SON DAKİKA NEJAT KOÇER HABERLERİ

Son Dakika Nejat Koçer Haberleri

 • 11 Nisan 2019 17:08 Gaosb Başkanlığına Cengiz Şimşek Getirildi Toplantıya AK Parti Gaziantep milletvekilleri Nejat Koçer ve Derya Bakbak, MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay, Vali Davut Gül, Güneydoğu Anadolu İhracatçı Birlikleri (GAİB), Gaziantep Ticaret Odası (GTO), Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Gaziantep Ticaret Borsası (GTB) yöneticileri ile sanayiciler katıldı
 • 17 Mart 2019 14:07 Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. Yıl Dönümü Gaziantep AK Parti milletvekilleri Ali Şahin, Nejat Koçer ve Ahmet Uzer, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 31 Aralık 2018 18:08 Gaziantep'te Yeni Yıl Mesajları AK Parti Gaziantep milletvekilleri Mehmet Sait Kirazoğlu ve Nejat Koçer ile Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adnan Ünverdi ve Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Rektör Vekili Prof. Dr. Edibe Sözen, yeni yıl dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 • 24 Aralık 2018 10:42 Gaziantep'in Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yıl Dönümü Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, kentin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 03 Aralık 2018 12:28 Koçer'den Sanayide Değişim ve Dönüşüm Vurgusu Koçer'den Sanayide Değişim ve Dönüşüm Vurgusu Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Gaziantep sanayisinin hedefinin değişim ve dönüşüm ile daha fazla katma değerli üretim ve Endüstri 4.0’a hazırlanmak olduğunu söyledi.
 • 03 Aralık 2018 10:58 Sanayimizde Değişim ve Dönüşümü Başlatacağız" TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, sanayide değişim ve dönüşümü başlatacaklarını bildirdi.
 • 29 Kasım 2018 14:51 Arabuluculuktaki Başarıyı, Ticari Arabuluculuktan da Bekliyorum" Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, arabulucuktaki başarıyı ticari arabuluculuktan da beklediklerini bildirdi.
 • 29 Kasım 2018 14:13 Ticari Arabuluculuk Uzlaşma Kültürümüzü Artıracaktır AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer “Ticari davalarda, dava açılmadan önce arabulucuya başvurulmuş olması dava şartı olacak” dedi.
 • 30 Ekim 2018 16:59 TBMM'de Bütçe Maratonu Başladı Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, 2019 Yılı Bütçesinin hızlı ve etkin karar alma süreciyle birlikte yüksek verimli bir bütçe olacağını söyledi.
 • 11 Ekim 2018 14:56 TBMM Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Koçer'den Enflasyonla Milli Mücadele Çağrısı TBMM Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Koçer'den Enflasyonla Milli Mücadele Çağrısı TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, Enflasyon ile Topyekun Mücadele Programı’nı ve alınan ekonomik tedbirleri değerlendirerek, enflasyonla milli mücadele için çağrıda bulunduTBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, ekonomik istikrarın...
 • 02 Ekim 2018 11:28 Milletvekili Ofisi, Proje Ofisi Oldu Milletvekili Ofisi, Proje Ofisi Oldu Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’in TBMM’deki ofisi ve ekibi, yeni yasama yılında, "Gaziantep Proje Ofisi" olarak hizmet verecek.
 • 15 Eylül 2018 17:12 Milletvekili Koçer'den İlköğretim Haftası Mesajı AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, yeni eğitim öğretim yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.
 • 15 Eylül 2018 17:02 Milletvekili Koçer'den Yeni Eğitim-öğretim Yılı Mesajı Milletvekili Koçer'den Yeni Eğitim-öğretim Yılı Mesajı Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer 17 Eylül Pazartesi günü başlayacak olan yeni eğitim-öğretim yılı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
 • 10 Ağustos 2018 12:11 Dereceye Giren Kur'an-ı Kerim Kursu Öğrencilerine Ödül Dereceye Giren Kur'an-ı Kerim Kursu Öğrencilerine Ödül Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumu'nda düzenlenen ödül törenine Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, M
 • 10 Ağustos 2018 10:50 Derece Giren Kur'an-ı Kerim Kursu Öğrencilerine Ödül Derece Giren Kur'an-ı Kerim Kursu Öğrencilerine Ödül Şehitkamil Belediyesi İlçe Stadyumu'nda düzenlenen ödül törenine Şehitkamil Kaymakamı Ali Dursun, Ak Parti Gaziantep Milletvekilleri Nejat Koçer, M
 • 24 Haziran 2018 12:55 Milletvekili Koçer, Ailesiyle Birlikte Oyunu Kullandı Milletvekili Koçer, Ailesiyle Birlikte Oyunu Kullandı Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer anne ve babası ve eşi Füsun Koçer’le birlikte sabah saatlerinde Sarısalkım Ortaokulu’nda oyunu kullanarak, "Türkiye’de bugün bir demokrasi şöleni yaşanıyor" dedi.
