLUBURUN: Mustafa Akyol, Murat Aslan, İbrahim Seremet, Sabri Gönül, Fatih Sadıç, Sedat Aslan, Sefa Sezgi, Ali Yıldırım, Volkan Gönül, Erhan Çalışçı, Mehmet Arslancan, Nadir Konak GOLLER: Koray Katırcı (3), Serdar Doğan (2), Feyyaz Üner (2), Ali Yıldırım Köseköy Karma – Yeni Eşme: 13 – 0 HAKEM: Mustafa Balkanoğlu KÖSEKÖY KARMA: Berat Celep, Mahmut Aktaş, Özcan Aktaş, Fatih Yılmaz, Fatih Sarman, Serkan Akyol, Fatih Süleyman, Erkan Aktaş, Selim Yılmaz, Zafer Durmaz, Emrah Yılmaz, Recep Yalçın YENİ EŞME: Ahmet Seret, Ahmet Meral, Fatih Meral, Kasım Meral, Yusuf Meral, Ömer Dönmez, Ömer Meral, Baki Meral GOLLER: Zafer Durmaz (3), Fatih Süleyman (2), Serkan Akyol, Emrah Yılmaz (6), Erkan Aktaş İstasyon Gençlik – Köseköy Tepecik: 5 – 2 HAKEM: Engin Uğur İSTASYON GENÇLİK: Gökhan Yıldız, Mustafa Biçer, Nurkan Şahin, İsmail Şahin, Erdi Sağırkaya, Fatih Şahin, Ercan Andaç, Murat Hancı, Muhammet Biçer, Süleyman Çelik, Mete Aygün KÖSEKÖY TEPECİK: Kader Yıldırım, Kadir Kaval, Selim Ersoy, Ahmet Uzunoğlu, Can Türkoğlu, Sedat Kedikli, Ahmet Nail Kotan, Vural Yıldırım, Metin Kavak, Mustafa Kılıç, Eren Varol GOLLER: Murat Hancı, Mete Aygün, Muhammet Biçer, Süleyman Çelik (2), Sedat Kekili (2) Dumlupınar Güneş – Sarımeşe Bakırlı Hodspor: 2 – 3 HAKEM: Selim Akman DUMLUPINAR GÜNEŞ: Abdülkadir Anık, Serkan Akbulut, Murat Kılıç, Halit Şahin, Ümit Kılıç, Volkan Işık, Serdar Dönmez, Hasan Kara, Adem Akbaş, Fırat Koray SARIMEŞE HÜRRİYETSPOR: Mehmet Can Yıldız, Mithat Özdemir, Orhan Baştar, Tugay İlhan, Mutlu Ağdaş, Turgay Özdemir, Okan Ağdaş, Hakan Ağdaş, Cevdet Ağdaş, Tekin Baştar, Eray İlhan, Murat Umut GOLLER: Fırat Koray, Volkan Işık, Eray İlhan, Tekin Baştar, Turgay İlhan Kartepe Emniyet - Suadiye Orta Mahalle Gençlik: 1 – 5 HAKEM: Ferdi Üstün KARTEPE EMNİYET: Erkan Duru, Hakan Mumlu, Selim Şahin, Emre Avcı, Salih Hancı, Mesut Çalışır, Devlet Narlı, Yavuz Bektaş, Ahmet Özdemir, Rıza Güney, Mert Paksoy, Yücel Kahraman SUADİYE ORTA MAHALLE GENÇLİK: Hasan Kasırga, Haluk Adıgüzel, Muharrem Toplu, Ahmet Nuri Kasırga, Serhat Dursun, İsmail Subaşı, Adem Çevikel, Abdulkerim Toplu, Mustafa Kasırga, Ali Başaran, Birol Topçu GOLLER: Devlet Narlı, Ali Sezgin (2), Halil Moğultay, Fuat Baştürk (2) Hacıhalim Yıldız – Köseköy Kuaför: 3 – 1 HAKEM: Selim Akman HACIHALİM YILDIZ: Ali Can, İsmail Demircan, Yasin Andaç, Enes Küçük, Gökhan Asakkaya, Orhan Asakkaya, Özcan Çakıcı, Samet Asakkaya, Emre Şişman, Ekrem Balaban, Metehan Demircan, Süleyman Yıldırım KÖSEKÖY KUAFÖR: Fatih Kulaksız, Fatih Yazıcı, Furkan Korkut, Serdar Yılmaz, Burak Baki, Hüseyin Aktürk, Emre Selvi, Hasan Emre Çalık, Murat Durmuş, Tunahan Usta, Hüseyin Yeşilyurt, Furkan Gençtürk GOLLER: Enes Küçük, Orhan Asakkaya, İsmail Demircan, Emre Selvi Ketenciler – Sarımeşe Bakırlı Hodspor: 6 – 1 HAKEM: Selim Akman KETENCİLER: Önder Çelebi, Emre Şenol, Yasin Köse, Bayram Özdemir, Onur Gündoğdu, Halık Gün, Erkul Kılıç, Recep Polat, Feyzullah Özdemir, Emrah Yavuz, Mehmet Gündoğdu, Sercan Sertöz BAKIRLI HODSPOR: Anıl Karadeniz, Barış Yazıcı, Ömer Demirel, Kadir Sait Altun, Orhun Asan, Feza Asan, Serkan Çoruh, Yusuf Yazıcı GOLLER: Feyzullah Özdemir (4), Yusuf Yazıcı, Recep Polat (2) Tepecik - Konak: 9 – 2 HAKEM: Ferdi Üstün TEPECİK: Dopan Uzunoğlu, Tekin Çınar, Sedat Çuman, Mustafa Altuntaş, İsmail Demir, Aytekin Demir, Yasin Öner, Ali Gencer, Halil Uslu KONAK: Necati Üçüncü, Tuncay Elbir, Seyhan Yalındemir, Yusuf Uzn, Ali Uzun, Mahmut Maçin, İskender Dilek, Adem Yıldırgan, Ali Osman Yıldırım, Ertuğrul Balcı, Yasin Uzun, İbrahim Öztürk GOLLER: İsmail Demir (3), Mustafa Altuntaş, Ali Gencer (5), Adem Yıldırgan, Ertuğrul Balcı