Başkan Zolan; "Acıpayam'da hizmet destanımız devam edecek" - Son Dakika
Politika

Başkan Zolan; "Acıpayam'da hizmet destanımız devam edecek"

Başkan Zolan; "Acıpayam\'da hizmet destanımız devam edecek"

Acıpayam ilçe ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Acıpayam bizim gözbebeğimiz, her zaman bize destek olmuştur ve yanımızda sapasağlam durmuştur.

27.08.2021 11:44  Güncelleme: 11:51
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Acıpayam ilçe ziyaretinde vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaşan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, "Acıpayam bizim gözbebeğimiz, her zaman bize destek olmuştur ve yanımızda sapasağlam durmuştur. Acıpayam'da hizmet destanımız devam edecek" dedi.

Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan bir dizi ziyaret ve program için Acıpayam ilçesine gitti. Başkan Zolan'ın Acıpayam ilçe ziyaretine Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, AK Parti Acıpayam İlçe Başkanı Fikret Gümüş, belediye meclis üyeleri, daire başkanları ve beraberindekiler eşlik etti. İlçede Acıpayamlıların yoğun ilgi ve sevgi gösterileriyle karşılaşan Başkan Zolan, vatandaşlarla bir süre sohbet edip dertlerini dinledi. Başkan Zolan ilk olarak Acıpayam Belediyesine konuk oldu. Acıpayam Belediye Başkanı Şevkan, ilçelerinde gerçekleştirdikleri hizmet ve yatırımlar nedeniyle Acıpayam halkı adına Başkan Osman Zolan'a teşekkür etti. "Denizli Genç 2023" projesi ile geçen salı günü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın elinden ödül alan Başkan Zolan'ı kutlayan Şevkan, "Bu bir şerefti, onurdu, tarihe düşen bir nottu. Orada gezerken Büyükşehir Belediyemizin standını gördüm, ayrı bir heyecan ve gurur duydum. Çok mutlu oldum" diye konuştu.

"Hayati sorunları ortadan kaldırdık"

2014'ten bugüne Acıpayam'da pek çok yatırım ve hizmet gerçekleştirdiklerini anlatan Başkan Osman Zolan, "Hayati sorunları ortadan kaldırdık, diyebiliriz. Acıpayam ilçemizin özelinde birçok yatırımlar yaptık. Bir taraftan Acıpayam Belediyemiz, bir taraftan Büyükşehir Belediyemiz, her mahallemizin sorunlarını çözdük. Alt yapısı, üst yapısı, su ile ilgili sorunları, arıtma tesisimiz, spor tesislerimiz, parklarımız velhasıl birçok alanda çalışmalar yaptık" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, hükümet ve tüm bakanların desteği ile Acıpayam'ı daha güzel hale getirdiklerini söyleyen Başkan Zolan, "Daha yapılması gerekenleri de inşallah çöze çöze yolumuza devam edeceğiz" diye konuştu. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

Son Dakika Politika Başkan Zolan; 'Acıpayam'da hizmet destanımız devam edecek' - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin: Şeker Kanyonu'ndaki yol için çalışma yapılıyor
  18:11 AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin: Şeker Kanyonu'ndaki yol için çalışma yapılıyor

  AK Parti Karabük Milletvekili Cem Şahin, Şeker Kanyonu'ndaki yolun sel nedeniyle zarar gördüğünü ve İl Özel İdaresi ile karayollarının burada çalışma yaptığını bildirdi. Şahin, yolun bir an önce trafiğe açılması için kalıcı çözüm üzerinde çalıştıklarını ve geçici çözüm için de çaba sarf ettiklerini belirtti. Şeker Kanyonu'ndaki yolun kullanılabilir hale getirilmesi için mühendislik çalışmalarının devam ettiği ve Karayolları'nın da destek verdiği ifade edildi.

 • Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan: Cumhur İttifakı Türkiye'nin Sigortasıdır
  18:10 Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan: Cumhur İttifakı Türkiye'nin Sigortasıdır

  Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan, Gölbaşı'nda AK Parti ve MHP seçim irtibat bürolarını ziyaret ederek yaptığı konuşmada, Cumhur İttifakı'nın Türkiye'nin sigortası olduğunu belirtti. Işıkhan, bu birlikteliğin Türkiye Yüzyılı'na ışık tutacağına inandığını ve seçimin kentlerin 5 yıllık kaderini belirleyeceğini vurguladı.

 • AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Çetinkaya, Kentsel Dönüşüm Projesini Anlattı
  18:09 AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Çetinkaya, Kentsel Dönüşüm Projesini Anlattı

  Çetinkaya, 1 Nisan sabahından başlamak üzere 2029'a kadar vadettikleri tüm projeleri halkın hizmetine sunacaklarını belirtti. Kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında 2 bin 100 konut yapılacağını ve yıpranmış konutların revize edileceğini ifade etti. Çetinkaya, vatandaşlardan gelen taleplere çözüm olacaklarını vurguladı.

 • AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, Hizmet Odaklı Kampanya Yürütecek
  18:06 AK Parti Devrek Belediye Başkan Adayı Özcan Ulupınar, Hizmet Odaklı Kampanya Yürütecek

  AK Parti'nin Devrek Belediye Başkan adayı Özcan Ulupınar, sadece Devrek'e ve hizmetlere odaklanacaklarını belirtti. Ulupınar, tüm vatandaşlara ulaşma sözü vererek, şehrin kalkınması için çağrıda bulundu.

 • Balıkesir Polisi Şüpheli Şahıslara Yönelik Denetimde Silah ve Mühimmat Ele Geçirdi
  18:06 Balıkesir Polisi Şüpheli Şahıslara Yönelik Denetimde Silah ve Mühimmat Ele Geçirdi

  Balıkesir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube ekipleri, Altıeylül ve Karesi ilçelerinde gerçekleştirdiği denetimde birçok silah ve mühimmat ele geçirdi. Denetimde ayrıca aranan 8 şahıs da yakalandı.

 • Hakan Tütüncü, Antalya'da seçim çalışmalarına devam ediyor
  18:04 Hakan Tütüncü, Antalya'da seçim çalışmalarına devam ediyor

  Cumhur İttifakı Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hakan Tütüncü, Antalya'nın farklı ilçelerinde seçim çalışmalarına devam ediyor. Tütüncü, halka hizmet etmeyi ve Antalya'yı ayağa kaldırmayı hedeflediklerini belirtti.

 • YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, Menzil cemaatinin şeyhini ziyaret etti
  17:57 YRP Genel Başkanı Fatih Erbakan, Menzil cemaatinin şeyhini ziyaret etti

  Yeniden Refah Partisi (YRP) Genel Başkanı Fatih Erbakan, Adıyaman Menzil cemaatinin şeyhi Muhammed Saki Erol'u ziyaret etti. Ziyaret, YRP'nin resmi sosyal medya hesabından paylaşılan fotoğraflarla duyuruldu. Menzil cemaati ise 2023'teki genel seçimler ve Cumhurbaşkanı seçimlerinde Cumhur İttifakı'nı destekleyeceklerini açıklamıştı.

 • Adapazarı ve Serdivan Belediye Başkan adayları ziyaretlerde bulundu
  17:56 Adapazarı ve Serdivan Belediye Başkan adayları ziyaretlerde bulundu

  Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı'nın Adapazarı Belediye Başkan adayı Mutlu Işıksu, 15 Temmuz Camili Mahallesini ziyaret etti. Seçim çalışmaları kapsamında 15 Temmuz Camili Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Işıksu, projelerini anlattı. Serdivan Belediye Başkan adayı Osman Çelik ise Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği'nin Kadınlar Günü etkinliğine ve Sakarya Eşraf Platformu'nun kahvaltı programına katıldı. İYİ Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Selçuk Kılıçaslan ise Pamukova ilçesinde ziyaretlerde bulundu.

 • Kemer Belediyesi Kadınlar Günü Etkinliği Düzenledi
  17:52 Kemer Belediyesi Kadınlar Günü Etkinliği Düzenledi

  Kemer Belediyesi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen etkinlikte kadınları ağırladı. Etkinlikte Ezgi Gündüz'ün şarkılarıyla dans eden kadınlar, Belediye Başkanı Necati Topaloğlu ile sohbet etti ve hatıra fotoğrafı çektirdi.


Advertisement