 • 23 Haziran 2018 12:21 Milletvekili Nejat Koçer, Milletvekili Nejat Koçer, 24 Haziran seçimlerine saatler kala yoğun bir tempoyla seçim çalışmalarını sürdüren Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer vatandaşları oy kullanmaya çağırarak, “Türkiye’nin ve insanlarımızın geleceğinin oylanacağı bu seçimde mutlaka bütün vatandaşlarımız oylarını kullansın.
 • 21 Haziran 2018 13:05 Milletvekili Nejat Koçer Açıklaması Milletvekili Nejat Koçer Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerin ülkemiz için bir dönüm noktası olacağını belirterek, "Bu coğrafyada güçlü olmak zorundayız. Bu nedenle sandıktan güçlü bir irade çıkmalı" dedi.
 • 20 Haziran 2018 15:32 Koçer'den Üretim ve İstihdam Desteği Sürecek Mesajı Koçer'den Üretim ve İstihdam Desteği Sürecek Mesajı AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ve bir grup partili Almacı Pazarı ile trikocu esnafını ziyaret etti.
 • 19 Haziran 2018 16:14 Ziyaretler Esnafın Yüzünü Güldürüyor Ziyaretler Esnafın Yüzünü Güldürüyor Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu esnaf ziyaretinde bulundu.
 • 19 Haziran 2018 14:40 Esnaf, Yapılan Ziyaretlerde Sorunlarını Anlattı Esnaf, Yapılan Ziyaretlerde Sorunlarını Anlattı Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu esnafları ziyaret ettiler.
 • 19 Haziran 2018 11:12 AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, AK Parti il ve ilçe yöneticileriyle birlikte GATEM, Sebze Hali ve Fıstıkçılar Sitesi esnafını ziyaret etti.
 • 18 Haziran 2018 12:18 AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer Açıklaması AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, 24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için, "Türkiye’nin istikbal ve istiklal mücadelesi" değerlendirmesi yaptı.
 • 17 Haziran 2018 15:44 Milletvekili Nejat Koçer, Yangında Açıklanandan Fazla Kişinin Öldüğü İddialarını Yalanladı Milletvekili Nejat Koçer, Yangında Açıklanandan Fazla Kişinin Öldüğü İddialarını Yalanladı Milletvekili Nejat Koçer, yangında açıklanan da fazla kişinin öldüğü iddialarını yalanladı Milletvekili Nejat Koçer: "Yoğun bakım ünitesinde bulunan 2 hastamız hayatını kaybetmiştir" "Türkiye'de olan bir hadiseyi, sosyal medya üzerinden istediği bir şekle getirmeye ve bunu yönetmeye çalışan...
 • 16 Haziran 2018 17:27 Milletvekili Koçer'den Anka'da Yatan Hastalara Ziyaret Milletvekili Koçer'den Anka'da Yatan Hastalara Ziyaret - Milletvekili Koçer'den ANKA'da yatan hastalara ziyaretGAZİANTEP - AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, ANKA Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek, bayramlarını kutladı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
 • 16 Haziran 2018 17:09 Milletvekili Koçer'den Sosyal Yardım Artacak Vurgusu Milletvekili Koçer'den Sosyal Yardım Artacak Vurgusu AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Cumhurbaşkanlığı hükumet sistemiyle birlikte Türkiye ekonomisinin çok daha hızlı büyüyeceğini belirterek, "Yeni dönemde ekonomik büyümeye paralel olarak sosyal yardımlar ve destekler de artacaktır" dedi.
 • 16 Haziran 2018 16:59 Milletvekili Koçer'den Anka'da Yatan Hastalara Ziyaret Milletvekili Koçer'den Anka'da Yatan Hastalara Ziyaret AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, ANKA Hastanesinde yatan hastaları ziyaret ederek, bayramlarını kutladı ve geçmiş olsun dileklerini iletti.
 • 14 Haziran 2018 15:20 Milletvekili Koçer Hasip Duru Esnafını Gezdi Milletvekili Koçer Hasip Duru Esnafını Gezdi AK Parti Gaziantep Milletvekili adayı Nejat Koçer, Hasip Duru esnafını gezdi.
