CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı - Son Dakika

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı

04.02.2023 17:45

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu, AK Parti Nazilli Gençlik Kolları tarafından hazırlanan 6'lı Masa pankartıyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken bir yorum geldi. Nazilli'deki mitingde vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, pankarta bakarak, "Yalnız orada bir yanlışlık var. 6'sı bir arada demişler değil. 7'si bir arada. Biri de masanın altında, doğru şimdi oldu." ifadelerini kullandı.

Aydın'da çeşitli temaslarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir sonraki durağı Nazilli ilçesi oldu. Nazilli'de mitingde vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamalarda bulundu.

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı

"7'Sİ BİR ARADA OLACAK"

Erdoğan, CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu, AK Parti Nazilli İlçe Gençlik Kolları tarafından hazırlanan 6'lı Masa pankartıyla ilgili dikkat çeken ifadeler kullandı. Miting alanında tam karşısında duran pankart için Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bir de karşımda başka bir pankart var. Yalnız orada bir yanlışlık var. 6'sı bir arada demişler değil. 7'si bir arada. Biri de masanın altında, doğru şimdi oldu. Efeler oyunu bozmaya hazır mıyız" dedi.

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı

NE OLMUŞTU?

AK Parti Nazilli Gençlik Kolları, Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir binaya Millet İttifakı liderlerinin olduğu bir afiş asmıştı. Afişte liderlerin yuvarlak bir masa etrafında toplanmasının karikatürize edilmiş görüntüsünde masanın altında silahlı bir kişi ayrıntısı yer aldı.

CHP SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDU

Afişin asıldığı alana giderek açıklama yapan CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül, suç duyurusunda bulunduklarını söyledi. Twitter hesabından da paylaşım yapan Bülbül, "Gider ayak bu milleti daha ne kadar böleceksiniz. Ülkenin yarısından fazlasını temsil eden sayın genel başkanları terörle suçlamak haddinize mi? Bu ucube, akıl dışı, zihniyet çürüklüğünün dışa vurumu olan pankart oradan derhal indirilmelidir." ifadelerini kullandı.

CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı
YORUMLAR (7)
  • veysel daş: RTE Alayınızı yine süpürecek???? Cevap Yaz 32 41 Yayından Kaldır
  • Mesut Vural: Erdoğanın mitingini en çok CHP liler izlemiş yoksa bu kadar kara duman çıkmaz Cevap Yaz 13 18 Yayından Kaldır
  • Ferdi dayfur: Silah bıraktırmakla iddifak yapmak aynı şey değil Cevap Yaz 3 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500

Son Dakika Politika CHP'nin suç duyurusunda bulunduğu pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan kayıtsız kalamadı - Son Dakika


Advertisement