Son dakika Onur Kayseri haberleri, Onur Kayseri son dakika, son dakika Onur Kayseri

Son Dakika Onur Kayseri Haberleri

Son dakika Onur Kayseri haberlerini buradan takip edebilirsiniz. En son onur kayseri haberleri anında burada.

 • 29.01.2019 12:27 Küçük Mirac'ın Umudu Ağabeyi Onur Küçük Mirac'ın Umudu Ağabeyi Onur

  KAYSERİ'de, dünyada ender görülen görülen 'Diamond-Blackfan Anemisi' hastalığına yakalananan 16 aylık Muhammed Mirac Caner'in umudu ağabeyi 16 yaşındaki Onur Caner oldu.

 • 11.02.2016 14:42 Trabzonspor Basın Sözcüsü Örem Cardozo'ya Teklif Yok Trabzonspor Basın Sözcüsü Örem Cardozo'ya Teklif Yok

  Dha SPOR-Trabzonspor Basın Sözcüsü Örem Cardozo'ya teklif yok Trabzonspor Basın Sözcüsü Prof. Dr. Asım Örem, Paraguaylı golcü Oscar Cardozo'nun Çin'e transferiyle ilgili, Bizim planlarımız içinde şu anda Cardozo ile ilgili böyle bir şey yok. Resmi teklif de yok dedi.

 • 11.02.2016 14:40 Trabzonspor Basın Sözcüsü Örem: Cardozo'ya Teklif Yok Trabzonspor Basın Sözcüsü Örem: Cardozo'ya Teklif Yok

  Trabzonspor Basın Sözcüsü Prof.Dr.Asım Örem, Paraguaylı golcü Oscar Cardozo'nun Çin'e transferiyle ilgili, "Bizim planlarımız içinde şu anda Cardozo ile ilgili böyle bir şey yok. Resmi teklif de yok" dedi.

 • 18.02.2014 11:04 Başkan Özhaseki'ye Büyük Onur Başkan Özhaseki'ye Büyük Onur

  Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki Macaristan Cumhurbaşkanı Janos Ader tarafından Liyakat Nişanı'na layık görüldü.