 • 14 Haziran 2018 12:31 Milletvekili Koçer'den Yeni Sanayi Devrimi Değerlendirmesi Milletvekili Koçer'den Yeni Sanayi Devrimi Değerlendirmesi AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye’nin en önemli sanayi merkezlerinden biri olan Gaziantep’te yüksek teknolojiye geçmek için bir dönüşüm programı hazırladıklarını söyledi.
 • 12 Haziran 2018 15:12 Ak Partili Nejat Koçer'den Muhalefete Ak Partili Nejat Koçer'den Muhalefete "Yıkım Ekibi" Benzetmesi Ak Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer 24 Haziran seçim ziyaretlerine ve gezilerine devam ediyor.
 • 09 Mayıs 2018 23:29 Borçlara Yapılandırma, Emekliye İkramiye" Tasarısı Genel Kurulda AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye'de ekonomi politikaları açısından da güçlü bir iktidar bulunduğunu belirterek, "Hiç kimsenin ekonomimize müdahale etmesine izin vermeyeceğiz.
 • 02 Mayıs 2018 15:10 TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Koçer: "Torba Tasarı Haftaya Meclis Genel Kurulunda... TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, devlet ile vatandaşının kucaklaştığı tasarı ile yine milyonlarca kişiyi yakından ilgilendiren çok kapsamlı düzenlemeler gerçekleştirileceğini belirterek, "Bu hafta Plan Bütçe Komisyonumuzda görüşeceğimiz...
 • 24 Nisan 2018 16:06 Türkiye'nin En Konseptli Çocuk Mağazası Gaziantep'te Türkiye'nin En Konseptli Çocuk Mağazası Gaziantep'te Gaziantep'te hizmete giren çocuk mağazasının açılışına aralarında Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Gaziantep Sanayi Odası Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Ticaret Odası Başkanı Tuncay Yıldırım Ak Parti Şehitkamil İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz Müsiad Başkanı Mehmet Çelenk'in de aralarında bulunduğu davetli katıldı
 • 12 Nisan 2018 12:11 Karkamış Gümrük Kapısı Suriye'ye İhracatı Artıracak TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Türkiye'nin Suriye ile olan ticari ilişkilerinin daha da geliştirilmesi ve bunun Suriye'nin yeniden inşasına katkı sağlaması bakımından Karkamış Gümrük Kapısının kritik önem taşıdığını belirterek, iç savaş...
 • 06 Nisan 2018 15:40 Gso Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanı Seçildi Gso Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanı Seçildi İlk ziyaret Milletvekili Nejat Koçer'denGSO' ya gelerek yeni yönetime hayırlı olsun dileklerini ileten milletvekili Nejat Koçer, "Seçim sonuçları sanayi odamıza, kentimize ve ülkemize hayırlı olsun
 • 06 Nisan 2018 14:01 Gso'da Bayrak Değişimi Gso'da Bayrak Değişimi AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer de GSO'da 13 yılı başkanlık olmak üzere 20 yıl görev yaptığını belirtti
 • 18 Mart 2018 13:56 Gaziantep'te Şehitler Anıldı Gaziantep'te Şehitler Anıldı Asri Mezarlık içerisinde bulunan şehitlikte düzenlenen törene; Vali Ali Yerlikaya, AK Parti Milletvekili Nejat Koçer, 5'inci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Ekiyor, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeçi, CHP İl Başkanı Hayri Sucu, bürokratlar, asker, polis, şehit aileleri ve gaziler katıldı
 • 18 Mart 2018 13:45 Gaziantep'te Şehitler Anıldı  Asri Mezarlık içerisinde bulunan şehitlikte düzenlenen törene; Vali Ali Yerlikaya, AK Parti Milletvekili Nejat Koçer, 5'inci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Ekiyor, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeçi, CHP İl Başkanı Hayri Sucu, bürokratlar, asker, polis, şehit aileleri ve gaziler katıldı
 • 18 Mart 2018 13:03 Gaziantep'te Şehitler Anıldı  Asri Mezarlık içerisinde bulunan şehitlikte düzenlenen törene; Vali Ali Yerlikaya, AK Parti Milletvekili Nejat Koçer, 5'inci Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ali Ekiyor, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Latif Karadağ, AK Parti İl Başkanı Eyüp Özkeçeçi, CHP İl Başkanı Hayri Sucu, bürokratlar, asker, polis, şehit aileleri ve gaziler katıldı
 • 15 Mart 2018 17:12 Gaziantep Mesleki Eğitimde Pilot İl Oldu TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Mesleki Eğitimde pilot il yapılan Gaziantep’e eğitim yatırımlarının hızla devam ettiğini, 2002 yılında 5.967 olan derslik sayısının 2017 yılı sonu itibariyle 18.296’ya ulaştığını ifade etti.
