Bağcılar'da Molotofkokteylli Saldırılar - Son Dakika

Bağcılar'da Molotofkokteylli Saldırılar

16.02.2012 01:08
Bağcılar'da Molotofkokteylli Saldırılar

Bağcılar'da özel halk otobüsüne ve bir markete molotofkokteyli atıldı.

Bağcılar'da özel halk otobüsüne ve bir markete molotofkokteyli atıldı.

Demirkapı Mahallesi Yonca Sokağa gelen yüzleri maskeli bir grup, Ateştuğla- Eminönü seferini yapan 34 ZD 7226 plakalı özel halk otobüsüne molotofkokteyli attı. Otobüsteki yolcular duran aracı terk ederken, gruptakiler kaçtı.

Aynı saatlerde Bağcılar Asfaltı üzerindeki bir markete yine yüzleri maskeli kişilerce molotofkokteyli atıldı.

Maddi hasara yol açan her iki saldırının ardından bölgeye terör, bomba imha ve ilçe asayiş ekipleri sevk edildi. Olay yerlerinde toplanan deliller incelenmek üzere emniyete götürüldü.

Bu arada, Ümraniye Esenşehir Mahallesi Kürkçüler Caddesinde toplanan yüzleri maskeli bir grup, slogan atarak, caddedeki bir markete taş ve sopalarla saldırdı. Marketin bazı camları kırılırken, saldırganlar olay yerinden kaçtı.

Öte yandan, Sultangazi Cebeci Mahallesi 2480. Sokaktaki bir marketin önünde patlama meydana geldi. Olayda marketin camı kırılırken, park halindeki bir otomobilde küçük çapta hasar oluştu.

Yapılan incelemede, patlamaya ses bombasının yol açtığı belirlendi.

Polis, saldırganları yakalamak amacıyla çalışma başlattı. - İSTANBUL

Kaynak: AA
İstanbul'da aracın ekspertiz ücretini ödemeyen kişinin iş yerine silahla ateş eden zanlı tutuklandı İstanbul'da aracın ekspertiz ücretini ödemeyen kişinin iş yerine silahla ateş eden zanlı tutuklandı İSTANBUL ? BAĞCILAR'DA EKSPER ÜCRETİNİ ÖDEMEYİNCE İŞ YERİNİ KURŞUNLADI İSTANBUL ? BAĞCILAR'DA EKSPER ÜCRETİNİ ÖDEMEYİNCE İŞ YERİNİ KURŞUNLADI Bağcılar'da bir kişi silahla yaralandı Bağcılar'da bir kişi silahla yaralandı

Son Dakika Politika Bağcılar'da Molotofkokteylli Saldırılar - Son Dakika


Advertisement