 • 09 Mart 2018 16:49 Miilletvekili Koçer'den Moody's Tepkisi Miilletvekili Koçer'den Moody's Tepkisi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Moody’s’in , Türkiye’nin kredi notunu düşürüp, not görünümünü negatiften durağana çevirmesine tepki gösterdi.
 • 09 Mart 2018 15:14 Moody's'in Aldığı Karar TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, uluslararası kredi derecelendirme kuruluşu Moody's'in Türkiye kararına ilişkin, ekonomik olmadığını bildirdi.
 • 05 Mart 2018 17:10 Gaimder'e Tebrik Ziyareti Gaimder'e Tebrik Ziyareti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu bir süre önce genel kurulunu yaparak güven tazeleyen Gaziantep İnşaat Müteahhitleri Derneği Başkanı İbrahim Apa ve Yönetim Kurulu üyelerine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
 • 01 Mart 2018 16:47 33 Yıllık Kdv Kanunun Yerine Hazırlanan Kanun Tasarısının Görüşmeleri Başlacak 33 Yıllık Kdv Kanunun Yerine Hazırlanan Kanun Tasarısının Görüşmeleri Başlacak TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, 33 yıl sonra değiştirilecek olan Katma Değer Vergisi ile ilgili kanun tasarısının Salı günü komisyonda görüşülmeye başlanacağını söyledi.
 • 26 Şubat 2018 07:47 Koçer: Büyük İşletmeler Ar-Ge Birimi Kurmalı Koçer: Büyük İşletmeler Ar-Ge Birimi Kurmalı KOBİ ve sanayicilerin büyük bir bölümünün verilen teşviklerden ve sağlanan desteklerden habersiz olduğuna işaret eden AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, büyük işletmelerin destek ve teşvikleri takip etmek için ayrı bir Ar-Ge birimi oluşturması gerektiğini söyledi.
 • 07 Şubat 2018 12:58 Gaziantep'e "Gazi" Unvanı Verilişinin 97. Yıl Dönümü Gaziantep'e "gazi" unvanı verilişinin 97. yıl dönümü dolayısıyla Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Gaziantep AK Parti Milletvekili Nejat Koçer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Başkanı Adil Sani Konukoğlu ve Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Başkanı Beyhan...
 • 16 Ocak 2018 18:21 Gaptarım ve Gapfood Fuarları Açıldı Gaptarım ve Gapfood Fuarları Açıldı Gaziantep Ticaret Odası, Gıda, Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü, Gaziantep Tarım Kredi Kooperatifleri Birliği, Gaziantep Ziraat Odası, Gaziantep Ticaret Borsası, Güneydoğu İhracatçılar Birliği'nin de desteğiyle Akort Fuarcılık organizasyonuyla düzenlenen GAPTARIM ve GAPFOOD fuarlarının açılışına, Gaziantep Valisi Ali Yerlikaya, Milletvekili Nejat Koçer, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, GSO Onursal Başkanı Abdulkadir Konukoğlu, GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, Gaziantep Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Tiryakioğlu, ilçe belediye başkanları ile çok sayıda davetli katıldı
 • 03 Ocak 2018 14:05 2017 İhracat Rakamları TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Sözcüsü ve AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, 2017 ihracat rakamlarının cumhuriyet tarihinin en yüksek ikinci seviyesi olmasının yanı sıra zamanında alınan etkin ekonomik tedbirlerin, hız kesmeyen yatırımların ve istihdam hamlelerinin ne kadar...
 • 03 Ocak 2018 11:22 Şehitkamil'deki Hizmetler Milletvekili Koçer'i Memnun Etti Şehitkamil'deki Hizmetler Milletvekili Koçer'i Memnun Etti Şehitkamil Belediyesi tarafından yürütülen projeleri ve çalışmaları yerinde inceleyen AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, “Şehitkamil belediyemizin, çağdaş belediyecilik ve altyapı konularında yapmış olduğu çalışmalardan gerçekten büyük bir mutluluk duydum” dedi.
 • 30 Aralık 2017 12:15 Koçer'den Yeni Yıl Mesajı Koçer'den Yeni Yıl Mesajı AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu Sözcüsü Nejat Koçer, yeni yıl mesajı yayımladı.